Moje tělo - Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Poslední téma
» Oblečení na in-line bruslení
Začínám! - Stránka 2 Empty25th June 2015, 2:28 pm pro Anonymní

» Jane Fonda
Začínám! - Stránka 2 Empty5th December 2014, 10:58 am pro Anonymní

» Port de Bras
Začínám! - Stránka 2 Empty4th December 2014, 3:35 pm pro Anonymní

» Začínám 10.3.2014
Začínám! - Stránka 2 Empty16th July 2014, 11:07 am pro Anonymní

» Jak zhubnout nejdříve břicho ?
Začínám! - Stránka 2 Empty9th July 2014, 5:00 pm pro Anonymní

» Bob Harper
Začínám! - Stránka 2 Empty30th May 2014, 7:31 pm pro Anonymní

» Insanity workout
Začínám! - Stránka 2 Empty20th May 2014, 8:59 pm pro Anonymní

» Nedaří se mi, jsem zoufalá
Začínám! - Stránka 2 Empty20th May 2014, 1:09 pm pro Anonymní

» 6 MĚSÍČNÍ JÍDELNÍČEK
Začínám! - Stránka 2 Empty14th April 2014, 9:40 pm pro Anonymní

» Focus T25
Začínám! - Stránka 2 Empty1st April 2014, 1:07 pm pro Anonymní

» Moje proměna - věčný boj s kily(tuky)
Začínám! - Stránka 2 Empty31st March 2014, 9:03 am pro Anonymní

» Celulitida ..věčný boj
Začínám! - Stránka 2 Empty22nd March 2014, 11:43 am pro Anonymní

» www.fitnesstv.cz
Začínám! - Stránka 2 Empty15th March 2014, 11:52 am pro Anonymní

» únik moči při cvičení (skákání)
Začínám! - Stránka 2 Empty25th February 2014, 5:55 pm pro Anonymní

» Reawe mění vlastní život
Začínám! - Stránka 2 Empty25th February 2014, 11:05 am pro Anonymní

» Zmenšující se prsa
Začínám! - Stránka 2 Empty24th February 2014, 8:05 pm pro Anonymní

» Rosa a její boj za hezčí postavou
Začínám! - Stránka 2 Empty17th February 2014, 11:59 am pro Anonymní

» Bazální metabolismus vs. celkový příjem kalorií
Začínám! - Stránka 2 Empty29th January 2014, 8:26 am pro Anonymní

» Rotační disk
Začínám! - Stránka 2 Empty29th January 2014, 8:24 am pro Anonymní

» Spiralizér
Začínám! - Stránka 2 Empty28th January 2014, 9:49 am pro Anonymní

» Dokážu to!!
Začínám! - Stránka 2 Empty26th January 2014, 6:35 pm pro Anonymní

» cvičím jím a nehubnu
Začínám! - Stránka 2 Empty25th January 2014, 11:36 pm pro Anonymní

» Jak spalujeme (nejen) s Jillian
Začínám! - Stránka 2 Empty25th January 2014, 8:33 pm pro Anonymní

» Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?
Začínám! - Stránka 2 Empty20th January 2014, 2:02 pm pro Anonymní

» Podprsenky na beh
Začínám! - Stránka 2 Empty20th January 2014, 10:10 am pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Začínám! - Stránka 2 Empty9th January 2014, 5:31 pm pro Anonymní

» Časopisy
Začínám! - Stránka 2 Empty3rd January 2014, 5:26 pm pro Anonymní

» Činky
Začínám! - Stránka 2 Empty3rd January 2014, 5:25 pm pro Anonymní

» Botky
Začínám! - Stránka 2 Empty3rd January 2014, 5:24 pm pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Začínám! - Stránka 2 Empty2nd January 2014, 11:14 pm pro Anonymní

April 2024
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Kdo je přítomen
Celkem je zde přítomno 2 uživatelů : 0 registrovaných, 0 skrytých a 2 Anonymních

nikdo není přítomen

Nejvíce zde bylo současně přítomno 52 uživatelů dne 10th July 2014, 1:18 pm
Top posting users this week
No user

 

 Začínám!

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




Začínám! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začínám!   Začínám! - Stránka 2 Empty14th August 2012, 8:02 pm

Ahojky,
taky sem delší dobu nakukuji,občas něco napíšu,přispěju na FB.
Taky jsem pořád začátečnice...
Jsem po dvou dětech(větších dětech) a postava už není,co bývala.Loni na Vánoce jsem měla 76kg.Dnes 69..ale chci jít níž.Na škole jsem s jídlem hodně bojovala a měla i 54,ale tam spadnout už nechci Sad
Cvičím Ripped in 30,mám za sebou druhý level,zítra hurá do třetího.Jsem na to hoodně zvědavá.Všem moc držím palce!!!
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Začínám! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začínám!   Začínám! - Stránka 2 Empty14th August 2012, 8:12 pm

Megan my tobě Smile třetí level se mi vůbec nelíbil Very Happy tak to přežij Very Happy ale byl účinnej Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Začínám! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začínám!   Začínám! - Stránka 2 Empty14th August 2012, 8:18 pm

Nikki-nééé,tak snad ho přežiju!!Začínám milovat ten pocit,když mě bolí svaly Very Happy no doufám,že mi to pujde a to břicho dám pryč!
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Začínám! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začínám!   Začínám! - Stránka 2 Empty14th August 2012, 10:31 pm

Kvůli tomu fiasku se špatnou váhou se asi přidám taky mezi (věčně) začínající .D Mám 175 cm a momentálně 66,5 kg :// Dneska jsem slavila narozeniny, takže do mě matinka bez otázek vpravila pizzu a zmrzliny a dortík ... umřu! Very Happy Ale nevzdávám to, chtěla bych se nejlíp do Vánoc dostat na takovejch 57 kg, to už podle postavy uvidím, že. Smile Míry mám momentálně přibližně 92-70-92(3?) a stehna kolem 55 (levý mám o cenťák až dva širší Very Happy). Chtěla bych dostat dolu hlavně vnitřní stehna, bříško a zadek - tomu už se snad ani zadek nedá říkat .D Teď oblíkám většinou velikost 38 (někdy 40, ale to spíš u kabátů a tak, kvůli prsům), ale chtěla bych se dostat na 36. Hlavně bych potřebovala zpevnit. Snažím se jíst zdravě, problém mi dělá spíš pravidelnost a pitný režim. A jako pohyb mám často hodně chůze, výjimečně běh nebo brusle, jinak doma Cassey videa, různé posilování, občas švihadlo a přes rok chodím ještě na voleyball a ráda bych přidala ještě něco. Smile
No, po dnešku se fakticky bojím zítra stoupnout na váhu...(
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Začínám! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začínám!   Začínám! - Stránka 2 Empty14th August 2012, 10:58 pm

Confused - Ahoj, myslím, že na tom nejsi nejhůř.. stačí najet na pravidelnost v jídle a pití a půjde to samo.. hlavně jídla chce opravdu celkem dost když hodně cvičíš. Aktivit máš fakt dost, super.
Dnes se nevaž - už je večer Cool Drž se!
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Začínám! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začínám!   Začínám! - Stránka 2 Empty14th August 2012, 11:53 pm

Confused: Máš dobré míry,slečno Very Happy Smile mám taky 175 cm a začínala jsem u 65 kg.. dnes jsem se vážila a házelo mi to dokonce 62,5 kg,jsem čuměla Very Happy ale tak já se na ty kila nějak moc nespoléhám,lepší jsou cm.. ale potěšilo to hodně když jsem to viděla Smile a hodně mě to motivovalo dál cvičit a pokračovat Smile Do Vánoc bych chtěla být taky aspoň na 57-58 kg.. můj sen je mít 55 Very Happy ale hlavně ubrat v pase a kolem pasu Smile Jde prostě jen o to změnit stravu a furt se hýbat,hýbat,hýbat! Smile Máš hodně aktivit tak si myslím že to půjde samo + když k tomu přidáš Jillian která je opravdu skvělá i na zpevnění,píšeš že bys potřebovala zpevnit.. Smile A neboj se tam stoupnout Smile Každý nějak musí začít..Smile Tak hurá do boje ! Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Začínám! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začínám!   Začínám! - Stránka 2 Empty15th August 2012, 8:39 am

Agafja: děkuju za podporu! Smile
lovex96: Díky, slečno! Very Happy Tak to máme hodně podobné - cíl, sen, výšku, ... Very Happy Jo, ten pas, to je hrůza Very Happy Jakoby já i s těmi 70 cm mám relativně výrazný pas, ale chci tam mít aspoň tu šestku na začátku Very Happy Ano, hurá do boje! Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Začínám! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začínám!   Začínám! - Stránka 2 Empty15th August 2012, 11:53 am

Confused: Tak to máš asi podobný typ postavy jako já,jestli máš výrazný pas.. já sem spíše do tvaru jablko :/ ale stěhýnka mám docela taky Very Happy No snad se to podá,chce to hlavně čas a trpělivost Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Začínám! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začínám!   Začínám! - Stránka 2 Empty15th August 2012, 12:05 pm

lovex96 napsal:
A vážně,buďme rádi že cvičíme,snažíme se,buďme na to hrdí,nestyďme se Smile I já jsem přišla na to,že je lepší říct "Cvičila jsem" než "Ležela jsem na gauči a cpala se čokoládou" Solidní lidi nás podpoří a ocení to.. Smile

super napsaný Smile a výborné výsledky flower
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Začínám! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začínám!   Začínám! - Stránka 2 Empty15th August 2012, 12:07 pm

Děkuji mnohokrát Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Začínám! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začínám!   Začínám! - Stránka 2 Empty2nd January 2013, 1:59 pm

Ahoj všem,
tak jsem se odhodlala začít taky něco dělat. Jen mám obavu, jestli to bude něco platné. Cvičit každý den opravdu nezvládnu. Pracuju systémem krátký dlouhý týden. To znamená, že v dlouhém týdnu pracuju pondělí úterý pátek sobota neděle. Vstávám kolem sedmé a z práce se vracím kolem půlnoci(pracuju jako servírka a za celý den se nezastavím). Ve volných dnech mi cvičení problém nedělá,ale jinak je to celkem problém. Vím, že je to jen půlhodinka, ale z práce se vracím tak unavená, že zvládnu jen sprchu a padnu do postele. Co s tím? Mám strach, že když nebudu cvičit každý den, tak to nebude mít žádný efekt.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Začínám! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začínám!   Začínám! - Stránka 2 Empty2nd January 2013, 4:42 pm

Lenka111 napsal:
Ahoj všem,
tak jsem se odhodlala začít taky něco dělat. Jen mám obavu, jestli to bude něco platné. Cvičit každý den opravdu nezvládnu. Pracuju systémem krátký dlouhý týden. To znamená, že v dlouhém týdnu pracuju pondělí úterý pátek sobota neděle. Vstávám kolem sedmé a z práce se vracím kolem půlnoci(pracuju jako servírka a za celý den se nezastavím). Ve volných dnech mi cvičení problém nedělá,ale jinak je to celkem problém. Vím, že je to jen půlhodinka, ale z práce se vracím tak unavená, že zvládnu jen sprchu a padnu do postele. Co s tím? Mám strach, že když nebudu cvičit každý den, tak to nebude mít žádný efekt.

Musíš si říct, že je pořád lepší cvičit občas, než nikdy. Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Začínám! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začínám!   Začínám! - Stránka 2 Empty2nd January 2013, 9:44 pm

to máš opravdu hektický život, a nedivim se, že tě celodenní pobíhání po place unaví Wink určitě nevadí, když nebudeš cvičit každý den,už jen to, že prostě začneš a něco budeš dělat je pokrok Smile hodně štěstí Wink
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Začínám! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začínám!   Začínám! - Stránka 2 Empty2nd January 2013, 10:48 pm

Díky za podporu, zatím mám za sebou první čtyři dny, tak snad to nevzdám Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Začínám! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začínám!   Začínám! - Stránka 2 Empty3rd January 2013, 12:49 pm

pokuď budeš mít pocit, že to vzdáváš, tak přijď sem a my tě dostatečně namotivujem a nakopnem Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Začínám! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začínám!   Začínám! - Stránka 2 Empty3rd January 2013, 9:14 pm

Pátý den je za mnou. Teď mám před sebou tři dlouhé dny v práci, tak doufám,že během nich aspoň jednou cvičení zvládnu. Musím Very Happy Vaše příspěvky a fotky jsou obrovská inspirace.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Začínám! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začínám!   Začínám! - Stránka 2 Empty14th February 2013, 1:17 pm

Ahoj holky,moc vás tady všechny zdravím.Před 14 dnyjsemse ijá rozhodla se sebou něco udělat.Hrozně jsem se nadchla,když jsem viděla ty změny tady.Začínala jsem na 66,6 kg.Začlajsem jíst zdravě,pravidelně a pravidelně i cvičit 30 day od Jillian.Ani ne za 4 dny už jsem měla 62,7 kg a moje nadšení a radost jen rostla.Jenže dnes jsem se vážila zase a mám po 14 dnech 63 kg přes pas mám sice 3 cm dole,ale přes stehna o 2 cm víc....Tak jsem z toho trochu smutná a přemýšlím,co dělámšpatně,že se mě to zvedlo..Můžete někdo poradit??Díky holky a budu se těšit...
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Začínám! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začínám!   Začínám! - Stránka 2 Empty15th February 2013, 5:01 pm

rostou svaly Wink
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Začínám! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začínám!   Začínám! - Stránka 2 Empty15th February 2013, 10:34 pm

Ahoj bojovnice:-)))
Děkuji za odpověd,tak to jsem ráda.A nevíš prosím tě,za jak dlouho "to slehne"nechtěla bych být vysvalená,jen pěkně formovaná a pevná....
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Začínám! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začínám!   Začínám! - Stránka 2 Empty16th February 2013, 12:00 pm

neboj, ono to opravdu splaskne, teď je to jen tim, že tvoje tělo nebylo zvyklé něco dělat a svaly se ti pořádně napumpovaly Smile během pár dní, by to mělo být zase v pořádku Smile ale každý člověk má jiné tělo a jinak reaguje, ale opravdu se nemáš čeho bát Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Začínám! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začínám!   Začínám! - Stránka 2 Empty17th February 2013, 1:04 am

No,už se teším na výsledky.Potřebuju spodní část zpevnit,tu mám jak rosol:-)))
Stačí dupnout a klepu se ještě hodinu:-).A jak dlouho už vičíš ty??
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Začínám! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začínám!   Začínám! - Stránka 2 Empty17th February 2013, 10:00 am

já? no hehe, už 3/4 roku Very Happy ale není to poznat, jelikož jsem jako amatérka dělala hodně chyb, asi 4 měsíce jsem cvičila pořád jen jedno cvičení, tak to je ak jasný, že nebyl žádný efekt, teď už cvičím úplně všechno (hlavně jsme teď začala s HIIT) a snažim se teď jíst víc, abych nabrala ty svaly, který už tak dlouho chci (moje další chyba, chci nabrat, ale jim normálně, ach ta logika Very Happy)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Začínám! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začínám!   Začínám! - Stránka 2 Empty17th February 2013, 10:40 pm

Prosím tě??A co jsi cvičila ty první 4 měsíce-Jillien?Mě připadlo podle těch fotek a komentářů,že se holky hodně změnily i po prvním měsící.Hlavním důkazem je Nikča,díky níjsem dostala velkou chut se do toho pustit.Smekám před ní....
Ale nic si z toho nedělej,chybama se člověk učíVery Happy Hlavní je,že jsi na to přišla ne.
Kolik KJ máš na den??pa
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Začínám! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začínám!   Začínám! - Stránka 2 Empty17th February 2013, 11:43 pm

jela jsem pořád dokola jen 30 day shred, a to je špatně, tělo potřebuje změnu Wink ale tak jako po prvnim měsíci proměna menší byla, ale pak už nic, jelikož si tělo zvyklo ty 4 měsíce cvičit pořád to samý Wink přesně tak, život je o chybách a ponaučeních Smile netušim, nepočítám si to, ale předtim jsem měla okolo 1400 kcal a teď se snažim jíst víc.. Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Začínám! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začínám!   Začínám! - Stránka 2 Empty18th February 2013, 12:44 am

Do teď ležím v disluzích a nechápu:?:Nikdy by mě nenapadlo,že cvičení,jídelníček a formování postavy je tak složitý.....Myslím tím jak,co,kdy po a před cvičením,do toho protein.nápoje,atd,atd...No mazec:)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Začínám! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začínám!   Začínám! - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Začínám!
Návrat nahoru 
Strana 2 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Nikol33 - Začínám
» Začínám 10.3.2014
» Začínám od nuly - a snad pro vždy :-)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Moje tělo - Fórum :: Vaše tělo :: Vaše starosti-
Přejdi na: