Moje tělo - Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Poslední téma
» Oblečení na in-line bruslení
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 5 Empty25th June 2015, 2:28 pm pro Anonymní

» Jane Fonda
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 5 Empty5th December 2014, 10:58 am pro Anonymní

» Port de Bras
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 5 Empty4th December 2014, 3:35 pm pro Anonymní

» Začínám 10.3.2014
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 5 Empty16th July 2014, 11:07 am pro Anonymní

» Jak zhubnout nejdříve břicho ?
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 5 Empty9th July 2014, 5:00 pm pro Anonymní

» Bob Harper
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 5 Empty30th May 2014, 7:31 pm pro Anonymní

» Insanity workout
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 5 Empty20th May 2014, 8:59 pm pro Anonymní

» Nedaří se mi, jsem zoufalá
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 5 Empty20th May 2014, 1:09 pm pro Anonymní

» 6 MĚSÍČNÍ JÍDELNÍČEK
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 5 Empty14th April 2014, 9:40 pm pro Anonymní

» Focus T25
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 5 Empty1st April 2014, 1:07 pm pro Anonymní

» Moje proměna - věčný boj s kily(tuky)
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 5 Empty31st March 2014, 9:03 am pro Anonymní

» Celulitida ..věčný boj
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 5 Empty22nd March 2014, 11:43 am pro Anonymní

» www.fitnesstv.cz
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 5 Empty15th March 2014, 11:52 am pro Anonymní

» únik moči při cvičení (skákání)
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 5 Empty25th February 2014, 5:55 pm pro Anonymní

» Reawe mění vlastní život
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 5 Empty25th February 2014, 11:05 am pro Anonymní

» Zmenšující se prsa
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 5 Empty24th February 2014, 8:05 pm pro Anonymní

» Rosa a její boj za hezčí postavou
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 5 Empty17th February 2014, 11:59 am pro Anonymní

» Bazální metabolismus vs. celkový příjem kalorií
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 5 Empty29th January 2014, 8:26 am pro Anonymní

» Rotační disk
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 5 Empty29th January 2014, 8:24 am pro Anonymní

» Spiralizér
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 5 Empty28th January 2014, 9:49 am pro Anonymní

» Dokážu to!!
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 5 Empty26th January 2014, 6:35 pm pro Anonymní

» cvičím jím a nehubnu
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 5 Empty25th January 2014, 11:36 pm pro Anonymní

» Jak spalujeme (nejen) s Jillian
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 5 Empty25th January 2014, 8:33 pm pro Anonymní

» Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 5 Empty20th January 2014, 2:02 pm pro Anonymní

» Podprsenky na beh
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 5 Empty20th January 2014, 10:10 am pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 5 Empty9th January 2014, 5:31 pm pro Anonymní

» Časopisy
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 5 Empty3rd January 2014, 5:26 pm pro Anonymní

» Činky
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 5 Empty3rd January 2014, 5:25 pm pro Anonymní

» Botky
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 5 Empty3rd January 2014, 5:24 pm pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 5 Empty2nd January 2014, 11:14 pm pro Anonymní

April 2024
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Kdo je přítomen
Celkem je zde přítomno 2 uživatelů : 0 registrovaných, 0 skrytých a 2 Anonymních :: 1 Bot

nikdo není přítomen

Nejvíce zde bylo současně přítomno 52 uživatelů dne 10th July 2014, 1:18 pm
Top posting users this week
No user

 

 Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14 ... 24  Next
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 5 Empty29th July 2012, 5:35 pm

Jdu pařit sims Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 5 Empty29th July 2012, 5:39 pm

právě mi volala mamka, že mi veze 5kg činku Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 5 Empty29th July 2012, 5:49 pm

To ji hned zítra využiješ ne Smile?

Jím cottage s knackebrotem a přemýšlím, že si dám Jillien kickbox..
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 5 Empty29th July 2012, 6:13 pm

Adka napsal:
přemýšlím, že si dám Jillien kickbox..

I love you určitě Smile)) moc prima workout Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 5 Empty29th July 2012, 6:31 pm

právě jsem se probudila, protože jsem přišla vyšťavená z práce a přemýšlím co k BR přidat za cviky na bříško Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 5 Empty29th July 2012, 7:55 pm

nemůžu se dočkat dnešní farmy!!!!!! doufám, že Jirka zůstane!!!!!
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 5 Empty29th July 2012, 8:04 pm

Nabalila jsem Avon zákaznicím a zákazníkům a čekám na Farmu Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 5 Empty29th July 2012, 9:50 pm

To si děláte prdel, že se ta Michala vymění za toho Kubu!!!!!!!!!!!!???????????
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 5 Empty29th July 2012, 10:14 pm

Laughing Laughing Cvičila jsem u toho a taky zírala.. necháme se překvapit Cool
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 5 Empty30th July 2012, 12:03 am

??????? vo co jde? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 5 Empty31st July 2012, 7:37 pm

právě hledám různé nápady na pirátské vlajky, kterou potřebuju vyrobit do pátku pro bratrance Very Happy už to vidim, jak se u toho budu vztekat Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 5 Empty31st July 2012, 7:46 pm

Právě jsem poprvé docvičila 6 Week Six-Pack a kochám se břišními svaly, které vykoukly Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 5 Empty31st July 2012, 8:48 pm

Farma - Koukáte se holky ??

Jakub je sluha - dobře mu tak Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 5 Empty31st July 2012, 9:36 pm

Přesně, dobře mu tak! Škoda že se tím pro něj zatím nic nezměnilo a on i nadále vysedává v kuchyni Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 5 Empty31st July 2012, 9:41 pm

Tjn máš pravdu - už se těšim na Duel - co si kluci vyberou, ale on to vzdá řekne že je moc malej, slabej. atd. Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 5 Empty31st July 2012, 9:52 pm

Asi tak Very Happy Jak to zkoušel na toho hospodáře Very Happy Vždyť Michal je snad ještě hubenější a nebojí se práce.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 5 Empty31st July 2012, 10:27 pm

Axie - u tebe ty břišáky budou pořádný raz dva.

Tak už tu farmu také trochu prožívám, i když teď mi vadí, že nestíhám olympiádu, ale stejně to nepřepnu Cool .
Kuba mi byl ze začátku sympatický, ale teď už teda vůbec.. ještě jak si za svým jednáním stojí Shocked .. čekám kdy ho vyrazí za porušování pravidel hry (což možná mohli udělat i za ten schovaný almanach před duelem!!)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 5 Empty1st August 2012, 7:25 am

Agafja: Máš pravdu, mně se totiž na břiše pracuje dobře Smile Horší to bude se zbytkem Very Happy

Kuba mi dřív taky připadal v pohodě. V jeho prvním duelu jsem mu fandila. Ale teď? To se snad ani nedá napsat slušně, co on je zač silent
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 5 Empty1st August 2012, 6:13 pm

Připravuji se na Ripped level 1.... Smile)) ouuu jéééééééééééééé Smile))
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 5 Empty1st August 2012, 7:40 pm

Jdu dočíst Těžkou hodinu, mrknu na Farmu a pak spinkat, ať mám zítra zase dost energie Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 5 Empty1st August 2012, 7:56 pm

No, půjdu se vykoupat, pak čučet na Farmu, pak číst a čekat, než se mladej vrátí z ryb Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 5 Empty1st August 2012, 8:58 pm

já se právě dívám na olympiádu - mužské plavání, před hoďkou jsem se dívala zase na gymnasty ... ach Very Happy kéž by to bylo v televizi celý rok a nebo lépe ... přijďte si pro mě někdo, svalovci! Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 5 Empty1st August 2012, 9:02 pm

Já vždycky vejrám na ty svaly při plavání Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 5 Empty1st August 2012, 9:55 pm

Taky mám olympiádu ráda.. nikdy jsem to neprožívala, ale manžel "mě to naučil" a super - hezcí chlapi, krásné ženské, miluji radost a slzy vítězů.. prostě super.
Líbí se jak to celé probíhá ve skvělé náladě - i poražení jsou rádi, že jsou na olympiádě.. dějí se zázraky a vyhrávají nováčci - prostě každý má šanci vyhrát!!!
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 5 Empty1st August 2012, 11:06 pm

taky jsem koukala na mužské plavání Very Happy krásná to těla.... slintala jsem často Very Happy taková přehlídka.. já vám něco holky povím, já jsem ujetá na mužské ruce Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 5 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?
Návrat nahoru 
Strana 5 z 24Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14 ... 24  Next
 Similar topics
-
» Banish fat nebo Ultimate cardio?
» Zhubni, nebo přiber - pořad na Prima Love

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Moje tělo - Fórum :: Pokec :: Právě teď-
Přejdi na: