Moje tělo - Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Poslední téma
» Oblečení na in-line bruslení
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 3 Empty25th June 2015, 2:28 pm pro Anonymní

» Jane Fonda
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 3 Empty5th December 2014, 10:58 am pro Anonymní

» Port de Bras
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 3 Empty4th December 2014, 3:35 pm pro Anonymní

» Začínám 10.3.2014
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 3 Empty16th July 2014, 11:07 am pro Anonymní

» Jak zhubnout nejdříve břicho ?
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 3 Empty9th July 2014, 5:00 pm pro Anonymní

» Bob Harper
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 3 Empty30th May 2014, 7:31 pm pro Anonymní

» Insanity workout
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 3 Empty20th May 2014, 8:59 pm pro Anonymní

» Nedaří se mi, jsem zoufalá
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 3 Empty20th May 2014, 1:09 pm pro Anonymní

» 6 MĚSÍČNÍ JÍDELNÍČEK
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 3 Empty14th April 2014, 9:40 pm pro Anonymní

» Focus T25
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 3 Empty1st April 2014, 1:07 pm pro Anonymní

» Moje proměna - věčný boj s kily(tuky)
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 3 Empty31st March 2014, 9:03 am pro Anonymní

» Celulitida ..věčný boj
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 3 Empty22nd March 2014, 11:43 am pro Anonymní

» www.fitnesstv.cz
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 3 Empty15th March 2014, 11:52 am pro Anonymní

» únik moči při cvičení (skákání)
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 3 Empty25th February 2014, 5:55 pm pro Anonymní

» Reawe mění vlastní život
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 3 Empty25th February 2014, 11:05 am pro Anonymní

» Zmenšující se prsa
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 3 Empty24th February 2014, 8:05 pm pro Anonymní

» Rosa a její boj za hezčí postavou
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 3 Empty17th February 2014, 11:59 am pro Anonymní

» Bazální metabolismus vs. celkový příjem kalorií
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 3 Empty29th January 2014, 8:26 am pro Anonymní

» Rotační disk
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 3 Empty29th January 2014, 8:24 am pro Anonymní

» Spiralizér
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 3 Empty28th January 2014, 9:49 am pro Anonymní

» Dokážu to!!
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 3 Empty26th January 2014, 6:35 pm pro Anonymní

» cvičím jím a nehubnu
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 3 Empty25th January 2014, 11:36 pm pro Anonymní

» Jak spalujeme (nejen) s Jillian
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 3 Empty25th January 2014, 8:33 pm pro Anonymní

» Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 3 Empty20th January 2014, 2:02 pm pro Anonymní

» Podprsenky na beh
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 3 Empty20th January 2014, 10:10 am pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 3 Empty9th January 2014, 5:31 pm pro Anonymní

» Časopisy
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 3 Empty3rd January 2014, 5:26 pm pro Anonymní

» Činky
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 3 Empty3rd January 2014, 5:25 pm pro Anonymní

» Botky
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 3 Empty3rd January 2014, 5:24 pm pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 3 Empty2nd January 2014, 11:14 pm pro Anonymní

March 2024
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar
Kdo je přítomen
Celkem je zde přítomen 1 uživatel : 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 Anonymní

nikdo není přítomen

Nejvíce zde bylo současně přítomno 52 uživatelů dne 10th July 2014, 1:18 pm
Top posting users this week
No user

 

 Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4 ... 13 ... 24  Next
AutorZpráva
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 3 Empty24th July 2012, 2:51 pm

jdu na W8 a pak si dám po přestávce nějakej level z Ripped Smile Stýská se mi Very Happy a pak ještě břišáčky Smile asik Razz
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 3 Empty25th July 2012, 1:24 pm

jde se nechat ostříhat Very Happy a to jakože dost Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 3 Empty25th July 2012, 1:35 pm

chci pak foto Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 3 Empty25th July 2012, 3:32 pm

hmmm... tak nic nebylo Sad já šla bez objednání, jedno kadeřnictví zrušili, dvě mají volno až za 14 dní, tak jsem se na to vybodla, asi mi maj zůstat dlouhý , a to jsem už na to připravila přítele, že jdu na krátko Very Happy konečně to skousnul a ono nic Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 3 Empty25th July 2012, 7:54 pm

Právě teď si ohřívám dva tenké párky (nebojte, je tam 80% masa), nic jiného doma není a já jsem fakt líná něco vymýšlet, takže tak.
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 3 Empty25th July 2012, 9:22 pm

jdu si číst a piju čajíka Smile))) a poslouchám déšť (liják) za oknem Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 3 Empty26th July 2012, 6:04 pm

jdu do sprchy, vytvořit si ksicht ala Nikki Finn Very Happy a pak s přítelem na večeři, mám ho ale tak akorát chuť poslat někam, vytočil mě... nebaví se se mnou, protože utrpěla jeho mužská ješitnost, nezvládl tabatu... a nebaví se se mnou prostě. bolí ho támhle a támhle taky... vytočenej, protože já odcvičila s ním a půl tabaty jsem dala ještě s ním... no Sad
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 3 Empty26th July 2012, 6:05 pm

Jdu brečet do kouta, protože Nikki je sexy a já sem hnusnej buřt Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 3 Empty26th July 2012, 6:08 pm

VeEee napsal:
Jdu brečet do kouta, protože Nikki je sexy a já sem hnusnej buřt Very Happy

že na tebe pošlu Jill, aby ti jednu pleskla Twisted Evil Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 3 Empty26th July 2012, 6:11 pm

:'( fakt mám depku jako
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 3 Empty26th July 2012, 7:15 pm

irituje reklama na granko jenom mě??? cherry já když vidím tu babu, jak leze mladým do postele a sladce říká: Honzíčku, tady máš svoje granko.... tak se mi otevírá kudlička v kapse affraid já tam vlézt, tak nesu minimálně dva hrnky ještě pro snachu... nejen pro Honzíčka.... já tyhle opičí maminky nemám rád scratch

no nic, přežiju to:-D

VeEe...ty bláho co mám říkat já, to abych se šla rovnou zastřelit? o cenťáky menší než ty, každé deko navíc vidět, nohy krátké a ještě ke všemu je mi 31, mládí v hajzlu, krásná postava v hajzlu, stereotyp :-D :-D tak hlavu vzhůru, to dáš!!! a já taky, Nikki bude už jen krásnět a my buřty taky spálíme :-DDD
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 3 Empty26th July 2012, 8:41 pm

Trpím, zuřím, čekám až ten malej uřvan usne a ta malá potvora vymýšlivka zabere Evil or Very Mad .. dnes mi daly dětičky zabrat - jeden prořve nepříjemným ječákem den (kvůli zubů), druhá se 2x za den počůrá a nechce spát .. byl to náročný den, ale jinak bych neměnila, miluji se k sežrání, ale ať už spíííííííí Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 3 Empty26th July 2012, 9:08 pm

Pročítám tohle vlákno Very Happy A dělám si přehled blogilates vid Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 3 Empty26th July 2012, 9:25 pm

MeimeiTH napsal:
A dělám si přehled blogilates vid Very Happy

Ten chci vidět! Very Happy Já si přehledy dělám snad na všechno, jsem na to děsnej úchyl, až to neni možný Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 3 Empty26th July 2012, 9:32 pm

confused napsal:
MeimeiTH napsal:
A dělám si přehled blogilates vid Very Happy

Ten chci vidět! Very Happy Já si přehledy dělám snad na všechno, jsem na to děsnej úchyl, až to neni možný Very Happy

Jo, ale než se k tomu dokopu... Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 3 Empty26th July 2012, 9:35 pm

MeimeiTH napsal:
confused napsal:
MeimeiTH napsal:
A dělám si přehled blogilates vid Very Happy

Ten chci vidět! Very Happy Já si přehledy dělám snad na všechno, jsem na to děsnej úchyl, až to neni možný Very Happy

Jo, ale než se k tomu dokopu... Very Happy

Znám ten pocit Very Happy Rolling Eyes Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 3 Empty26th July 2012, 9:47 pm

confused napsal:
MeimeiTH napsal:
confused napsal:
MeimeiTH napsal:
A dělám si přehled blogilates vid Very Happy

Ten chci vidět! Very Happy Já si přehledy dělám snad na všechno, jsem na to děsnej úchyl, až to neni možný Very Happy

Jo, ale než se k tomu dokopu... Very Happy

Znám ten pocit Very Happy Rolling Eyes Very Happy

Prokrastinace je strašnávěc, zakázala bych ji Very Happy Ale jsem ráda, že jsem se aspoň dokopala k dnešnímu cvičení, i když se mi moc (=vůbec) nechtělo Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 3 Empty26th July 2012, 9:55 pm

A zrovna v prokrastinaci musíme být mistrně! To je jako na potvoru Very Happy Já se taky dneska zrovna dokopávala s nechutí Very Happy Ale aspoň se teď dokopávám trochu kreslit, abych nebyla příští rok na výtvarce za debila Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 3 Empty27th July 2012, 9:12 am

confused napsal:
A zrovna v prokrastinaci musíme být mistrně! To je jako na potvoru Very Happy Já se taky dneska zrovna dokopávala s nechutí Very Happy Ale aspoň se teď dokopávám trochu kreslit, abych nebyla příští rok na výtvarce za debila Very Happy

To já budu na výtvarce za debila i tak, takže... marná snaha Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 3 Empty27th July 2012, 4:50 pm

přemýšlím, co si budu psát do takového hezkého notýsku, který jsem dostala, fakt nevím

poraďte, co bych si tam mohla psát Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 3 Empty27th July 2012, 4:54 pm

kalorie a sečíst za každý týden Smile))
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 3 Empty27th July 2012, 4:57 pm

jé, to není vůbec špatný nápad, ještě nějaký nápad, abych si tam mohla třeba ještě něco psát. Ještě jsem v práci dostala takové lepíky a vůbec jsem byla hodně zásobena, ale právě mě nenapadá co s tím. Kalorie jsou dobrý nápad, ale aby to nebylo takové strohé Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 3 Empty27th July 2012, 5:01 pm

já mám jeden bloček, kam si píšu, co mám všechno udělat a zvládnout a postupně odškrtávám, v dalším bločku mám všechno, co se mi líbí, nalepené lístky do kina, nebo natřenej lak na nehty, který sjem si koupila, nebo různé kraviny nalepené, obrázky z časopisů a tak Very Happy postupně se z toho stává zajímavá knížka Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 3 Empty27th July 2012, 5:22 pm

Já už vim, budu nakombinuju si tam tvoje varianty Very Happy napíšu si co mám dělat, nalepím si tam obrázky jill Very Happy a různý kraviny Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 3 Empty27th July 2012, 5:47 pm

Jak dopadla první strana mého notýsku:

Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 3 681ce3bf0f_87409132_o2
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 3 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?
Návrat nahoru 
Strana 3 z 24Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4 ... 13 ... 24  Next
 Similar topics
-
» Banish fat nebo Ultimate cardio?
» Zhubni, nebo přiber - pořad na Prima Love

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Moje tělo - Fórum :: Pokec :: Právě teď-
Přejdi na: