Moje tělo - Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Poslední téma
» Oblečení na in-line bruslení
Bob Harper - Stránka 2 Empty25th June 2015, 2:28 pm pro Anonymní

» Jane Fonda
Bob Harper - Stránka 2 Empty5th December 2014, 10:58 am pro Anonymní

» Port de Bras
Bob Harper - Stránka 2 Empty4th December 2014, 3:35 pm pro Anonymní

» Začínám 10.3.2014
Bob Harper - Stránka 2 Empty16th July 2014, 11:07 am pro Anonymní

» Jak zhubnout nejdříve břicho ?
Bob Harper - Stránka 2 Empty9th July 2014, 5:00 pm pro Anonymní

» Bob Harper
Bob Harper - Stránka 2 Empty30th May 2014, 7:31 pm pro Anonymní

» Insanity workout
Bob Harper - Stránka 2 Empty20th May 2014, 8:59 pm pro Anonymní

» Nedaří se mi, jsem zoufalá
Bob Harper - Stránka 2 Empty20th May 2014, 1:09 pm pro Anonymní

» 6 MĚSÍČNÍ JÍDELNÍČEK
Bob Harper - Stránka 2 Empty14th April 2014, 9:40 pm pro Anonymní

» Focus T25
Bob Harper - Stránka 2 Empty1st April 2014, 1:07 pm pro Anonymní

» Moje proměna - věčný boj s kily(tuky)
Bob Harper - Stránka 2 Empty31st March 2014, 9:03 am pro Anonymní

» Celulitida ..věčný boj
Bob Harper - Stránka 2 Empty22nd March 2014, 11:43 am pro Anonymní

» www.fitnesstv.cz
Bob Harper - Stránka 2 Empty15th March 2014, 11:52 am pro Anonymní

» únik moči při cvičení (skákání)
Bob Harper - Stránka 2 Empty25th February 2014, 5:55 pm pro Anonymní

» Reawe mění vlastní život
Bob Harper - Stránka 2 Empty25th February 2014, 11:05 am pro Anonymní

» Zmenšující se prsa
Bob Harper - Stránka 2 Empty24th February 2014, 8:05 pm pro Anonymní

» Rosa a její boj za hezčí postavou
Bob Harper - Stránka 2 Empty17th February 2014, 11:59 am pro Anonymní

» Bazální metabolismus vs. celkový příjem kalorií
Bob Harper - Stránka 2 Empty29th January 2014, 8:26 am pro Anonymní

» Rotační disk
Bob Harper - Stránka 2 Empty29th January 2014, 8:24 am pro Anonymní

» Spiralizér
Bob Harper - Stránka 2 Empty28th January 2014, 9:49 am pro Anonymní

» Dokážu to!!
Bob Harper - Stránka 2 Empty26th January 2014, 6:35 pm pro Anonymní

» cvičím jím a nehubnu
Bob Harper - Stránka 2 Empty25th January 2014, 11:36 pm pro Anonymní

» Jak spalujeme (nejen) s Jillian
Bob Harper - Stránka 2 Empty25th January 2014, 8:33 pm pro Anonymní

» Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?
Bob Harper - Stránka 2 Empty20th January 2014, 2:02 pm pro Anonymní

» Podprsenky na beh
Bob Harper - Stránka 2 Empty20th January 2014, 10:10 am pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Bob Harper - Stránka 2 Empty9th January 2014, 5:31 pm pro Anonymní

» Časopisy
Bob Harper - Stránka 2 Empty3rd January 2014, 5:26 pm pro Anonymní

» Činky
Bob Harper - Stránka 2 Empty3rd January 2014, 5:25 pm pro Anonymní

» Botky
Bob Harper - Stránka 2 Empty3rd January 2014, 5:24 pm pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Bob Harper - Stránka 2 Empty2nd January 2014, 11:14 pm pro Anonymní

April 2024
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Kdo je přítomen
Celkem je zde přítomno 4 uživatelů : 0 registrovaných, 0 skrytých a 4 Anonymních

nikdo není přítomen

Nejvíce zde bylo současně přítomno 52 uživatelů dne 10th July 2014, 1:18 pm
Top posting users this week
No user

 

 Bob Harper

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




Bob Harper - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bob Harper   Bob Harper - Stránka 2 Empty5th January 2013, 8:52 am

jsem teď na Boba pěkně naštvaná.. mám problém s nohama.. nějak to z nich nechce jít dolů.. cvičím 3 měsíce, a dala jsem dolů jen 2 cm přes stehna s Jillian... začal mě bavit Bob, a po 4 dnech cvičení s ním s ultimate (s celou tou hodinou) mám ty moje dva pracně sundané cm zase zpátky... Sad doufám, že to jsou jen nějak napumpované svaly a za pár dní to splaskne, nebo s ´Bobem končím.. Sad
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Bob Harper - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bob Harper   Bob Harper - Stránka 2 Empty5th January 2013, 9:15 am

Tak já jsem se do Boba asi zamilovala Laughing Laughing Laughing
Cvičím od něj ABS Bonus na břicho a včera poprvé Strength Beginner a obojí mi přijde super! Líbí se mi i jak má ta videa udělaná.

Kvapka mno jo, svalíky Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Bob Harper - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bob Harper   Bob Harper - Stránka 2 Empty5th January 2013, 9:17 am

Ultimate mám taky stažené, ale zatím ho nemám kdy cvičit..
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Bob Harper - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bob Harper   Bob Harper - Stránka 2 Empty5th January 2013, 12:52 pm

Kvapka napsal:
jsem teď na Boba pěkně naštvaná.. mám problém s nohama.. nějak to z nich nechce jít dolů.. cvičím 3 měsíce, a dala jsem dolů jen 2 cm přes stehna s Jillian... začal mě bavit Bob, a po 4 dnech cvičení s ním s ultimate (s celou tou hodinou) mám ty moje dva pracně sundané cm zase zpátky... Sad doufám, že to jsou jen nějak napumpované svaly a za pár dní to splaskne, nebo s ´Bobem končím.. Sad

vůbec to nehroť, vem si jakej nápor na ty stehna je, řekla bych,že bob je na ně trochu ulítlej Very Happy určitě jsou to napumpovaný svaly Smile to já se taky po bobovi soukám do kalhot a když mám volnej den tak plandaj Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Bob Harper - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bob Harper   Bob Harper - Stránka 2 Empty5th January 2013, 12:54 pm

lyrica napsal:
Tak já jsem se do Boba asi zamilovala Laughing Laughing Laughing
Cvičím od něj ABS Bonus na břicho a včera poprvé Strength Beginner a obojí mi přijde super! Líbí se mi i jak má ta videa udělaná.

Kvapka mno jo, svalíky Smile


Bob to má dobře udělaný, akorát mi tam vadí ta časomíra, pořád se na ní dívám, přitahuje to pozornost a pak to moc neutíká Very Happy ale líbí se mi, že se jednotlivým cvikům věnuje delší dobu a není to jen pár opakování jako jill Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Bob Harper - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bob Harper   Bob Harper - Stránka 2 Empty5th January 2013, 1:16 pm

jo, ta časomíra mě taky štve.. Smile pořád musím na ní koukat a čekám, až se ukáže, že je půlka hotová, třičtvrtě hotová.. a posledníéch 10 minut se neskutečně vleče.. jinak dnes jsem si k ultimate přidala jeho 10 minutovej Abs bonus a docela zajímavý.. Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Bob Harper - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bob Harper   Bob Harper - Stránka 2 Empty5th January 2013, 1:41 pm

Kvapka napsal:
jo, ta časomíra mě taky štve.. Smile pořád musím na ní koukat a čekám, až se ukáže, že je půlka hotová, třičtvrtě hotová.. a posledníéch 10 minut se neskutečně vleče.. jinak dnes jsem si k ultimate přidala jeho 10 minutovej Abs bonus a docela zajímavý.. Smile

přesně, pak mám tendenci sledovat čas i při jillian :/ já jsem dneska měla odlehčení - beginner weight loss plus abs bonus Wink
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Bob Harper - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bob Harper   Bob Harper - Stránka 2 Empty5th January 2013, 2:04 pm

Tak to já se snažím na tu časomíru nekoukat, ale taky tam někdy pohledem sklouznu Laughing
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Bob Harper - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bob Harper   Bob Harper - Stránka 2 Empty5th January 2013, 4:26 pm

snažim se nekoukat, ale když tam pohled sklouzne tak se akorát vyděsim kolik ještě času zbejvá Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Bob Harper - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bob Harper   Bob Harper - Stránka 2 Empty8th January 2013, 11:00 am

AHoj Holky prosím přidejte se ke mně! Dnes cvičím Od Boba Ultimate cardio body! Začínám od ,,nuly", takže jste na tom líp. Potřebuju si dát pořádně do těla i za včerejšek, co jsem necvičila. Moje představa, možná naivní je to dát celé. Přidejte se :-)

Už to někdo odcvičil? Napište zkušenosti prosím :-)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Bob Harper - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bob Harper   Bob Harper - Stránka 2 Empty8th January 2013, 11:06 am

Ahoj, zkušonosti jsou takové, tedy aspoň ty moje, že pokud cvičíš poprvé, umřeš u toho.. Smile druhý den jsem necítila nohy, zadek mě bolel, ale stejně jsem cvičila zase a třetí den jsem málem nevstala ani z postele.. připadala jsem si jak 8O.ti letá stařenka.. Smile ale cvičení je to super.. moc ráda si s Bobem dávám do těla.. chtěla bych i nějaké další cvičení od něj, ale nic moc jsm na netu nenašla, tak nevím..
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Bob Harper - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bob Harper   Bob Harper - Stránka 2 Empty8th January 2013, 11:22 am

Tak jestli to pro začátek dáš fakt celý tak smekám!! Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Bob Harper - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bob Harper   Bob Harper - Stránka 2 Empty8th January 2013, 12:35 pm

Ahoj holky, mám to za sebou!! CELÝ!!! Od začátku jsem si říkala, že v polovině to vypnu!! Čekala jsem na polovinu, jak na smilování a navíc mi tam nepřišel nějaký výrazný předěl a navíc se mi to zdálo snazší, tak jsem si říkala, ještě tohle dodělám a tohle a pak jsem byla u konce :-D

Jako začátek do těch 20 minut pro mě masakr!! Prostě ty výpady a tak, i když mě ještě ruce nebolely, tak jsem si brala lehčí činky na moje 3 kg jsem ani nepomyslela.
jela jsem s 1,5 kg a 1 kg, ale asi jsem mohla jet s těžšími, třeba pořád 1,5 kg. Přijde mi, že jsem měla možná psychický blok, že to prostě musí být tak těžké a je to dlouhé, tak se mám šetřit, takže ruce moc zabrat nedostaly.
No zadku a nohou se bojím, asi zítra nedosednu na wc a půjdu asi jen plavat. Některé cviky jsem taky šidila.. prostě výskoky ze dřepu na to jsem neměla, ale pořád jsem něco dělala, nestála jsem. A ze začátku jsem potřebovala pořád pít.

Podle mě teda žádná procházka růžovým sadem, první polovina, druhá šla. Ale celkově, teda pro náročné a pro pokročilé. nějakou dobu ho vynechám :-D těším se, jaké to bude ho cvičit až budu v kondici. přítel mi slíbil, že si ho také dá, tak dám pak vědět, doufám, ež u toho umře :-D

Jinak teda ze začátku jsem litovala, že jsem si to vybrala, měla jsem pocit, že jsem se přecenila a měla jsem takovou vzdávavou, ale pak jsem se do toho zakousla. Myslím, že fakt hrála roli psychika - pozor Bob je fakt drsnej a pak taky to, že jsem šla cvičit dlouho po snídani a měla jsem ze začátku hlad.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Bob Harper - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bob Harper   Bob Harper - Stránka 2 Empty8th January 2013, 12:39 pm

Jinak sporttester říká: 688 kcal - když fakt někdo cvičí poctivě a s nasazením všechny výskoky a s větší vahou, věřím že se dopracuje až k 800kcal. Průměrný tep 169 a maximálka 197.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Bob Harper - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bob Harper   Bob Harper - Stránka 2 Empty8th January 2013, 12:46 pm

jsi dobrá! já začínala jen s první půlkou.. Smile teď už si to taky dávám celý, ale poprvé jsem na to neměla ani pomyšlení a byla jsem ráda, že to po půl hoďce ukončuju.. Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Bob Harper - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bob Harper   Bob Harper - Stránka 2 Empty8th January 2013, 3:58 pm

Krasnej chlap Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Bob Harper - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bob Harper   Bob Harper - Stránka 2 Empty8th January 2013, 8:25 pm

věřim tomu že jsi tolik spálila, ta hodina je opravdu náročná Smile já když to cvičila poprví tak druhej den jsem taky těžko dosedávala na záchod atd Very Happy ale pak už to bylo dobrý Smile bobovo ultimate si dávám jen o víkendu, protože je to tak dlouhý, přes tejden jedu 30 minutovou jill Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Bob Harper - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bob Harper   Bob Harper - Stránka 2 Empty8th January 2013, 8:29 pm

Zítra dám vědět, ale už teď mám těžký nohy a zadek. Bob mě motivuje, pro mě nej sexy chlap :-D Ale říkám si, že si ho zatím budu dávat jednou za měsíc :-D jsi dobrá, že si ho dáváš o víkendech!
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Bob Harper - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bob Harper   Bob Harper - Stránka 2 Empty8th January 2013, 8:39 pm

já jsem o prázdninách vyzkoušela skoro všechny jeho programy co jsem kde ke stažení sehnala a ultimate mi přirostlo nejvíc k srdci, je to prostě dlouhá makačka po který jsi jak kdyby tě hodili do vody, ale o to líp se potom cejtíš, a změny jdou vidět Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Bob Harper - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bob Harper   Bob Harper - Stránka 2 Empty9th January 2013, 8:23 am

Seasho, jsi fakt výborná. Mě to také docela bralo, tak si říkám, že si ho dám dřív. Co bys mi ještě od něj doporučila? Dneska mě nakonec ani nohy tolik nebolí, ale strašně mě bolí záda - to mám z těch plank pozic, dlouho jsem je nedělala. Bolí to mezi lopatkama, nemám tam asi zpevněné svalíčky :-) Chystám se jít psát seminárku a dát si ještě dnes Jill.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Bob Harper - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bob Harper   Bob Harper - Stránka 2 Empty9th January 2013, 8:00 pm

no hele tenhle se mi opravdu líbí nejvíc, protože je náročnej Smile jinak jsem zkoušela ještě beginner weight loss (plus abs), strenght beginner, body rev cardio conditioning, ale při tom jsem se tolik nezapotila, ale není to špatný jako odlehčení od ultimate a navíc jsou to všechno kratší workouty Smile mám stažený i bob´s workout 1,2 ale to bude zas neopak extrém, prostě bobova rutina Very Happy určitě napíšu až vyzkoušim Wink
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Bob Harper - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bob Harper   Bob Harper - Stránka 2 Empty10th January 2013, 1:23 pm

seasho, a kde jsi to všechno sehnala? já mám z uložto ultimate a abs bonus... a ty další?
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Bob Harper - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bob Harper   Bob Harper - Stránka 2 Empty10th January 2013, 8:00 pm

přes torenty (https://tinastudio.forumczech.com/t314-torent) , ale pokuď máš netbook tak pozor, strašně se ti to bude sekat, tak ten program po stáhnutí vymaž Wink
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Bob Harper - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bob Harper   Bob Harper - Stránka 2 Empty11th January 2013, 9:48 am

díky..Cool
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Bob Harper - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bob Harper   Bob Harper - Stránka 2 Empty11th January 2013, 11:21 am

Holky nechci být za drbnu? Ale víte kolik je Bobovi let? Mě přijde fakt sexy a říkám si, že určitě vypadá mladší než je, ale o tolik!! To jsem si nepředstavovala! Bude mu 48! Věděly jste to?
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Bob Harper - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bob Harper   Bob Harper - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Bob Harper
Návrat nahoru 
Strana 2 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Moje tělo - Fórum :: Sport :: Tréninkové programy-
Přejdi na: