Moje tělo - Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Poslední téma
» Oblečení na in-line bruslení
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 21 Empty25th June 2015, 2:28 pm pro Anonymní

» Jane Fonda
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 21 Empty5th December 2014, 10:58 am pro Anonymní

» Port de Bras
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 21 Empty4th December 2014, 3:35 pm pro Anonymní

» Začínám 10.3.2014
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 21 Empty16th July 2014, 11:07 am pro Anonymní

» Jak zhubnout nejdříve břicho ?
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 21 Empty9th July 2014, 5:00 pm pro Anonymní

» Bob Harper
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 21 Empty30th May 2014, 7:31 pm pro Anonymní

» Insanity workout
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 21 Empty20th May 2014, 8:59 pm pro Anonymní

» Nedaří se mi, jsem zoufalá
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 21 Empty20th May 2014, 1:09 pm pro Anonymní

» 6 MĚSÍČNÍ JÍDELNÍČEK
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 21 Empty14th April 2014, 9:40 pm pro Anonymní

» Focus T25
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 21 Empty1st April 2014, 1:07 pm pro Anonymní

» Moje proměna - věčný boj s kily(tuky)
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 21 Empty31st March 2014, 9:03 am pro Anonymní

» Celulitida ..věčný boj
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 21 Empty22nd March 2014, 11:43 am pro Anonymní

» www.fitnesstv.cz
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 21 Empty15th March 2014, 11:52 am pro Anonymní

» únik moči při cvičení (skákání)
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 21 Empty25th February 2014, 5:55 pm pro Anonymní

» Reawe mění vlastní život
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 21 Empty25th February 2014, 11:05 am pro Anonymní

» Zmenšující se prsa
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 21 Empty24th February 2014, 8:05 pm pro Anonymní

» Rosa a její boj za hezčí postavou
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 21 Empty17th February 2014, 11:59 am pro Anonymní

» Bazální metabolismus vs. celkový příjem kalorií
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 21 Empty29th January 2014, 8:26 am pro Anonymní

» Rotační disk
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 21 Empty29th January 2014, 8:24 am pro Anonymní

» Spiralizér
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 21 Empty28th January 2014, 9:49 am pro Anonymní

» Dokážu to!!
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 21 Empty26th January 2014, 6:35 pm pro Anonymní

» cvičím jím a nehubnu
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 21 Empty25th January 2014, 11:36 pm pro Anonymní

» Jak spalujeme (nejen) s Jillian
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 21 Empty25th January 2014, 8:33 pm pro Anonymní

» Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 21 Empty20th January 2014, 2:02 pm pro Anonymní

» Podprsenky na beh
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 21 Empty20th January 2014, 10:10 am pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 21 Empty9th January 2014, 5:31 pm pro Anonymní

» Časopisy
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 21 Empty3rd January 2014, 5:26 pm pro Anonymní

» Činky
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 21 Empty3rd January 2014, 5:25 pm pro Anonymní

» Botky
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 21 Empty3rd January 2014, 5:24 pm pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 21 Empty2nd January 2014, 11:14 pm pro Anonymní

May 2024
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Kdo je přítomen
Celkem je zde přítomen 1 uživatel : 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 Anonymní

nikdo není přítomen

Nejvíce zde bylo současně přítomno 52 uživatelů dne 10th July 2014, 1:18 pm
Top posting users this week
No user

 

 Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22, 23, 24  Next
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 21 Empty22nd September 2012, 1:47 pm

Právě se chystám ulehnout po náročným vstávání brzo ráno a dopoledním studiu ve škole, který ze mě vysosalo veškerou energii. Nezbývá mi ani energie na ripped. Trošku mě to mrzí, že tím vynechám dnešní den Sad a ještě k tomu jsem dnes udělala snad nejhorší oběd v historii lidstva. FUJ!
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 21 Empty22nd September 2012, 4:15 pm

Very Happy občas se mi taky nepodaří uvařit, prostě to někdy nejde Smile)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 21 Empty22nd September 2012, 4:42 pm

Hm tak to já dnes udělala vynikající buchtu. Ale chybička se vloudila, myslela jsem si jak není zdravá a když jsem to pak spočítala tak 100g má skoro 400kcal. No tak zas si na ni budu chodit s kuch. váhou...
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 21 Empty22nd September 2012, 6:23 pm

já to brala jako experiment udělat sóju a ve výsledku sem se málem poblila Very Happy už to nikdy dělat nebudu a zůstanu u obyčejnýho jídla Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 21 Empty22nd September 2012, 8:23 pm

Very Happy moje experimenty také selhávají Very Happy

Světluško to je ale mazec Smile)) co jsi dělala za buchtu? Smile)) já naposledy měla makovec, co se snad ani s cukrem neviděl, přiznám se, že jsem si brala cukřenku ať se to aspoň buchtě podobá Very Happy ale byl výbornej Smile))
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 21 Empty23rd September 2012, 7:00 pm

No tak se mi povedlo celý tento týden hřešit. Ale úplně... Wink
Včera to ještě šlo, ale dnes... Ráno rozjezd byl dobrej, na oběd už to nebyla taková sláva
a dál škoda mluvit. Zprasila jsem na co jsem došla a ještě štěstí že muž odjel do práce, jinak bych zprasila aj jeho... Hlavně mám špatné svědomí z toho smaženýho květáku. A teď z oplatečka. Ale vzhledem k tomu že mě chce pobolívat v krku tak asi si tělo říká o trochu energie navíc. Tak teda jo já mu ještě dnes dopřeju když ho chce bolet v krku a s cvičením si to dnes taky ještě rozmyslím. Ale zítra, zítra bude trpět tělo hříšné Smile
Uff trochu jsem se rozepsala...
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 21 Empty23rd September 2012, 10:15 pm

no co, tak zase co nejdříve zpátky ke svýmu starýmu režimu Smile Čím dřív, tím líp Smile) Držém palečky, byla by škoda si to pokazit Wink
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 21 Empty25th September 2012, 8:30 pm

Dnes skvělý den se sestrou - obídek v restauraci (losos - ňami, ňami), ke svačině cizrnové lívance (s "nutelou" od Alnatury Cool ) a hlavně drbání, kecání a řešení cvičení :-))
Teď čekám až starší hádě usne a jdu se potit s Insanity bounce
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 21 Empty27th September 2012, 5:39 pm

Jelikož mě skolila nemoc tak si asi do konce týdne dám od cvičení pauzu. No nedá se nic dělat Mad Už jsem si zvykla na svoji dávku endorfinů. Alespoň se psama pudu ven. Ale jen tak lehce a pozvola.
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 21 Empty29th September 2012, 11:19 am

Andrejko a jak ti to s Insanity jde? Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 21 Empty3rd October 2012, 9:11 pm

Nejdou mi videa se cvičením, notebook se mi nechce normálně zapnout, takže jede na nouzový režim... chce se mi brečet Sad néééééééé

Nikki - jde to zatím dobře, jedu teprve 2. týden, ale střídám to i s Jillian.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 21 Empty4th October 2012, 8:15 pm

Tak dnes jsem si po týdnu dala takové lehčí cvičení.
Nejdřív jsem se vyvenčila se psy na čerstvém vzduchu, pak si dala doma na rozehřátí 4x pozdrav slunci. A pak posilovala vlastní vahou. 3 serie po 6 opakování - kliky, hluboký dřepy u zdi, most, boční prna. No a protažení jsem namíchala z jógy - tanečník, troúhelník, strom, bojovník. Celé to bylo jen asi 25 minut, ale musím po nemoci pomalu, nechci znovu odpadnout.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 21 Empty8th October 2012, 10:27 am

Před chvílí jsem si dala 55 minut turbofire a přemýšlela jsem že bych si ještě nahodila program P90X. CO myslíte, vadí když člověk bude cvičit takto intenzivně (ne za sebou, ale dopolko a odpolko) ? Po včewrejším shlédnutí The Biggest loser řady 2, jsem zaslechla, že budou cvičit po dobu 4 měsíců každej den 4 hodiny, je to možné??
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 21 Empty8th October 2012, 4:40 pm

Unikve, to fakt nevím... ty jo, musela bych vědět, kterej díl, klidně to kvůli tobě zkouknu celé Very Happy

Jinak pozor na přetrénování těla, chápu, že chcete maximální výsledky, ale denně takový nášup už dle mě není nejvhodnější Sad taky jsem jela dva tréninky, dříve, ale aby mi daly maximálně tu hodinku. Musím říct, že v těchto týdnech na sobě cítím velkou únavu, tělo je fakt přetrénované, takže jedu jen 30 minut denně a po 3 dnech si dávám den pauzu. až pocítím, že se dává tělo zase nějak dohromady, tak možná přidám. Te´D jsem jela tři dny Boba a dnes odpoledne jsem si místo workoutu dala 3 hodinový spánek Very Happy fakt je toho - tedy na mne - moc. Raději méně, ale to se těžko říká, když druhý to vidí jinak Smile Jen takové malé varování, nic víc, ať to nepřeženeš Smile) a pak nebudeš muset vypustit na dlouhou dobu Sad(( víš?
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 21 Empty8th October 2012, 5:31 pm

Souhlasím s Nikki - taky si myslim že méně znamená více Smile Tolik dřiny v jeden den by mohlo dopadnou i špatně Like a Star @ heaven
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 21 Empty8th October 2012, 6:07 pm

Dneska sem si právě přidala k TF ještě teda první den p90X lean verzi (shoulders&back+ABripperX) celkem to trvalo něco přes hodinu a čtvrt, ale jsou mezitím dost velký pauzy, takže se to dá a člověk se tak nezadýchá jako při to kardiu. Ale je fakt, že teď cítím svaly na ruce (konečně po dlouhý době zas Smile) - fajn pocit Razz a jinak jsem to viděla nějak na začátku druhý řady 1. nebo 2. díl myslím a na tento článek jsem pak narazila když jsem se dozvídala víc: http://www.time.com/time/arts/article/0,8599,1897204,00.html

ještě k tomu cvičení dvou programů v jeden den, jsem procházela internet a různý články, tak prý zrovna tahle kombinace nevadí, že kardio + posilování být může, ale aby to mělo efekt tak je správný dodržovat zdravý jídelníček. Špatný by to bylo prý jen při velké zátěži jako třeba posilovat 3 hodiny je na prd. Tak jsem zvědavá, takovýhle programy dělá i více lidí když nevidí u jednoho nějaké výsledky. Třeba si někdo ke kardiu přidá ještě INSANITY Smile
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 21 Empty8th October 2012, 7:21 pm

no tak mě Insanity už samo o sobě přijde dost kardio Very Happy

nejde o kombinaci cviků jako takovou, to je v pořádku Smile) jen mluvím o zátěži Wink)) tělo to chvíli vydrží, ale je vcelku nemožné, aby takový nápor táhlo dlouho. Vím podle sebe. Ale však cvič... to je těžko radit, když člověk cítí opak Smile)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 21 Empty8th October 2012, 7:26 pm

Vyzkouším a uvidím, když budu moc utahaná tak uberu Smile Nechci se odrovnat Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 21 Empty8th October 2012, 9:31 pm

Unikve napsal:
Vyzkouším a uvidím, když budu moc utahaná tak uberu Smile Nechci se odrovnat Very Happy

ale jooo chceš Very Happy já taky chtěla Very Happy Very Happy Very Happy a mám to Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 21 Empty8th October 2012, 9:47 pm

Nechci Very Happy Chci druhej den chodit a udržet hrníček teplýho čaje s citronem Very Happy mám teď spoustu času přes den a dalo by se říct, že ten volný čas vyplňuju abych se nekopala do zadečku Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 21 Empty9th October 2012, 3:04 pm

Žiju!! Kdyby mě náhodou někdo postrádal Very Happy .
Nejprve mě zlobil zavirovaný pc a pak se nešel internet a aby toho nebylo málo, tak jsem chytla nějakou střevní virózku a 2 dny se parádně "čistila" pale
Ale dnes ožívám - net konečně funguje a já také cheers .
Super, ale je, že váha dnes ukázala 64,3 Shocked cheers bounce BOŽÍ!!!!
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 21 Empty9th October 2012, 7:12 pm

Při hledání zdravé stravy jsem narazila na tento odkaz: http://j.mp/caszhubnout Co si myslíte? Zkoušela jste to některá z vás? Docela mě odborník na stravu láká Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 21 Empty9th October 2012, 7:32 pm

Dnes už jsem si myslela, že bych mohla cvičit, ale stále ještě kašlu jak tuber. Nechci to přehnat, abych zase nepadla. Znám se Smile Vím, že kdybych si udělala kafé tak jedu jak křeček. Ale zároveň mám strach, že když to budu oddalovat, tak už do toho nenaskočím...
Takže si dnes dám jen nějakej malej strečink. A zítra budu mít doufám už víc sil.
Čím se nakopáváte vy abyste znovu začaly?
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 21 Empty10th October 2012, 8:35 pm

Já bývám po pauzách, také línější a mám jakoby strach zase začít, ale v podstatě mi nic jiného nezbývá - chci vypadat líp, tak musím máknout.. tělo se samo nezpevní Cool bounce
Já dnes začínám Rippedem... určitě mě zničí, ale už se těším. cheers
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 21 Empty10th October 2012, 8:37 pm

Synátor usnul, takže je čas cvičit a to s Tonym Hortonem :-)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 21 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?
Návrat nahoru 
Strana 21 z 24Jdi na stránku : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22, 23, 24  Next
 Similar topics
-
» Banish fat nebo Ultimate cardio?
» Zhubni, nebo přiber - pořad na Prima Love

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Moje tělo - Fórum :: Pokec :: Právě teď-
Přejdi na: