Moje tělo - Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Poslední téma
» Oblečení na in-line bruslení
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 20 Empty25th June 2015, 2:28 pm pro Anonymní

» Jane Fonda
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 20 Empty5th December 2014, 10:58 am pro Anonymní

» Port de Bras
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 20 Empty4th December 2014, 3:35 pm pro Anonymní

» Začínám 10.3.2014
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 20 Empty16th July 2014, 11:07 am pro Anonymní

» Jak zhubnout nejdříve břicho ?
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 20 Empty9th July 2014, 5:00 pm pro Anonymní

» Bob Harper
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 20 Empty30th May 2014, 7:31 pm pro Anonymní

» Insanity workout
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 20 Empty20th May 2014, 8:59 pm pro Anonymní

» Nedaří se mi, jsem zoufalá
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 20 Empty20th May 2014, 1:09 pm pro Anonymní

» 6 MĚSÍČNÍ JÍDELNÍČEK
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 20 Empty14th April 2014, 9:40 pm pro Anonymní

» Focus T25
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 20 Empty1st April 2014, 1:07 pm pro Anonymní

» Moje proměna - věčný boj s kily(tuky)
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 20 Empty31st March 2014, 9:03 am pro Anonymní

» Celulitida ..věčný boj
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 20 Empty22nd March 2014, 11:43 am pro Anonymní

» www.fitnesstv.cz
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 20 Empty15th March 2014, 11:52 am pro Anonymní

» únik moči při cvičení (skákání)
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 20 Empty25th February 2014, 5:55 pm pro Anonymní

» Reawe mění vlastní život
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 20 Empty25th February 2014, 11:05 am pro Anonymní

» Zmenšující se prsa
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 20 Empty24th February 2014, 8:05 pm pro Anonymní

» Rosa a její boj za hezčí postavou
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 20 Empty17th February 2014, 11:59 am pro Anonymní

» Bazální metabolismus vs. celkový příjem kalorií
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 20 Empty29th January 2014, 8:26 am pro Anonymní

» Rotační disk
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 20 Empty29th January 2014, 8:24 am pro Anonymní

» Spiralizér
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 20 Empty28th January 2014, 9:49 am pro Anonymní

» Dokážu to!!
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 20 Empty26th January 2014, 6:35 pm pro Anonymní

» cvičím jím a nehubnu
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 20 Empty25th January 2014, 11:36 pm pro Anonymní

» Jak spalujeme (nejen) s Jillian
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 20 Empty25th January 2014, 8:33 pm pro Anonymní

» Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 20 Empty20th January 2014, 2:02 pm pro Anonymní

» Podprsenky na beh
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 20 Empty20th January 2014, 10:10 am pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 20 Empty9th January 2014, 5:31 pm pro Anonymní

» Časopisy
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 20 Empty3rd January 2014, 5:26 pm pro Anonymní

» Činky
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 20 Empty3rd January 2014, 5:25 pm pro Anonymní

» Botky
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 20 Empty3rd January 2014, 5:24 pm pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 20 Empty2nd January 2014, 11:14 pm pro Anonymní

May 2024
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Kdo je přítomen
Celkem je zde přítomen 1 uživatel : 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 Anonymní

nikdo není přítomen

Nejvíce zde bylo současně přítomno 52 uživatelů dne 10th July 2014, 1:18 pm
Top posting users this week
No user

 

 Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24  Next
AutorZpráva
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 20 Empty18th September 2012, 3:36 pm

bolí mě hlava.. tedy spíš třeští jak kráva!!!!!!!!!!!!!!
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 20 Empty18th September 2012, 3:58 pm

Hm mě už od včerejška.
Místo Jill jsem byla na procházce a docela mi to pomohlo.
Ale dneska mě bolí zas.
Odpoledne si nebudu ani dělat kafé, protože dráždí žaludek, a dám si brutálně energeťák.
Taky má kofein a na rozdíl od kávy tak moc nedráždí žaludek. Jo a nebo colu. Vím že jsi ji vyřadila z jídelníčku ale aspoň kydž už na ni nejsi navykla bude mít lepší účinek.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 20 Empty18th September 2012, 4:31 pm

Moje noční můra se naplnila! dcera má rýmu Mad Kdybyste viděli co dělá když jenom vidí odsávačku :/ no hrůza, nemám šanci jí sama přeprat a odsát bože at už je to za náma silent
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 20 Empty20th September 2012, 9:38 am

Právě brouzdám po netu a narazila jsem na článek, kde tvrdí, že: "... uvědomme si, že teprve po 20 minutách začíná docházet ke spalování tuků, předtím se „jede“ na cukry. Obecně platí, že když cvičíme nalačno, začneme spalovat tuky dříve, než když cvičíme po jídle. " - a já si myslela, že se musí člověk nasnídat, aby měl sílu na to cvičení ?! Na lačno to je pro mě celkem dobrý na zkolabování.... jak to praktikujete vy?
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 20 Empty20th September 2012, 10:04 am

Tak ono s tím cvičením na lačno záleží, co cvičíš. Když už na lačno, tak nějaké kardio (rotoped, stepper), ale běhat bych úplně na lačno asi nešla. Cvičit posilovací cvičení na lačno je kontraproduktivní.

Jinak já na lačno necvičím, protože bych sebou asi švihla (třikrát hurá pro nízký tlak!). Jasně, jsem schopná dát si před snídaní 10 angličáků nebo chvíli skákat panáka, ale to je spíš proto, abych se probrala a nabudila, když je venku tma a hnusně.
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 20 Empty20th September 2012, 5:36 pm

Unikve napsal:
Právě brouzdám po netu a narazila jsem na článek, kde tvrdí, že: "... uvědomme si, že teprve po 20 minutách začíná docházet ke spalování tuků, předtím se „jede“ na cukry. Obecně platí, že když cvičíme nalačno, začneme spalovat tuky dříve, než když cvičíme po jídle. " - a já si myslela, že se musí člověk nasnídat, aby měl sílu na to cvičení ?! Na lačno to je pro mě celkem dobrý na zkolabování.... jak to praktikujete vy?

Mně spíš dojímá ta věta... co to je za blbost?
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 20 Empty20th September 2012, 5:47 pm

Mám vyčteno zde: http://www.nutrivia.cz/jak-se-hybat.php - stejně budu cvičit až hodinu po snídani, jinak by mi bylo blbě Basketball
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 20 Empty20th September 2012, 5:59 pm

jako já věřím, že to není z tvé hlavy Very Happy Mně přijde, kde na to přišli, že po 20 minut se TEPRV pálí tuky... kde na tohle přišli..????
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 20 Empty20th September 2012, 6:05 pm

ale todle je asi všeobecně rozšířený kec, protože todle nám říkali v těláku, anebo i na lekcích aerobicku, nebo spinningu... Exclamation
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 20 Empty20th September 2012, 6:16 pm

jako trošku mě zdeprimovaly Very Happy teď to mám v hlavě a budu si myslet že opravdu spaluju až 10 minut před koncem JILL, KURNIK Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 20 Empty20th September 2012, 6:31 pm

jako výsledky mluví jasně, že na tom sdělení něco nesedí Smile
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 20 Empty20th September 2012, 6:48 pm

to je prostě kravina... už vidím jak mé tělo umí počítat minuty Very Happy Very Happy Very Happy
tělo prostě vnímá tep, a ten, když prostě vyjede na určitou tepovou frekvenci, tak se podle toho řídí... spaluje jak cukry , tak tuky, akorát záleží v jakém poměru a to je právě závislé na tepu--- co to tady mělou za koniny, nechápu fakt.... jakési kecy, které nám cpali kdesi v 80. letech, bože můj...
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 20 Empty20th September 2012, 7:15 pm

Tak jako jo, ono těch 20 minut sedí... když se podíváte na ten typ cvičení, že je rozcvička 10-20 minut, aby si člověk prokroutil i krk, uši a palce na nohou... dobře, to přeháním, ale pamatuju si na tělocviky, kdy jsme kroutili hlavou nejdřív doleva, pak doprava, pak úklony hlavou...
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 20 Empty20th September 2012, 7:47 pm

mý tělo se stejně cítí jako kdyby začalo spalovat hned první minuty Very Happy Jill to od začátku prostě nastartuje a to se mi líbí, že tam není nějaká zdlouhavá rozcvička. Právě jsem si docvičila další den 6w6p a pekáč buchet tam bude tak asi za rok tímhle tempem Very Happy hold na ty tuny sádla nemá ani program 6w6p šanci za tu dobu shodit Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 20 Empty20th September 2012, 8:05 pm

Sifzuška napsal:
Tak jako jo, ono těch 20 minut sedí... když se podíváte na ten typ cvičení, že je rozcvička 10-20 minut, aby si člověk prokroutil i krk, uši a palce na nohou... dobře, to přeháním, ale pamatuju si na tělocviky, kdy jsme kroutili hlavou nejdřív doleva, pak doprava, pak úklony hlavou...

Zlato, tuk spaluješ i když sedíš na gauči!!!!! Tolik, kolik ho spálíš, záleží na intenzitě pohybu.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 20 Empty20th September 2012, 8:32 pm

Nikki Finn (admin) napsal:
Sifzuška napsal:
Tak jako jo, ono těch 20 minut sedí... když se podíváte na ten typ cvičení, že je rozcvička 10-20 minut, aby si člověk prokroutil i krk, uši a palce na nohou... dobře, to přeháním, ale pamatuju si na tělocviky, kdy jsme kroutili hlavou nejdřív doleva, pak doprava, pak úklony hlavou...

Zlato, tuk spaluješ i když sedíš na gauči!!!!! Tolik, kolik ho spálíš, záleží na intenzitě pohybu.
Dík za info, už si běžím napsat jako aktivitu betaoxidace mastných kyselin, Krebsův cyklus a dýchací řetězec...
Myslela jsem to samozřejmě tak, že když je patnáctiminutová rozcvička v nízké tepové frekvenci, tak se nespálí tolik, aby to stálo za nějakou podstatnější zmínku. Tak pardon za nedorozumění
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 20 Empty20th September 2012, 8:39 pm

ukáže se vám tento odkaz? http://www.novetelo.cz/cvicte-mene-a-palte-vice-kalorii/
kdyby ne, tak vám zkopíruji článek
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 20 Empty20th September 2012, 8:54 pm

Sifzuška napsal:
Nikki Finn (admin) napsal:
Sifzuška napsal:
Tak jako jo, ono těch 20 minut sedí... když se podíváte na ten typ cvičení, že je rozcvička 10-20 minut, aby si člověk prokroutil i krk, uši a palce na nohou... dobře, to přeháním, ale pamatuju si na tělocviky, kdy jsme kroutili hlavou nejdřív doleva, pak doprava, pak úklony hlavou...

Zlato, tuk spaluješ i když sedíš na gauči!!!!! Tolik, kolik ho spálíš, záleží na intenzitě pohybu.
Dík za info, už si běžím napsat jako aktivitu betaoxidace mastných kyselin, Krebsův cyklus a dýchací řetězec...
Myslela jsem to samozřejmě tak, že když je patnáctiminutová rozcvička v nízké tepové frekvenci, tak se nespálí tolik, aby to stálo za nějakou podstatnější zmínku. Tak pardon za nedorozumění

ej, tak to bylo nedorozumění, protože jsi napsala jinak, Smile než jsi myslela nevím proč se rozčiluješ, já to napsala úplně v klidu Smile asi budu preventivně házet všude smajlíky... jinak nevím.


Naposledy upravil Nikki Finn (admin) dne 20th September 2012, 9:01 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 20 Empty20th September 2012, 8:58 pm

Agafja napsal:
ukáže se vám tento odkaz? http://www.novetelo.cz/cvicte-mene-a-palte-vice-kalorii/
kdyby ne, tak vám zkopíruji článek

No, neukazuje se celý díky registraci... ale mluví se zřejmě o kruhovém tréninku, nebo se mýlím?
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 20 Empty20th September 2012, 9:51 pm

Cvičte méně a palte více kalorií!
Uveřejněno dne Srp 19, 2012 Všechna cvičení, Všechny články, Životospráva | Komentáře nejsou povoleny
JAK NA TO?
Nejprve je potřeba, abyste zjistili, kolik kalorií za den spotřebujete. Využijte kalkulátor bazálního metabolismu podle Harris Benedictovy rovnice
http://www.mte.cz/bmr.php
Potom podle vašeho stupně aktivity určete, kolik kalorií za den navíc pálíte. (viz článek „Jíte moc kalorií?“)
Další důležitou věcí je co jíst, kolik a kdy, abyste účinně pálili více tuku. (viz článek „Vhodné jídlo na cestu za vaší figurou“)
Když se budete správně stravovat, váš tuk se bude uvolňovat z tukových zásob do vaší krve. Z té ho ale musíte odtankovat, jinak si zase zapluje do věčných lovišť Pokud tuk nevyužijete, dojde k tzv. reesterifikaci a to nechcete:-) Na co tuk tedy využijeme? No přece na cvičení Tuk se ale nepálí jako hlavní zdroj při všech typech cvičení.
Střední až vysoká aktivita využívá jako palivo cukry (zásobní glykogen ve svalech a v játrech). Jde o nejrychlejší zdroj energie.
Tuk je využíván pro aktivity s nízkou intenzitou. Chůze a necvičící aktivity, domácí práce a podobně (neplatí pro super rychlé hospodyňky, co k tomu ještě tancují Cokoliv energeticky náročnějšího přepne pohon na cukry (glykogen).
Nic ale není definitivní, tělo nejede jen na benzín nebo na naftu, jede vždy převážně na jeden zdroj, ale ten druhý využívá taky. Tzn. když pálíte tuky, pálíte i nějaké cukry a naopak.
Tak budeme jen chodit??? Na prvních pár kilogramů, pokud jste nikdy necvičili, to stačí, ale pak nastává problém! Chůzí nespálíte tolik kalorií, takže buď musíte chodit opravdu dlouho nebo je potřeba přijít ještě na další řešení. A tím jsou krátké a intenzivní tréninky… …ano, správně jste se zarazili. Když to bude intenzivní trénink, tak se tedy budou pálit cukry ne?
ANO, ALE JE TU DALŠÍ FAKTOR KTERÝ CELOU SITUACI MĚNÍ !!!
Vysvětlení: Během našich 15-20 minut cvičení se tuky pálit nebudou. ALE budou se pálit HODINY A HODINY POTOM! Líbí se Vám to? Mně moc. Za 15-20 intenzivních minut budete totiž potřebovat hodně energie a to nastartuje tzv. EPOC efekt, EXCESS POST EXERCISE OXYGEN CONSUMPTION neboli after burn efekt. Když vaše tělo potřebuje doplnit hodně energie, o kterou jste přišli v intenzivním tréninku, bude pracovat více. Tělo bude pracovat tak, aby zajistilo energetický deficit a na to, aby mohlo být metabolicky aktivnější, využije energii právě z tuků!!!
Proč necvičíme déle? 15-20 minut velmi silné intenzity je dostačujících! Po intenzivní části můžete přidat ještě navíc cviky na břicho. Pak jste na cca 30 min, to je maximum, víc necvičte. Pokud vám to nestačí, zacvičte si krátký trénink ráno a večer. Je to efektivnější, než delší v kuse.
Proč necvičíme intenzivně déle? Někdy je méně více!!! Je potřeba, abyste pálili kalorie, které chcete, tzn. ty z podkožního tuku. Pokud budete cvičit tvrdě déle (hodinu a více), spotřebujete moc glykogenu, protože to je palivo pro intenzivní trénink. Potom, co dojde glykogen, začne se sahat po proteinech ze svalů a tuky jsou odsunuty na vedlejší kolej. Sice spálíte více kalorií, ale z glykogenu a ze svalů a ne z tuků. Budete hubnout, ale budete ztrácet především svaly a ne tuk. To vám v dlouhodobém režimu může zpomalit metabolismus, protože svalové buňky na svůj provoz spotřebují mnohem více energie než tukové… …a když si je spálíte…
Hlavní je hlídat:
dobu výkonuDelší tvrdý trénink bere moc glykogenu, kratší trénink vám pomůže přepnout na tuky snáze a o to štíhlejší a vyrýrovanější budete.
intenzituPokud necvičíte dostatečně intenzivně, nebudete tvořit dostatečný nedostatek energie . Čím větší deficit, tím větší post tréninkový pálící efekt.
jaké cvičení děláteNedělejte izolované cviky, snažte se o co nejvyšší počet svalových jednotek zapojených do akce, to zajistíte, pokud budete cvičit se mnou.

Co kardio po cvičení?
Po tréninku pro maximální efekt můžete přidat velmi nízkou aktivitu, abyste završili dobrou práci. Chůzi, procházku do kopce nebo lehký běh. To závisí na vaší trénovanosti! Neměli byste se u toho zadýchávat (=klasifikace mírné aktivity), ale zase stát na místě taky nemusíte!
Jděte na to pár minut po tréninku, tzn. vydýchejte se, napijte se a vemte kočárek s prckem nebo psa nebo přítele či přítelkyni, manželku či manžela nebo jenom vaše (po cvičení) krásnější tělo s sebou na vycházku na půl hodinky až hodinku. A měla by to být opravdu nízká aktivita, neměli byste se zadýchávat a už vůbec ne lapat po dechu, tvrdou práci máte za sebou, tohle je v podstatě za odměnu…
Prostě to, co v pohodě udýcháte podle vaší úrovně trénovanosti.
Jestli cvičíte pravidelně a jíte zdravě a pořád nic, možná je na čase zkusit něco nového!!! Pojďte cvičit s námi!!! Zapotíte se, ale těch 15-20 minut stojí za to (za ušetřený čas a za krásnou postavu)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 20 Empty21st September 2012, 7:17 am

Pěknej článek, pěkně vysvětlený. Jen teda teď nevím včem jsou tréninky okolo hodiny tedy dobré? Když tu píšou, že optimální jsou ty krátké...myslím teď p90x. Jinak se mi líbí výpočet bazálního metabolismu, ale potřebovala bych určitě poradit zda dodržuju správně...Výpočet mi vyšel BMR 1607 kcal (6724 kJ), hodnota BMRp je 2572 kcal (10761 kJ)

Chcete-li začít hubnout, Váš denní energetický příjem by neměl přesahovat 2094 kcal (8761 kJ)

> podle tabulek o hubnutí co mám doma se držím v rozhraní 5000kJ-5200kJ na den. Není ten rozdíl moc značnej nebo to stále značí, že když nepřekračuju uvedený limit, tak prostě budu hubnout? <
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 20 Empty21st September 2012, 8:14 am

Unikve, také jsem zkoušela svůj bazální metabolismus kdysi. A vždycky s ubývající váhou se mění. Také mi vycházelo kolem 2000 a to vůbec nepřicházelo v úvahu, vím, jak moje tělo reaguje na takový nášup kalorií. Navíc kdekoli se podíváš na výrobek, tak na něm uvádějí kalorickou hodnotu a kolik % to je z průměrné stravy o hodnotě 2000 kalorií za den. Nemůžu baštit průměrně, pokud chci zhubnout, ale kalorie musí jít dolů. Znám své tělo lépe než tabulky, navíc jsem kdesi četla, že spoléhat se tady na ty kalkulátory by se moc nemělo. Nejlépe a nejpřesněji to počítá ten Bodystat nebo co to je, někde dokonce přímo odrazovali se podle těchto online kalkulátorů řídit. Tak si vyber.

Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 20 Empty21st September 2012, 9:16 am

Asi jo, máš pravdu. Všechno to domácí měření, stanovování jídelníčku a tabulky nebudou přesný a nikdy si nebudeš jistá jestli tohle nebo tamto děláš správně. Asi se objednám k nějakýmu odborníkovi na výživu, kde mi pomocí jejich přístrojů změří pravdivý hodnoty a řekne mi kdy a za jakých podmínek spaluju a co je pro mě nejvhodnější a taky můžu jíst a kolik toho jíst :-)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 20 Empty21st September 2012, 9:55 am

No moc pěkný článek, jen jsem z toho v pasti.
Cvičím téměř každý den. Když jsem u přítele tak si dám na rozjezd Cardio Kickbox a pak pokračuju tak po 10 minutách Ripped. No a teď mám strach jestli to není kontraproduktivní. Je totiž pravda že se mi zdá že už se "nezmnšuju" Přitom cvičím v pohodě. Cítím se fajn. No a když jsem u rodičů tak jdu na procházku takovým ostrým tempem...
Někdy se mi zdá, že moc informací škodí...
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 20 Empty21st September 2012, 11:55 am

Světluška napsal:
No moc pěkný článek, jen jsem z toho v pasti.
Cvičím téměř každý den. Když jsem u přítele tak si dám na rozjezd Cardio Kickbox a pak pokračuju tak po 10 minutách Ripped. No a teď mám strach jestli to není kontraproduktivní. Je totiž pravda že se mi zdá že už se "nezmnšuju" Přitom cvičím v pohodě. Cítím se fajn. No a když jsem u rodičů tak jdu na procházku takovým ostrým tempem...
Někdy se mi zdá, že moc informací škodí...

Moje řeč Smile))
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 20 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?
Návrat nahoru 
Strana 20 z 24Jdi na stránku : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24  Next
 Similar topics
-
» Banish fat nebo Ultimate cardio?
» Zhubni, nebo přiber - pořad na Prima Love

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Moje tělo - Fórum :: Pokec :: Právě teď-
Přejdi na: