Moje tělo - Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Poslední téma
» Oblečení na in-line bruslení
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 22 Empty25th June 2015, 2:28 pm pro Anonymní

» Jane Fonda
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 22 Empty5th December 2014, 10:58 am pro Anonymní

» Port de Bras
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 22 Empty4th December 2014, 3:35 pm pro Anonymní

» Začínám 10.3.2014
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 22 Empty16th July 2014, 11:07 am pro Anonymní

» Jak zhubnout nejdříve břicho ?
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 22 Empty9th July 2014, 5:00 pm pro Anonymní

» Bob Harper
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 22 Empty30th May 2014, 7:31 pm pro Anonymní

» Insanity workout
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 22 Empty20th May 2014, 8:59 pm pro Anonymní

» Nedaří se mi, jsem zoufalá
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 22 Empty20th May 2014, 1:09 pm pro Anonymní

» 6 MĚSÍČNÍ JÍDELNÍČEK
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 22 Empty14th April 2014, 9:40 pm pro Anonymní

» Focus T25
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 22 Empty1st April 2014, 1:07 pm pro Anonymní

» Moje proměna - věčný boj s kily(tuky)
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 22 Empty31st March 2014, 9:03 am pro Anonymní

» Celulitida ..věčný boj
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 22 Empty22nd March 2014, 11:43 am pro Anonymní

» www.fitnesstv.cz
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 22 Empty15th March 2014, 11:52 am pro Anonymní

» únik moči při cvičení (skákání)
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 22 Empty25th February 2014, 5:55 pm pro Anonymní

» Reawe mění vlastní život
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 22 Empty25th February 2014, 11:05 am pro Anonymní

» Zmenšující se prsa
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 22 Empty24th February 2014, 8:05 pm pro Anonymní

» Rosa a její boj za hezčí postavou
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 22 Empty17th February 2014, 11:59 am pro Anonymní

» Bazální metabolismus vs. celkový příjem kalorií
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 22 Empty29th January 2014, 8:26 am pro Anonymní

» Rotační disk
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 22 Empty29th January 2014, 8:24 am pro Anonymní

» Spiralizér
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 22 Empty28th January 2014, 9:49 am pro Anonymní

» Dokážu to!!
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 22 Empty26th January 2014, 6:35 pm pro Anonymní

» cvičím jím a nehubnu
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 22 Empty25th January 2014, 11:36 pm pro Anonymní

» Jak spalujeme (nejen) s Jillian
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 22 Empty25th January 2014, 8:33 pm pro Anonymní

» Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 22 Empty20th January 2014, 2:02 pm pro Anonymní

» Podprsenky na beh
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 22 Empty20th January 2014, 10:10 am pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 22 Empty9th January 2014, 5:31 pm pro Anonymní

» Časopisy
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 22 Empty3rd January 2014, 5:26 pm pro Anonymní

» Činky
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 22 Empty3rd January 2014, 5:25 pm pro Anonymní

» Botky
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 22 Empty3rd January 2014, 5:24 pm pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 22 Empty2nd January 2014, 11:14 pm pro Anonymní

April 2024
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Kdo je přítomen
Celkem je zde přítomno 4 uživatelů : 0 registrovaných, 0 skrytých a 4 Anonymních

nikdo není přítomen

Nejvíce zde bylo současně přítomno 52 uživatelů dne 10th July 2014, 1:18 pm
Top posting users this week
No user

 

 Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23, 24  Next
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 22 Empty10th October 2012, 8:39 pm

Very Happy u nás se ještě listuje knížkama a bude určo ještě jedno čůrání, takže já čekám a čekám Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 22 Empty10th October 2012, 10:58 pm

Po týdnech naprostého chaosu, blázince, nestíhání, únavy, vyřízení, padání do postele, poznávání nových lidí, zjišťování toho, co všechno jsem si na sebe ušila, dělání prvních úkolů do školy, zapisování do projektů, výběrová řízení, první schůzky, zase úkoly, vstávání, usínání..... se konečně vracím ke cvičení, i když to asi nebudu stíhat každý den ( v úterý a ve středu škola od osmi do osmi, díky, bože, že jsem byla tak rozumná a napsala si 38 kreditů Very Happy ), ale budu se snažit, už se na Jill strašně těším a vůbec, na všechny, co se tomu tady věnují, na pročítání článků, zjišťování co je nového a tak Smile
Hurá do toho, zítra jdu na to! Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 22 Empty11th October 2012, 6:44 pm

holky, mam dotaz, nebo lépe řečeno chci znát váš názor na věc- je velkým prohřeškem večeřet až hodinku po cvičení- kolem 20:30? ( spát chodím kolem 23)... ja proste nevim, jak jinak to udelat, pac skola, priletim domu, cely odpoledne a vecer sprtam na statnice, pak si zacvicim, abych apson neco pro sve telo udelala, nez se mi na zadku udela mozol a vecerim az pak... myslite, ze to muze zpomalit proces? Smile diky za vaše názory
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 22 Empty11th October 2012, 6:58 pm

Poslední jídlo by mělo být 3 hodiny před spánkem, tak si myslim že je to o.k. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 22 Empty11th October 2012, 7:44 pm

Dneska neskutečná únava, nevim jestli jím špatně, že mám málo energie nebo cvičím moc. Dneska pouze Jóga...
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 22 Empty27th October 2012, 8:45 am

Holky potřebovala bych trochu poradit.
Čas od času si s mužem zajdem na pizzu. No pravda naposled jsme si zašli z jara.
Ráda bych věděla proč je vlastně tak špatná nebo jestli záleží co je na ní.
Dávám si s ovčím sýrem, kvalitní šunkou a čerstvými rajčaty.
Myslíte že i tato moje oblíbená varianta není moc košér?
Vím jednou začas si můžu dopřát.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 22 Empty27th October 2012, 9:16 pm

Mě se pokazil můj růžovej mazlík Mad
Nefunguje mi sporttester - nereagují boční tlačítka.
Asi jsem si na něj zvykla a dnešní cvičení si ani pořádně neužila.
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 22 Empty29th October 2012, 12:43 pm

Světluško, já si myslím, že ono taky hodně zaléží na tom, jak je to těsto silné. A hlavně, je to těsto, takže bílá mouka a taaak no .... nicméně, proč si nedát pizzu, která má nízké těsto a zdravej topping... když je tam zelenina, apod. A jednou za čas by snad neměla ani vadit normální, to tělo ani nepozná Smile)) Já třeba miluju HAwaii, s ananasem, měla jsem ji tedy taky naposled před půl rokem Very Happy Ale uričtě si ji někdy zase dám Smile)) Jde o to, to vyvážit Smile) Když to nejíš denně, tak se vůbec netrap.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 22 Empty29th October 2012, 2:57 pm

Ja zvyknem na pizzu zájsť i častejšie - raz za mesiac, alebo dva (ale i menej - záleží to od okolností a od toho, na čo mám chuť Smile vlastnú pizzu si robím doma na tortillách) Smile S kamarátkou, ktorá chodí na vysokú na druhú stranu republiky, sa vidíme raz za čas a u nás v meste sa nedá kam ísť - jedine do pizzerky Smile Ale občas si zvyknem dať napr. šalát (bez dressingu alebo zálievky). Ale - presne u Nikki som to videla Smile - tým, že si raz za čas dáš nezdravé jedlo, ale pri tom bežne dodržuješ vyvážené a zdravé stravovanie - nič by sa nemalo stať Smile

Ja som mala napr. včera zákusok Very Happy Brat mi jeden doniesol Smile Ale nemohla som z neho, ako mi vysvetľoval čo všetko v ňom je a že sa nemusím báť a jeden ma raz za uhorský rok nezabije Very Happy (korpus bol klasika z bielej múky, ale plnka bola z jogurtu a bol ozdobený ovocím - ale proste, môj brat je strašné trdlo a neskutočne ma svojimi slovami pobavil) No padlo mi to dobre Smile Raz môžem i ja zhrešiť Wink Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 22 Empty29th October 2012, 9:04 pm

kruci holky přestaňte Very Happy dala bych si tu pizzu Very Happy fakt jsem ji neměla už přes 6 měsíců Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 22 Empty30th October 2012, 9:32 pm

Ja si zvyknem robiť tú na tortille Smile Je celkom chutná, skús Wink
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 22 Empty30th October 2012, 9:48 pm

Já jsem si udělala pizzu na listovým těstě a taky dobrý:-) Těsto bylo doma a bylo mi líto s ním šlahnout, tak jsem ho raděj využila takto (lepší než štrůdl:-D) Hergot, jste mě namlsaly:-D
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 22 Empty2nd November 2012, 5:15 pm

Mě ten Ripped není snad souzenej dokončit.
Minulý jsem zabalila ne přelomu 3. a 4. týdne neboť jsem byla nemocná.
No nic, vystonala jsem se, opatrně jsem začala nejdřív chodit na procházky a pak si ho dala celé od začátku.
Dnes jsem měla mít poslední 3. kevel a hádej co. Bolí mě v krku. Takže si dám pauzu dnes místo zítra a zítra se buď pustím do 4. nebo si dám ještě jeden den pohov.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 22 Empty10th November 2012, 10:59 am

Potřebovala bych od Vás menší radu.
Opravdu jsem odpadla, skolila mě nemoc, včera jsem dobrala AB a dnes přemýšlím jak budu cvičit dál. No ne hned, zas takové pako nejsem.
Chtěla bych konečně dodělat Ripped a myslím že ho pojedu zas od začátku. Po třetí.
Jen nevím jestli je to dobrej nápad, nezvykne si tělo na toto cvičení. No asi ne, spíš mi to pude lépe. No uvidíme. Co vy. Jak pokračujete když odpadnete na delší dobu?
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 22 Empty10th November 2012, 1:36 pm

Já teda ještě nevypadla Cool , ale myslím, že obě varianty jsou super. Já vydržela dodělat 30DS a Ripped, 2 měsíce BR a od té doby střídám všechno možné.. nedokážu cvičit jednu věc pořád dokola.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 22 Empty12th November 2012, 6:13 pm

Kardio mám dnes už za sebou, zachvíli mě čeká Tony a posilování na ruce. Naprd je, že nemám ani chuť cvičit. Mám depku z toho, že ten obr břuch ne a ne jít pryč... Sad
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 22 Empty12th November 2012, 7:52 pm

Unikve napsal:
Kardio mám dnes už za sebou, zachvíli mě čeká Tony a posilování na ruce. Naprd je, že nemám ani chuť cvičit. Mám depku z toho, že ten obr břuch ne a ne jít pryč... Sad
¨

Nezoufej - on určitě zmizí. Já si myslela, že ho nikdy nemůžu shodit a i když ho taky pořád mám, tak už je viditelně lepší Smile. MY TO ZVLÁDNEME! Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 22 Empty12th November 2012, 9:13 pm

A fotíš se? Určitě jde dolů, jen to nevidíš!! Já ho mám taky pořád "kulatý", ale když ho zatáhnu, tak je kráásně rovné a jednou takové bude i normálně (se zatahováním se navnazuji a motivuji už od začátku :-)) Musíme vydržet!
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 22 Empty12th November 2012, 9:23 pm

Agafja napsal:
A fotíš se? Určitě jde dolů, jen to nevidíš!! Já ho mám taky pořád "kulatý", ale když ho zatáhnu, tak je kráásně rovné a jednou takové bude i normálně (se zatahováním se navnazuji a motivuji už od začátku :-)) Musíme vydržet!

Taky ho pořád zatahuju - třeba i několikrát denně a vždycky se těším, až bude takové normálně Very Happy.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 22 Empty12th November 2012, 11:26 pm

fotim se každej měsíc :-) jen se ted podle centaku vubec nehejbe, proste si tam ten spek porad je. Je to hrozny :/ když zatáhnu břicho tak by to bylo teda o moc lepší Very Happy no je to blbá partie a sem zvědavá když tak dřu jestli zmizí brzo...
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 22 Empty28th November 2012, 1:09 pm

Jelikož jsme s kamarádem nachlazením a kamarádkou chřipkou velicí přátelé i nyní se ke mě na čas stavili a nejspíš mě nějaký ten týden zase potrápí. 3x hurá nemocem v zimě aneb činky nahradím čajem s citrónem a cvičící podložku za postel s peřinou :-) Bohužel úklid za mě teda nikdo neudělá Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 22 Empty11th December 2012, 1:56 pm

Dlouho tu nikdo nepřispěl. Takže: sedím u PC, měla bych se učit do práce a nechce se mi. Cvičit nemůžu, páč jsem nemocná. =(

Jdu se nakopnout a něco teda dělat Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 22 Empty11th December 2012, 8:47 pm

Holky potřebuju malou konzultaci.
Dnes jsem dodělala úúúúplně poslední Ripped. A poslední dva tři dny se nějak nemůžu dostat do vyšších hodnot. Jedu jak to jde, nemám pocit že bych to vědomě flákala, ale nějak to prostě vázne. Je možné že by si to moje tělo na to tak zvyklo ze těch 6 dní že už je to pro něj "brnkačka" nebo je to třeba únavou. Unavená sice jsem, ale že by nějak víc než obvykle, to taky ne.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 22 Empty11th December 2012, 11:06 pm

Určitě se ti zvedla kondička. Co přidat zátěž? Mít činky v ruce i tam kde nejsou?
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 22 Empty28th December 2012, 11:20 pm

Já se momentálně piplám se svými zbrusu novými stránkami, takže mám práce až nad hlavu. Very Happy Srdečně vás tímto zvu na návštěvu, pokud budete mít chuť. Zatím tam toho moc není, ale časem zajisté přibude, chci na tom zapracovat. Razz
Co se týče cvičení, s tím jsem si teď musela dát pohov, akutní zánět nosohltanu mě nemálo zaskočil. Sad Tak snad po Novém roce. Smile

http://fitkriss.blogspot.cz/
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 22 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?
Návrat nahoru 
Strana 22 z 24Jdi na stránku : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23, 24  Next
 Similar topics
-
» Banish fat nebo Ultimate cardio?
» Zhubni, nebo přiber - pořad na Prima Love

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Moje tělo - Fórum :: Pokec :: Právě teď-
Přejdi na: