Moje tělo - Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Poslední téma
» Oblečení na in-line bruslení
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 6 Empty25th June 2015, 2:28 pm pro Anonymní

» Jane Fonda
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 6 Empty5th December 2014, 10:58 am pro Anonymní

» Port de Bras
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 6 Empty4th December 2014, 3:35 pm pro Anonymní

» Začínám 10.3.2014
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 6 Empty16th July 2014, 11:07 am pro Anonymní

» Jak zhubnout nejdříve břicho ?
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 6 Empty9th July 2014, 5:00 pm pro Anonymní

» Bob Harper
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 6 Empty30th May 2014, 7:31 pm pro Anonymní

» Insanity workout
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 6 Empty20th May 2014, 8:59 pm pro Anonymní

» Nedaří se mi, jsem zoufalá
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 6 Empty20th May 2014, 1:09 pm pro Anonymní

» 6 MĚSÍČNÍ JÍDELNÍČEK
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 6 Empty14th April 2014, 9:40 pm pro Anonymní

» Focus T25
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 6 Empty1st April 2014, 1:07 pm pro Anonymní

» Moje proměna - věčný boj s kily(tuky)
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 6 Empty31st March 2014, 9:03 am pro Anonymní

» Celulitida ..věčný boj
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 6 Empty22nd March 2014, 11:43 am pro Anonymní

» www.fitnesstv.cz
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 6 Empty15th March 2014, 11:52 am pro Anonymní

» únik moči při cvičení (skákání)
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 6 Empty25th February 2014, 5:55 pm pro Anonymní

» Reawe mění vlastní život
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 6 Empty25th February 2014, 11:05 am pro Anonymní

» Zmenšující se prsa
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 6 Empty24th February 2014, 8:05 pm pro Anonymní

» Rosa a její boj za hezčí postavou
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 6 Empty17th February 2014, 11:59 am pro Anonymní

» Bazální metabolismus vs. celkový příjem kalorií
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 6 Empty29th January 2014, 8:26 am pro Anonymní

» Rotační disk
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 6 Empty29th January 2014, 8:24 am pro Anonymní

» Spiralizér
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 6 Empty28th January 2014, 9:49 am pro Anonymní

» Dokážu to!!
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 6 Empty26th January 2014, 6:35 pm pro Anonymní

» cvičím jím a nehubnu
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 6 Empty25th January 2014, 11:36 pm pro Anonymní

» Jak spalujeme (nejen) s Jillian
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 6 Empty25th January 2014, 8:33 pm pro Anonymní

» Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 6 Empty20th January 2014, 2:02 pm pro Anonymní

» Podprsenky na beh
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 6 Empty20th January 2014, 10:10 am pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 6 Empty9th January 2014, 5:31 pm pro Anonymní

» Časopisy
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 6 Empty3rd January 2014, 5:26 pm pro Anonymní

» Činky
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 6 Empty3rd January 2014, 5:25 pm pro Anonymní

» Botky
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 6 Empty3rd January 2014, 5:24 pm pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 6 Empty2nd January 2014, 11:14 pm pro Anonymní

May 2024
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Kdo je přítomen
Celkem je zde přítomen 1 uživatel : 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 Anonymní

nikdo není přítomen

Nejvíce zde bylo současně přítomno 52 uživatelů dne 10th July 2014, 1:18 pm
Top posting users this week
No user

 

 Cesta za vysněnou postavou - Dee18

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vysněnou postavou - Dee18   Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 6 Empty27th April 2013, 7:18 pm

Yuki, občas je fakt třeba pauza, dneska se mi cvičilo parádně, takže jsem nakonec ráda za to vynechání přes týden. Smile Fazolové lusky a tvaroh s karobem? Zajímavá kombinace, i když co já jsem občas schopná splácat... Very Happy Hlavně, že nám to tak chutná. Very Happy

Wenuli, jsem ráda, že jsi zpátky mezi námi. Smile Se zuby je občas těžké pořízení, mně minule zubařka řekla, že mi rostou osmičky, ale nemají místo, tak tlačí na ostatní zuby a ty pak rostou úplně špatně. Jsem smířená s tím, že na podzim půjdu na vysekání z dásní, jak to moje ohleduplná zubařka krásně nazvala. Fakt super. Shocked
A závidím ti, že chodíš takhle s taťkou běhat, kéž bych mohla říct totéž. Musí to být fajn, když v něm máš podporu. Smile A jak píšeš, kašleme na zrcadla, beztak kecaj! A váhy a foťáky to samý. Very Happy Mrchy jsou to pomstychtivý. Very Happy Laughing

A jak píšete, asi teda v těch teplákách do mhd zkusím vlézt a kdyby blbě čuměli, můžou mi trhnout nohou. Dělám to pro sebe. Smile

Jak jsem psala, dneska jsem si parádně zacvičila, nějakých 45 minutek a mám super pocit. Zítra poprosím mamku, aby mě vyfotila a změřila a pokud tam nějaký posun bude, pochlubím se vám. Tak snad. Smile Léto se blíží a já se vážně nechci pařit v džínách. Jako já bych si to šortky vzala, ale jak jsem zpocená, dřou se mi po nějaký době stehna o sebe a bolí to jak blázen a jako bonus mám vyrážku. Ano, stydím se za sebe, ale snad to bude už jenom lepší a já si budu moct koupit kraťasy bez toho, abych se strachovala, že budu mít odřený stehna. Rolling Eyes
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vysněnou postavou - Dee18   Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 6 Empty27th April 2013, 7:41 pm

Tenhle přístup se mi líbí :-) !!!!! jen tak dál sunny I love you

Já sem dneska opět vynechala, nějak mi teď dva dny pauzy bodly ;-) zítra se do toho opět pustím. No jo zoubky, já už se z nich snad okotím, 10 let jsem chodila na ortodoncii - rovnátka napevno, vyndávací...pořád něco a teď opět pochůzky po zubařích. S těmi osmičkami to mám podobně... Dolní se rozhodly, že vůbec nevylezou a pro jistotu rostou pod dásní, kde rostou vodorovně do sedmiček, takže mi je vytláčí a křiví zbytek zubů, takže mě čeká extrakce (jek to zas u mě nazvala paní zubařka Very Happy) prej: rozříznou vám dáseň, vytrhnou a pak zašijí, já jsem u toho bledla Very Happy :-/ a modlete se ať ty osmičky nemáte nějak pod kostí Shocked no hrůza, ale musím si to nechat, jelikož mi přijde škoda ničit si zuby, když už je mám tak pěkně srovnané.

S těmi stehny to neznám, jen se mi dřou nahoře těsně pod zadkem, zbytek je v pohodě, ale nezávidím ti to. :-( já doufám že se nám pochlubíš :-)

Běh s taťkou byl super a s tou oporou máš pravdu, hned má člověk lepší pocit :-)

Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vysněnou postavou - Dee18   Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 6 Empty27th April 2013, 7:58 pm

Wenuli, mně právě řekla, že mi rozříznou dáseň, vysekají a zašijou. V tu chvíli jsem si řekla, že ani za nic a pro jistotu jsem vypadla z ordinace rychlostí blesku, aby náhodou nechtěla se sekáním začít hned. Very Happy Budu kvůli tomu muset být několik dní v nemocnici a minimálně týden potom budu jen na tekuté stravě. Celá žhavá. Very Happy
Rovnátka jsem mívala asi ve druhé třídě a asi po roce skončily za skříní, protože mě nebavilo je nosit a dělalo se mi z nich zle. Very Happy Byla jsem hrozný dítě, já vím. Very Happy
Ale když ty už máš zoubky pěkně srovnané, určitě si je nenech pokazit, byla by to věčná škoda a stejně bys musela na ty osmičky časem jít, protože to už bude jenom horší.
Jinak k těm stehnům, ono to zní jako bych byla hrozná obéza, ale prostě mám nohy do X a tím pádem jsou stehna moc u sebe a už to jede. Hlavně jak se v létě trochu zpotím, tak je vymalováno. Buď ráda, že to neznáš. Smile Ale doufám, že když zhubnu, ta stehna se trochu "oddálí" a nebude to takovej děs. Very Happy
Ježiš, jak to tak po sobě čtu, divím se, že mě holky vůbec chápete. Very Happy cheers

Jinak s tím během to dneska nevyšlo, chtěla jsem jít večer, ale máme tu hnusně, bouřka a trochu pršelo. Tak zas nic, ale aspoň jsem si zacvičila. Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vysněnou postavou - Dee18   Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 6 Empty27th April 2013, 9:56 pm

Jo takhle s tím vysekáním Very Happy no jo, je to pech, myslela jsem si, že budu mít klid se zuby a NIC! ale půjdu do toho, zubařka mi doporučila jakési dva zubaře u nás, kteří to dělají, ale při představě, že mě někde dají lokální anestezii, udělají to co zubařka popisovala a já pak půjdu domů...co??? no to ne! chci někde zůstav v klidu a pod dozorem Very Happy takže jsem zapátrala abya mi doporučena jedna klinika poblíž bydliště :-) ještě to musím probrat doma a začnu s tím něco dělat ať to mám přes zimu z krku...jen je škoda, že to spíš dělají v zimním období než v letním (teď si řekneš, že jsem asi magor Very Happy , ale já mám přes zimu praxi a zkoušky, takže by se mi to spíš hodilo někdy v létě :-/ jenže tam to bude horší s hojením a záněty)

Opouštím od tohoto tématu Very Happy fuj!

Jo takhle, no to určitě, hezky zeštíhlí, svalíky místo tuku a je to! Wink

Tak mě napadlo, kde vlastně bydlíš? Vidím napsáno Písek, ale nedokážu ho nikam zařadit Very Happy Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vysněnou postavou - Dee18   Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 6 Empty27th April 2013, 10:31 pm

Wenuli, zuby jsou hajzlíci a jak to popisuješ, nejspíš půjdeme na ten samý zákrok. Very Happy
Bydlím v Písku, což je v jižních čechách a přes týden jsem na intru v Českých Budějovicích, což je asi 50 km od Písku. Písek mi přijde jako celkem známé město, ale je jasný, že občas to člověku vůbec nedojde. Smile Já mám co říkat, když ze zemáku mi vychází opět trojka, ale pšt! Very Happy
A odkud jsi vlastně ty, pokud to teda není tajemství. Very Happy Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vysněnou postavou - Dee18   Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 6 Empty28th April 2013, 8:46 am

Ooo České Budějovice, nádhera! Smile Vlastně celé jižní čechy jsou krásné, ve třeťáku jsem tam byla turisťáku na kolech ;-) já bydlím nedaleko Kroměříže, je to menší vesnička (Zlobice) Smile tak cca 5 km...Dneska se musím zase učit, ale vůbec se mi nechce :/ v úterý mám zkoušku a já to pořádně ani neviděla...navíc dnes na odpoledne toho mám moc a ani nevím jestli mi vyjde nějaký cvičení, doufám, že ano...teď si jdu něco splašit na snídani Very Happy Smile tak pěkný den! Wink snad nám to neproprší!
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vysněnou postavou - Dee18   Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 6 Empty28th April 2013, 10:27 am

Jojo, Budějce jsou moc fajn. Smile Jinak ty to máš celkem blízko do Brna, tak to je taky super. Já se třeba chystám už asi rok na výlet do Prahy a ještě jsem nebyla nikde. Very Happy
Jinak se taky chystám učit, konkrétně matiku, protože zítra píšeme čtvrtletku a já potřebuju alespoň trojku. Ale mám z toho docela strach, protože píšeme na geometrii a ta mi nikdy moc nešla. Ale cvičit určitě budu, chci se pořádně odrovnat dneska. Very Happy Tak snad mě moje nadšení neopustí.
A večer až přijde mamka z práce, tak jí poprosím o přeměření. Normálně se na to těším, protože jsem se vzbudila a bříško mi přišlo hezky splasklý a celkově se cítím moc dobře. Takže věřím ve výsledky. Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vysněnou postavou - Dee18   Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 6 Empty28th April 2013, 6:59 pm

Tak mám fotky, míry dodám až zítra. A samozřejmě souhrn cvičení za tenhle týden, který je tentokrát prázdný, ale to byla vyjímka.
Po: NTC - Sweat+shape
Út, St, Čt, Pá - Volno
So: NTC - Ab burner (15min.)
JM BR cardio 2
Ne: BH - Ultimate cardio ♥️

A ty fotky... vůbec se mi nechce je sem dávat, protože mi přijde, že za měsíc dřiny a snažení je to hrozný. Rozdíl nevidím, snad si přijdu ještě silnější. A to jsem si přišla dneska o trošku štíhlejší. Doufala jsem, že fotky mě nakopnou a uvidím alespoň nějaké změny, ale nula nic. Posuďte samy.

První dvě jsou fotky před víc jak měsícem..
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 6 IMAG0561

Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 6 IMAG0560

A tohle je foceno dnes..
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 6 IMAG0588

Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 6 IMAG0589

Změnu k lepšímu vážně nevidím. scratch pig Jinak po kliknutí by měl být obrázek větší.
Holky, doléhá na mě krize, nevím co dělám vyloženě špatně, sladké skoro nejím, smažené jím jen výjimečně, když je něco u babičky. Zeleninu a ovoce do sebe cpu neustále. Poctivě cvičím a teď tyhle fotky. Už nevím co dělat.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vysněnou postavou - Dee18   Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 6 Empty28th April 2013, 10:47 pm

Dee, neblázni, podívej se co se ti stalo s břichem. Splasklo a je vidět, jak ti vyjíždějí břišáky z horní části břicha cheers
Závidím Wink
Zhubly ti i stehna a zeštíhlely ruce, krása I love you

Jinak s tím břichem, taky mám poslední dobou pocit, že je štíhlejší, ale na fotce ani metru to nějak není vidět. Je to prostě záhada scratch
Nevím, jak tento zvláštní jev empiricky vysvětlit Very Happy

Jo, zuby, to je utrpení. Já teď byla 2x na endodoncii, brrr. A za týden jdu k zubaři znovu. Já mám pro změnu zuby zničené z antibiotik, strašně křehké (už se mi dva zuby vylomily, takže mám korunky Sad ) a snadno se kazí. Jako malá jsem měla problémy s imunitou a musela brát pravidelně léky + se často léčila s angínou a záněty dutin... a jak to dopadlo... Sad

Holky, já dnes taky nezvládla cvičit, jak píšu u sebe ve vláknu Sad no se to taky nezblázní, že.

Matika je zlo, jsem na ni úplně blbá Very Happy budu zítra držet palce cheers

Poslala jsem ti zprávu ohledně toho workoutu, napiš, jak to s tím stahováním dopadlo.

Wenuli, máš gmail?


Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vysněnou postavou - Dee18   Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 6 Empty29th April 2013, 5:38 am

Yuki, děkuju ti, sice tam změny které popisuješ vážně nevidím, ale přes noc se mi to rozleželo v hlavě a rozhodla jsem se do toho jít naplno. Ohlídám se v jídle (budu jíst přes den dostatečně, abych pak neměla hlad večer) a cvičit budu ideálně 6x do týdne. Smile
I když výsledky nevidím, nelámu si s tím hlavu, protože když vydržím, tak za měsíc to už sakra znát bude! Twisted Evil Dneska přidám míry, pokud nezapomenu a uvidíme. Vážit se nehodlám, to až za delší dobu. Very Happy
A to břicho mi vážně pocitově přijde lepší, přesně jak popisuješ. Beztak to je nějaká černá magie. Very Happy Very Happy
Každopádně ti děkuji za milá slova, Yuki! ♥️ A mail mi dorazil a už to sosám, tak pak dám vědět. Smile
Tak já si jedu napsat tu matiku, snad to úplně nepokoním. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vysněnou postavou - Dee18   Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 6 Empty29th April 2013, 9:35 am

Dee!, neblbni, bříško, bříško a zase bříško Wink...jednoznačně! je plošší, jak říká Yuki a rýsují se svalíky Wink takže s cvičením bych nepřestávala Smile

Asi to tak máme všechny podobně :/ u mě jsou to nohy, den ode dne se mi zdá, že jsou štíhlejší, ale na cm nic, hlavně je mám pořád stejně těsně pod zadkem. vyčnívají mi tam mezi stehny takový bochánky.

gmail nemám Yuki, ale děkuji za ochotu Surprised)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vysněnou postavou - Dee18   Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 6 Empty29th April 2013, 10:16 am

Wenuli, zkus mi poslat normální, možná to půjde i přes něj. Nebo si můžeš gmail založit, je to otázka chvíle Wink

Dee, to jsem ráda Smile hodně štěstí při testu!
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vysněnou postavou - Dee18   Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 6 Empty29th April 2013, 3:50 pm

Ok. Smile BuchtovaV@seznam.cz

Dneska jsem si dala běh a cítím se skvěle, aspoň se můžu učit s čistou hlavou Wink
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vysněnou postavou - Dee18   Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 6 Empty29th April 2013, 3:57 pm

Posláno Smile dej mi pak vědět, jestli to jde, poslala bych ti i ten zbytek. Klidně mi napiš do zpráv ať tu Dee nespamujeme vlákno Wink
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vysněnou postavou - Dee18   Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 6 Empty29th April 2013, 5:30 pm

Wenuli, jsi hodná ♥️ a cvičit rozhodně nepřestávám, docela se na to i těším. A i kdyby se postava neměnila tak rychle, baví mě sledovat jak jsem pořád lepší a rychlejší. Navíc už to nechci znovu zahodit a pak začínat pořád od znova. Smile

Holky, jste úžasný, i když sama změny nenacházím, těší mě, že vy tam malé pokroky vidíte. Přesně v tomhle momentu jsem většinou skončila. Protože jsem neviděla výsledek, což ode mě bylo hloupé, čekat za měsíc zázraky. Takže za chvilku jdu na cvičení. Smile

A co jste vy cvičily/budete cvičit dneska? Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vysněnou postavou - Dee18   Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 6 Empty29th April 2013, 7:34 pm

Ahoj, nezoufej beruško. Taky mám dny, kdy si přijdu jako bečka, oteklá, těžká..a pak to přejde. Ovlivňuje nás fůra věcí, hormony, jídlo, stres, pohyb, dostatek tekutin a odpočinku...já mám dnes jeden z těch " tlustých" dnů a mám pocit, že mám metrák..cvičit se mi nechtělo vůbec ale šla jsem..a přiznávám po 4 dnech pauzy. I když jsem jednou tedy byla běhat..

HOLKY - PROSTĚ TO DÁME!!!!!! sunny Mám vás všechny ráda flower
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vysněnou postavou - Dee18   Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 6 Empty29th April 2013, 7:53 pm

Dee nezoufej, jsi zrovna v té fázi kdy se začaly tvořit břišáky a ty trošku to bříško vyšpulý, ale je to jen na chvilinku a teď se ti bude jen krásně tvarovat.Jdeš na to dobře jen to chce vydržet.

Držím palečky a veřím, že ty to dáš. Vy všechny to tu dáte, protože chcete a dělátete to pro sebe sunny
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vysněnou postavou - Dee18   Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 6 Empty29th April 2013, 9:17 pm

Holky! ♥️
Potoková, neskutečně jsi mi zvedla náladu a potěšila. Jsem moc ráda, že na to nejsem sama. :* Jinak nic si z toho necvičení nedělej, já taky 4 dny vynechala a teď už zase jedu dál. Však ono to jednou za čas není na škodu. A ty fakt makáš, pokroky jsou krásně znát, takže si z toho, že se občas cítíš hůř nic nedělej. Máme to tak asi všechny. Takže hlavu vzhůru. Smile
Monty, děkuji ti, nějaké takové uklidnění jsem přesně potřebovala. ♥️ Vždycky hrozně kvůli všemu vyšiluju, ale pak zjistím, že to bylo zbytečný. Taky jsem si říkala, že to břicho se prostě musí zmenšit, až svaly ještě víc zesílí a pomůžou odstranit ten tuk kolem. Ale prostě mě to na chvilku zklamalo. Každopádně mě ty fotky nakoply se víc snažit a flákat to co nejmíň. Smile

Kočky (a tím myslím vás všechny), já vás nemít, tak nevím co bych dělala. ♥️ Tohle fórum je vážně skvělá věc. Smile Dřív nebo později dosáhneme na svůj sen a to bude teprve paráda. Díky za vás, o takové podpoře se mi ani nesnilo. cat

Jinak dneska jsem cvičila NTC a rovnou 45 minut, měla jsem nějak moc energie. A Yuki, brzy vyzkouším Bobův workout, který jsi mi poslala, ale musím sebrat odvahu. Bojím se, že u toho umřu. Very Happy Jaké z toho máš pocity ty? Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vysněnou postavou - Dee18   Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 6 Empty29th April 2013, 9:33 pm

Přesně tak! Podpora tady je úžasná, nebýt vás všech tady, tak jsem s tím možná i praštila. Člověk dře, hlídá se, ale mrcha váha ukáže ještě vyšší číslo, metr nic a fotky se zdá, že také ne. Big HUG Smile

Dee, já dnes cvičila 3 level Ripped, Bob's workout 1 - tak tohle bylo fakt maso, jak jsem ve vlákně u Boba psala, že mám nejraději UC, tak mám asi nového favorita. Tohle bylo nejkrutějších 30 min mého života, nadávala jsem jak špaček, ale ten pocit na konci.... I love you
Nejspíš ve středu mám v plánu prubnout Bob's workout 2, tak uvidíme, jestli přežiju.

Dee, jestli pravidelně cvičíš UC, tak myslím, že to zvládneš bez větší újmy na zdraví ;D já tedy vždy umírám v té úplně poslední části, kde je série cviků v planku. Člověk už je úplně vyždímaný a přijde Bobova třešnička na dortu... jinak u série cviků na ruce musím vždy alespoň na chvíli přejít na nižší váhu činek, celé to fakt nedávám... Shocked

Jinak jsem dnes byla běhat intervaly, jak já je nesnáším Very Happy lilo ze mě jak z konve.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vysněnou postavou - Dee18   Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 6 Empty29th April 2013, 9:35 pm

A s tím sílením máš, Dee, absolutní pravdu. Dnes jsem byla neskutečně nadšená s mých "pánských" kliků, sice nejsou ještě 100%, ale zvládla jsem je jet celou dobu Bobova workoutu.
Takovéhle maličkosti člověka neskutečně nakopnou, no ne? I love you
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vysněnou postavou - Dee18   Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 6 Empty29th April 2013, 9:44 pm

Yuki, teď jsem trochu ztracená. Ty jsi mi posílala na mejl Main workout a píšeš tady o Bob's workout 1 a 2, což spolu nijak neouvisí, pokud to správně chápu? Promiň, ale mám v tom bordel. Very Happy Každopádně pokud ty Bobovy workouty jsou tak super, mohla bych poprosit o poslání na mejla? Nemusí to být hned, ale výhledově. Smile
Jinak UC cvičím tak jednou do týdne a když píšeš, že dobrý, tak ten Main workout taky tenhle týden zkusím. Ale tím plankem jsi mě moc nepotěšila, cviky v téhle pozici jsou pro mě zlo. Very Happy Btw. já stále dělám dámské kliky, ale jedu je fakt celkem rychle. Asi zkusím i ty klasické, nasadila jsi mi teď brouka do hlavy. Very Happy Protože přesně jak píšeš, člověk je pak pyšný na to, co dokáže. sunny
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vysněnou postavou - Dee18   Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 6 Empty29th April 2013, 10:10 pm

Správně.
Main workout je hlavní workout z Pure Burn Super Strenght, pak je tam totiž ještě lehčí 20min verze pro začátečníky, co se cvičí před main workout, pokud je potřeba.

Bob's Workout 1 a 2 jsou jiné programy. Nikky na ně psala i recenze na blogu. Můžeš si tam o nic počíst Wink

Tak já to nějak v průběhu týdne nahraju a pošlu ti to zase ke sdílení. Wink

Teď sháním Totaly Body Transfromation, ale nemůžu to nikde najít ani online, ani ke stažení Sad
Nevíte, holky, kde to najít? scratch

Přeji hodně sil na Boba Twisted Evil
Pak nám napiš, jak se ti to líbilo Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vysněnou postavou - Dee18   Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 6 Empty30th April 2013, 5:37 am

Díky, úplně jsem se v tom ztratila. V Bobovo programech se celkově skoro nevyznám. Very Happy
Tak kdybys měla čas, budeš hodná, když to nasdílíš. Programy od Boba jsou celkově špatně dostupné, což mě docela mrzí.
A dojmy určitě napíšu, dneska to sice cvičit určitě nebudu, dostanu se domu až po šesté, ale ve středu mám volno, tak bych mohla. Smile
Mějte všechny krásný den. Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vysněnou postavou - Dee18   Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 6 Empty3rd May 2013, 12:04 pm

Ahoj, ahoj! Zdravím všechny po pár dnech, opět jsem nebyla blízko netu, snažila jsem se mu vyhýbat, jelikož mám zkoušky a zápočty, takže potřebuji čas na učení, což mě ničí, jelikož jsem už asi 3 dny necvičila, ale dneska si dám JM Ripped in 30 2 level, ať se protáhnu. Smile

Zároveň bych se chtěla pochlubit svými změnami za posledních 30 dní. V úterý to bylo 30 dní, co jsem se rozhodla se sebou něco dělat Smile a výsledky se dostavily. Abych to shrnula: měřím 173 cm a moje předchozí váha se pohybovala mezi 68 - 69 kg, nyní jsem se dostala na 65,5 kg Smile jupííí!

A teď k mírám:
PRSA před 100, nyní 98 (-2cm)
POD PRSY 80 (žádná změna)
PAS dříve 78, nyní 73 (-5cm) Hleděla jsem jako blázen Very Happy
BOKY 104, nyní 99 (-5 cm)

Jsem nadšená Smile Myslím, že kdybych se více hlídala v jídle, tak by to bylo ještě lepší, ale za měsíc jsem spokojená. Dokonce jsem se dívala i na "madla lásky" a jsou menší :-) sice pořád tak nechutně vyčnívají, když se dívám z předu, ale už to nevypadá tak děsně, když se mi trochu vytvaroval ten pas. Moje nohy jsou štíhlejší, ale u nich si nepamatuji cm před cvičením Sad celkově jsem silnější, více fit, zvládám těžší a těžší workouty. Co dodat, nepřestanu se cvičením i když vidím úspěchy. Baví mě běh i cvičení. Smile

Yuki, mě to stejně nejde otevřít, ale i tak děkuji, jsi zlatá! sunny
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vysněnou postavou - Dee18   Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 6 Empty3rd May 2013, 12:37 pm

Wenuli, jsem moc ráda, že jsi se zase ozvala. Chápu, že máš hodně věcí na práci a je lepší se držet od netu dál. Já to znám od sebe, že si říkám, budu tu půl hodinky a pak tu zůstanu dvě hodiny ani nevím jak. Každopádně mám radost, že sis našla chvilku. Smile
A k tvým výsledkům za měsíc můžu říct snad jenom WOW! Shocked V první chvíli jsem teda čuměla, pět cenťáků přes pas a boky už je určitě hezky znát. A jak píšeš, to že jsi silnější a víc zvládneš taky není k zahození. Smile Normálně mám radost i za tebe, kočko! Smile cat
Já se chystám změřit o víkendu, tak snad bude taky aspoň malý posun vpřed. Posledních pár dní si dávám velký pozor na jídlo, hlídám, abych jedla hodně zeleniny a ovoce a hlavně se nepřejídám. Ale zase se snažím kolem toho jídla moc nešílet, když mám na něco chuť, dám si třeba ovoce nebo trošku zmrzky, naopak sušenky a čokoládu už jsem hodně dlouho neměla. Smile Takže jsem spokojená a budu se snažit takhle nějak držet i dál. Smile
Akorát mě štve to počasí, zrovna když jsem doma a mohla bych jít běhat, tak prší a je to hnus. Odpoledne musím do knihovny, ale že by se mi chtělo.. Very Happy
A musím se pochlubit, dneska jsem měla k obědu sushi, které jsem sama vyrobila. Učili jsme se to totiž ve škole, tak by byla škoda to nezkusit i doma. Smile Moc jsem si pochutnala, i mamka byla spokojená. Smile

Holky, potřebuju inspiraci na zítřejší oběd, tak se pochlubte svými oblíbenými zdravými recepty. albino
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vysněnou postavou - Dee18   Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 6 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Cesta za vysněnou postavou - Dee18
Návrat nahoru 
Strana 6 z 8Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Jackiina cesta za hezčí postavou
» Mischelky cesta za krásnější postavou
» Rosa a její boj za hezčí postavou
» Moje cesta
» Moje cesta ke sluníčku

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Moje tělo - Fórum :: Vaše tělo :: Vaše proměny-
Přejdi na: