Moje tělo - Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Poslední téma
» Oblečení na in-line bruslení
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 5 Empty25th June 2015, 2:28 pm pro Anonymní

» Jane Fonda
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 5 Empty5th December 2014, 10:58 am pro Anonymní

» Port de Bras
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 5 Empty4th December 2014, 3:35 pm pro Anonymní

» Začínám 10.3.2014
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 5 Empty16th July 2014, 11:07 am pro Anonymní

» Jak zhubnout nejdříve břicho ?
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 5 Empty9th July 2014, 5:00 pm pro Anonymní

» Bob Harper
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 5 Empty30th May 2014, 7:31 pm pro Anonymní

» Insanity workout
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 5 Empty20th May 2014, 8:59 pm pro Anonymní

» Nedaří se mi, jsem zoufalá
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 5 Empty20th May 2014, 1:09 pm pro Anonymní

» 6 MĚSÍČNÍ JÍDELNÍČEK
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 5 Empty14th April 2014, 9:40 pm pro Anonymní

» Focus T25
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 5 Empty1st April 2014, 1:07 pm pro Anonymní

» Moje proměna - věčný boj s kily(tuky)
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 5 Empty31st March 2014, 9:03 am pro Anonymní

» Celulitida ..věčný boj
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 5 Empty22nd March 2014, 11:43 am pro Anonymní

» www.fitnesstv.cz
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 5 Empty15th March 2014, 11:52 am pro Anonymní

» únik moči při cvičení (skákání)
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 5 Empty25th February 2014, 5:55 pm pro Anonymní

» Reawe mění vlastní život
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 5 Empty25th February 2014, 11:05 am pro Anonymní

» Zmenšující se prsa
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 5 Empty24th February 2014, 8:05 pm pro Anonymní

» Rosa a její boj za hezčí postavou
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 5 Empty17th February 2014, 11:59 am pro Anonymní

» Bazální metabolismus vs. celkový příjem kalorií
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 5 Empty29th January 2014, 8:26 am pro Anonymní

» Rotační disk
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 5 Empty29th January 2014, 8:24 am pro Anonymní

» Spiralizér
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 5 Empty28th January 2014, 9:49 am pro Anonymní

» Dokážu to!!
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 5 Empty26th January 2014, 6:35 pm pro Anonymní

» cvičím jím a nehubnu
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 5 Empty25th January 2014, 11:36 pm pro Anonymní

» Jak spalujeme (nejen) s Jillian
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 5 Empty25th January 2014, 8:33 pm pro Anonymní

» Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 5 Empty20th January 2014, 2:02 pm pro Anonymní

» Podprsenky na beh
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 5 Empty20th January 2014, 10:10 am pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 5 Empty9th January 2014, 5:31 pm pro Anonymní

» Časopisy
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 5 Empty3rd January 2014, 5:26 pm pro Anonymní

» Činky
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 5 Empty3rd January 2014, 5:25 pm pro Anonymní

» Botky
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 5 Empty3rd January 2014, 5:24 pm pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 5 Empty2nd January 2014, 11:14 pm pro Anonymní

May 2024
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Kdo je přítomen
Celkem je zde přítomno 4 uživatelů : 0 registrovaných, 0 skrytých a 4 Anonymních

nikdo není přítomen

Nejvíce zde bylo současně přítomno 52 uživatelů dne 10th July 2014, 1:18 pm
Top posting users this week
No user

 

 Cesta za vysněnou postavou - Dee18

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vysněnou postavou - Dee18   Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 5 Empty20th April 2013, 11:46 am

Yuki, Yogu od Boba jsem chtěl už nějakou dobu vyzkoušet, ale když jsem dřív zkoušela cvičit jógu podle nějakého videa, stejně jsem z toho měla prd, protože jsem si mohla vykroutit krk, abych viděla na obrazovku. Navíc jsem měla pokaždé pocit, že to dělám blbě. Very Happy Ale když jsem byla na józe přímo ve studiu, tak paráda, moc jsem si to užila. Na podzim se chystám zapsat v čb přímo na nějaký jejich tříměsíční kurz hatha jogy, tak uvidím. Je to docela drahá sranda, ale do tohohle investuji radši než do oblečení a podobně. Very Happy Přijdu si jak magor, hlavně ve třídě, kde se holky nejradši baví, kde si co koupily na sebe a já nejradši utrácím za věci na cvičení. Very Happy Zrovna zítra si jedu pro tříkilovky, konečně! ♥️ Mám slevu, která platí tenhle víkend, tak jí využiju, protože 25% už je na ceně znát. Těším se na ně, zase bude nějaká výzva. Smile
Pure Burn neznám, nikdy jsem o tomhle cvičení neslyšela. Máš vyzkoušeno? Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vysněnou postavou - Dee18   Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 5 Empty20th April 2013, 2:44 pm

Dee, já si taky připadám jak exot, když si místo make-upu kupuju činky a podobně Very Happy
Taky mám v plánu si příští týden koupit tříkilovky cheers
Pod postelí už se mi hromadí domácí posilovna Very Happy

Pure Burn mám dnes odpoledne v plánu. Jestli přežiju, tak se ozvu a podělím se o své dojmy Wink
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vysněnou postavou - Dee18   Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 5 Empty20th April 2013, 2:47 pm

Yuk, taky to tak mám, včera jsem byla naštvaná z toho deště, chtěla jsem se proběhnout, snad mi to vyjde dneska navečer, mam ještě nějaké povinnosti, takže to musí zatím počkat.

Jinak, tady je odkaz na boty Smile http://www.sportisimo.cz/nike/revolution-2/39992/ jsou super, klouby mě nebolí, běh pohodlný o 100 %, ale to už jsem psala... Smile prostě se čím dál víc na běh těším a ještě jsem si pořídila černé, uplé 3/4 kalhoty a funkční triko v podobných barvách, takže jsem nadšená. Pomalu mě přestává bavit domácí cvičení, radši jdu běhat, ale nutí mě cvičit doma i to, že se budu u hubnutí především zpevňovat Smile Akorýt sem se doma přistihla u videí, že mám tendenci podvádět Very Happy

A ta cvičení od JM by se mi hodila, chtěla bych 6 week pack, nebo jak to je Very Happy ale všechno je ztama smazaný, ještě jsem si stihla stáhnout Ripped in 30 a jinak nic :/

Dee, držím palečky a pevné nervy u školních povinností! Smile Jinak včera jsem skočila rychlo na váhu (nedalo mi to:D) a viděla jsem o 2 kg dole Smile což mě potěšilo, s měřením zatím ještě počkám, až to bude měsíc co cvičím Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vysněnou postavou - Dee18   Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 5 Empty20th April 2013, 9:12 pm

Wenuli, tak to je gól. Very Happy Mám úplně stejný botky. Very Happy Hned mi padly do oka a hlavně mi šlo o cenu, protože si nemůžu dovolit dražší, takže bylo jasno. Ale teda je to náhoda jak blázen. Smile
A o podvádění při cvičení mi ani nemluv, dneska jsem si workout taky upravovala a nějak si nejsem jistá, jestli jsem náhodou nevymyslela nový. Very Happy
A gratulace ke dvěma kilům, já na váhu radši nelezu vůbec. Dneska jsem dělala taťkovi k svátku (ano, zítra další oslava Very Happy ) tiramisu a rozhodně zítra ochutnám! Very Happy Naše rodina a oslavy to je kapitola sama pro sebe, pořád je něco.
Yuki, určitě dojmy napiš a kdyžtak poprosím i o odkaz na stažení. Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vysněnou postavou - Dee18   Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 5 Empty20th April 2013, 10:31 pm

Vidím, že máš super vkus, Dee. Very Happy Já se taky dívala tak trochu víc i po ceně Smile nemůžu si dovolit uvalit za boty víc a když tyhle byly ještě v akci :-) někdy vyfotím celý svůj běžecký outfit Wink a hodím foto Very Happy Smile dneska na mě dokonce mával i jakýsi motorkář Very Happy Já dneska dala běh 4 km a jinak nic :/ už jsem pak nemohla... A o jídle mi ani nemluv, zítra grilujeme! Už zase Very Happy takže si dám asi do nosu a nějak se pokusím upravit jídelníček podle toho Smile Vidím, že pořád oslavujete Very Happy no nemáš to lehký! No doufám, že to půjde vidět hlavně na cm, 2 kg mě potěšily to je jasné, ale cm jsou přeci jen lepší ;-)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vysněnou postavou - Dee18   Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 5 Empty21st April 2013, 8:49 am

Určitě hoď foto, jsem zvědavá. Já si taky časem chci koupit nějaké lepší oblečení na cvičení, hlavně potřebuju sportovní podprsenku, protože mám jenom jednu, tak jí vždycky musím vyprat rychle po cvičení, aby hned uschla. Naštěstí je z materiálu, který je suchý za chvilku, takže zatím dobrý, ale chtěla bych ještě jednu na střídačku. Smile
Běh 4 km je podle mě super, lepší než nic. A když jsi už nemohla, tak by nemělo cenu se přepínat, ještě by sis mohla ublížit. Wink A to běžíš s přestávkami nebo to dáš na celý zátah? Smile
Grilování takové zlo zase není, já si vždycky opeču kukuřici nebo jenom chleba a zeleninu k tomu. Smile
A z oslav už přestávám mít strach, vím totiž, že to zvládnu a vezmu si jenom kousek něčeho a ani mě to moc neláká. Smile
No na cm to bude určitě velká změna, když i váha ukazuje míň. Já na tu mojí radši ani nelezu, protože je to pomstychtivá mrcha a ty čísla si beztak přechroustává tak, aby mě nas*ala. Very Happy
Mimochodem jsem právě dojedla úžasnou snídani - ovesnou kaši s půlkou sojového dezertu, půl banánu, půl manga, kokos, brusinky a půl lžičky arašídového másla. ♥️ Snídám si jako král! Very Happy A nemyslete si, že všechno půlím jen tak pro srandu, mamka snídá moje víkendové kaše vždycky se mnou a jak jí chutná. Smile Možná je toho na snídani moc, ale já bych jinak měla hned hlad, takže to měnit nehodlám. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vysněnou postavou - Dee18   Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 5 Empty21st April 2013, 9:37 am

Wenuli, gratuluji ke 2kg cheers
U mě tedy bída, já po 14ti dnech +1kg No

Boty jsou moc hezké, já fialovou ráda I love you
Bohužel, moje současné body jsou růžové Very Happy nevím, kdo na ně dělal design scratch

https://2img.net/h/i305.photobucket.com/albums/nn218/4kickz/image/mizuno/8KN-24303/1.jpg

Nakonec jsem navečer vyběhla Smile sice jen na 40min, ale lepší něco než nic.
Akorát se mi stala docela vtipná příhoda se srnkama. Vyběhla jsem z lesa na louku a zarazím se, přímo přede mnou 3 srny. Chvilku na sebe koukáme, a pak se srny rozeběhly opačným směrem a já měla sto chutí taky utéct. Nějak mi zkratoval mozek a první reakce byla "ááá, tři obrovští psi, co mě chtějí sežrat, musím zdrhnout" :DDD no nejsem blbá. Chovala jsem se jak ty srny :DD

Holky, nejde mi to nahrát. Zkusím to zítra ve škole, je tam rychlejší připojení, a pak vám pošlu odkazy Wink

Pure Burn, docela masakr, ostatně jak jinak Smile
Je to dost posilovací, kardia je tam pomálu, ale i tak mi Bob zvládl udržet tepovku 40% cvičení ve spalovacím pásmu. Myslela jsem, že mi upadou ruce. Cvičila jsem s 2kg činkami, ale v jednu chvíli už jsem musela na chvíli přejít na 1,5kg, protože už jsem měla ruce jak rosol.
Dnes mě bolí celý člověk Basketball
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vysněnou postavou - Dee18   Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 5 Empty21st April 2013, 9:41 am

Dee, jen z představy tvojí snídaně si tu slintám na klávesnici Very Happy

Navíc se stala tragédie! Včera mi došlo arašídové máslo affraid musím si v pondělí koupit nové jocolor
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vysněnou postavou - Dee18   Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 5 Empty21st April 2013, 11:13 am

Dee, luxusní snídaně, jsem oproti tobě žabař Very Happy Jinak s tím během, ze začátku jsem měla hodně pauzy, teď dávám 2 km na zátah, no a ty 2 další km si rozdělím, většinou tak 100 m chůze, běh, 100 m chůze, běh...je to i podle dne, kdy mám náladu nebo co jsem před tím jedla Very Happy sportovní podprsenku mám taky jen jednu :/ musím nějakou ještě koupit, pač tu, co mám je zrovna bílá a hned ji mám jak pig Já si vyberu u toho grilování plátek kuřecího, zeleninu a jen opeču např. chleba Smile

Já si musím to arašídové máslo pořídit Very Happy slyším to z každého rohu a vždycky na to v obchodě zapomenu Very Happy Wink

Yuk, tak to mě pobavilo Very Happy Very Happy já bych na tom byla podobně! Botičky vypadají super Smile hodily by se k mojemu tričku Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vysněnou postavou - Dee18   Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 5 Empty21st April 2013, 12:28 pm

Ahoj, zdravím všechny a gratuluju k úspěchům Smile

Já arašídové máslo nejedla nikdy v životě a ani mě to neláká :)večer se pokusím napsat, jak jsem dopadla po měsíci cvičení Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vysněnou postavou - Dee18   Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 5 Empty21st April 2013, 1:52 pm

Potoková, nevíš, o co přicházíš Wink
Je to mňamka I love you uvažuju, že bych zkusila i mandlové máslo, ale ta cena...

Právě jsem se vrátila z běhu. Dnes je krásně takže jsem si dala 95 min cheers
Rozhodla jsem se hledat nové trasy, takže se ten běh zvrhl trochu v cross-country běh a samozřejmě to na konci nemohlo dopadnou jinak, než jsem jsem hodila tlamu, ale jakou Very Happy
Noha se mi dostala pod větev, ta se na jedné straně vzpříčila za strom, na druhé za pařez a už jsem letěla. Hodila jsem předpisového žabáka. Naštěstí jsem přistála v hromadě měkkého jehličí, ale vrátila jsem se domů špinavá jak pig

A co vy, holky, taky jste dnes neodolaly krásnému počasí? Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vysněnou postavou - Dee18   Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 5 Empty21st April 2013, 6:26 pm

Yuki, botky jsou moc pěkné a hlavně se v nich asi dobře běhá. Příhoda se srnkami mě docela pobavila, úplně jsem si to představila. Very Happy Pure burn bych zkusila, tak bych určitě byla ráda, kdyby se ti povedlo hodit odkaz. Smile A arašídové máslo je závislost, pořád ho musím mít ve špajzu, jinak nežiju. O víkendu ho vždycky nechám roztát v kaši a to je teprv bomba! ♥️

Wenuli, to jsi šikula, snad se taky dopracuju do stádia, kdy uběhnu 2 km na jeden zátah. Jenom bych se chtěla zeptat, za jak dlouho ty 2 km dáš? Aspoň přibližně, abych měla představu. Jsem zvědavá, já vím. Very Happy A arašídové máslo určitě zkus, z Marks and Spencera je podle mě jedno z nejlepších a taky z Lidlu, když je americký týden je máslíčko fajn právě do těch kaší. Nevím proč, ale na chlebu mi tohle nechutná, ale v kaši jo. Very Happy

Potoková, na tvé výsledky jsem zvědavá, protože to většinou bývá pecka. Hlavně teda ty fotky, co pamatuju. Twisted Evil Smile

Jinak mám konečně ty vysněné tříkilovky, tak je půjdu hned ozkoušet a pak dám vědět. Plán je zatím takový, že s nimi budu dělat ty vyloženě posilovací cviky, jako jsou biceps curls a tak a na cardio si vezmu do rukou kilovky. Prostě tak nějak pocitově, abych to nepřepálila hned na začátku. Smile Taky to tak máte, že když si pořídíte něco nového na sport (oblečení, výbavu) tak se strašně těšíte na vyzkoušení, i kdyby se vám cvičit zrovna nechtělo? Very Happy Já to tak mám zrovna dneska, ale moc se těším na své činky, tak jdu na to. A večer vám sem hodím zase přehled cvičení za tenhle týden. Míry nebudou, protože zítra očekávám MS, takže nebudu riskovat zklamání. O to víc se těším na měření za týden, protože doufám, že bude znatelnější úbytek po nějakých dvou týdnech. Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vysněnou postavou - Dee18   Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 5 Empty21st April 2013, 6:56 pm

Dee, jooooo, to moc dobře znám. I kdyby byla půlnoc, když se dostanu domů, tak tu novou věc prostě MUSÍM vyzkoušet Very Happy

Já poslední dobou ujíždím na knäckebrotu s arašídovým máslem, nebo je vynikající si rozkrojit celozrnnou housku, pomáznout a ještě na to nakrájet banán a dát to zapéct do toustovače, MŇÁÁÁÁM I love you
Popravdě, mě to z Marks a Spencer moc nechutná, to z Lidlu jsem ještě neochutnala. Vadí mi, že ho nastavují palmovým olejem, ten nemůžu ani cítit. Kupovala jsem si ve zdravé výživě 100% jen s přídavkem mořské soli I love you

Potoková prostě jede, nepochybuju, že nám to všem zase nandá Smile

Přeji hezký zbytek víkendu! sunny
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vysněnou postavou - Dee18   Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 5 Empty21st April 2013, 6:58 pm

Jop, ještě k tomu Pure Burn. Stahovala jsem to přes torrent. Máš na to ten program?
Nebo chcete, abych to někam dočasně nahrála než si to stáhnete? scratch
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vysněnou postavou - Dee18   Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 5 Empty21st April 2013, 7:58 pm

Yuki, torrenty jsem nikdy nestahovala, takže bys byla zlatá, kdybys to někam hodila. Smile ♥️
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vysněnou postavou - Dee18   Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 5 Empty21st April 2013, 9:59 pm

Tak holky, přidávám slibované cvičení za tento týden.
Po: NTC - Core crunch (15min.)
- Cardio burst (15min.)
Út: NTC- Tower of power (45min.)
St: JM BR cardio 1
Čt: Volno
Pá: NTC - Shoulder ripper (15min.)
- Curve carver (30min.)
So: NTC - Arm definer (15min.)
-Shakedown (30min.)
Ne: BH Ultimate cardio ♥️

Boba jsem si dneska užila úplně maximálně, lil ze mě pot jako blázen, ale super pocit! Smile sunny
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vysněnou postavou - Dee18   Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 5 Empty22nd April 2013, 9:01 am

Dee, mazec! Wink makáš ale fest...Já sem hodím taky něco ze svého soudku:
Po: volno
Út: CH (muffin tops, abs, a jiné, cca 40 minut)
St: JM 30 days shred level 2
Čt: běh 4 km (zkoušení nových botiček Smile)
Pá: CH (butt, legs, abs, cca 40 minut...)
So: běh 4 km
Ne: běh 4 km

No jinak, zase to jídlo :/ nějak nemám moc silnou vůli poslední dobou, musím to tento týden napravit a jíst fakt jen to zdravé a dodržovat příjem Smile dneska se chci vrhnout na JM No more trouble zones a ještě jsem si stáhla od BH nějaké 12 min. video na bříško, tak ho chci prubnout Smile i když se přiznávám, že nejsem Bobův fanda č. 1 Very Happy Určitě na svém těle pozoruji změny, jelikož jsem si včera zkusila sukni, do které jsem se vloni v létě tak tak napěchovala teď bez problémů Smile

Dee, s tím během ti nechci lhát, takže až půjdu běhat tak to změřím ty 2 km. Akorát nevím, kdy to bude, jelikož zítra jedu k taťkovi a tam nemám ještě trasu Very Happy no sem zvědavá!

Dám na vaše tipy a koupím to máslo Smile Mějte krásný sluneční den! sunny
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vysněnou postavou - Dee18   Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 5 Empty22nd April 2013, 2:05 pm

Gratuluju k úspěšným kg a cm :-) Vidím že tady dost řešíte běhání,to mě nikdy moc nechytlo,takže závidím :-) Já teď jedu insanity,takže u toho docela umírám..
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vysněnou postavou - Dee18   Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 5 Empty22nd April 2013, 8:11 pm

A ještě jsem zapomněla dodat, zítra jedu k taťkovi, takže budu pár dní mimo internet :/ Smile tohle forum mi bude chybět, ale zase jinde mě nebudou otravovat Very Happy takže přeci to nějaké malé výhody má...Makejte dámy ať si pak můžeme "závidět" pokroky! flower sunny

Barunkač, mě taky běh moc nebavil ze začátku, ale je to jen o zvyku, teď se na něj i těším, navíc si skvěle pročistím hlavu! Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vysněnou postavou - Dee18   Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 5 Empty22nd April 2013, 8:17 pm

Holky, máte gmail?
Nešlo mi to nahrát ani na úschovnu, ani na ulozto Sad tak bych vám po poslala přes svůj disk, nejsem si ale jistá, jestli to jde, pokud nemáte gmail scratch

Každopádně mi pošlete maily Wink
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vysněnou postavou - Dee18   Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 5 Empty22nd April 2013, 8:57 pm

Jo a mimochodem, jsem dnes byla ve zdravé výživě pro nové arašídové máslo a jak to dopadlo... Koupila jsem si i to mandlové. Upřímně, miluju mandle a strašně jsem se na něj těšila, ale trochu nenaplnilo má vysoká očekávání (zvláště z pohledu vysoké ceny), burákové máslo prostě vede cheers

tenhle měsíc už tam ale nesmím ani páchnout, zase jsem tam našla spoustu mňamek a nakonec tam nechala čtyři stovky pale

Objevila jsem ale šmakouna ala oříškovo-čokoládová pomazánka. Dlouho jsem zvažovala a nakonec ji koupila. Já sice neujíždím na nutelle, ale musím říct, že chuťově se jí to hooodně podobá a je to moc dobré. Myslím, že je to ideální alternativa pro mlsné jazýčky Wink Wenuli? lol!

http://www.smakoun.eu/produkty/sladke-kremy-a-pomazanky/smakoun-krem-kakaooriskovy-150-g/
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vysněnou postavou - Dee18   Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 5 Empty23rd April 2013, 9:43 pm

Wenuli, být nějakou chvíli bez netu není vůbec od věci, taky ho u táty nemáme (respektive máme, ale tak pomalej a zasekanej, že tam vůbec nelezu) a těch pár dní mi vůbec nechybí. Smile

Yuki, gmail mám, ale skoro na něj nechodím, každopádně se pokusím vzpomenout na heslo a pošlu ti ho do vzkazů. Smile Jinak zdravá výživa je zlo, taky tam vždycky nechám hromadu peněz, ale zase mám lepší pocit. Very Happy Ta šmakounová nutella vypadá luxusně, kdybych na ní narazila u nás, neváhala bych. Very Happy A s arašídovým máslíčkem máš pravdu, je nejlepší. Smile Mňam mňam, to mi připomíná, že už mi dochází, budu muset koupit novou zásobu. Very Happy

Následující odstavec je můj výlev, takže komu se nechce, nechť ho přeskočí, chápu vás. Very Happy
Holky, já mám dneska den na nic, vařily (jsme ve třídě jenom holky Very Happy) jsme ta menu a totální nestíhačka, přetáhly jsme skoro všechny o půl hodiny. Nakonec se nám ale podařilo uvařit vesměs dobře, učitelka nám asi 3 chody ze 6 pochválila a na zbylých našla nějakou chybičku. Ani nevíte, jak jsem byla ráda, že už to mám za sebou, i když ne všechno se povedlo úplně dobře. Ale odpoledne mi volal táta a zase jsem na něj naštvaná, protože zase sliboval a teď se z toho snaží vymluvit. Mrzí mě to, ale co nadělám.
Ok, asi si z toho tady dělám deníček, ale kdo nechce, číst to tu nemusí. Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vysněnou postavou - Dee18   Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 5 Empty26th April 2013, 8:37 pm

Holky, nepsala jsem, protože není co. Embarassed Kvůli MS a i dalším povinnostem jsem tenhle týden už 4 dny necvičila. Napřed mi bylo blbě, včera mi odjížděly holky z pokoje, protože maturují, tak jsme šly naposledy ven a dneska jsem strávila dvě hodiny na doučování z matiky a pak jsem byla prostě líná a unavená. Ale zítra už jedu zase pěkně, jak to má být a pokud bude hezky, zkusím zařadit i běh. A potřebuju si hlídat tu stravu, tak si to budu zapisovat aspoň orientačně a budu na sebe víc přísná. Od zítřka začíná tvrdší režim, protože si přijdu tlustější a celkově hrozný. Určitě se mi bude hodit trocha povzbuzení od vás a taky nějaká kritika, když bude na místě. Smile
Taky mě napadlo, že bych mohla chodit běhat přes týden v čb, máme tam moc pěknou cyklostezku kolem řeky, tak by to nebylo vůbec od věci. Spíš mám problém s tím, že bych se musela kus cesty dopravit mhd, protože to mám mega daleko. Tak přemýšlím, jestli by bylo hodně blbý jet ve sportovním (tříčtvrťáky, tílko, tenisky) tím mhd. Nějaké zkušenosti? Very Happy Uvědomuju si, jak blbý je tenhle dotaz, ale mám divný pocit z toho jet v mhd ve sportovním. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vysněnou postavou - Dee18   Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 5 Empty27th April 2013, 1:00 pm

Ahoj, Dee, v pohodě, já tento týden taky nic moc nestíhám, sice cvičím, ale na forum jsem moc nepsala.
K tomu Bobovi, dnes se chystám k tátovi, tak jestli mě pustí ke svému "božskému" počítači, mohla bych to zkusit nahrát u něj. Našla jsi to heslo na gmail? Very Happy

Kdybys viděla mě, jak jezdím oblečená od koně Very Happy Vůbec to neřeš, zatím mě nikdo z MHD nevyhodil Wink

I od cvičení je občas potřeba oraz. Já měla včera taky volný den. Večer jsem se vrátila z práce domů, totálně utahaná, tak jsem si udělala fazolové lusky na páře k tomu vaničku tvarohu s karobem, knížka a šup do postele Very Happy To byl veget. Taky jsem usla nečekaně brzy :DD
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vysněnou postavou - Dee18   Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 5 Empty27th April 2013, 4:42 pm

Moje milé :-) jsem zpět doma, takže konečně mám možnost sem napsat. Ani nevím čím začít :-)
No, asi takto. V úterý jsem zavítala po delší době k zubařce, no hrůza a děs, hned mě objednala na další dva termíny v červnu, takže si tím projdu ještě 2x, plus mi ještě doporučila takovej menší zákrok, no už teď se třepu, ale nechám to až na zimu...Od zubařky jsem odešla zpráskaná jak pes a taky naštvaná na svou předchozí zubařku, která mi nikdy nedělal rentgen (no bodejť by ty kazíky taky pak našla :oP)...
Pak jsem frčela k taťkovi a hned ještě v úterý večer jsem šla s taťkou běhat :-) byla jsem nadšená - taťka mě chválil, že jsem podala v běhu dobrý výkon (dali jsme si spolu 4 km, které běhám i doma :-)) a říkal, že vypadám líp ;-) dokonce i jedna jeho kamarádka říkala ře od poslední doby kdy mě viděla jsem zhubla (no, na váze jsou to 2 kg a tak si říkám, to je to takhle vidět? Very Happy) no nevím, snad ano, možná ne.
Nicméně ve středu mě přepadla jakási depka - nějak sem si připadla v zrcadle tlustější než doma, jestli tam má nějaký divný zrcadlo?!?! je to možné?!
Ale to jídlo, tento týden děs a hrůza, stydím se a ani bych se nedivila, když nebudou žádné výsledky, mám slabou vůli...Včera jsem necvičila a upřímně nemám moc náladu ani dneska, mám dost učení, ale snad se dokopu a aspoň se protáhnu u nějakýho půlhodinovýho videa Smile

A k tomu běhu Dee, vůbec bych se nestyděla, já bydlím na vesnici a tam na mě dycky hledí každý jako na blázna, když si vyjdu ve sportovním Very Happy ty pohledy fakt stojí za to, ale to MHD je asi víc intenzivní, chápete mě, ne? Very Happy
Dee makej, já věřím, že výsledky budou Smile hodně sil a nevzdávej to! zahoďme zrcadla a makejme!

Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vysněnou postavou - Dee18   Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 5 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Cesta za vysněnou postavou - Dee18
Návrat nahoru 
Strana 5 z 8Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Jackiina cesta za hezčí postavou
» Mischelky cesta za krásnější postavou
» Rosa a její boj za hezčí postavou
» Moje cesta
» Moje cesta ke sluníčku

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Moje tělo - Fórum :: Vaše tělo :: Vaše proměny-
Přejdi na: