Moje tělo - Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Poslední téma
» Oblečení na in-line bruslení
Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 4 Empty25th June 2015, 2:28 pm pro Anonymní

» Jane Fonda
Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 4 Empty5th December 2014, 10:58 am pro Anonymní

» Port de Bras
Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 4 Empty4th December 2014, 3:35 pm pro Anonymní

» Začínám 10.3.2014
Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 4 Empty16th July 2014, 11:07 am pro Anonymní

» Jak zhubnout nejdříve břicho ?
Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 4 Empty9th July 2014, 5:00 pm pro Anonymní

» Bob Harper
Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 4 Empty30th May 2014, 7:31 pm pro Anonymní

» Insanity workout
Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 4 Empty20th May 2014, 8:59 pm pro Anonymní

» Nedaří se mi, jsem zoufalá
Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 4 Empty20th May 2014, 1:09 pm pro Anonymní

» 6 MĚSÍČNÍ JÍDELNÍČEK
Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 4 Empty14th April 2014, 9:40 pm pro Anonymní

» Focus T25
Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 4 Empty1st April 2014, 1:07 pm pro Anonymní

» Moje proměna - věčný boj s kily(tuky)
Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 4 Empty31st March 2014, 9:03 am pro Anonymní

» Celulitida ..věčný boj
Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 4 Empty22nd March 2014, 11:43 am pro Anonymní

» www.fitnesstv.cz
Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 4 Empty15th March 2014, 11:52 am pro Anonymní

» únik moči při cvičení (skákání)
Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 4 Empty25th February 2014, 5:55 pm pro Anonymní

» Reawe mění vlastní život
Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 4 Empty25th February 2014, 11:05 am pro Anonymní

» Zmenšující se prsa
Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 4 Empty24th February 2014, 8:05 pm pro Anonymní

» Rosa a její boj za hezčí postavou
Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 4 Empty17th February 2014, 11:59 am pro Anonymní

» Bazální metabolismus vs. celkový příjem kalorií
Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 4 Empty29th January 2014, 8:26 am pro Anonymní

» Rotační disk
Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 4 Empty29th January 2014, 8:24 am pro Anonymní

» Spiralizér
Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 4 Empty28th January 2014, 9:49 am pro Anonymní

» Dokážu to!!
Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 4 Empty26th January 2014, 6:35 pm pro Anonymní

» cvičím jím a nehubnu
Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 4 Empty25th January 2014, 11:36 pm pro Anonymní

» Jak spalujeme (nejen) s Jillian
Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 4 Empty25th January 2014, 8:33 pm pro Anonymní

» Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?
Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 4 Empty20th January 2014, 2:02 pm pro Anonymní

» Podprsenky na beh
Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 4 Empty20th January 2014, 10:10 am pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 4 Empty9th January 2014, 5:31 pm pro Anonymní

» Časopisy
Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 4 Empty3rd January 2014, 5:26 pm pro Anonymní

» Činky
Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 4 Empty3rd January 2014, 5:25 pm pro Anonymní

» Botky
Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 4 Empty3rd January 2014, 5:24 pm pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 4 Empty2nd January 2014, 11:14 pm pro Anonymní

May 2024
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Kdo je přítomen
Celkem je zde přítomno 3 uživatelů : 0 registrovaných, 0 skrytých a 3 Anonymních

nikdo není přítomen

Nejvíce zde bylo současně přítomno 52 uživatelů dne 10th July 2014, 1:18 pm
Top posting users this week
No user

 

 Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :)

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :)   Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 4 Empty9th April 2013, 4:31 pm

Nevěš hlavu - na fotce je jasně vidět změna a to je hlavní Very Happy a za 3 tydny to je super, pockej za dalsi 3 tydny - musis vydržet Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :)   Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 4 Empty9th April 2013, 4:45 pm

Asi zadržuju vodu...tohle přece neni možný!!!To by vysvětlovalo i to, že mi otékají lýtka..když si zmáčknu kost holení, mám v ní dolíček a kolem kotníků taky...vím, že v těhu mi dr říkal, že jsem zavodněná...

chomacek - no jak píšu, dnes vypadám stejně jako na foto vlevo...nekecám..jediné vysvělení je ta voda. Přece nemůžu okecat fyziku! Výdej + dobré jezení musí logicky ústit ke zlepšení, no ne? Leda by mi zlobila štítná žláza nebo podobně...no budu pátrat..
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :)   Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 4 Empty9th April 2013, 7:28 pm

A nečeká tě MS? Já měla před týdnem a taky mě to dost ,,nateklo"...(nemyslím co se týče vlivu na mé poslední měření, ale pár dní je člověk nateklý a zadržuje vodu, to je normální...a taky nafouklá bývám...)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :)   Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 4 Empty9th April 2013, 7:56 pm

katiex - nečeká Sad lepím si náplasti, takže si MS řídím jak potřebuju..no už do sebe klopím voděnku, je fakt, že včera i dnes jsem mizerně pila..ou ou...

každopádně toho nenechám...nenechám a nenechám.....když vidím, jak zvládám pánské kliky, vidím bicepsy a dokonce tricáky, při protahování zase dám hlavu na kolena..to za to prostě stojí i kdybych neshodila ani centimetr nebo deko.. clown

A těm mým nohám děkuju, že mě nosej, sice nejsou fešandy, ale makaj, choděj a rády... ale...AŤ SI MĚ NEPŘEJOU!!!! PÁČ JIM JEŠTĚ DÁM SAKRA DO NOSU!! He he a to by bylo aby nějaký ten mm nepustily!!!

cheers cheers cheers cheers
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :)   Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 4 Empty9th April 2013, 8:02 pm

To se krásně poslouchá =)....Uplně ti schvaluju =)..tak to má být....líbila se mi reakce Nikki na několika diskuzích, když si my ženský stěžujeme že to nejde dolů tak, jak jsme s představovaly....tak dlouho si člověk huntoval tělo a nic nedělal, že přeci ani neni možný, aby bylo za měsíc po ,,bůčkách"...Takže pěkně pomaličku, ale NATRVALO!!!! =). A za pánské kliky teda se klanim....já s nima pořád nějak bojuju...
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :)   Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 4 Empty9th April 2013, 8:10 pm

Potoková, tvůj přístup v posledním příspěvku se mi moc líbí. Smile A určitě to nevzdávej, však ono to dolů stopro půjde, to se neboj. Twisted Evil
S tím super pocitem z pokroků a úspěchů máš pravdu, taky jsem o něco ohebnější a i za tohle ta dřina stojí. Smile Takže moc držím palce, ať se nohy (a celé tělo) umoudří a už jenom krásní. flower Smile
Katiex, moudrá to slova. Smile Ať dřív nebo později, budou z nás kočky a basta! Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :)   Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 4 Empty9th April 2013, 8:53 pm

Potoková, to jsou slova do pranice! Twisted Evil

Ten pánský klik ti můžu jen závidět, já ho dám jen do půlky, až k zemi, to už se nezvednu Very Happy

Hormony blázní, taky záleží, co jsi jedla, některé potraviny podporují zadržování vody v těle.
Teď to třeba moc neposkočilo, ale počkej až dokončíš shred, třeba to udělá najednou takový hup, že ti z toho vypadnou oči cheers

Někdy to prostě stagnuje, tělo odolává, je to boj kdo z koho, ale obvykle pak následuje větší posun Wink

Držím palce!

PS: já bych pro tvoje břicho a stehna vraždila, ale pšššt! geek
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :)   Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 4 Empty9th April 2013, 9:04 pm

Ženské, vy jste tak fajn...díky...<3

katiex - máš pravdu, je to jako zuby, když se o ně někdo nestará, nemůže chtít aby je měl raz dva bílé a zdravé navrch...nebo jako dítě..taky se učí chodit týdny, než si je jisté...

Dee18 - nevzdám, bych se musela stydět před sebou..a Vámi tuplem...jste moje kočky mladý..bičuje mě vaše energie, mohly byste být mé dcery..mnohé z vás.. Very Happy


Yuki - pánské kliky, no zas takový borec nejsu - dávám zatím, 10 chlapských denně, předtím jsem dělala 30 kliků dámských denně. Tohle je lepší, vždy se snažím být o jeden klik denně navíc, ale u toho posledního občas mám strach, že si vytluču zuby Very Happy

Dobrou noc všem svalinkám Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :)   Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 4 Empty9th April 2013, 9:35 pm

Potoková, 10 pánských kliků můžu jen závidět, já udělám s odřenýma ušima dva. Rolling Eyes Zatím jedu dámské, ve kterých tedy vidím velké zlepšení. Postupně musím natrénovat i ty pánské, protože z nich pak vychází taky hromada dalších cviků, tak se budou hodit. Smile
Taky přeji dobrou noc. Sleep Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :)   Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 4 Empty10th April 2013, 7:32 pm

Tak ženy....jsem paf...fotky jsou vážně nade vše. Večer jsem vypila 700ml čajů - kopřiva a bříza, čůrala jsem jak Alík..a ráno bylo focení - po 3 ukončených týdnech s Jill...

Taky jsem se měřila a samosebou míry fajn..musela jsem být totálně plná vody..aspoň příště nebudu plašit Smile

A výsledek po 3 týdnech s Jill - MILUJU TĚ TMAVOHNĚDÁ KRÁSKO Smile



Uploaded with ImageShack.us
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :)   Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 4 Empty10th April 2013, 7:53 pm

omlouvám se za velikost Sad
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :)   Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 4 Empty10th April 2013, 8:00 pm

Tak to je bomba........za 3 týdny? Fakt super jen tak dál. Krásně ti to jde cheers
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :)   Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 4 Empty10th April 2013, 8:35 pm

Paráda a pak, že to nepůjde! Smile Kéž by to takhle krásně šlo i mně, ale třeba tu změnu jenom nevidím, teda aspoň se tím uklidňuju. Very Happy
Je znát, že nejenom bříško, ale i stehna se zmenšují a tvoří se "mezírka". Smile
Potoková, za dalších pár týdnů už tě ani nepoznáme! Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :)   Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 4 Empty11th April 2013, 1:54 pm

No vidiš - zmena tam je a viditelna, jen tak dal Smile - ja se morduju s Body R. uz 2 mesice a takovouhle zmenu nemám - budu se vyfotit a měřit az nakonci - coz bude za 5 tydnu.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :)   Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 4 Empty11th April 2013, 2:25 pm

ÚŽASNÁ změna!! Shocked Wink
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :)   Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 4 Empty11th April 2013, 3:16 pm

Jak to děláš? Shocked

Já i když si k 30 DS začala přidávat kardia, tak jsem takovéhle výsledky neměla Sad
Za celou dobu jsem neměla ani kousek sladkého (ne jako ten úlet dneska) a výsledky tak poloviční. Je vidět, že jsi měla dobrý základ cat
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :)   Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 4 Empty14th April 2013, 11:34 am

Ahoj všem!

Děkuju za Vaše krásné reakce.

Včera jsem začala třetí level Jill 30DS. Stejně jako ten druhý se mi tedy moc nelíbí a některé cviky - skoky s dupnutím atp. dělat nemůžu, protože by mě sousedi zespoda zabili...takže to nahrazuju jinými kardio cviky z předchozích levelů.

Jinak výsledky po ukončeném 2.levelu jsou:

váha stejná: 66kg

paže -2cm
hrudník -1,5cm
pas -3cm
boky -4cm
stehno: 0
lýtko: 0

Ty partie, které mě trápí nejvíc prostě drží....Proto mám velkou prosbu! PORAĎTE MI PROGRAM, KDE ZEŠTÍHLÍM NOHY!! Já se v té změti programů nevyznám a vy máte zkušenosti. Děkuju za odpovědi.

flower flower flower flower
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :)   Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 4 Empty14th April 2013, 11:47 am

Mno bomba Smile Jen tak dál Smile Já ti nevím, ale ono to asi není o programu ne? Tělo spaluej tuk jak se mu asi az chce, nebo nevím, já jen vím, že nejlepší cviky jsou an nohy, že tam jsou největší svaly, tak tělo spaluje víc tuky, nebo tak nějak, nechci ti kecat, takže ti určitě poradí někdo kdo se v tom vyzná, ale já cvičila od Jilllian ten program na nohy Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :)   Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 4 Empty14th April 2013, 11:56 am

Ale jo, třeba Jill má zrovna 30DS zaměřenou spíše na břicho a boky, stejně tak jsou jiné programy spíše zaměřené na nohy atp. Mně jde zkrátka o to, nenabírat objemy. Jasně, že musím kombinovat s aerobním cvičením, ideálně běh, brusle..to mám v plánu..
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :)   Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 4 Empty14th April 2013, 2:48 pm

Na nohy je skvělý balet Smile Moje srdcová záležitost I love you
Miluju ho a opravdu se mi osvědčil, bohužel, baletní kurzy jsou ukrutně drahé, takže ho teď nedělám Sad
Pokud jsi ale balet nikdy nedělala, určitě ho nezkoušej dělat doma sama!
U baletu je strašně důležité správné provedení, aby sis něco neudělala.
Na internetu se sice nějaké "workouty" se základníma pozicema a krokama najdou, ale občas, když vidím, jak to "předcvičují", tak se mi z toho ježí vlasy hrůzou. affraid

Můžeš ale zkusit kalanetiku, ta z baletu vychází a dokonce se dá na netu stáhnout cvičební video.
Má cca 60 min, ale upřímně, moc mě nebaví, nemá to ten spád jako Jill nebo Bob (a musím si to pořád stopovat, pokud chci udělat všechna opakování, protože si to vůbec nedávám, ale už jsem ji dlooooouho necvičila).
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :)   Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 4 Empty14th April 2013, 5:10 pm

Yuki - chcha já a balet...tak to fakt ne. Jsem jak baletka z náklaďáku Smile To přenechám křehčím, ale makačka to teda je nevídaná Shocked
Kalanetiku jsem zkoušela a je to taky dřina, ale jak povídáš, ta opakování mě drtila Smile

Našla jsem nějaké odkazy, budu to kombinovat s Jill a běháním...mně by stačilo tak 58cm a budu nadšená...Samosebou, kdyby to bylo méně, nebudu se zlobit.

Zatím mám cíl, džíny co nosím nyní fest, mít v budoucnu přes stehna volně... Tak snad. Zatím jsou mi volné přes pas a boky Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :)   Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 4 Empty14th April 2013, 5:20 pm

Já dělala balet jako malá chvilku, asi tak dva měsíce, pak k nám do toho našeho zapadákova přestala jezdit lektorka a bylo po baletu. Vrátila jsem se k němu až před 2 roky a nejdřív "na tajňačku", aby to nevěděli doma. No, mamka se to nakonec domákla a ty poznámky...
V Japonsku jsem chodila i do baletního klubu a měla tréninky až 9x týdně. Ale neskutečně jsem si to užívala, jen to každodenní vstávání z postele, auč :DDD

Teď mi přijde, že jsou baletní kurzy pro začínající dospělé docela na vzestupu, pokud máš chuť, nestyď se to zkusit Wink

Mě to strašně zlepšilo ohebnost - udělám rozštěp i provaz a ve stoje si přitáhnu nohu kotníkem k uchu cheers a to jsem si říkala, jak jsem neohebná.

Promiň, že tu ta oroduju za balet, já ho prostě žeru I love you

Budeš tedy cvičit tu kalanetiku?
Že bych se hecla a šla do toho s tebou? Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :)   Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 4 Empty14th April 2013, 5:32 pm

To je dobře že máš něco, co tě baví Smile

Kalanetiku cvičit nebudu já našla nějaká videa na nohy - vyloženě zeštíhlovací cviky..budu si to dávat asi po Jill, budu rozehřátá a aspoň budu spalovat Smile tak se těším. Jestli tě to zajímá, dám ti to do vzkazů. Tady by to asi nebylo košer..a večer asi půjdu běhat..v mobilu mám aplikaci co mi měří terén i dobu běhu a délku tratě, tak do toho asi půjdu Smile


Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :)   Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 4 Empty14th April 2013, 5:40 pm

Určitě pošli Smile podívám se na to.

Týjo, taky bych chtěla tracker na běhání. Přijde mi to strašně motivující.
Taťka má takový ten hodně chytrý počítač na kolo. Když se vrátí domů, analyzuje mu to, otáčky, stoupaní, spálené kalorie, rychlost, i jaká byla teplot a podobně. Strašně rád mi to ukazuje. Já můžu jen utřít slinu Very Happy

S takovouhle se do těch kalhot vejdeš v cuku letu! Mě přijde, že to dobře odtavuje takové ty boční špeky na stehnech.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :)   Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 4 Empty14th April 2013, 5:52 pm

No já si to stáhla z T-mobile nabídky..těch aplikací je tam kvanta, zdarma.. Mně to taky pomáhá, vidět kde jsem byla, kam až jsem dokázala běžet a jakou rychlostí..

Tak já ti to naposílám..mmt Smile

Myslíš, že běhání odtavuje špíčky? Nebo něco jiného?
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :)   Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 4 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :)
Návrat nahoru 
Strana 4 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Já chci taky být KRÁSNÁ
» Nikolas: Chci být zase sexy!

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Moje tělo - Fórum :: Vaše tělo :: Vaše proměny-
Přejdi na: