Moje tělo - Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Poslední téma
» Oblečení na in-line bruslení
Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 3 Empty25th June 2015, 2:28 pm pro Anonymní

» Jane Fonda
Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 3 Empty5th December 2014, 10:58 am pro Anonymní

» Port de Bras
Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 3 Empty4th December 2014, 3:35 pm pro Anonymní

» Začínám 10.3.2014
Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 3 Empty16th July 2014, 11:07 am pro Anonymní

» Jak zhubnout nejdříve břicho ?
Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 3 Empty9th July 2014, 5:00 pm pro Anonymní

» Bob Harper
Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 3 Empty30th May 2014, 7:31 pm pro Anonymní

» Insanity workout
Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 3 Empty20th May 2014, 8:59 pm pro Anonymní

» Nedaří se mi, jsem zoufalá
Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 3 Empty20th May 2014, 1:09 pm pro Anonymní

» 6 MĚSÍČNÍ JÍDELNÍČEK
Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 3 Empty14th April 2014, 9:40 pm pro Anonymní

» Focus T25
Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 3 Empty1st April 2014, 1:07 pm pro Anonymní

» Moje proměna - věčný boj s kily(tuky)
Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 3 Empty31st March 2014, 9:03 am pro Anonymní

» Celulitida ..věčný boj
Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 3 Empty22nd March 2014, 11:43 am pro Anonymní

» www.fitnesstv.cz
Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 3 Empty15th March 2014, 11:52 am pro Anonymní

» únik moči při cvičení (skákání)
Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 3 Empty25th February 2014, 5:55 pm pro Anonymní

» Reawe mění vlastní život
Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 3 Empty25th February 2014, 11:05 am pro Anonymní

» Zmenšující se prsa
Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 3 Empty24th February 2014, 8:05 pm pro Anonymní

» Rosa a její boj za hezčí postavou
Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 3 Empty17th February 2014, 11:59 am pro Anonymní

» Bazální metabolismus vs. celkový příjem kalorií
Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 3 Empty29th January 2014, 8:26 am pro Anonymní

» Rotační disk
Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 3 Empty29th January 2014, 8:24 am pro Anonymní

» Spiralizér
Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 3 Empty28th January 2014, 9:49 am pro Anonymní

» Dokážu to!!
Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 3 Empty26th January 2014, 6:35 pm pro Anonymní

» cvičím jím a nehubnu
Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 3 Empty25th January 2014, 11:36 pm pro Anonymní

» Jak spalujeme (nejen) s Jillian
Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 3 Empty25th January 2014, 8:33 pm pro Anonymní

» Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?
Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 3 Empty20th January 2014, 2:02 pm pro Anonymní

» Podprsenky na beh
Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 3 Empty20th January 2014, 10:10 am pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 3 Empty9th January 2014, 5:31 pm pro Anonymní

» Časopisy
Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 3 Empty3rd January 2014, 5:26 pm pro Anonymní

» Činky
Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 3 Empty3rd January 2014, 5:25 pm pro Anonymní

» Botky
Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 3 Empty3rd January 2014, 5:24 pm pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 3 Empty2nd January 2014, 11:14 pm pro Anonymní

May 2024
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Kdo je přítomen
Celkem je zde přítomen 1 uživatel : 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 Anonymní

nikdo není přítomen

Nejvíce zde bylo současně přítomno 52 uživatelů dne 10th July 2014, 1:18 pm
Top posting users this week
No user

 

 Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :)

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :)   Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 3 Empty1st April 2013, 8:03 pm

Ty změny jsou naprosto úžasné! sunny
Předpisové hubnutí na cm Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :)   Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 3 Empty1st April 2013, 8:21 pm

Yukiarashi napsal:
Ty změny jsou naprosto úžasné! sunny
Předpisové hubnutí na cm Smile

Děkuju, strašně mě to baví, nikdy v životě jsem to nezažila, aby MOJE nohy reagovaly na cvičení zeštíhlením!!! Naopak mi vždy naběhly kvadráky a měla jsem "hnáty" jak kulturista Laughing

JE TO DROGA!!!! Ďábelská... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Dnes jsem odcvičila první den dvojky levelu, je to teda fuj, samý vzpory na rukách a to kardio mazéééc, ale to se zlepší, jasný, že jo Wink

Každopádně jsem funěla celou dobu a i po skončení. Chvílemi se mi fakt chtělo i nadávat Very Happy A záda a třísla mokrý jako pig

Tak hezký večer všem Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven

Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :)   Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 3 Empty1st April 2013, 8:41 pm

Mě u dvojky strašně rychle odcházely ruce, mám je hrozně slabý.

Konečně jsem se dopracovala k levelu 3 a ten je fakt skvělej, neskutečně si ho užívám. Uteče to jako voda Basketball

Cvičíš jen 30 DS nebo to s něčím kombinuješ?
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :)   Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 3 Empty1st April 2013, 8:49 pm

Yukiarashi napsal:
Mě u dvojky strašně rychle odcházely ruce, mám je hrozně slabý.

Konečně jsem se dopracovala k levelu 3 a ten je fakt skvělej, neskutečně si ho užívám. Uteče to jako voda Basketball

Cvičíš jen 30 DS nebo to s něčím kombinuješ?

Hele já jsem ráda za tu půl hodinu denně, že se urvu od dětí a psa Smile Pondělí a středy odjíždím do práce v 6h ráno a vracím se v 6h večer..a tím, že jsem s prcky sama, jsem vázaná na hlídání od rodičů, takže nějaké chození třeba na bazén apod už časově nedávám..

Na trojku se těším jako malá, hodně ho chválí, že je to prima Smile

Jsem ráda, že ses přidala, je nás tady aspoň víc nováčků Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :)   Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 3 Empty1st April 2013, 9:43 pm

Jak já jsem ráda, že nemám děti. Neberte to prosím nějak ve zlém, pro mě je to zatím ještě nepředstavitelná věc, stačím mi mých 5 sourozenců Very Happy

"doufázové" tréninky zvládám taky jen o víkendu. Přes týden jezdím do školy (studuji 2 najednou) 2h cesty tam a 2h cesty zpět + brigády + kůň. Domů se vracím v devět večer, vstávám kolem 5:30, bych stihla odcvičit. Jsem tím cvičením teď ale jak posedlá, takže vstávám vcelku s chutí, ze začátku to ale byl boj - teplý pelíšek, ještě chvilku poležím... Very Happy

Jsem také ráda, že je nás víc, můžeme se motivovat, svěřovat se Smile

Sice jsem trojku cvičila zatím jen čtyřikrát, ale strašně mě překvapilo, jak je pro mě teď boxování bez činek lehké (v trojce se boxuje s nimi), takže si je "musím" brát, i když v jiných workoutech předcvičuje bez nich Smile je super vidět, jak tělo sílí cheers
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :)   Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 3 Empty1st April 2013, 10:48 pm

Také se přidávám, změny jsou krásně vidět, cm jdou také dolů, paráda. Smile Už se těším, až se budu moct pochlubit se svými změnami. Rolling Eyes
Jinak třetí level mě bavil asi nejvíc, zato dvojka byla pro mě skoro za trest. Very Happy Je tam právě hodně cviků v plank pozici a to já nerada. Nicméně se dá přežít, to zas jo. Laughing
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :)   Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 3 Empty2nd April 2013, 4:24 pm

Potoková, super, super !!! To je radost, když člověk vidí, že to funguje, viď!!Smile

Já jsem měla včera volný den a taky měřící a vážící, takže jsem tu s rekapitulací:

Od posledního vážení (10 dní zpátky) se to konečně pohnulo, mínus 1,7 kg!!!:-) V pase za 10 dní mínus 3 !! centimetry.

Od prvního ledna do 1. dubna:

Mínus 7,2 kg
Pas mínus 8 cm
Prsa mínus 8 cm
Zadek mínus 7 cm
Břicho mínus 8 cm
Stehna mínus 4 cm
Paže mínus 5 cm

Prostě to funguje. Hýbat se, nepřežírat, mít se rád a věřit si Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :)   Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 3 Empty2nd April 2013, 4:28 pm

Asi bych měla dodat, že v lednu jsem necvičila (ale předtím před svátky půl roku Jillian tak 4x týdně).

Intenzivně (6x týdně, někdy i dvoufázově) cvičím od cca 10. února.

Asi měsíc a kousek váha vůbec NIC !! Cvičila jsem Jill, její kickbox, Body Revolution atp., cítila jsem jak mi roste fyzička i svaly, centimetry ubývaly, ale váha ne. Už jsem si trošku zoufala, i když je to prý normální, sílí svaly a ty váží víc než tuk.

No a konečně teď ty poslední dny - a taky určitě Insanity na tom má zásluhu Smile Protože díky tomuhle cvičení se mi dobře dodržuje i zdravě jíst. A nejím málo, kolem a spíš přes 7000 kJ, což třeba v lednu jsem jedla do 5500 kJ bez pohybu.

Je mnohem lepší si na kvalitním jídle přidat a cvičit, než nic nedělat a trápit se, že něco nemůžem, nebo že málo.

Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :)   Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 3 Empty2nd April 2013, 4:32 pm

Mirko, to je síla, gratuluju! cheers

Úplně mě ty tvoje výsledky strašně motivují! Basketball

Máš naprostou pravdu, jen některým natvrdlíkům jako jsem já, se to musí říct alespoň 105x, aby jim to konečně na 106té doputovalo až do mozku Embarassed



Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :)   Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 3 Empty2nd April 2013, 5:29 pm

Yuko - můžu ti psát takhle zkráceně ?Smile Yuko, mě tohle pochopit trvalo přes dvacet let. A to se vsadím podle fotky, že do toho máš opravdu daleko Smile)

Jdu si doplnit profil Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :)   Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 3 Empty2nd April 2013, 5:43 pm

Dee18 - děkuju za milá slova Smile Ale zrovna dnes ti mám z toho všeho nějakou depku..a ty budeš brzy jako prouteček, ale pěknej, pružnej a žádná bábovka Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :)   Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 3 Empty2nd April 2013, 6:09 pm

Teda Mirko - mluvíš mi z duše, máš krásné úbytky, gratuluju. Mně váha stagnuje, připadá mi že mám nohy jak podstavce, těžké, bolavém oteklé..obrovské a že jsou větší a větší...prostě psychická krizovka.. Musím vydržet a věřit. Nepochybovat...

Máš moc krásnou ikonku. Asi si taky dám nějakou fotku, když to vidím u Tebe, jak je to fajn.

cheers
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :)   Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 3 Empty2nd April 2013, 7:02 pm

Však ono to pak najednou poskočí, uvidíš Wink
Držím palce, hlavně je si udržet pozitivní přístup a nevzdat to flower
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :)   Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 3 Empty2nd April 2013, 7:10 pm

Mirko, úbytky jsou vážně krásné, jen tak dál! Smile
Potoková: Takové krizovky, kdy si říkám, že to vůbec nemá smysl prožívám občas taky. Právě jak píšeš, hlavní je vytrvat a tyhle stavy zase odezní. Vždyť máme tak pěkný důvod, proč bojovat a nevzdat se při prvních obtížích. Snad bude zase brzo líp. Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :)   Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 3 Empty3rd April 2013, 8:21 pm

Dnes je 34. den mojí proměny..začala jsem 1.3. změnou stravy..kterou jsem neměla ani předtím nejhorší..19.3. na Josífka a taky narozeniny mého tatínka ( r. 1941) jsem začala cvičit Jiill..

Jsou dny - ve cvičení - kdy je mi fajn a dny, kdy propadám únavě a obavám...dny, kdy si říkám, že budu stejně (jako celý život) taková buchta... Very Happy

Jsou dny, kdy vidím změny a dny, kdy mně všechna ta činnost připadá na nic.. Very Happy

Dnes jsem odcvičila třetí den dvojky levelu Jill 30 days Shredu..vůbec se mi nelíbí..potřebuju rytmus a systém a v tomto levelu postrádám radost z pohybu a cvičení..ale dám to,..jako vždy vše v mém životě Smile
Přeju všem krásný večer a noc.





Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :)   Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 3 Empty3rd April 2013, 8:36 pm

Potoková, nedá mi to a musím se vyjádřit k fotce v profilu. Sluší ti to tu. Smile Jinak já mám právě moment, kdy si připadám skvěle, ale to ze mě mluví euforie z Ultimate cardia. Very Happy A ten 2. lvl taky překousneš, trojka je daleko lepší, tak se máš alespoň na co těšit. Smile Vydrž! Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :)   Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 3 Empty4th April 2013, 4:31 pm

Ahoj, jdu cvičit a jedna fotka z 19.3. a dnes 4.4.2013


Uploaded with ImageShack.us
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :)   Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 3 Empty4th April 2013, 5:42 pm

Kam si schovala boky?? Shocked Laughing
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :)   Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 3 Empty4th April 2013, 5:58 pm

Takový rozdíl za pár dní? Teď si přijdu blbě, že makám už víc jak dva týdny a výsledek mi přijde, že žádný. Sad Vím, že nesmím chtít zázraky, ale když to tak vidím, nahlodá to. Každopádně se ti daří krásně, je vidět, že i pupík je o něco výš a boky se stáhly teda parádně. Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :)   Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 3 Empty4th April 2013, 6:05 pm

Potoková, já asi omdlím, bomba !!!!!!! A avatar máš taky krásnej, jsi kočka !!!Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :)   Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 3 Empty4th April 2013, 7:40 pm

Potoková: smekám, to je tedy něco Shocked

krásně se ti stáhlo bříško a ty stehna! Závidím, samozřejmě v dobrém Like a Star @ heaven
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :)   Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 3 Empty4th April 2013, 8:47 pm

Holky děkuju, upřímně - nebýt fotek vůbec bych si na sobě krom pevnějšího ( a bolavého ) těla ničeho moc nevšimla. Ale fotky a míra nelžou a znovu se potvrzuje fakt, že váha není průkazná a hlavně může být hodně demotivující. Já si dnes změřila tuky a 1.3. jsem měla 17,7kg tuku, dnes mi to vyhodnotilo 16,3kg tuku a na váze jsem spadla o necelé kilo..takže prokazatelně i nějaká ta svalovka přibyla Smile

Je to fajn..moc. Dnes se mi doma odehrály skutečnosti, že jsem ve finále nenašla čas a hlavně sílu cvičit, tak mě to mrzí, ale zítra na to zase hupsnu..

mysickaa - boky mě dnes při měření překvapily, podám hlášení po skončení 2. levelu Smile Zatím je to -3cm přes boky. Opisuju od tebe rady z tvé proměny, máš tam hodně skvělých postřehů. Bezva Smile

Dee18 - a fotíš se? Ty fotky jsou vážně důkaz jako hrom. Dělám to takhle prvně v životě a výsledky stojí za to. Ty jsi mlaďoučká a nemáš ještě zničený tělo dietami jako já, určitě budeš v cíli raz dva a budeš mít tělo snů Smile Navíc máš moc pěknou tvář :*


Mirka73 - Miru díky, tys mě motivovala ikonkou, já nikdy ten svůj obličej nikam moc nestrkala, ta fotka není extra kvalitní, ale je asi týden stará a byla pořizovaná v neskutečné pohodě, tak se mi sem hodila Smile Ty máš moc pěkné rysy v obličeji a z tvého výrazu cítím sílu a moudrost, vyrovnanost. Jsi pro mě hodně motivující nejen vervou v proměně, ale i jako maminka a člověk vůbec. Děkuju.

Yuki - sleduju tvou proměnu na tvé stránce, holka, vždyť tys dokázala takovou změnu, že tomu časovému úseku, za který jsi ji provedla, ani nemůžu věřit. Pas máš štíhlý, boky se ztrácí Smile Líbí se mi tvoje životní zaměření. Buď i dál svá. To je vždy fajn.

Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :)   Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 3 Empty4th April 2013, 9:24 pm

Vyfotila jsem se na začátku a další foto chystám o víkendu, tak snad. A to jsem si včera připadala tak báječně po cvičení a ten pocit je dneska fuč. Ale zvládnu to, zvlášť s takovou podporou. Moc jsi mě potěšila svými milými slovy. Smile Přeju ti, aby se ti podařilo dosáhnout tvého cíle a těším se na další pokroky. Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :)   Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 3 Empty7th April 2013, 6:45 pm

Ahoj všem, dnes jsem prvně viděla na metru přes stehno méně než 60cm. Po téměř 3 týdnech se to konečně hnulo o půl cm a naměřila jsem 59,5cm!!! Hurááá... a jdu na 6.den druhého levelu Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :)   Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 3 Empty9th April 2013, 4:27 pm

Ahoj všem,

dnes jsou to 3 týdny co cvičím Jill a jsem otrávená, deprimovaná a zklamaná, mám 100 chutí se vším praštit..připadám si těžká a tlustá, hnusná..změřila jsem se a zvážila

Startovní a dnešní údaje Sad


Výška 167cm

18.3. 9.4.

Váha 66kg......66,5kg
Paže 31..........30cm
Hrudník 76......77cm
Pas 74............74cm
Boky 99...........98cm
Stehno 60.......60,5cm
Lýtko 36,5.......38,5cm

brečela bych...fotku co jsem dávala výše, jako by dnes absolutně nepatřila mému tělu, vypadám jak na první fotce..nechápu to a jsem nasr......no umíte se do toho vžít??? Denně propocená až na nitku, utahaná a k ničemu.. Sad

Jím správně, cvičím, piju...je to na ho..o Sad Ani se mi fakt nechce cvičit...Hlavně tam, kde nepotřebuju jsem větší a větší...

Jdu se zahrabat Sad Nejhorší je, že jsem z toho vzteklá a hnusná na okolí Sad
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :)   Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 3 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :)
Návrat nahoru 
Strana 3 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Já chci taky být KRÁSNÁ
» Nikolas: Chci být zase sexy!

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Moje tělo - Fórum :: Vaše tělo :: Vaše proměny-
Přejdi na: