Moje tělo - Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Poslední téma
» Oblečení na in-line bruslení
Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 6 Empty25th June 2015, 2:28 pm pro Anonymní

» Jane Fonda
Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 6 Empty5th December 2014, 10:58 am pro Anonymní

» Port de Bras
Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 6 Empty4th December 2014, 3:35 pm pro Anonymní

» Začínám 10.3.2014
Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 6 Empty16th July 2014, 11:07 am pro Anonymní

» Jak zhubnout nejdříve břicho ?
Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 6 Empty9th July 2014, 5:00 pm pro Anonymní

» Bob Harper
Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 6 Empty30th May 2014, 7:31 pm pro Anonymní

» Insanity workout
Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 6 Empty20th May 2014, 8:59 pm pro Anonymní

» Nedaří se mi, jsem zoufalá
Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 6 Empty20th May 2014, 1:09 pm pro Anonymní

» 6 MĚSÍČNÍ JÍDELNÍČEK
Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 6 Empty14th April 2014, 9:40 pm pro Anonymní

» Focus T25
Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 6 Empty1st April 2014, 1:07 pm pro Anonymní

» Moje proměna - věčný boj s kily(tuky)
Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 6 Empty31st March 2014, 9:03 am pro Anonymní

» Celulitida ..věčný boj
Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 6 Empty22nd March 2014, 11:43 am pro Anonymní

» www.fitnesstv.cz
Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 6 Empty15th March 2014, 11:52 am pro Anonymní

» únik moči při cvičení (skákání)
Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 6 Empty25th February 2014, 5:55 pm pro Anonymní

» Reawe mění vlastní život
Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 6 Empty25th February 2014, 11:05 am pro Anonymní

» Zmenšující se prsa
Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 6 Empty24th February 2014, 8:05 pm pro Anonymní

» Rosa a její boj za hezčí postavou
Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 6 Empty17th February 2014, 11:59 am pro Anonymní

» Bazální metabolismus vs. celkový příjem kalorií
Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 6 Empty29th January 2014, 8:26 am pro Anonymní

» Rotační disk
Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 6 Empty29th January 2014, 8:24 am pro Anonymní

» Spiralizér
Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 6 Empty28th January 2014, 9:49 am pro Anonymní

» Dokážu to!!
Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 6 Empty26th January 2014, 6:35 pm pro Anonymní

» cvičím jím a nehubnu
Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 6 Empty25th January 2014, 11:36 pm pro Anonymní

» Jak spalujeme (nejen) s Jillian
Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 6 Empty25th January 2014, 8:33 pm pro Anonymní

» Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?
Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 6 Empty20th January 2014, 2:02 pm pro Anonymní

» Podprsenky na beh
Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 6 Empty20th January 2014, 10:10 am pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 6 Empty9th January 2014, 5:31 pm pro Anonymní

» Časopisy
Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 6 Empty3rd January 2014, 5:26 pm pro Anonymní

» Činky
Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 6 Empty3rd January 2014, 5:25 pm pro Anonymní

» Botky
Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 6 Empty3rd January 2014, 5:24 pm pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 6 Empty2nd January 2014, 11:14 pm pro Anonymní

April 2024
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Kdo je přítomen
Celkem je zde přítomno 6 uživatelů : 0 registrovaných, 0 skrytých a 6 Anonymních

nikdo není přítomen

Nejvíce zde bylo současně přítomno 52 uživatelů dne 10th July 2014, 1:18 pm
Top posting users this week
No user

 

 Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :)

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :)   Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 6 Empty1st May 2013, 10:31 pm

Potoková, ty jsi nám tu všem se svými pokroky ohromnou motivací, jestli jsi teď polevila, tak to (ne)chci vidět, jak to bude vypadat, až se do toho opřeš! To už mi ty oči ale opravdu vypadnou Shocked sunny

Hlavu vzhůru a s vervou do toho! cheers
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :)   Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 6 Empty2nd May 2013, 1:10 pm

Taky doporucuju BR - ale uz od 2( to je W5,6 a cardio 2), miluju BR:), hlavne w9 - tam me teda nici poradne
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :)   Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 6 Empty2nd May 2013, 1:11 pm

a jinak poklona, změna je poradna - GRATULUJU flower
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :)   Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 6 Empty5th May 2013, 12:49 pm

Ahoj všem, tak mám za sebou pár dní přešlapování na místě, nebyla jsem úplně v pohodě psychicky a taky v krku mě bolelo..nicméně dnes jsem se rozhodla spustit druhý cyklus mé snahy a znovu pojedu 30DS. Už jen pro pocit, že ho zvládnu na jedničku. Nemám totiž ze sebe ten dojem, že jsem ho prvně odcvičila podle svých představ, některé cviky v lehčí verzi..prostě to asi potřebuju mít odčárkováno jako že skutečně SPLNĚNO na 100%.

Tak jsem se dnes znovu zvážila, změřila a vyfotila..Fotka zde a je pěkně vidět, jak se figura rozkydává a tvary mizí..mluvím o stehnech a spodku vůbec Sad((
šmankote já fakt už budu muset cvičit až do rakve...


Uploaded with ImageShack.us


Start 18.3. 2013 a poté dnes 5.5. 2013 - jako nové startovní Smile

  • váha 66 64,7 -1,3
    % tuku 26,8 24,7 - 2,1%
    kg tuku 17,7 16 - 1,7kg

    paže 32 30 -2
    hrudník 78,5 74 - 4,5
    pas 74 70 -4
    boky 99 94 -5
    stehno 60 59 -1
    lýtko 37 36,5 -0,5


Takže hurá do toho a půl je hotovo...

Všem držím palce a přeji dobrou náladu.
sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :)   Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 6 Empty5th May 2013, 2:22 pm

Ale kuš! Podívej se jaký kus práce jsi odvedla!
Ubyla váha, cm a HLAVNĚ procenta tuku. 2,1% je naprosto LUXUSNÍ výkon cheers
A to krásné břicho I love you

Holt, každá máme část těla, která nejvíce odolává naší snaze a hubnutí. U tebe to možná budou nohy, u mě zase pas.

Nesnaž se jet vždy na 100%, akorát jsi pak na sebe zbytečně naštvaná, když to nedodržíš či polevíš. Ono je to občas ale potřeba, ba co víc, je to nutné.

Já taky teď makala jak fretka, cvičila denně i 4 hodiny (nekecam, pak jsem ale taky byla dobře zničená), jídlo hlídala na desetiny gramu přesně (mám zlatnickou váhu, jsem jí posedlá Very Happy) a 3 týdny žádné změny na cm, váha šla nahoru... co ti budu povídat, jak jsem z toho byla na dně. Tento týden jsem si dala volnější, udělala si volno, den s vyššími sacharidy a den se sacharidovou náloží (ale ze zdravých zdrojů) a světě div se, pohla se nejen váha, ale i cm Shocked

Z toho plyne, že někdy MÉNĚ opravdu znamená VÍCE Wink

Takže buď na sebe a především své tělo hodná Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :)   Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 6 Empty5th May 2013, 10:19 pm

Potoková, neblbni! Jde ti to dobře, o nějakém rozkydnutí bych zrovna nemluvila. Smile Jinak myslím, že Yuki to moc pěkně shrnula, takže já už snad jenom dodám, DRŽ SE! sunny
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :)   Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 6 Empty18th May 2013, 9:39 am

Ahoj, dnes jsou to 2 měsíce od začátku, hýbám se tak 4x týdně, cvičím Jill a běhám. Zatím uběhnu jen 2,5km, ale zlepšuju se Smile Fotky nic moc, připadám si dokonce i větší než po měsíci snažení...Mějte se krásně kočky.


Uploaded with ImageShack.us
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :)   Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 6 Empty18th May 2013, 12:35 pm

Potoková, vážně bys měla uvažovat o návštěvě očaře Very Happy nevím, jak se na ty fotky díváš, ale já vidím změny jak hrom! Velké gratulace.

Týjo, to břicho! Už se ti dělá linka uprostřed I love you
Nohy máš taky výrazně štíhlejší a zmizely ti bochánky Wink
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :)   Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 6 Empty18th May 2013, 1:54 pm

Jak píše Yuki, asi potřebuješ brýle, protože ty změny tam prostě jsou! Very Happy Největší změnu vidím na bříšku a nohy taky nezůstávají pozadu. Jen tak dál. Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :)   Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 6 Empty18th May 2013, 9:42 pm

Rozdíly jsou krásně vidět, a máš super postavu na kterou musíš být pyšná!! Wink
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :)   Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 6 Empty18th May 2013, 11:37 pm

Yuki - díky za komentář a podporu a hlavně za to, že běhám Smile Musím vybrat nějaké dobré botičky - poradíš? Četla jsem si na běžecké škole Škorpila a zatím největší ohlas sklízí Mizuno, že? A ráno půjdu zase běhat Smile

Dee18 - taky děkuju, to víš, s roky to vše jde nějak pomalu a mně už chybí ten počáteční elán, musíte si mě - kočky - nějak zase nakopnout..to běhání mě ale fakt baví. Kolem našeho domu jsou krásné lesy a když se přede mnou mrská ta malá, psí prdelka, je to fajn. Jenže asi by se mi líp běhalo s hudbou v uších, to se zase neslučuje se psem, protože poslouchám, kde se co šustne - srnky, psi aj. což se sluchátky na uších nejde...musím to vymyslet.

mysickaa - děkuji, vážím si tvojí reakce. To víš, je mi pomalu 2x tolik co tobě a tři těhotenství tělu taky nepřidají, ale děkuju přírodě, že ke mě asi fakt byla štědrá, musím uznat, že nemám jedinou striï na břiše, ani nemám vrásky na obličeji, sice zase mám popraskané žilky na stehnech, ale jinak ano - genetika asi funguje a mám nadědíno dobře a musím si toho vážit. Jsi fajn. Ještě jednou díky.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :)   Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 6 Empty18th May 2013, 11:48 pm

Potoková, já mám taky Mizuna a nemůžu si je vynachválit, konkrétně Wave Inspire 8. Mám dost silnou pronaci a tyhle boty mi opravdu sedly. Předtím jsem měla Wave Nexus 4, ty byly taky fajn, ale jsou o trochu širší než Inspire. Nejlepší je si boty vyzkoušet v prodejně.

Zkus si udělat tenhle test, ať víš, jaký typ bot bys měla hledat. Nemusíš si pak koupit Mizuna, všeobecně se do dá aplikovat na všechny značky:

http://www.myprecisionfit.com/test/welcome?lang=cs_CZ&noAnswerSelected=&noMobile=

OT: Na RunTour v Plzni dělali ten fit test přímo na místě na tom jejich přístroji, tak jsem si ho pro zajímavost taky nechala udělat, zda to doporučení net vs. přístroj sedí. Sedělo. Pán se k mým nohou vyjádřil tak, že takový placáky snad ještě neviděl :DDD
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :)   Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 6 Empty19th May 2013, 12:00 am

Yuki - já si ten test dělala, ale už si výsledek nepamatuju..běhám hodně přes patu a minule mě šíleně bolely holeně, nevím proč..jestli proto, že jsem byla běhat večer po práci a celém dni na podpatcích - páč jindy chodím ráno kolem 9h a nebo kvůli něčemu jinému...Každopádně je to obrovsky uvolňující, jen tak vnímat svoje kroky a dech..na tři nádech..na tři výdech..totální reset pro hlavu. Vadí mi ta zastavování kvůli jiným psům, rozhazuje mě to z rytmu, tohle budu muset pořešit. Nosím na zadku v kapsičce mobil s aplikací GPS na běhání, vždy se doma těším na výsledky Smile

Chtěla bych se dostat na 2 x týdně běhu v délce 4km. Pro začátek...co myslíš? a 2x týdně Jill.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :)   Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 6 Empty19th May 2013, 12:17 am

Je to možné, já naštěstí tyhle problémy nemám, tak ti nemůžu moc poradit. Říká se tomu "shin splits". Ale po celém dni v podpatcích by mi ty nohy asi upadly, takže se tomu moc nedivím. Nezvýšila jsi teď nějak moc intenzitu/objem/množství běhů? Je to způsobené velkým stresem na okostici tibie, upínají se na ní různé úpony a při velké námaze to pak bolí.
Teď už je to ok?

Já myslím, že je to úplně v pohodě Smile Hlavní je, aby tě to bavilo a neměla jsi pocit, že musíš, protože to tak máš nalajnované.

Hlavně tu vzdálenost navyšuj jen pomalu a nesnaž se při tom zároveň zvyšovat i rychlost. Pěkně jedno po druhém Wink Já třeba naběhám 80% tréninku během stylu "šlapu zelí" Very Happy Spíš se snaž běhat různorodé trasy, aby se ti to neomrzelo, pokud tedy nejsi typ, co má rád rutinu Smile Já jsem kupříkladu běžec objevitel a poslední dobou vždycky nakonec doběhu úplně někam jinam než jsem měla v plánu Very Happy

Nedovedu si představit, že bych běhala s našimi psy. Jednoho bych musela nést a druhý by mi soustavně zdrhal za srnkama.

Taky jsem před tím běhala s hudbou, ale poslední dobou nějak zase přicházím na chuť běhání bez a vychutnávání si přírody kolem Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :)   Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 6 Empty19th May 2013, 11:18 am

Yuki - tak jsem dala ráno 3,4km. Je to můj rekord, běželo se mi skvěle, první zastavení - resp. místo běhu chůze cca 40kroků bylo na 1,75km a druhé po 2km, pak až domů v pohodě. Jsem strašně šťastná. Mám lepší kondičku, než zamlada Smile A dvakrát jsem utekla psovi, pak mě hledala - plašan malej, dobře jí tak, aspoň si mě bude hlídat Razz Já o ní samosebou věděla, kde je, ale nechala jsem ji vycukat, aby si mě našla..nemá čučet kde co lítá Smile

Hezký den všem I love you
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :)   Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 6 Empty20th May 2013, 8:19 pm

Ahoj, dnes jsem opět vyběhla, dala jsem 3km a došla k jednoznačnému závěru..,že bez intervalového tréninku to u mě prostě nepujde..s Jill jsem se měnila den ode dne...běhání je skvělé a rozhodně ho neopustím, ale Jill potřebuju ..nohy mně u běhání rozhodně neštíhlí, nevím proč...dnes, když jsem je viděla odpoledne po práci jsem měla pocit, jako bych nikdy necvičila a brala mě z toho pěkná depka..dvě beztvaré hroudy tuku na X nohách ..fakt, že jo Sad

Tak přeju všem dobrou náladu a úspěchy.

Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :)   Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 6 Empty21st May 2013, 7:25 am

Ahoj, první, co musím napsat, ty jsi tedy kočka! Když se mi načetla stránka, první, co mě napadlo bylo, "jé, máme tu nového čtenáře", pak se podívám pořád a valím oči, "vždyť to je nová profilovka Potokové" Smile Moc ti to na ní sluší!

S tím během nezoufej, není to tak, že začneš běhat a jako lusknutím prstu ti zhubnou nohy Wink
Chvilku to trvá, než se ti na to nastaví metabolismus (samozřejmě jsou i šťastlivci, kterým to jde hned, ale já to tedy nejsem)

Našla jsem k tomu hezký článek/příběh, jedné slečny, kde se taky potýkala s pochybama. Doporučuji přečíst Wink

http://www.epuls.cz/sport-a-pohyb/612-zhubnete-behem

Intervaly jsou rozhodně dobrá věc. Říká se, že je ideální je zařazovat 1-2x týdně, pokud je jedeš opravdu na maximum. Zbytek klasické kardio a posilování. Jill to má vychytané, má to takové 3v1 Very Happy i když bych řekla, že je to takový mírnější HIIT, proto to asi není problém cvičit častěji.

Běhu se nevzdávej, byla by to škoda. Zvlášť, když už se takhle hezky zlepšuješ Wink
Být tebou udělám si nějaký tréninkový plán - který den co (běh, Jill, volno) a dodržovala ho alespoň 3 týdny (pokud se ti to občas nepodaří, tak z toho hlavně hned neměj výčitky, jsme jen lidé a občas nám plán prostě nevyjde, kupříkladu já chtěla včera cvičit Boba, ale unavená z učení na 2 včerejší zkoušky jsem si chtěla odpoledne schrupnout a vzbudila se v půl šesté... druhý den ráno Very Happy takže byl ze včerejška den volna Wink )
Až tak po těch 3 týdnech, bych se koukla na výsledky a podle toho hodnotila.

Hlídáš si při běhu tepovku? Na tuky se musí pomalu Wink
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :)   Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 6 Empty21st May 2013, 5:42 pm

Ahoj všem Smile

Yuki - no kočka teda vážně jsem a hned dvojitá - jsem znamením lev a v čínském tygr a jinak můj nick všude jinde je Lynx, což je rys ostrovid,k takže jsem vlastně kočka trojitá Smile
No hele, děkuju za poklonu, ale připadám si jako úplně normální ženská, práce, děti, každodenní magorfestival Very Happy

Hele ten článek jsem četla právě včera Very Happy hledala jsem kdekoli cokolo..je to moc pěkně napsaný..děkuju ti za ten odkaz.

Zítra mi přijdou botičky Mizuna, jsem natěšená jako 6ti letý dítě u vánočního stromku, na barvu, tvar, váhu..prvně v životě jsem objednala boty na netu ( tak nediv se, stojí normálně 3500,- a já kupuju z netu za 1990,- ) ale jsem nějak vnitřně přesvědčená, že mi prostě sednou a budeme kamarádky Smile A až vyběhnu...to budu panečku řezat zatáčky...whau!

Dneska jsem neběhala, musím mít taky pauzu...že...

Mám vás všechny ráda a přeju úspěch a spokojenost každé, která se zde moří a snaží Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :)   Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 6 Empty26th May 2013, 2:01 pm

Pánečku to je úžasné, změna je vidět,hlavně to bříško je krásné!a nohy jsou taky rozhodně hezčí!moc pěkná figura ;-)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :)   Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 6 Empty26th May 2013, 2:23 pm

Ova, super zmeny a vytrvaj, nohy ti mozno trosku naberu svaly, ale casom zhodis tuk. Pozri sa na moje foto pred a po a porovnaj Wink hlavnu zasluhu ma na nich beh Smile
Odporucam ti najskor behat skor dlhsie behy, ale pomaly, v aerobnej zone. Nehnat to na drt. To skus az neskor. Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :)   Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 6 Empty28th May 2013, 4:45 pm

Ahoj, všem!

Pořád se snažím jíst a žít správně, sportovat. Přiznávám, Jill to moc není.. Běhám obden kolem 3,5km, pokouším se vždy o pár desítek metrů přidat. Taky zkouším pilovat techniku, chodit přes špičky a správnou práci rukou, mám tendenci zatuhávat v kříži a krku a od té doby co běhám mě trýzní migrény. Za posledních 14 dní jsem jich měla 5 Sad

Mám nové botičky Mizuno, ale musíme se zkamarádit. Původní Nike mi nějak padly víc..uvidíme. Budu je střídat.

Našla jsem na webu dost videí na nohy, tak budu ve dnech kdy neběhám cvičit toto.

Chtěla jsem se optat, jestli jste někdo nezkoušel tabatu. Děkuju.
Barunce a Běžkyni moc děkuji. Každá podpora je moc!

Tak přeju krásný večer a úspěchy všem.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :)   Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 6 Empty15th June 2013, 10:13 pm

Ahoj, tak se hlásím. Skoro už Jill necvičím, tak 1x týdně, zato běhám. Dostala jsem se na 4,5km 3x týdně. Postava stagnuje. 

Na focení to fakt neni Sad

Držím palce.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :)   Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 6 Empty14th August 2013, 5:07 pm

Ahoj, tak jsem si přečetla všechny stránky Tvého blogu a prohlídla fotky a musím říct, že si na sebe až příliš přísná. Tvé výsledky jsou prostě neuvěřitelné!!! NÁDHERA, hele vážně, vím, že hodně holek tady by za takové výsledky daly nevím co. Vydrž, Tvé tělo Tě za to právem odmění. To už je vidět teď... Jste super parťáci. Tvá vůle a perfektně fungující tělo dohromady nesou jen bravurní výsledky. Obdivuji to, jak velkou cestu máš za sebou a upřímně se divím, proč nejsi spokojená. Jsi nádherná ženská!!! Jen tak dál!
D.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :)   Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 6 Empty21st August 2013, 9:44 pm

Dadula - děkuju za krásný příspěvek. Máš pravdu a já jsem byla husa velká, vím to. Přes léto jsem hodně prozřela Smile Právě dnes je mi 39 let, byl to krásný den a začínám, resp. zase budu pokračovat ve cvičení zase, ačkoli skoro po 2 měsících pauzy..
Dám to Smile 
Všechny to dáme Smile

Mějte krásný zbytek léta všechny.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :)   Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 6 Empty20th October 2013, 2:35 pm

Tak jsem tady zpátky. Pěkně jsem se od června vypapala Sad  Takže hezky od začátku...Teď mám za sebou dva dny s Jill 30DS. Míry smutné. Mám všechny větší, než když jsem v březnu začínala zde Sad

Po prvním levelu dám míry i foto před apod. Dnes alespoň něco motivačního Smile
Tyhle kalhoty jsem v červnu měla akorát a chci je do konce roku zase normálně obléct, aby mi byly skvěle...Kdo se přidá?

https://2img.net/r/ihimizer/img580/6261/qf3l.jpg
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :)   Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 6 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :)
Návrat nahoru 
Strana 6 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Já chci taky být KRÁSNÁ
» Nikolas: Chci být zase sexy!

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Moje tělo - Fórum :: Vaše tělo :: Vaše proměny-
Přejdi na: