Moje tělo - Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Poslední téma
» Oblečení na in-line bruslení
Laura - můj sportovní deníček - Stránka 7 Empty25th June 2015, 2:28 pm pro Anonymní

» Jane Fonda
Laura - můj sportovní deníček - Stránka 7 Empty5th December 2014, 10:58 am pro Anonymní

» Port de Bras
Laura - můj sportovní deníček - Stránka 7 Empty4th December 2014, 3:35 pm pro Anonymní

» Začínám 10.3.2014
Laura - můj sportovní deníček - Stránka 7 Empty16th July 2014, 11:07 am pro Anonymní

» Jak zhubnout nejdříve břicho ?
Laura - můj sportovní deníček - Stránka 7 Empty9th July 2014, 5:00 pm pro Anonymní

» Bob Harper
Laura - můj sportovní deníček - Stránka 7 Empty30th May 2014, 7:31 pm pro Anonymní

» Insanity workout
Laura - můj sportovní deníček - Stránka 7 Empty20th May 2014, 8:59 pm pro Anonymní

» Nedaří se mi, jsem zoufalá
Laura - můj sportovní deníček - Stránka 7 Empty20th May 2014, 1:09 pm pro Anonymní

» 6 MĚSÍČNÍ JÍDELNÍČEK
Laura - můj sportovní deníček - Stránka 7 Empty14th April 2014, 9:40 pm pro Anonymní

» Focus T25
Laura - můj sportovní deníček - Stránka 7 Empty1st April 2014, 1:07 pm pro Anonymní

» Moje proměna - věčný boj s kily(tuky)
Laura - můj sportovní deníček - Stránka 7 Empty31st March 2014, 9:03 am pro Anonymní

» Celulitida ..věčný boj
Laura - můj sportovní deníček - Stránka 7 Empty22nd March 2014, 11:43 am pro Anonymní

» www.fitnesstv.cz
Laura - můj sportovní deníček - Stránka 7 Empty15th March 2014, 11:52 am pro Anonymní

» únik moči při cvičení (skákání)
Laura - můj sportovní deníček - Stránka 7 Empty25th February 2014, 5:55 pm pro Anonymní

» Reawe mění vlastní život
Laura - můj sportovní deníček - Stránka 7 Empty25th February 2014, 11:05 am pro Anonymní

» Zmenšující se prsa
Laura - můj sportovní deníček - Stránka 7 Empty24th February 2014, 8:05 pm pro Anonymní

» Rosa a její boj za hezčí postavou
Laura - můj sportovní deníček - Stránka 7 Empty17th February 2014, 11:59 am pro Anonymní

» Bazální metabolismus vs. celkový příjem kalorií
Laura - můj sportovní deníček - Stránka 7 Empty29th January 2014, 8:26 am pro Anonymní

» Rotační disk
Laura - můj sportovní deníček - Stránka 7 Empty29th January 2014, 8:24 am pro Anonymní

» Spiralizér
Laura - můj sportovní deníček - Stránka 7 Empty28th January 2014, 9:49 am pro Anonymní

» Dokážu to!!
Laura - můj sportovní deníček - Stránka 7 Empty26th January 2014, 6:35 pm pro Anonymní

» cvičím jím a nehubnu
Laura - můj sportovní deníček - Stránka 7 Empty25th January 2014, 11:36 pm pro Anonymní

» Jak spalujeme (nejen) s Jillian
Laura - můj sportovní deníček - Stránka 7 Empty25th January 2014, 8:33 pm pro Anonymní

» Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?
Laura - můj sportovní deníček - Stránka 7 Empty20th January 2014, 2:02 pm pro Anonymní

» Podprsenky na beh
Laura - můj sportovní deníček - Stránka 7 Empty20th January 2014, 10:10 am pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Laura - můj sportovní deníček - Stránka 7 Empty9th January 2014, 5:31 pm pro Anonymní

» Časopisy
Laura - můj sportovní deníček - Stránka 7 Empty3rd January 2014, 5:26 pm pro Anonymní

» Činky
Laura - můj sportovní deníček - Stránka 7 Empty3rd January 2014, 5:25 pm pro Anonymní

» Botky
Laura - můj sportovní deníček - Stránka 7 Empty3rd January 2014, 5:24 pm pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Laura - můj sportovní deníček - Stránka 7 Empty2nd January 2014, 11:14 pm pro Anonymní

April 2024
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Kdo je přítomen
Celkem je zde přítomno 8 uživatelů : 0 registrovaných, 0 skrytých a 8 Anonymních

nikdo není přítomen

Nejvíce zde bylo současně přítomno 52 uživatelů dne 10th July 2014, 1:18 pm
Top posting users this week
No user

 

 Laura - můj sportovní deníček

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




Laura - můj sportovní deníček - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Laura - můj sportovní deníček   Laura - můj sportovní deníček - Stránka 7 Empty27th March 2013, 5:39 pm

Světluška napsal:
To je právě to, že lidstvo je nepoučitelné. Teda aspoň to moje Smile

Tak nějak mi mé stravování vyhovovalo, ale potřebovala jsem zkusit i něco jiného, což mi až tak nepasovalo, byť to až tak jiné nebylo. A teď hledám cestu zpět...

No musím přiznat že to dnes mou ospalost asi měla na svědomí ta vánočka a těstoviny na oběd. No a taky možná o nevyspání, muž dnes příšerně chrápal, a v neposlední řadě i to počasí... No a taky to, že mé tělo si vzpomnělo že jsem žena...

Jinak paleo opravdu není pro každého. Má zajímavou myšlenku - vyhýbat se složitým cukrům. (ale to by mělo platit i v racionálním jídelníčku) a že sacharidy si žádají další sacharidy. Ale nic není tak jednoduché jak se zdá. Už jen proto že lidské tělo ty potvůrky potřebuje, a to hlavně mozek.
Takže já se pokusím vrátit do bodu, kdy asi před 14 dny.
S dám na 3-3,5 g/kg, T 0,9g/kg a B ne víc než 2g/kg.
Jsem hrozná že to pořád řeším...

A ještě jedna věc.
Myslím že mé hubnutí se blíží ke konci. Má postavička ještě není luxusní, ale výstavní už jo (když beru jak to vypadalo na začátku) Ne že bych už byla úplně spokojená a žádné špíčky neměla, ale myslím že ty poslední 2-3 kila doladím v udržovacím režimu.
Jde mi o to, jak poznám že už to opravdu dál snižovat je zbytečné?
Jasně můžu přestanu až přestanu při stejném příjmu hubnout, ale zas abych pak nehubla ne tuky ale svaly, to by mě mohla zmást...

Čím víc toho člověk ví, tím je zmatenější. Není nad to když toho až tak moc nastudovaného není...

Právě proto je dobrý mít nějakou autoritu, s kým to lze probrat, v podstatě se chodím ujišťovat trenéra a sem tam mi něco vyvrátí :-D Být tebou tak bych také šla do udržovacího režimu, přidávala bych postupně 400KJ týdně, to je maloučko, prostě o svačinku navíc, trochu větší příloha někde a sledovala bych váhu a dokud se nedostaneš na hodnotu, kdy se ti nebude váha hýbat o víc než dvě kila (Dvě kila navíc být můžou změna, jíš více sacharidů, více naváží vodu..a prostě dvě kila plus mínus je naprosto fyziologicky správně). Tuky bys neměla nabírat, pokud se budeš udržovat cvičením minimálně 3 krát týdně. Bude to zase tápání a hledání správné rovnováhy. Bílkoviny nechoď výš, už dva gram kg je dost. Tuky můžeš jít asi i na 1,5 a zbytek sacharidy, těch komplexních není třeba se bát.
Jsem na ,,sacharidech" asi 14 dní a prsa se zase naplnily Very Happy Mám radost, prostě prsa jsou součástí mojí identity a to se mi líbí i ženy s malými prsy. Ale já měla tak čtyřky a hodně plné a pevné a dvakrát jsem už o ně přišla a to dost na jejich plnosti a i kůže dostala zabrat, ale vrátilo se to zpět, ale trošku je to znát. Poprvé jsem to dost prožívala, člověk není ani tak štíhlý a vysportovaný, jak by chtěl být a ani prsa nemá Very Happy Ale tyhle zásoby jsem právě hubla když jsem rapidně snižovala bez sacharidů :-( Jsem ráda, že se mi to docela vrátilo zpět, i když jsou menší jsou plnější a to se pozná Very Happy
Jinak někdo blázní a jde do extrémů a neví, kdy se zastavit. Musíš to cítit sama, že jsi spokojená. Já už nesnižuji váhu, ale ten poměr tuků v těle chci změnit, je ho tam ještě dost. Ale také už to neberu nějak drasticky a skoro jedu půl napůl ve stravě, kdy jím až na pomezí udržovačky. V podstatě z té rovnice, co jsem poskytovala je konečné to číslo pro příjem bez násobení 0,9 při zachování té aktivity a životního stylu, co sis napsala do výpočtu. Já jsem konečně zapomněla upřímně na váhu a řídím se jen zrcadlem, pocitem a jednou za 14 dní a poté za měsíc překontrolováním poměrů tuků a svalů v těle.

Teď se budu o víkendu ,,kontrolovat" tak dám vědět, chtělo by to fotku, tak asi pořídím, jen není pořád dost dobré světlo :-( Pošli také fotku, jak na tom jsi. Minule už se mi to zdálo upřímně dokonalé Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Laura - můj sportovní deníček - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Laura - můj sportovní deníček   Laura - můj sportovní deníček - Stránka 7 Empty27th March 2013, 9:51 pm

Děkuji moc za rady.

Na fotku se těším, jsem strašně zvědavá.
Mít při sobě člověka, který tomu rozumí musí být super. Bohužel jsem z malučké dědinky, tak musím se obracet na zkušené tímto způsobem. Ale mužův kamarád mi slíbil, že mě vezme sebou do fitka, tak třeba na někoho narazím...

Do udržování pudu během týdne 14 dní - chci se totiž hned první den vyfotit a to můžu až budu u rodičů, je tam lepší světlo...
Sacharidy opravdu zkusím navýšit, nevím teda kde je vezmu, bo jsem si teď plánovala jídelníček a nějak mi tam nejdou mršky jedny. Ale tak postupně se to poddá. Mám radost už jen z toho že jsem je zvládla naplánovat na 3,1. No každý pokrok se počítá.
Co se týče ňader - mám přes ně dole 16cm to už je znát. Měla jsem sedmičky a zůstaly mi "ubohé" čtverky, můj muž není nadšený... Já taky moc ne, měla velká prsa která byla těžka a teď mám malá prsa a moc z nich nezůstalo... Tak doufám že se trochu přifouknou Surprised
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Laura - můj sportovní deníček - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Laura - můj sportovní deníček   Laura - můj sportovní deníček - Stránka 7 Empty1st April 2013, 9:36 am

Světluška napsal:
Děkuji moc za rady.

Na fotku se těším, jsem strašně zvědavá.
Mít při sobě člověka, který tomu rozumí musí být super. Bohužel jsem z malučké dědinky, tak musím se obracet na zkušené tímto způsobem. Ale mužův kamarád mi slíbil, že mě vezme sebou do fitka, tak třeba na někoho narazím...

Do udržování pudu během týdne 14 dní - chci se totiž hned první den vyfotit a to můžu až budu u rodičů, je tam lepší světlo...
Sacharidy opravdu zkusím navýšit, nevím teda kde je vezmu, bo jsem si teď plánovala jídelníček a nějak mi tam nejdou mršky jedny. Ale tak postupně se to poddá. Mám radost už jen z toho že jsem je zvládla naplánovat na 3,1. No každý pokrok se počítá.
Co se týče ňader - mám přes ně dole 16cm to už je znát. Měla jsem sedmičky a zůstaly mi "ubohé" čtverky, můj muž není nadšený... Já taky moc ne, měla velká prsa která byla těžka a teď mám malá prsa a moc z nich nezůstalo... Tak doufám že se trochu přifouknou Surprised

Světluško, já pořídila fotky, ale jsou nic moc, tak jsem chtěla, aby mě vyfotil přítel, ale mezitím jsem stihla mít tři žrací dny, tak čekám, až trošku splasknu, protože jsem hrozně nafouknutá, můžu sem dát nějakou z fotek, co jsem pořídila já nebo počkat na lepší. Ale jsem spokojená Very Happy A žracím dnům dám ně nějaké období vale.. vybrala jsem si a už nechci pig
S těmi sacharidy jsem také měla problém, kam je vecpat. Nakonec si dávám ráno více vloček, k obědu více přílohy a i více ovoce sním.. Prsa jsou zpět Very Happy Ale jinde jsem neztloustla, u rodičů jsem se měřila a vážila po všech prasárnách a ještě večer, tak to není moc průkazné. Ale určitě jsem zhubla jak na váze něco málo, tak v tucích, přibrala jsem svaly skoro 1,5kg, a ubyly mi cm na bocích i přes břicho a pas, ale tam to nebylo tolik, ale to si myslím, že bylo tím, že jsem se měřila plná po těch žranicích a k večeru.. jenže ted budu muset čekat zase 14dní na metr, protože jsem si ho tam nechala Sad a ty čísla jsem si ani nezapsala, protože jsem se chtěla přeměřit po ránu.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Laura - můj sportovní deníček - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Laura - můj sportovní deníček   Laura - můj sportovní deníček - Stránka 7 Empty1st April 2013, 9:46 am

Jo a mám nový trénink. dnes půjdu ozkoušet. 3 okruhy 12 opakování, na zadek a břicho 20, břicho dělám až úplně na konci

1. tlaky s jednoručkami v leže (prsa)
2. upažení s jednoručkou ve stoji
3. stahování kladky před hlavou
4. tricepsová extenze ve stoji s jednoručkou (za hlavou)
5. bicepsové zdvihy s jednoručkami střídavě
6. hyperextenze na zemi (superman-záda)
7. Hackenovy dřepy na stroji
8. Výpony na lýtka (asi nahradím jiným cvikem na nohy, lýtka se mi tvarují sami)
+ Dva cviky na břicho maximálně 20 opakování a pořádně po třech sériích


+ aerobka: pás, kolo, veslovací trenažer 30 min
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Laura - můj sportovní deníček - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Laura - můj sportovní deníček   Laura - můj sportovní deníček - Stránka 7 Empty30th June 2013, 10:36 pm

Ahojda Lauro, prosím tě neposlala by jsi mi ještě jednou podklady od toho trenéra na mejla myska.sro@seznam.cz? Protože jsem si to nechtěně smazala Sad Sad a jak je jinak? dlouho jsem o tobě nic neslyšela Sad
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Laura - můj sportovní deníček - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Laura - můj sportovní deníček   Laura - můj sportovní deníček - Stránka 7 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Laura - můj sportovní deníček
Návrat nahoru 
Strana 7 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 Similar topics
-
» "Sportovní" a fit obrázky (s textem)
» Můj nový sportovní blog! :)
» Odkaz na sportovní vybavení a oblečení

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Moje tělo - Fórum :: Vaše tělo :: Vaše proměny-
Přejdi na: