Moje tělo - Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Poslední téma
» Oblečení na in-line bruslení
Laura - můj sportovní deníček Empty25th June 2015, 2:28 pm pro Anonymní

» Jane Fonda
Laura - můj sportovní deníček Empty5th December 2014, 10:58 am pro Anonymní

» Port de Bras
Laura - můj sportovní deníček Empty4th December 2014, 3:35 pm pro Anonymní

» Začínám 10.3.2014
Laura - můj sportovní deníček Empty16th July 2014, 11:07 am pro Anonymní

» Jak zhubnout nejdříve břicho ?
Laura - můj sportovní deníček Empty9th July 2014, 5:00 pm pro Anonymní

» Bob Harper
Laura - můj sportovní deníček Empty30th May 2014, 7:31 pm pro Anonymní

» Insanity workout
Laura - můj sportovní deníček Empty20th May 2014, 8:59 pm pro Anonymní

» Nedaří se mi, jsem zoufalá
Laura - můj sportovní deníček Empty20th May 2014, 1:09 pm pro Anonymní

» 6 MĚSÍČNÍ JÍDELNÍČEK
Laura - můj sportovní deníček Empty14th April 2014, 9:40 pm pro Anonymní

» Focus T25
Laura - můj sportovní deníček Empty1st April 2014, 1:07 pm pro Anonymní

» Moje proměna - věčný boj s kily(tuky)
Laura - můj sportovní deníček Empty31st March 2014, 9:03 am pro Anonymní

» Celulitida ..věčný boj
Laura - můj sportovní deníček Empty22nd March 2014, 11:43 am pro Anonymní

» www.fitnesstv.cz
Laura - můj sportovní deníček Empty15th March 2014, 11:52 am pro Anonymní

» únik moči při cvičení (skákání)
Laura - můj sportovní deníček Empty25th February 2014, 5:55 pm pro Anonymní

» Reawe mění vlastní život
Laura - můj sportovní deníček Empty25th February 2014, 11:05 am pro Anonymní

» Zmenšující se prsa
Laura - můj sportovní deníček Empty24th February 2014, 8:05 pm pro Anonymní

» Rosa a její boj za hezčí postavou
Laura - můj sportovní deníček Empty17th February 2014, 11:59 am pro Anonymní

» Bazální metabolismus vs. celkový příjem kalorií
Laura - můj sportovní deníček Empty29th January 2014, 8:26 am pro Anonymní

» Rotační disk
Laura - můj sportovní deníček Empty29th January 2014, 8:24 am pro Anonymní

» Spiralizér
Laura - můj sportovní deníček Empty28th January 2014, 9:49 am pro Anonymní

» Dokážu to!!
Laura - můj sportovní deníček Empty26th January 2014, 6:35 pm pro Anonymní

» cvičím jím a nehubnu
Laura - můj sportovní deníček Empty25th January 2014, 11:36 pm pro Anonymní

» Jak spalujeme (nejen) s Jillian
Laura - můj sportovní deníček Empty25th January 2014, 8:33 pm pro Anonymní

» Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?
Laura - můj sportovní deníček Empty20th January 2014, 2:02 pm pro Anonymní

» Podprsenky na beh
Laura - můj sportovní deníček Empty20th January 2014, 10:10 am pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Laura - můj sportovní deníček Empty9th January 2014, 5:31 pm pro Anonymní

» Časopisy
Laura - můj sportovní deníček Empty3rd January 2014, 5:26 pm pro Anonymní

» Činky
Laura - můj sportovní deníček Empty3rd January 2014, 5:25 pm pro Anonymní

» Botky
Laura - můj sportovní deníček Empty3rd January 2014, 5:24 pm pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Laura - můj sportovní deníček Empty2nd January 2014, 11:14 pm pro Anonymní

March 2024
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar
Kdo je přítomen
Celkem je zde přítomen 1 uživatel : 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 Anonymní

nikdo není přítomen

Nejvíce zde bylo současně přítomno 52 uživatelů dne 10th July 2014, 1:18 pm
Top posting users this week
No user

 

 Laura - můj sportovní deníček

Goto down 
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




Laura - můj sportovní deníček Empty
PříspěvekPředmět: Laura - můj sportovní deníček   Laura - můj sportovní deníček Empty25th January 2013, 8:55 pm

Ahoj holky, mám teď výzvu, do 15.2. se vecpat do krásných šatů, tak aby mi slušely ale :-))

Jedu poctivě jídlo i cvičení. Programy kombinuji, protože jsem 30DS a Ripped cca před půl rokem odcvičila, tak abych se nenudila. Začala jsem znovu po Vánocích 29.12., ale pravé snažení se 100% nasazením jedu od 6.1.

Zpětně napíšu, co jsem cvičila.
1. týden:
Ne RIP1, 1 km bazén
PO volno
UT Bob Harper Ultimate cardio (vydá za dvě cvičení :-))
ST volno
ČT RIP (odcvičeno po 7.)
Pá No more trouble zones
SO nic (volby :-D)

Docela dost volno, ale vynahradila jsem si to. Nestíhala jsem.

2. týden
Váženo a měřeno v pondělí: pas 73 cm, Prsa 93 cm, břicho (špek 87 cm), boky 91 cm, Stehno 56 cm, váha 58,3 kg (naštvaná, za ty dva a půl týdne.. tělo si to drží a nejdu dolů pod 58 kg, chyba byla v jídle - málo jsem jedla, přidala jsem na jídle a váha jde dolů).

Ne shred it with weights (kettlebell 8 kg) + record games 2
Po RIP1
UT plavání 1,350 km
ST RIP1
Čt RIP 1
Pá No more trouble zones
SO nic
Ne nic

Víkend u rodičů, totálně jsem zhřešila v jídle, u nich vždy, jinak sama jsem v pohodě. Musím zapracovat, můj CÍL!!

3. týden
Po vyšetření Bodystat: hodně tuků 28,5% norma do 25%, svaly Skoro 40 kg z 58 kg
UT Rip2 + FItbox - to jsem si dala krutě do těla, spáleno za hodinu přes 700 kcal?? Krutý plus ještě ten RIp2..
ST RIP 2 + 15 min posilování (můj workout)
CT volno Váženo: 57,5 kg (zabralo navýšení příjmu a fitbox :-)), Pas 72 cm (od minulého týdne -2cm), břicho 85 (-3cm), boky 90 (-2 cm), stehna 55 cm (-1cm). Nečekala jsem žadné úbytky. Překvapilo mě to, jak se tomu ze začátku nechtělo, tak najednou za týden..super. Nakoplo mě to :-)
Pá (zítra) RIP 2
Plán na víkend:
So No more trouble zones
NE FItbox

Do toho si dělám těch 10 burbee denně většinou.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Laura - můj sportovní deníček Empty
PříspěvekPředmět: Re: Laura - můj sportovní deníček   Laura - můj sportovní deníček Empty25th January 2013, 9:06 pm

Chtěla bych sem také psát, jak si vedu a nevedu s jídelníčkem. Někdy sem hodím, co jsem konkrétně jedla (podle času). A třeba i nové zážitky toho, co v cvičení vyzkouším. A samozřejmě mojí proměnu. 15.2. mě tu máte v šatech Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Laura - můj sportovní deníček Empty
PříspěvekPředmět: Re: Laura - můj sportovní deníček   Laura - můj sportovní deníček Empty25th January 2013, 9:20 pm

Tak jsem zvědavá jak budeš pokračovat dál Smile hodně štěstí!!!
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Laura - můj sportovní deníček Empty
PříspěvekPředmět: Re: Laura - můj sportovní deníček   Laura - můj sportovní deníček Empty25th January 2013, 9:55 pm

za tyden -2 cm v pase??? Shocked Shocked Začínala jsem v květnu na 74 cm a ted mám 71 cm a nechce se to hnout Evil or Very Mad
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Laura - můj sportovní deníček Empty
PříspěvekPředmět: Re: Laura - můj sportovní deníček   Laura - můj sportovní deníček Empty25th January 2013, 11:07 pm

Lauro, těším se na pokroky i na jídelníčky! Wink

mysickaa, já za týden dala z pasu taky 2 cm dolů Very Happy a za další týden další 3 Very Happy a to jsem se nekrotila v jídle....ale mám trochu jiné míry Wink
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Laura - můj sportovní deníček Empty
PříspěvekPředmět: Re: Laura - můj sportovní deníček   Laura - můj sportovní deníček Empty26th January 2013, 9:18 am

Lenulka no mě právě zaujalo že laura měla taky 74 cm v pase a 2 cm za týden pryč Shocked Já sem 3 cm dala dolu za 8 měsíců tvrdý dřiny Evil or Very Mad Laughing achjo Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Laura - můj sportovní deníček Empty
PříspěvekPředmět: Re: Laura - můj sportovní deníček   Laura - můj sportovní deníček Empty26th January 2013, 11:21 am

Jak je to možný, že jedna to dá za týden a druhá až po měsících?
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Laura - můj sportovní deníček Empty
PříspěvekPředmět: Re: Laura - můj sportovní deníček   Laura - můj sportovní deníček Empty26th January 2013, 11:25 am

Rosa tomu se říká těžká nespravedlnost bounceVery Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Laura - můj sportovní deníček Empty
PříspěvekPředmět: Re: Laura - můj sportovní deníček   Laura - můj sportovní deníček Empty26th January 2013, 12:24 pm

Myšička: Tak to teda ano a hodně, jsem teda ráda, že patřím k těm, k terým to je rychleji, popravdě, kdyby mi to šlo takhle pomalu, tak to asi i vzdám Sad Takže obdiv, že jsi to nevzdala Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Laura - můj sportovní deníček Empty
PříspěvekPředmět: Re: Laura - můj sportovní deníček   Laura - můj sportovní deníček Empty26th January 2013, 3:59 pm

Děkuju holky, to jste mě pozitivně nakoply. Myšičko, já to znám, prostě někdy se to zasekne a nejde to na cm dolů, ale vsadím se, že pravidelným cvičením bříško vypadá lépe ne? Každá máme asi tu svoji partii, ze které to jde hůře. Mě to potěšilo, ale i v porovnání, když jsem poprvé začala cvičit, tak jsem měla úbytek za tento čas větší... Ale vím, že se to zase zpomalí, čím je člověk štíhlejší, tak to jde hůř. Právě ty poslední 2-3 kila se sundávají nejhůř. Zítra jdu na fitbox, tak doufám, že se zase nějaký cm vypaří :-) Přidala jsi Myšičko více čistého kardia? To mi s jídelníčkem funguje na břicho nejlíp.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Laura - můj sportovní deníček Empty
PříspěvekPředmět: Re: Laura - můj sportovní deníček   Laura - můj sportovní deníček Empty26th January 2013, 4:05 pm

Plán cvičení na příští týden:
Po RIP2 + 15 min mého workoutu (když bude čas)
Ut FITBOX
St Killer Abs 1 (chci to vyzkoušet) + Buns and thights 1
Ct RIP2 + 15 min mého wourkoutu
PA No more trouble zones

Velká výzva na víkend, pomozte mi to zvládnout! Jedu na víkend domů.. u rodičů a hlavně u babičky se vším přecpu, jak sladké tak tučné. Neodkážu zůstat u jednoho kousku, i kdžy během týdne normálně na to ani nepomyslím :-(
So nic
Ne nic :-( A v pondělí také asi nic.. jsem u rodičů do pondělka, protože musím s kočkou na veterinu a budu se vracet až v pondělí večer do Prahy a pak ještě brigáda.. :-((
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Laura - můj sportovní deníček Empty
PříspěvekPředmět: Re: Laura - můj sportovní deníček   Laura - můj sportovní deníček Empty26th January 2013, 4:06 pm

Jinak dnes těžký kalibr: ráno přítel udělal palačinky, jedna mi hezky zapadla do jídelníčku, ale ty plněné žampiony k obědu už byly trošku navíc Very Happy Ale nic hrozného, jdu máknout. Za chvíli No more trouble zones!
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Laura - můj sportovní deníček Empty
PříspěvekPředmět: Re: Laura - můj sportovní deníček   Laura - můj sportovní deníček Empty26th January 2013, 6:29 pm

baby uvedomte si jednu vec - kazda mame inu stavbu tela!!! ine kosti, mysickaa mozes mat sirsi hrudnik , sirsie hrudne kosti, takto by sme sa nemali porovnavat :-)
ja trebars pri mojej vyske iba 164cm som mala najmensi pas 62cm a boky najmenej 92cm o viac to neslo dole, to by som musela jedine hladovat a zhodila by som par cm, hore som chuda a boky siroke, to je ako priklad :-) tak nezufajte! ono ked uz ste zabehnute a chcete dosiahnut nejaky ciel je pekne a dobre sledovat si miery, ale nie sa na ne upnut :-)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Laura - můj sportovní deníček Empty
PříspěvekPředmět: Re: Laura - můj sportovní deníček   Laura - můj sportovní deníček Empty26th January 2013, 6:30 pm

a laura555 som mega zvedava na foto v satoch!!! len sa drz ;-)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Laura - můj sportovní deníček Empty
PříspěvekPředmět: Re: Laura - můj sportovní deníček   Laura - můj sportovní deníček Empty26th January 2013, 7:02 pm

Mortysa - to je jasný že se nemůžu porovnávat s ostatními, to bylo jen takový povzdechnutí nad nespravedlností světa Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Laura - můj sportovní deníček Empty
PříspěvekPředmět: Re: Laura - můj sportovní deníček   Laura - můj sportovní deníček Empty26th January 2013, 9:29 pm

Já si také vždy postesknu :-D Někdy mě to až fascinuje, že některá má stejné míry jako já a jak je vysportovaná, tak může být těžší a i tak vypadá o polovinu štíhleji Wink Oči neklamou Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Laura - můj sportovní deníček Empty
PříspěvekPředmět: Re: Laura - můj sportovní deníček   Laura - můj sportovní deníček Empty27th January 2013, 9:23 am

Přidávám fotky, hodně se mi nechtělo. Po cca třech týdnech cvičení dnes foceno, pro mě startovní foky ,,před". Chtěla jsem říct, že sem dám ten hnus, ale zase moje tělo se mnou hezky spolupracuje a mám se ráda i tak že :-)) Ale není mi příjemné se na to koukat a zveřejňovat to. Ale tím, že to sem takto dám, tak už nemůžu vycouvat.

https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/839/sdc13513l.jpg/

https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/546/sdc13514.jpg/

https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/844/sdc13515r.jpg/

https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/687/sdc13516q.jpg/

http://imageshack.us/content_round.php?page=done&l=img651/5743/sdc13517n.jpg

https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/33/sdc13518b.jpg/

https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/32/sdc13519k.jpg/
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Laura - můj sportovní deníček Empty
PříspěvekPředmět: Re: Laura - můj sportovní deníček   Laura - můj sportovní deníček Empty27th January 2013, 9:25 am

A můžete mi poradit, jestli jsem ty fotky přidala správně? neměla jsem se někde přihlásit? Docela bych nerada, aby to někdo mohl zneužít.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Laura - můj sportovní deníček Empty
PříspěvekPředmět: Re: Laura - můj sportovní deníček   Laura - můj sportovní deníček Empty27th January 2013, 10:09 am

Lauro, pěkně se tvaruješ Wink Tak jakýpak "hnus" Very Happy Počkej až dám v týdnu svoji fotku úplně před...ono ani teď po shredu to nebude nic extra, ale jak říkáš - mám svoje tělo ráda, protože maká a snaží se a pomalu to dolů jde Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Laura - můj sportovní deníček Empty
PříspěvekPředmět: Re: Laura - můj sportovní deníček   Laura - můj sportovní deníček Empty27th January 2013, 4:55 pm

pěkné, to půjde rychle, neboj Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Laura - můj sportovní deníček Empty
PříspěvekPředmět: Re: Laura - můj sportovní deníček   Laura - můj sportovní deníček Empty27th January 2013, 10:27 pm

PěknéSmile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Laura - můj sportovní deníček Empty
PříspěvekPředmět: Re: Laura - můj sportovní deníček   Laura - můj sportovní deníček Empty28th January 2013, 3:26 pm

Díky holky, kéž by to šlo rychle a snadno Very Happy Po včerejším fitboxu a toho, že jsem byla celý den na nohách a měla jsem noční, odpískávám dnešní cvičení, jsem unavená Rolling Eyes Ale mrzí mě to, i kvůli víkendu, že nebudu asi cvičit. Asi si nahradím cvičení plánované na dnešek a dám ho ještě zítra dopo a večer fitbox. Včera jsem to přehnala se sacharidama, ale myslím, že i tak jsem to ,,spálila". Dnes se chci trošku uskromnit.

Snídaně: jogurt hruška-jablko, jablko, kefírové mléko (to mléko bylo skoro až k svačině)
oběd: kaiserka, tvarohová pomazánka se zeleninou, ředkvičky, paprika, rajče, vajíčko
svačina: kafe s mlékem. Já musela, jsem zvyklá ho mít jako ranní rituál, což jsem kvůli noční nezvládla.
Večeře: kuřecí prso grilované, mozzarela, rajče a udělám si to jako sandwich do bagetky. Jdu pracovat, tak něco rychlého do ruky.

Dnes nic extra, žádná velká fantazie ani chuť. cca 1250 kcal, 85 g bílkovin, 140 g S.

Jdu si lehnout...
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Laura - můj sportovní deníček Empty
PříspěvekPředmět: Re: Laura - můj sportovní deníček   Laura - můj sportovní deníček Empty28th January 2013, 7:43 pm

však je dobře, že tělo posloucháš, jen si odpočiň Smile řekla bych, že ten příjem můžeš klidně i trochu zvednout Smile jinak ty si nevaříš obědy? Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Laura - můj sportovní deníček Empty
PříspěvekPředmět: Re: Laura - můj sportovní deníček   Laura - můj sportovní deníček Empty28th January 2013, 9:01 pm

Saško vařím až moc, minulý týden jsem vařila obědy i večeře pro mě i pro přítele. Jen dnes jsem toho už měla dost a neměla jsem chuť, chtěla jsem jen něco hodně rychlého. A včera jsem trochu hřešila, takže jsem měla dnes ,,odlehčení" :-) A dnes aktivita 0.. postel to jistila Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Laura - můj sportovní deníček Empty
PříspěvekPředmět: Re: Laura - můj sportovní deníček   Laura - můj sportovní deníček Empty28th January 2013, 9:50 pm

aha, tak to chápu, člověku pak i vaření začne lízt krkem, když vaří skoro celý den Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Laura - můj sportovní deníček Empty
PříspěvekPředmět: Re: Laura - můj sportovní deníček   Laura - můj sportovní deníček Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Laura - můj sportovní deníček
Návrat nahoru 
Strana 1 z 7Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» "Sportovní" a fit obrázky (s textem)
» Můj nový sportovní blog! :)
» Odkaz na sportovní vybavení a oblečení

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Moje tělo - Fórum :: Vaše tělo :: Vaše proměny-
Přejdi na: