Moje tělo - Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Poslední téma
» Oblečení na in-line bruslení
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Empty25th June 2015, 2:28 pm pro Anonymní

» Jane Fonda
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Empty5th December 2014, 10:58 am pro Anonymní

» Port de Bras
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Empty4th December 2014, 3:35 pm pro Anonymní

» Začínám 10.3.2014
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Empty16th July 2014, 11:07 am pro Anonymní

» Jak zhubnout nejdříve břicho ?
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Empty9th July 2014, 5:00 pm pro Anonymní

» Bob Harper
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Empty30th May 2014, 7:31 pm pro Anonymní

» Insanity workout
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Empty20th May 2014, 8:59 pm pro Anonymní

» Nedaří se mi, jsem zoufalá
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Empty20th May 2014, 1:09 pm pro Anonymní

» 6 MĚSÍČNÍ JÍDELNÍČEK
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Empty14th April 2014, 9:40 pm pro Anonymní

» Focus T25
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Empty1st April 2014, 1:07 pm pro Anonymní

» Moje proměna - věčný boj s kily(tuky)
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Empty31st March 2014, 9:03 am pro Anonymní

» Celulitida ..věčný boj
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Empty22nd March 2014, 11:43 am pro Anonymní

» www.fitnesstv.cz
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Empty15th March 2014, 11:52 am pro Anonymní

» únik moči při cvičení (skákání)
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Empty25th February 2014, 5:55 pm pro Anonymní

» Reawe mění vlastní život
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Empty25th February 2014, 11:05 am pro Anonymní

» Zmenšující se prsa
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Empty24th February 2014, 8:05 pm pro Anonymní

» Rosa a její boj za hezčí postavou
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Empty17th February 2014, 11:59 am pro Anonymní

» Bazální metabolismus vs. celkový příjem kalorií
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Empty29th January 2014, 8:26 am pro Anonymní

» Rotační disk
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Empty29th January 2014, 8:24 am pro Anonymní

» Spiralizér
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Empty28th January 2014, 9:49 am pro Anonymní

» Dokážu to!!
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Empty26th January 2014, 6:35 pm pro Anonymní

» cvičím jím a nehubnu
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Empty25th January 2014, 11:36 pm pro Anonymní

» Jak spalujeme (nejen) s Jillian
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Empty25th January 2014, 8:33 pm pro Anonymní

» Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Empty20th January 2014, 2:02 pm pro Anonymní

» Podprsenky na beh
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Empty20th January 2014, 10:10 am pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Empty9th January 2014, 5:31 pm pro Anonymní

» Časopisy
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Empty3rd January 2014, 5:26 pm pro Anonymní

» Činky
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Empty3rd January 2014, 5:25 pm pro Anonymní

» Botky
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Empty3rd January 2014, 5:24 pm pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Empty2nd January 2014, 11:14 pm pro Anonymní

May 2024
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Kdo je přítomen
Celkem je zde přítomno 2 uživatelů : 0 registrovaných, 0 skrytých a 2 Anonymních

nikdo není přítomen

Nejvíce zde bylo současně přítomno 52 uživatelů dne 10th July 2014, 1:18 pm
Top posting users this week
No user

 

 Hlasujte pro oblíbenost.

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Jak se vám líbí program?
1
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Vote_lcap56%Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Vote_rcap
 56% [ 20 ]
2
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Vote_lcap19%Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Vote_rcap
 19% [ 7 ]
3
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Vote_lcap17%Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Vote_rcap
 17% [ 6 ]
4
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Vote_lcap6%Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Vote_rcap
 6% [ 2 ]
5
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Vote_lcap2%Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Vote_rcap
 2% [ 1 ]
Celkem hlasů : 36
 

AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Empty16th October 2012, 2:09 pm

Ja som bola veľmi spokojná Smile Spokojnejšia ako s 30 Day Shred Smile A veľmi ma potešilo, že som mala väčšiu záťaž na chrbte i nohách - neskutočne mi to vyhovovalo Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Empty28th October 2012, 3:26 pm

po 5ti dnech necvičení (byla jsem v Paříži) jsem si dala level 2, a totálně mě to odrovnalo, už při protažení jsem dejchala jak lokomotiva, v půlce jsem byla zpocená, a ke konci mi bylo na zvracení a celá jsem se klepala. až jsem myslela, že to nedám.. už jsem naštěstí celkem ok, ale nějak to nepobírám, přitom s jillian cvičim každej den už dýl jak půl roku.. no hlavně že žiju Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Empty29th October 2012, 12:19 pm

Mě u Boba předevčírem zvonilo v uších a úplně černo před očima, až jsme se musela chytnout židle, tak jsem si sedla, dala 5 minut pauzu a pokračovala Very Happy ďábel je to Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Empty29th October 2012, 3:16 pm

Tak mám za sebou poslední den 3. levelu. Musím říct, že už jsem se modlila, aby byl konec, protože ta trojka byla fakt drsná. Nejvíc mi něšly ty posledni cviky na ruce. Asi ám nšjaky slabý tricepsy. Dneska už jsem odcvičila všechno podstivě, ale pořád to není 100%. Tak se těším docela na 4., jestli říkate, že je lehčíSmile Mimochodem, všimli jste si, že v tý trojce chybí třetí cvik v první sérii v tom druhým oapkování? Moc anglicky neumím, tak nevím, jestli to Jill říká nebo jestli se na to fakt zapomnělo. Já si toho mimochodem všimla až včera, ty cviky jsou tak náročný, že ani nevnímám:)) A nedá se někde sehnat hudba, která hraje v těch workoutech? Líbila se mi hrozně hudba u dvojky:)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Empty29th October 2012, 8:15 pm

jojo taky jsem si toho všimlaa Smile mě level 3 a 4 nebavil, tak jsem kombinovala mezi sbeou jen 1 a 2, ale asi si to dám za dva tejdny celý znov už i s 3 a 4 komplet Smile
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Empty29th October 2012, 8:58 pm

Barbuchta napsal:
Mimochodem, všimli jste si, že v tý trojce chybí třetí cvik v první sérii v tom druhým oapkování? Moc anglicky neumím, tak nevím, jestli to Jill říká nebo jestli se na to fakt zapomnělo. Já si toho mimochodem všimla až včera, ty cviky jsou tak náročný, že ani nevnímám:))

Nevím už přesně kterej cvik to je, ale když jsem to cvičila, taky jsem zaznamenala, že nějaký cvik tam chybí Smile))
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Empty30th October 2012, 9:33 pm

Pravda, jeden tam nie je Very Happy A dokonca viem, za ktorými cvikmi ide, ale neviem, ktorý sa to neopakuje Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Empty31st October 2012, 8:21 pm

cardio 3 v Body Revoltion taky jeden vynechala Very Happy a jeden zaměnila pořadí Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Empty31st October 2012, 9:53 pm

jillian je taky jenom člověk.. Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Empty5th November 2012, 8:16 pm

Ja zajtra zacnem prvym levelom Ripped in 30, mala som dlhsiu pauzu v cviceni, uz vidim ako nebudem zvladat s dychom a preklinat Jillian. Ale tesim sa Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Empty6th November 2012, 6:40 pm

Tak jsem právě docvičila první den prvního levelu a jsem z toho docela rozpačitá. Sice mi to uteklo rychleji než 30DS, ale zato mě moc nebaví většina cviků. Navíc jsem jela naplno (pár cviků v těžší verzi, ale spíš víc v té pro začátečníky) a stejně nejsem vůbec unavená a dala bych si ještě jednu půl hodinku. Nechci marnit časem, tak to zítra zkusím všechno na těžší verzi (i když pochybuju, že bych najednou po 30DS měla o tolik lepší fyzičku), a pokud se budu cítit stejně, tak to asi vyměním za něco jinýho. Neměl někdo stejnej problém?
Jo a ta blonďatá slečna ve videu mi je dost nesympatická, to mi taky moc nepřidává. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Empty6th November 2012, 9:45 pm

zkus jinej levl, mě třeba nejvíc vyhovuje první a druhej ty ostatní necvičim Smile dvojka je už větší záhul Wink
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Empty7th November 2012, 4:59 pm

Seasha napsal:
zkus jinej levl, mě třeba nejvíc vyhovuje první a druhej ty ostatní necvičim Smile dvojka je už větší záhul Wink

Dneska jsem si ho dala celej v těžší verzi a vzala jsem si 1,5 činky (včera jsem nebyla doma a k dispozici byly jen 1 kg) a bylo to super. Jsem vyřízená, i když jinak než po shredu - tady nejsem tolik zadýchaná, ale cítím to víc ve svalech. Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Empty7th November 2012, 9:22 pm

Tento program se mi fakt líbí.
Sice ho nemám dodělanej do konce, zato ho už mám 2x ze 3/4 hotový Smile ale je supr.

Pokaždé jsem totiž na přelomu 3. a 4. týdne onemocněla. Ale jak vyzdravým dám mu poslední šanci.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Empty8th November 2012, 4:11 pm

V pondělí docvičeno. Dávám 3 (ukamenujte mě Very Happy) Level 3 a 4 mě už moc nebavil. Spíš ta trojka byla hroznáSmile A v kdaždým levelu byl cvik, kterej jsem nesnášela:D A kardio mě strašně ničilo..Jsem lemra líná...Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Empty14th November 2012, 12:53 pm

Tak cokoli jsem tu o Ripped napsala, beru zpět. Very Happy První level nebyl moc těžký, byla jsem z něj dost zklamaná, ale dvojka to celé vynahradila. Dneska jsem z ní odcvičila první den a mám dost, dokonce jsem pár těch cviků v plank pozici musela utnout dřív, protože jsem trochu nachlazená a tělo to vůbec nedávalo. No, jestli mě čeká ještě horší trojka a čtyřka, mám nesmírnou radost a těším se na výsledky. Smile))
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Empty14th November 2012, 5:02 pm

AveNikolas napsal:
Tak cokoli jsem tu o Ripped napsala, beru zpět. Very Happy První level nebyl moc těžký, byla jsem z něj dost zklamaná, ale dvojka to celé vynahradila. Dneska jsem z ní odcvičila první den a mám dost, dokonce jsem pár těch cviků v plank pozici musela utnout dřív, protože jsem trochu nachlazená a tělo to vůbec nedávalo. No, jestli mě čeká ještě horší trojka a čtyřka, mám nesmírnou radost a těším se na výsledky. Smile))

Jo, dvojka, to je ten plank level:D No ten je drsnej:)!! Trojka je taková jiná, ze začátku ti uplně odrovná nohy, druhá série je lehčí, tak si trošku odpočineš, ale pak je tam zas nějaký ničivý kardio na nohy. A v třetí sérii všecko na ruce:) Jsem si myslela, že ruce mám silný ale byl to omyl:D Výsloedky jsou ale skvělý. Uplně se bojim, že teď, jak dělám 6w6pack, tak zlenivim a zmizí mi sval, protože tam není žádný extranáročný kardio a to je to, co mě vždcyky uplně zničí. Teď si přijdu, že spíš jen posiluju.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Empty14th November 2012, 5:11 pm

Barbuchta napsal:
Jo, dvojka, to je ten plank level:D No ten je drsnej:)!! Trojka je taková jiná, ze začátku ti uplně odrovná nohy, druhá série je lehčí, tak si trošku odpočineš, ale pak je tam zas nějaký ničivý kardio na nohy. A v třetí sérii všecko na ruce:) Jsem si myslela, že ruce mám silný ale byl to omyl:D Výsloedky jsou ale skvělý. Uplně se bojim, že teď, jak dělám 6w6pack, tak zlenivim a zmizí mi sval, protože tam není žádný extranáročný kardio a to je to, co mě vždcyky uplně zničí. Teď si přijdu, že spíš jen posiluju.

Tak si to něčím doplň, já třeba kromě danýho cvičení ještě každej den ráno a večer dělám kliky - ale asi tak dvakrát pět, protože víc jich nedám. Sad Na Vánoce bych jich chtěla udělat deset, to by bylo super.

Jinak doufám, že už zítra pojedu naplno. To nachlazení je nepříjemný a nehodilo by se mi onemocnět, ale taaaaak moc se mi nechce vynechat ani jeden den. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Empty14th November 2012, 7:05 pm

Dneska jsem odcvičila poprvé W2 a připadám si pomalu jak při prvním týdnu 30 day shred Very Happy Ty plank pozice jsou hrozný, moje ruce úplně křičí Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Empty28th November 2012, 10:47 am

Tak dneska jsem odcvičila první den 3. levelu a už vím, že ten týden teď pro mě bude utrpení zvládnout .. nějak jsem tomu nepřišla na chuť.. Sad
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Empty28th November 2012, 7:51 pm

z toho si nic nedělej, já tomu taky nepřišla na chuť, ale rozhodla jsem se že teď už to prostě překonám, to zvládneme Wink
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Empty29th November 2012, 8:32 am

ten začátek je hroznej.. :-P ale tak jasně, že to zvládnem.. Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Empty1st December 2012, 8:45 pm

Tak holky, jak dáváte level 3? To je to nejhorší, co mě u Jillian potkalo...Smile Zlatej 2.level u Shredu, to byla oproti tomu procházka růžovou...Prostě jsem to vůbec nedávala a cejtila se jak lemra nejlínější No To se mi stalo poprvý, že bych fakt potřebovala nakopat do zadku!! tak doufám, že se mi podaří na sobě mákout Exclamation
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Empty1st December 2012, 10:32 pm

mě čeká 3. levl až za tejden, ale už teď se na něj netěšim, taky to bude určitě flákačka Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Empty9th December 2012, 1:02 pm

tak dnes 3 week a teda docela záhul na ty nohy, přiznám se, že u většiny cviků dělám lehčí provedení, ikdyž taky to není vzorový Very Happy jak já někdy tý jillian závidim, že tam jen tak chodí a říká jak to správně provádět místo toho aby cvičila Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Hlasujte pro oblíbenost.
Návrat nahoru 
Strana 3 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Hlasujte pro oblíbenost.
» Hlasujte pro oblíbenost.
» Hlasujte pro oblíbenost.
» Hlasujte pro oblíbenost.
» Hlasujte pro oblíbenost.

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Moje tělo - Fórum :: Jillian Michaels :: Cvičební programy :: Ripped in 30-
Přejdi na: