Moje tělo - Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Poslední téma
» Oblečení na in-line bruslení
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty25th June 2015, 2:28 pm pro Anonymní

» Jane Fonda
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty5th December 2014, 10:58 am pro Anonymní

» Port de Bras
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty4th December 2014, 3:35 pm pro Anonymní

» Začínám 10.3.2014
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty16th July 2014, 11:07 am pro Anonymní

» Jak zhubnout nejdříve břicho ?
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty9th July 2014, 5:00 pm pro Anonymní

» Bob Harper
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty30th May 2014, 7:31 pm pro Anonymní

» Insanity workout
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty20th May 2014, 8:59 pm pro Anonymní

» Nedaří se mi, jsem zoufalá
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty20th May 2014, 1:09 pm pro Anonymní

» 6 MĚSÍČNÍ JÍDELNÍČEK
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty14th April 2014, 9:40 pm pro Anonymní

» Focus T25
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty1st April 2014, 1:07 pm pro Anonymní

» Moje proměna - věčný boj s kily(tuky)
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty31st March 2014, 9:03 am pro Anonymní

» Celulitida ..věčný boj
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty22nd March 2014, 11:43 am pro Anonymní

» www.fitnesstv.cz
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty15th March 2014, 11:52 am pro Anonymní

» únik moči při cvičení (skákání)
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty25th February 2014, 5:55 pm pro Anonymní

» Reawe mění vlastní život
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty25th February 2014, 11:05 am pro Anonymní

» Zmenšující se prsa
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty24th February 2014, 8:05 pm pro Anonymní

» Rosa a její boj za hezčí postavou
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty17th February 2014, 11:59 am pro Anonymní

» Bazální metabolismus vs. celkový příjem kalorií
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty29th January 2014, 8:26 am pro Anonymní

» Rotační disk
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty29th January 2014, 8:24 am pro Anonymní

» Spiralizér
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty28th January 2014, 9:49 am pro Anonymní

» Dokážu to!!
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty26th January 2014, 6:35 pm pro Anonymní

» cvičím jím a nehubnu
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty25th January 2014, 11:36 pm pro Anonymní

» Jak spalujeme (nejen) s Jillian
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty25th January 2014, 8:33 pm pro Anonymní

» Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty20th January 2014, 2:02 pm pro Anonymní

» Podprsenky na beh
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty20th January 2014, 10:10 am pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty9th January 2014, 5:31 pm pro Anonymní

» Časopisy
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty3rd January 2014, 5:26 pm pro Anonymní

» Činky
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty3rd January 2014, 5:25 pm pro Anonymní

» Botky
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty3rd January 2014, 5:24 pm pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty2nd January 2014, 11:14 pm pro Anonymní

May 2024
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Kdo je přítomen
Celkem je zde přítomen 1 uživatel : 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 Anonymní

nikdo není přítomen

Nejvíce zde bylo současně přítomno 52 uživatelů dne 10th July 2014, 1:18 pm
Top posting users this week
No user

 

 Hlasujte pro oblíbenost.

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Jak se vám líbí program?
1
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Vote_lcap56%Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Vote_rcap
 56% [ 20 ]
2
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Vote_lcap19%Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Vote_rcap
 19% [ 7 ]
3
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Vote_lcap17%Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Vote_rcap
 17% [ 6 ]
4
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Vote_lcap6%Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Vote_rcap
 6% [ 2 ]
5
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Vote_lcap2%Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Vote_rcap
 2% [ 1 ]
Celkem hlasů : 36
 

AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty18th September 2012, 8:59 am

woáááh, mám za sebou právě 1. den 2 levelu a jako o proti jedničce je znát rozdíl. Stehna se mi klepou, leje ze mě pot. Asi 3x mi během cvičení v hlavě řval hlas : "To si dělá prdel, to si dělá prdel!" Very Happy vzhledem k mýmu nízkýmu tlaku, jsem ze vstávání a lehání málem sebou švihla Very Happy ještě teď mi je špatně od žaludku :DD
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty18th September 2012, 9:44 am

též mám nízký tlak, takže taky vstávám ze země vždycky hodně opatrně Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty18th September 2012, 10:15 am

no snažim se vstávat tak, abych stihla přesedlat na další cvik, ale jak vstanu, tak se mi začne točit šíša a vidim chvíli dvojmo, divnej pocit Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty18th September 2012, 11:46 am

já vím Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty23rd September 2012, 3:30 pm

narazila jsem na stránku kde se člověk může podívat jaký cvik je na danou partii Smile zajímavé http://www.cviceni-doma.cz/cviky/ , aspoň už vím kterej cvik mi co zpevňuje :-)Basketball
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty25th September 2012, 4:27 pm

Tak mam za sebou prvy den Ripped in 30, Level 1. Musim povedat, ze som ho nedokoncila cely, lebo som dlho necvicila, preto som po kardiu nezvladala s dychom. Ale je to zatial najlepsie cvicenie, co som od Jill cvicila. Zaujmave, neopakuju sa tam cviky,ktore nemam rada, rychlo to ubieha. Super!
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty25th September 2012, 8:41 pm

3. level jedním slovem ...... uááááááááááááááá Very Happy zítra se asi nehnu, ale je fajn po čase cítit bolesti svalů Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty26th September 2012, 6:59 am

Dnes jdu na 2. level, a musím říct, že zatím toto cvičení idkyž je delší tak mě baví Smile Včera jsem měla den pauzy tak sem oprášila 30 Day Shred - level 1 a oproti Rippedu sem se odost více zapotila - asi tím, že je tam jiná kombinace cvičení, a jsou tam spíše ty skákačky Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty27th September 2012, 7:38 pm

Před třemi dny jsem začala s ripped a musim říct, že oproti shredu je to fakt záhul, první dne ze mě teklo potu na litry a i teď mám mokro Very Happy ale jsou tam fakt vražedný cviky, hlavně na abs mi dělá největší problém držení těla s rukama a nohama ve vzduchu v leže, ale kdyby jen tohle Very Happy ale je to fakt změna, a víc mě to baví jak shred, akorát jsme se divila, že tam to označování těch jednotlivých kol jenom jill říká a nejsou tam ty cedulky Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty28th September 2012, 1:22 pm

Mna to tiez viac bavi ako shred a ten cvik na brucho, ten som nezvladla:D Tak uvidime kam pokrocim pocase
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty28th September 2012, 1:51 pm

jo to já se snažim to vydržet, ale jako vrtim se u toho, dělám ksichty, zatínám zuby a někdy i trochu řvu Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty30th September 2012, 12:14 pm

Dnes naposled 3. level, den odpočinek a těším se na 4. level. Sic mám chřipku makám i přes ní (asi bych neměla), ale denní dávka i o dni volna mi prostě chybí Smile)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty30th September 2012, 12:27 pm

naprosto tě chápu, taky bych cvičila ikdybych marodila Very Happy chodim ze školy totálně vyřízená a stejně se rychle převlíknu a jdu hned cvičit Very Happy docela mě děsíš s tim 3. levlem Very Happy ale musim uznat že ikdyž jsem teprv v lvl 1 tak ty cviky jsou zajímavý, zábavnější, prostě je to jiný Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty30th September 2012, 12:38 pm

musím říct, že tyhle levely jak jsou náročný, tak mě fakt baví. v 3. levelu první den jsem cejtila nohy a ruce a po 10 minutách když jsem docvičila jsem si všimla na ruce malýho svalíku, řeknu ti divnej pocit, ale krásnej, od tý doby se na něj furt koukám :DDD
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty30th September 2012, 6:15 pm

já se zkoumám hned po cvičení v zrcadle, dokuď jsou svaly napumovaný Very Happy nejvíc se zaměřuju an to břicho, který mě trápí no Smile přemejšlim nad nějakejma tyčinkama nebo pitim co by mi pomohlo trchu se svalama, jelikož jeden bílej jogurt po cvičení asi nestačí.. Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty30th September 2012, 6:23 pm

jo na břicho taky koukám, ale to bude trvat ještě pár měsíců než bude plochý Very Happy a já bych chtěla všechno hned Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty30th September 2012, 7:27 pm

u mě právě bohužel nebude plochý nikdy :/ dočkej času Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty3rd October 2012, 9:02 pm

2. level je takovej zvláštní, moc se při něm nezapotim, ale ty cviky jsou opravdu zvláštní, obzvlášť mě zaujala část posilování s vlastní váhou, ikdyž mi to nepříjde moc účinný.. Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty3rd October 2012, 9:33 pm

třeba se ti bude líbit spíš 3.level Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty4th October 2012, 4:29 pm

mám se bát? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty4th October 2012, 7:25 pm

Vůbec Smile mě se líbil Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty9th October 2012, 7:57 pm

dneska bych se zbila Very Happy první den level 3, vůbec jsem ho nedávala, některý cviky jsem flákala (skoro všechny), a díky tomu jsem se ani nezapotila, málem jsem se u toho brečela, na nohy je to fat záhul Very Happy ale je to hodně živější Smile tak snad to za pár dní zvládnu Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty9th October 2012, 8:46 pm

pro mě to byl největší záhul na ruce a právě 2. level spíš na ty hnáty Very Happy u 4. mi přišlo, že to zas tak náročný nebylo, nebo spíš bych řekla, že jak sem se po tom necítila, že by mi to něco dalo oproti předešlým levelům, tak mě v tomhle utvrdily i výsledky na konci týdne...prostě žádnej úbytek no... -_-
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty11th October 2012, 7:24 pm

3. level mi přišel strašně zaměřenej na nohy a nebavilo mě to tak jsem šla dnes na 4. level a ten mě taky moc neoslovil, takže si budu kobinovat 1. a 2.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty16th October 2012, 1:46 pm

dnes poprvé level 4 - zvládla jsem ho i se začínající chřipkou, neni moc náročnej ale dobrej Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Hlasujte pro oblíbenost.
Návrat nahoru 
Strana 2 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Hlasujte pro oblíbenost.
» Hlasujte pro oblíbenost.
» Hlasujte pro oblíbenost.
» Hlasujte pro oblíbenost.
» Hlasujte pro oblíbenost.

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Moje tělo - Fórum :: Jillian Michaels :: Cvičební programy :: Ripped in 30-
Přejdi na: