Moje tělo - Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Poslední téma
» Oblečení na in-line bruslení
Ver8nika a jak to jde Empty25th June 2015, 2:28 pm pro Anonymní

» Jane Fonda
Ver8nika a jak to jde Empty5th December 2014, 10:58 am pro Anonymní

» Port de Bras
Ver8nika a jak to jde Empty4th December 2014, 3:35 pm pro Anonymní

» Začínám 10.3.2014
Ver8nika a jak to jde Empty16th July 2014, 11:07 am pro Anonymní

» Jak zhubnout nejdříve břicho ?
Ver8nika a jak to jde Empty9th July 2014, 5:00 pm pro Anonymní

» Bob Harper
Ver8nika a jak to jde Empty30th May 2014, 7:31 pm pro Anonymní

» Insanity workout
Ver8nika a jak to jde Empty20th May 2014, 8:59 pm pro Anonymní

» Nedaří se mi, jsem zoufalá
Ver8nika a jak to jde Empty20th May 2014, 1:09 pm pro Anonymní

» 6 MĚSÍČNÍ JÍDELNÍČEK
Ver8nika a jak to jde Empty14th April 2014, 9:40 pm pro Anonymní

» Focus T25
Ver8nika a jak to jde Empty1st April 2014, 1:07 pm pro Anonymní

» Moje proměna - věčný boj s kily(tuky)
Ver8nika a jak to jde Empty31st March 2014, 9:03 am pro Anonymní

» Celulitida ..věčný boj
Ver8nika a jak to jde Empty22nd March 2014, 11:43 am pro Anonymní

» www.fitnesstv.cz
Ver8nika a jak to jde Empty15th March 2014, 11:52 am pro Anonymní

» únik moči při cvičení (skákání)
Ver8nika a jak to jde Empty25th February 2014, 5:55 pm pro Anonymní

» Reawe mění vlastní život
Ver8nika a jak to jde Empty25th February 2014, 11:05 am pro Anonymní

» Zmenšující se prsa
Ver8nika a jak to jde Empty24th February 2014, 8:05 pm pro Anonymní

» Rosa a její boj za hezčí postavou
Ver8nika a jak to jde Empty17th February 2014, 11:59 am pro Anonymní

» Bazální metabolismus vs. celkový příjem kalorií
Ver8nika a jak to jde Empty29th January 2014, 8:26 am pro Anonymní

» Rotační disk
Ver8nika a jak to jde Empty29th January 2014, 8:24 am pro Anonymní

» Spiralizér
Ver8nika a jak to jde Empty28th January 2014, 9:49 am pro Anonymní

» Dokážu to!!
Ver8nika a jak to jde Empty26th January 2014, 6:35 pm pro Anonymní

» cvičím jím a nehubnu
Ver8nika a jak to jde Empty25th January 2014, 11:36 pm pro Anonymní

» Jak spalujeme (nejen) s Jillian
Ver8nika a jak to jde Empty25th January 2014, 8:33 pm pro Anonymní

» Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?
Ver8nika a jak to jde Empty20th January 2014, 2:02 pm pro Anonymní

» Podprsenky na beh
Ver8nika a jak to jde Empty20th January 2014, 10:10 am pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Ver8nika a jak to jde Empty9th January 2014, 5:31 pm pro Anonymní

» Časopisy
Ver8nika a jak to jde Empty3rd January 2014, 5:26 pm pro Anonymní

» Činky
Ver8nika a jak to jde Empty3rd January 2014, 5:25 pm pro Anonymní

» Botky
Ver8nika a jak to jde Empty3rd January 2014, 5:24 pm pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Ver8nika a jak to jde Empty2nd January 2014, 11:14 pm pro Anonymní

April 2024
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Kdo je přítomen
Celkem je zde přítomno 6 uživatelů : 0 registrovaných, 0 skrytých a 6 Anonymních

nikdo není přítomen

Nejvíce zde bylo současně přítomno 52 uživatelů dne 10th July 2014, 1:18 pm
Top posting users this week
No user

 

 Ver8nika a jak to jde

Goto down 
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




Ver8nika a jak to jde Empty
PříspěvekPředmět: Ver8nika a jak to jde   Ver8nika a jak to jde Empty15th October 2012, 2:22 pm

O tom, že začnu cvičit jsem přemýšlela už dýl (né li moc dlouho...), přečetla jsem si spoustu článků o tom, co je dnes nejlepší, kde nejvíc spálím co je na co a co je na nic a u toho to většinou také končilo. Revoluční (a v podstatě nevím, proč a nevím v čem, bylo to asi tím, že už jsem prostě fakt měla toho jak vypadám dost) byl pro mě až tehle článek: http://www.prozeny.cz/magazin/zdravi-a-zivotni-styl/novinky-ve-cviceni/34753-svetovy-hit-cviceni-ktere-vam-za-30-dni-zmeni-telo Po přečtení jsem se doopravdy chytila za nos, hodila za rameno všechny své výmluvy a dala se do toho, nebo spíš jsem si ten den stáhla všechny díly shredu a druhý den se dala do toho.
Co vám budu povídat, nešlo to, fakt ne. Jelikož jsme byla nasosaná všech těch článků, kdy nejefektivněji spalujeme, formujeme, morfujeme atd., tak jsem se do toho já blbec dala před snídaní. Mno dopadlo to tak, že jsem udýchala 12 minut a byla mrtvá...ale já to nevzdala, nasnídala jsem se a po snídani na to skočila znova a šlo to, hodně špatně (jsem fakt lemro) ale šlo!

Jelikož mi sport nikdy nešel a ne jinak to bylo s tímto, tak jsem se rozhodla cvičit každý level ne 10, ale 14 dní. Je pravda, že tělo si začne rychle zvykat, po 5 cvičeních jsem cítila výrazné zlepšení a bylo to stále lepší a lepší, ale stejně, řekla jsem 14 dní, tak 14 dní.

V rámci svého cvičení jsem opět neodolala a hledala něco o něm více, přeci jen, co budu dělat potom, když to i docvičím a tak, je ještě něco... :-D Objevila jsem tento blog: http://freshlili.blogspot.cz/search/label/jak%20b%C3%BDt%20fit , který o cvičení s Jillian píše dost srozumitelně a nastartoval mě do toho se ještě více do tohoto cvičení zažrat.

Po pár dnech jsem měla zase informací málo (jsem v tomhle hrozně nenasytná) a myslím, že to byl dobrý kamarád google co pro mě našel, přesně to co jsem hledala. A to tenhle blog: http://mojetelo.blogspot.cz/ . Od té doby nemám trenérku jednu (Jillian), ale dvě (Jillian a Nikki), protože to co zvládla je obdivuhodný! A chci se jednou dostat do stejného nadšení jako ona, ta holka mě prostě baví!

A teď, ať to není čtení na rok, to hlavní, takže po 14 denním cvičení (dnes jsem začala 2.level a to je teprve fuška), jsem se vážila a měřila, takže:

váha - stále stejná (no jo, nemůžu mít všechno)

prsa - ze 102cm na 101cm

boky - ze 112cm na 111cm

pas - z 86 cm na 83cm!!!!

Takže holky jde to!
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Ver8nika a jak to jde Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ver8nika a jak to jde   Ver8nika a jak to jde Empty15th October 2012, 2:23 pm

Pokud jste někdo na Stob (sebekoučink), tak tam stejný článek naleznete taky. Pokud někdo sebekoučink nezná a nerad si hlídá hodnoty co sní a tak, tak mu ho můžu jen doporučit, je to taková pomůcka pro ty co si v tom neví moc rady (jako třeba já). :-)
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Ver8nika a jak to jde Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ver8nika a jak to jde   Ver8nika a jak to jde Empty15th October 2012, 2:53 pm

Ver8niko, díky, vítej mezi námi Smile) A za 14 dní, prosím tě, to je krásné, to skoro není vůbec žádná doba a dívej, cenťáky jdou dolů, počkej na konci prvního měsíce Wink) Ať se ti daří Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Ver8nika a jak to jde Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ver8nika a jak to jde   Ver8nika a jak to jde Empty15th October 2012, 8:39 pm

Ahoj, pěkný článek. Úbytek máš parádní, takže hlavně vydrž.. opravdu to stojí za to. Mě 30DS a hlavně Jillian změnila život... všechno jde, jen to chce vůli a řád.

Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Ver8nika a jak to jde Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ver8nika a jak to jde   Ver8nika a jak to jde Empty21st October 2012, 7:10 pm

Děkuji za slova chvály, moc mě to těší :-)

Dnes jsem si odškrtla čtvereček a zjistila, že jsem právě v půlce (jelikož to cvičím po těch 14 dnech a ne 10), super pocit! Horší je, že mě už tak 4 dny bolí koleno, takže trochu flákám kardio, buď cvičím jako začátečník nebo dělám prostě jinej cvik, na posilování mi to naštěstí nevadí, pouze u toho kardia. Kvůli tomu jsem připojila ještě jiné cviky, aby tělu něco nechybělo. Včera jsem např. dělala dvě tabaty, jednu na sklapovačky a jednu na rozpažování s činkama v leže. Dnes jsem prozměnu cvičila ještě shred with weights. Musím dokoupit ten zvon, tenhle workout mě neskutečně bavil.

Měřit se budu až za týden, takže zatím vše.

Jo, holky neporadily byste mi nějakej workout u kterého bych nezatěžovala tolik to koleno? Tzn. něco kde je málo kardia

Díky moc
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Ver8nika a jak to jde Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ver8nika a jak to jde   Ver8nika a jak to jde Empty21st October 2012, 7:14 pm

kardio je ale taky důležitý Wink spíš bych se tomu nevyhejbala a zkusila to koleno nějak vyřešit Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Ver8nika a jak to jde Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ver8nika a jak to jde   Ver8nika a jak to jde Empty21st October 2012, 7:19 pm

No, já se tomu nevyhejbala a pak jsem nemohla ani chodit, chci ho prostě nechat odpočinout, abych mohla pak dělat všechno. Protože zatím to vypadá spíš na návštěvu doktora
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Ver8nika a jak to jde Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ver8nika a jak to jde   Ver8nika a jak to jde Empty29th October 2012, 10:31 am

Tak od měření je za mnou 14 dní, včera jsem tedy docvičila 2.level a dnes už se těším na třetí. Koleno přestalo bolet asi před 4 dny, takže mu pomalu dodávám zátěž.

A v číslech to vypadá takto:

prsa: 101cm - 101cm

pas: 83cm - 81cm

boky: 111cm - 110cm

váha šla o 0,6kg dolů
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Ver8nika a jak to jde Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ver8nika a jak to jde   Ver8nika a jak to jde Empty29th October 2012, 12:38 pm

super Smile) hlavně to bříško jde krásně dolů co? Smile)) to je vono Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Ver8nika a jak to jde Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ver8nika a jak to jde   Ver8nika a jak to jde Empty29th October 2012, 1:25 pm

Pěkné, vydrž!!
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Ver8nika a jak to jde Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ver8nika a jak to jde   Ver8nika a jak to jde Empty29th October 2012, 7:15 pm

Ver8nika napsal:


pas - z 86 cm na 83cm!!!!


No paráda.. také bych chtěla takové výsledky.. Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Ver8nika a jak to jde Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ver8nika a jak to jde   Ver8nika a jak to jde Empty29th October 2012, 8:17 pm

bříško ti jde pěkně dolu Smile , a to je asi to nejdůležitější ne? tak hezky pokračuj Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Ver8nika a jak to jde Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ver8nika a jak to jde   Ver8nika a jak to jde Empty30th October 2012, 8:31 am

Ahoj holky, děkuju moc za podporu i chválu, ač se to nezdá, moc mi to pomáhá Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Ver8nika a jak to jde Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ver8nika a jak to jde   Ver8nika a jak to jde Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Ver8nika a jak to jde
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Moje tělo - Fórum :: Vaše tělo :: Vaše proměny-
Přejdi na: