Moje tělo - Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Poslední téma
» Oblečení na in-line bruslení
"Vždyť ty hubnout nepotřebuješ" Empty25th June 2015, 2:28 pm pro Anonymní

» Jane Fonda
"Vždyť ty hubnout nepotřebuješ" Empty5th December 2014, 10:58 am pro Anonymní

» Port de Bras
"Vždyť ty hubnout nepotřebuješ" Empty4th December 2014, 3:35 pm pro Anonymní

» Začínám 10.3.2014
"Vždyť ty hubnout nepotřebuješ" Empty16th July 2014, 11:07 am pro Anonymní

» Jak zhubnout nejdříve břicho ?
"Vždyť ty hubnout nepotřebuješ" Empty9th July 2014, 5:00 pm pro Anonymní

» Bob Harper
"Vždyť ty hubnout nepotřebuješ" Empty30th May 2014, 7:31 pm pro Anonymní

» Insanity workout
"Vždyť ty hubnout nepotřebuješ" Empty20th May 2014, 8:59 pm pro Anonymní

» Nedaří se mi, jsem zoufalá
"Vždyť ty hubnout nepotřebuješ" Empty20th May 2014, 1:09 pm pro Anonymní

» 6 MĚSÍČNÍ JÍDELNÍČEK
"Vždyť ty hubnout nepotřebuješ" Empty14th April 2014, 9:40 pm pro Anonymní

» Focus T25
"Vždyť ty hubnout nepotřebuješ" Empty1st April 2014, 1:07 pm pro Anonymní

» Moje proměna - věčný boj s kily(tuky)
"Vždyť ty hubnout nepotřebuješ" Empty31st March 2014, 9:03 am pro Anonymní

» Celulitida ..věčný boj
"Vždyť ty hubnout nepotřebuješ" Empty22nd March 2014, 11:43 am pro Anonymní

» www.fitnesstv.cz
"Vždyť ty hubnout nepotřebuješ" Empty15th March 2014, 11:52 am pro Anonymní

» únik moči při cvičení (skákání)
"Vždyť ty hubnout nepotřebuješ" Empty25th February 2014, 5:55 pm pro Anonymní

» Reawe mění vlastní život
"Vždyť ty hubnout nepotřebuješ" Empty25th February 2014, 11:05 am pro Anonymní

» Zmenšující se prsa
"Vždyť ty hubnout nepotřebuješ" Empty24th February 2014, 8:05 pm pro Anonymní

» Rosa a její boj za hezčí postavou
"Vždyť ty hubnout nepotřebuješ" Empty17th February 2014, 11:59 am pro Anonymní

» Bazální metabolismus vs. celkový příjem kalorií
"Vždyť ty hubnout nepotřebuješ" Empty29th January 2014, 8:26 am pro Anonymní

» Rotační disk
"Vždyť ty hubnout nepotřebuješ" Empty29th January 2014, 8:24 am pro Anonymní

» Spiralizér
"Vždyť ty hubnout nepotřebuješ" Empty28th January 2014, 9:49 am pro Anonymní

» Dokážu to!!
"Vždyť ty hubnout nepotřebuješ" Empty26th January 2014, 6:35 pm pro Anonymní

» cvičím jím a nehubnu
"Vždyť ty hubnout nepotřebuješ" Empty25th January 2014, 11:36 pm pro Anonymní

» Jak spalujeme (nejen) s Jillian
"Vždyť ty hubnout nepotřebuješ" Empty25th January 2014, 8:33 pm pro Anonymní

» Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?
"Vždyť ty hubnout nepotřebuješ" Empty20th January 2014, 2:02 pm pro Anonymní

» Podprsenky na beh
"Vždyť ty hubnout nepotřebuješ" Empty20th January 2014, 10:10 am pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
"Vždyť ty hubnout nepotřebuješ" Empty9th January 2014, 5:31 pm pro Anonymní

» Časopisy
"Vždyť ty hubnout nepotřebuješ" Empty3rd January 2014, 5:26 pm pro Anonymní

» Činky
"Vždyť ty hubnout nepotřebuješ" Empty3rd January 2014, 5:25 pm pro Anonymní

» Botky
"Vždyť ty hubnout nepotřebuješ" Empty3rd January 2014, 5:24 pm pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
"Vždyť ty hubnout nepotřebuješ" Empty2nd January 2014, 11:14 pm pro Anonymní

April 2024
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Kdo je přítomen
Celkem je zde přítomno 4 uživatelů : 0 registrovaných, 0 skrytých a 4 Anonymních

nikdo není přítomen

Nejvíce zde bylo současně přítomno 52 uživatelů dne 10th July 2014, 1:18 pm
Top posting users this week
No user

 

 "Vždyť ty hubnout nepotřebuješ"

Goto down 
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




"Vždyť ty hubnout nepotřebuješ" Empty
PříspěvekPředmět: "Vždyť ty hubnout nepotřebuješ"   "Vždyť ty hubnout nepotřebuješ" Empty23rd July 2012, 8:11 am

Taky se vám stalo, že když jste se konečně pustili do hubnutí a začalo vám to jít, tak vás okolí začalo přesvědčovat, že vlastně vypadáte dobře, vůbec to nepotřebujete a že na postavě život nestojí? V poslední době mi brácha říkal věci typu, že by mi trochu pohybu prospělo a tak a když viděl že hubnu,cvičím, že si každý den vařím jídlo (on u nás už nebydlí, ale jezdí k nám často), žd jsem si nedala klobásu, tak zas že to nemám přehánět, že lidi mě nebudou mít hubenou víc rádi a že nejsem nijak tlustá a nepotřebuju hubnout Laughing a s timhle už jsem se setkala víckrát.

Taky se s tím setkáváte?
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




"Vždyť ty hubnout nepotřebuješ" Empty
PříspěvekPředmět: Re: "Vždyť ty hubnout nepotřebuješ"   "Vždyť ty hubnout nepotřebuješ" Empty23rd July 2012, 8:14 am

Já se s tím setkávám často Smile Proto ani nikde neříkám, že hubnu, ale že se snažím žít zdravě. S postavou jsem docela spokojená, ale prostě se nedokážu smířit se svými problematickými partiemi, proto jsem se zdravou stravou a pohybem začala. Kdybych někomu vyloženě řekla, že hubnu, tak se na mě bude dívat jak na blbečka a přesvědčovat mě, že to nemám zapotřebí.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




"Vždyť ty hubnout nepotřebuješ" Empty
PříspěvekPředmět: Re: "Vždyť ty hubnout nepotřebuješ"   "Vždyť ty hubnout nepotřebuješ" Empty23rd July 2012, 8:18 am

Já nikomu neříkám že hubnu. Ale oni si prostě všimnou. Třeba mám prostě krabičky se svačinama, když jsem mimo domov, doma vidí že cvičím. Ale nikdo nechápe, že to dělám jen a jen kvůli sobě, kvůli svýmu pocitu, sebevědomí, zdraví.
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

"Vždyť ty hubnout nepotřebuješ" Empty
PříspěvekPředmět: Re: "Vždyť ty hubnout nepotřebuješ"   "Vždyť ty hubnout nepotřebuješ" Empty23rd July 2012, 8:29 am

Tohle znám taky... a to je úplně demotivující, že? jedinej přítel mi říká, že se mu měním před očima a že se mu moc líbím. Otec ten jen kouká, ale neřekne ani slovo, je taky sportovec a dokonce mi nabídl SÁM, že mi z garáže donese činky - vy ho neznáte, ale mlčení na určité změny je u něj souhlasné gesto a když vám něco nabídne, to je naprosto to nejvstřícnější, co může udělat, je taková povaha Smile Takže mám kolem sebe dva lidi, kteří mi drží palce Smile

Bohužel, jsou i tací, kteří mi řeknou "už stačí, už nepotřebuješ hubnout." třeba moje mamka. ona nechápe, že mi ted už o nejaké hubnutí fakt nejde, měla jsem 73 kilo, tehdy jsem chtěla zhubnout, ale ted, když mám skoro 62, tak už přemýšlím jinak, chci se tvarovat, vypadat zdravě a to s tukem na břichu a na prdeli fakt nemůžu Very Happy To mám vždycky pak chuť říct, ať se všichni staraj o své bůčky a mě nechaj na pokoji s činkama... takže ne, že nepotřebuju hubnout, ale jediný co nepotřebuju je poslouchat tyhle žvásty.

A když mi tuhle známá řekla "ty už jsi hubenější jak já" s takovým tím vykrouceným gestem v obličeji, tak jsem se jen usmála na důkaz, že s ní souhlasím, jelikož diskutovat s někým kdo má IQ menší než je můj klidový tep fakt nemíním. Nikdy bych nikoho neponížila tím, že bych mu řekla něco takového - úplně jsem z ní cítila zášť, pohrdání, jakože už konečně patřím do skupiny těch štíhlých... kráva Very Happy ještě teď mi je z ní blbě Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




"Vždyť ty hubnout nepotřebuješ" Empty
PříspěvekPředmět: Re: "Vždyť ty hubnout nepotřebuješ"   "Vždyť ty hubnout nepotřebuješ" Empty23rd July 2012, 9:42 am

Mě teda přítel říkal, že se mu líbím jak jsem, ale stopro vím, že štíhlá se mu budu líbit víc. A bude se mu líbit že se přestanu stydět a nebudu se zakrejvat Smile že by mě extra přímo podporoval, to ne, ale stačí mi že mu nevadí že mu hlásim každej úbytek na váze a trpělivě poslouchá mojr nářky, když se nedaří Smile akorát mi furt nabízí pizzu, čokolády a tak, ale tomu už se vždycky směju Smile naši mě taky celkem podporujou, kamarádka hubne taky, tak se podporujem spolu, ale zbytek lidí má furt kecy "abych si těma dietama neublížila" apod., přitom stopro jím víc než oni Laughing je to demotivující, ale já už to nevzdám. Jsem do toho fakt zakousnutá Smile
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

"Vždyť ty hubnout nepotřebuješ" Empty
PříspěvekPředmět: Re: "Vždyť ty hubnout nepotřebuješ"   "Vždyť ty hubnout nepotřebuješ" Empty23rd July 2012, 9:49 am

to je dobře Smile přesně jak říkáš Smile už je to prostě styl života, i já jsem tím už posedlá, zdravě Smile

můj přítel taky říkal, že se mu líbím, jaká jsem Smile) vůbec mě do cvičení netlačil, nikdy mi neřek, že bych někde měla něco shodit, ale teď je rád, to na něm vidím, si mě prohlíží Very Happy to je strašně milé Smile ten tvůj bude taky rád a bude čumět, to, že tě nenutí je dobře, má tě rád takovou jaká jsi, a když budeš kus, tak o to bude pyšnější že má takovou přítelkyni Smile Oni to neřeknou nahlas ti chlapi, ale jsou pyšní dost Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




"Vždyť ty hubnout nepotřebuješ" Empty
PříspěvekPředmět: Re: "Vždyť ty hubnout nepotřebuješ"   "Vždyť ty hubnout nepotřebuješ" Empty23rd July 2012, 12:50 pm

Musím se přidat Smile Příteli se taky líbím taková, jaká jsem, ale když uvidí moje břicho, na kterém se (v dobrém světle Laughing ) rýsují svaly, které tam dřív nebyly, nemůže z něj spustit zrak. Sice mi nezdravé věci nabízí, ale stačí mu jedno "ne" a nepřemlouvá. Dokonce začal taky cvičit Smile Je sportovec, svaly měl už předtím. Ovšem až mu vykouknou ty břišní svaly, co schovává, taky na něj budu o to pyšnější Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




"Vždyť ty hubnout nepotřebuješ" Empty
PříspěvekPředmět: Re: "Vždyť ty hubnout nepotřebuješ"   "Vždyť ty hubnout nepotřebuješ" Empty23rd July 2012, 1:21 pm

Tak já taky přidám svojí trošku do mlýna Very Happy. Já jsem se příteli vždycky líbila, jaká jsem byla, ale teď už na mě sám pozoruje změny a myslím, že se mu to líbí, určitě se mu to líbí Smile. A až budu mít sexy svalnatý tělo bez tuků, tak se mu budu líbit ještě víc, to je jasný. Sám teď začal taky cvičit, ale on shodit nepotřebuje, chce si nabrat jenom svaly. Ty teda jako má, ale chce břicho a tak.
Beztak nejvíc mě ale sere jeho máma, jak mi přišla ta guma na posilování tak ona "Ty to s tím cvičením myslíš fakt vážně jo?" a úplně takovej výraz sem na ní hodila ne. Ona sama je líná jako prase a stěžuje si, že je tlustá, ale aby hnula prdelí to ne, sedí furt jenom u počítače a nehejbe se. A když jí člověk řekne, že je to na půl hodiny, tak se může posrat, že nemá čas a pak chodí a stěžuje si, že má sto kilo (což fakt má myslím, nebo aspoň před rokem měla cca). Nechápu takový lidi a ještě se diví, že vy se sebou něco děláte a blbě čumí. A když vyjdu z přítelovo pokoje zpocená tak "Si cvičila?" Very Happy ne, škrábala jsem se na zadku a proto sem tak zpocená.... omg Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

"Vždyť ty hubnout nepotřebuješ" Empty
PříspěvekPředmět: Re: "Vždyť ty hubnout nepotřebuješ"   "Vždyť ty hubnout nepotřebuješ" Empty23rd July 2012, 1:27 pm

ty jsi cvičila? ne, zalívala jsem kytky Very Happy

můj přítel nějak minulý týden přišel domů a vidí mě na zemi v "planku" a ptá se:"ty cvičíš?"- neee hledám mravence... to je jako přijít k někomu domů, zazvonit, on otevře a ty se zeptáš "jsi doma" ? Very Happy já tohle nesnáším Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




"Vždyť ty hubnout nepotřebuješ" Empty
PříspěvekPředmět: Re: "Vždyť ty hubnout nepotřebuješ"   "Vždyť ty hubnout nepotřebuješ" Empty23rd July 2012, 1:30 pm

Very Happy To Pavel si třeba stoupne a říká "Dělej Meruno, pořádně" tak ho pošlu do patřičných mezi a jindy třeba při cardiu 1 si ke mě stoupnul a obtěžoval mě Very Happy

A nebo když někomu voláš např.: "Je to Bobeš?" Very Happy nebo něco tak Very Happy vždycky takový blbý otázky ne.. to mi připomíná pavlovu babičku Very Happy:DDDDDD u jasnejch a očividnejch věcí se ptá "Jíte jo?" "Zalejváš kytky jo" "Máte kafe jo?" Very Happy až bych jí jednu vrazila Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

"Vždyť ty hubnout nepotřebuješ" Empty
PříspěvekPředmět: Re: "Vždyť ty hubnout nepotřebuješ"   "Vždyť ty hubnout nepotřebuješ" Empty23rd July 2012, 1:35 pm

Very Happy no přesně Very Happy očividné věci Very Happy nejlepší jsou operátoři, jak vždycky volaj a chtěj ty rozhovory, zvednu telefon "prosím, Čechová"... na druhé straně "dobrý den, mluvím s paní čechovou?" Very Happy

nebo umýváš nádobí... "ty umýváš nádobí?" Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




"Vždyť ty hubnout nepotřebuješ" Empty
PříspěvekPředmět: Re: "Vždyť ty hubnout nepotřebuješ"   "Vždyť ty hubnout nepotřebuješ" Empty23rd July 2012, 1:37 pm

Very Happy Very Happy Very Happy konec nemůžu Very Happy jdu radši na workout 5 ať mám tu sebevraždu za sebou Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

"Vždyť ty hubnout nepotřebuješ" Empty
PříspěvekPředmět: Re: "Vždyť ty hubnout nepotřebuješ"   "Vždyť ty hubnout nepotřebuješ" Empty23rd July 2012, 1:37 pm

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy jsme si teď vzpomněla Very Happy mi přítel jednou vlezl na záchod a ... "ty jsi na záchodě, jo?" Very Happy Very Happy Very Happy ty voleeeeeeeeee tak kde jsme? Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




"Vždyť ty hubnout nepotřebuješ" Empty
PříspěvekPředmět: Re: "Vždyť ty hubnout nepotřebuješ"   "Vždyť ty hubnout nepotřebuješ" Empty23rd July 2012, 1:38 pm

Very Happy Very Happy:D Very Happy: Very Happy:D:D:D Very Happy jak jednou bylo ve Vyvolených na primě "Kačenko ty kakáš? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

"Vždyť ty hubnout nepotřebuješ" Empty
PříspěvekPředmět: Re: "Vždyť ty hubnout nepotřebuješ"   "Vždyť ty hubnout nepotřebuješ" Empty23rd July 2012, 1:40 pm

Very Happy lol!
hej ale Vyvolený jsem měla ráda ... Very Happy obzvlášť tu první řadu Smile)) to jsme ale už někde jinde Very Happy ty mazej na ten workout, já půjdu tak za hodku na sedmičku Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




"Vždyť ty hubnout nepotřebuješ" Empty
PříspěvekPředmět: Re: "Vždyť ty hubnout nepotřebuješ"   "Vždyť ty hubnout nepotřebuješ" Empty23rd July 2012, 2:41 pm

trošku se vám to zvrhlo, holky:-))
mně taky můj přítel nikdy neřekl, že bych měla sundat tu celulitidu nebo že bych měla zvednout prdel a jít něco dělat.. jenže já se taky naučila, že když nechcu slyšet rady, tak si nestěžuju:-))
na mně není vidět, že jsem zhubla (taky to jsou jenom 3 kila, to mi stačí), ale moje kolegyně v práci taky trochu hubne a cvičí a ta má ze svých prs půlku, tak to všichni komentovali, někdy to jsou vidlaci:-))
já bydlím jenom s přítelem a rodinu mám daleko, ale moje segra ted ztratila 10 kg, když přestala jíst tučný (maso a čokoládu) a smažený, tak ta slyší furt, jak je děsně hubená..
jinak těžce souhlasím s VeEee o kecech tchyně. z toho rostu. "já za tvých letech jsem byla taky hubená, ale ted nemam na nic čas.." "ale je to jen pul hodina" "ale to nejde, já toho mám moc v práci..." a kydne se před telku na nějakou telenovelu.. je to škoda, ptž už to není pěkný a ona byla kus. a furt si stěžuje.
asi je to dobře, že bydlíme tak daleko od rodiny, ptž když jsme tam byli a já cvičila, tak to bylo "A proč tak moc cvičí?" "a není to už moc". přítel mě naštěstí bránil, on je rád, že mám koníčka:-))
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




"Vždyť ty hubnout nepotřebuješ" Empty
PříspěvekPředmět: Re: "Vždyť ty hubnout nepotřebuješ"   "Vždyť ty hubnout nepotřebuješ" Empty24th July 2012, 10:50 am

jsou to paradoxy Very Happy ono je to legrační, třeba teď byla oslava rodiny manžela a všichni mu tam říkali, ty jsi nějak v poslední době zhubnul (byl vždy štíhlý) a on jim řekl: ne, přibral... tak všichni kroutili hlavou, ale ona je to pravda, protože od doby co chodí posilovat 4x týdně (budou to dva roky bez přestávky) tak nabral 8kg... ale svalů, takže je to poznat na tom že má vymakané ruce, ramena, záda, kde zmohutněl, na břiše ale vytvaroval, takže je tam štíhlejší.
A ani mě neminula otázka: Ty jsi zhubla viď??? (ježíš jak já tuhle otázku nesnáším, asi proto, že mám pocit, že mi tím říkají, ty jsi byla předtím pěkná macanda Very Happy). A pak dotaz jak jsem to udělala... Tak říkám, začala jsem konečně hodně jíst! to jim hlava nedokáže zatím pobrat scratch
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




"Vždyť ty hubnout nepotřebuješ" Empty
PříspěvekPředmět: Re: "Vždyť ty hubnout nepotřebuješ"   "Vždyť ty hubnout nepotřebuješ" Empty24th July 2012, 11:05 am

Mám to úplne rovnako.
Priateľovi som sa páčila vždy, ale pred pár dňami mi narovinu povedal, že sa mu viac páčim, som viac sexi a má aj väčšiu chut na sex. Smile Príjemne sa to počúva.

No a čo sa týka kolegýň a babičiek a pod. Tiež furt počúvam, že už je to moc a mám prestať. Nikto nechápe, že to nie je trápenie. Pritom každý - minimálne rodina na chate - vidí, ako stále iba jem. Very Happy
Lenže sa do toho samozrejme hýbem. Smile
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

"Vždyť ty hubnout nepotřebuješ" Empty
PříspěvekPředmět: Re: "Vždyť ty hubnout nepotřebuješ"   "Vždyť ty hubnout nepotřebuješ" Empty24th July 2012, 11:31 am

To jsi řekla pěkně Smile)
Lidi si myslí asi, že je to trápení, ale já se přitom bavím Smile a dělá mi to radost, to je jako bych někomu říkala, nechoď do kina... už nečti... už si nekresli... jako proč? Je to koníček Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




"Vždyť ty hubnout nepotřebuješ" Empty
PříspěvekPředmět: Re: "Vždyť ty hubnout nepotřebuješ"   "Vždyť ty hubnout nepotřebuješ" Empty24th July 2012, 11:56 am

Ale holky, zase na druhou stranu si lidi všimaj že vypadáte jinak, že ste zhubli, jak vám to sluší flower Já zhubla 15 kg a nikdo si nevšiml scratch (možná všiml, ale aby mi někdo řekl že sem dobrá tak to ne ... Razz)
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

"Vždyť ty hubnout nepotřebuješ" Empty
PříspěvekPředmět: Re: "Vždyť ty hubnout nepotřebuješ"   "Vždyť ty hubnout nepotřebuješ" Empty24th July 2012, 12:10 pm

mysicko: mně nikdo neřekl, že jsem dobrá Smile beztak si každý myslí a představuje, jak se mořím hlady a trápím se u fitka Smile oni to vidí úplně jinak, čekaj, že jim povím nejlíp "no zhubla jsem po zázračné pilulce, která odbourává sama tuk a nahrazuje ho svalem"... lidi jsou prostě trdla.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




"Vždyť ty hubnout nepotřebuješ" Empty
PříspěvekPředmět: Re: "Vždyť ty hubnout nepotřebuješ"   "Vždyť ty hubnout nepotřebuješ" Empty24th July 2012, 12:13 pm

Njn, holt na sebe musíme být pyšný sami Laughing
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




"Vždyť ty hubnout nepotřebuješ" Empty
PříspěvekPředmět: Re: "Vždyť ty hubnout nepotřebuješ"   "Vždyť ty hubnout nepotřebuješ" Empty24th July 2012, 6:21 pm

Joo bohužel v mém okolí taky nikdo nechápe, že jím zdravě, protože mi to chutná a chci pro své tělo jen to dobré. Všichni si myslí, jak trápím se hlady a skoro každý den se mučím pohybem, nikdy asi nepochopí,že mě to prostě baví. Babička na moje odmítnutí kusu koláče reaguje tím, že se nevyvinu,ve škole budu blbá apod. Zezačátku mě mrzelo, že nikdo nechápe proč jsem změnila životní styl, teď už se blbé poznámky snažím radši ignorovat.. Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




"Vždyť ty hubnout nepotřebuješ" Empty
PříspěvekPředmět: Re: "Vždyť ty hubnout nepotřebuješ"   "Vždyť ty hubnout nepotřebuješ" Empty24th July 2012, 6:49 pm

mysickaa napsal:
Ale holky, zase na druhou stranu si lidi všimaj že vypadáte jinak, že ste zhubli, jak vám to sluší flower Já zhubla 15 kg a nikdo si nevšiml scratch (možná všiml, ale aby mi někdo řekl že sem dobrá tak to ne ... Razz)

Mě to nikdo neřekl, a to už opravdu vypadám jinak než před dvěma měsíci než jsem začla cvičit. O víkendu jsme měli oslavu a bylo tu celé příbuzenstvo a nikdo se ani slůvkem nezmínil Evil or Very Mad přitom snad i slepej by si toho už všiml... ono když člověk přibere tak mu to říká každý, ale když zhubne tak už tak často ne (přece nás nikdo nechce jen tak chválit, že vypadáme líp)
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

"Vždyť ty hubnout nepotřebuješ" Empty
PříspěvekPředmět: Re: "Vždyť ty hubnout nepotřebuješ"   "Vždyť ty hubnout nepotřebuješ" Empty24th July 2012, 7:02 pm

Mischelko, mně se až mamka po 11 zhubnutých kilech zeptala, zda jsem nezhubla? Very Happy Very Happy Very Happy kašli na to Smile) často se lidi neptaj, ale vidí a vře to v nich, že tys něco dokázala Smile)) uvidíš, že ten čas nastane a ty pak na ně vybafneš číslo kolik a oni budou paf!!! Nech si ten moment překvapení pěkně "vyzrát" Smile))
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





"Vždyť ty hubnout nepotřebuješ" Empty
PříspěvekPředmět: Re: "Vždyť ty hubnout nepotřebuješ"   "Vždyť ty hubnout nepotřebuješ" Empty

Návrat nahoru Goto down
 
"Vždyť ty hubnout nepotřebuješ"
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Moje tělo - Fórum :: Vaše tělo :: Vaše starosti-
Přejdi na: