Moje tělo - Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Poslední téma
» Oblečení na in-line bruslení
Kačí Kačí zpět ke krásné postavě Empty25th June 2015, 2:28 pm pro Anonymní

» Jane Fonda
Kačí Kačí zpět ke krásné postavě Empty5th December 2014, 10:58 am pro Anonymní

» Port de Bras
Kačí Kačí zpět ke krásné postavě Empty4th December 2014, 3:35 pm pro Anonymní

» Začínám 10.3.2014
Kačí Kačí zpět ke krásné postavě Empty16th July 2014, 11:07 am pro Anonymní

» Jak zhubnout nejdříve břicho ?
Kačí Kačí zpět ke krásné postavě Empty9th July 2014, 5:00 pm pro Anonymní

» Bob Harper
Kačí Kačí zpět ke krásné postavě Empty30th May 2014, 7:31 pm pro Anonymní

» Insanity workout
Kačí Kačí zpět ke krásné postavě Empty20th May 2014, 8:59 pm pro Anonymní

» Nedaří se mi, jsem zoufalá
Kačí Kačí zpět ke krásné postavě Empty20th May 2014, 1:09 pm pro Anonymní

» 6 MĚSÍČNÍ JÍDELNÍČEK
Kačí Kačí zpět ke krásné postavě Empty14th April 2014, 9:40 pm pro Anonymní

» Focus T25
Kačí Kačí zpět ke krásné postavě Empty1st April 2014, 1:07 pm pro Anonymní

» Moje proměna - věčný boj s kily(tuky)
Kačí Kačí zpět ke krásné postavě Empty31st March 2014, 9:03 am pro Anonymní

» Celulitida ..věčný boj
Kačí Kačí zpět ke krásné postavě Empty22nd March 2014, 11:43 am pro Anonymní

» www.fitnesstv.cz
Kačí Kačí zpět ke krásné postavě Empty15th March 2014, 11:52 am pro Anonymní

» únik moči při cvičení (skákání)
Kačí Kačí zpět ke krásné postavě Empty25th February 2014, 5:55 pm pro Anonymní

» Reawe mění vlastní život
Kačí Kačí zpět ke krásné postavě Empty25th February 2014, 11:05 am pro Anonymní

» Zmenšující se prsa
Kačí Kačí zpět ke krásné postavě Empty24th February 2014, 8:05 pm pro Anonymní

» Rosa a její boj za hezčí postavou
Kačí Kačí zpět ke krásné postavě Empty17th February 2014, 11:59 am pro Anonymní

» Bazální metabolismus vs. celkový příjem kalorií
Kačí Kačí zpět ke krásné postavě Empty29th January 2014, 8:26 am pro Anonymní

» Rotační disk
Kačí Kačí zpět ke krásné postavě Empty29th January 2014, 8:24 am pro Anonymní

» Spiralizér
Kačí Kačí zpět ke krásné postavě Empty28th January 2014, 9:49 am pro Anonymní

» Dokážu to!!
Kačí Kačí zpět ke krásné postavě Empty26th January 2014, 6:35 pm pro Anonymní

» cvičím jím a nehubnu
Kačí Kačí zpět ke krásné postavě Empty25th January 2014, 11:36 pm pro Anonymní

» Jak spalujeme (nejen) s Jillian
Kačí Kačí zpět ke krásné postavě Empty25th January 2014, 8:33 pm pro Anonymní

» Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?
Kačí Kačí zpět ke krásné postavě Empty20th January 2014, 2:02 pm pro Anonymní

» Podprsenky na beh
Kačí Kačí zpět ke krásné postavě Empty20th January 2014, 10:10 am pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Kačí Kačí zpět ke krásné postavě Empty9th January 2014, 5:31 pm pro Anonymní

» Časopisy
Kačí Kačí zpět ke krásné postavě Empty3rd January 2014, 5:26 pm pro Anonymní

» Činky
Kačí Kačí zpět ke krásné postavě Empty3rd January 2014, 5:25 pm pro Anonymní

» Botky
Kačí Kačí zpět ke krásné postavě Empty3rd January 2014, 5:24 pm pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Kačí Kačí zpět ke krásné postavě Empty2nd January 2014, 11:14 pm pro Anonymní

April 2024
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Kdo je přítomen
Celkem je zde přítomno 5 uživatelů : 0 registrovaných, 0 skrytých a 5 Anonymních

nikdo není přítomen

Nejvíce zde bylo současně přítomno 52 uživatelů dne 10th July 2014, 1:18 pm
Top posting users this week
No user

 

 Kačí Kačí zpět ke krásné postavě

Goto down 
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




Kačí Kačí zpět ke krásné postavě Empty
PříspěvekPředmět: Kačí Kačí zpět ke krásné postavě   Kačí Kačí zpět ke krásné postavě Empty9th March 2013, 10:30 pm

Ahoj holky,

tak jsem se rozhodla se sebou taky už něco pořádně dělat a dneska se k vám všem přidávám =). Nechala jsem se obrovsky inspirovat všemi těmi úspěchy co tady s obdivem čtu a koukám na vaše fotky...hrozně se mi líbí, že je vidět, že to prostě jde a přitom to nestojí žádný peníze (co si budeme nalhávat, leckdy na tom hodně záleží) a stojí to jen půlhodinku denně...

Mno takže dneska hlásím první splněný den 30 days shred...trošku mě to teda chvílema zmáhalo a sprcha po byla vysvobození. Ale holky ten pocit po cvičení...tak ten je teda super....Dneska mám ze sebe radost.

A co se jídla týče, dneska to byla taková střídačka....snídaně v pohodě, celozrnej rohlík se šunkou a kousek okurky (byla jsem po noční a jedla ještě v práci)...pak se to zvrtlo, unavený tělo chtělo tučný nebo sladký a lupla sem tam jeden párek a hrst brambůrek od přítele....šla jsem spát po noční a pak sem měla grilovaný kuře jenom s chlebem (bohužel)...pak cvičení a k večeři těstoviny s cottagem a zeleninový salátek....po těch nočních je to hrůza, normálně to takovej vrkoč neni...

Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Kačí Kačí zpět ke krásné postavě Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kačí Kačí zpět ke krásné postavě   Kačí Kačí zpět ke krásné postavě Empty9th March 2013, 10:32 pm

Moc tě tu vítám a držím palce Smile)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Kačí Kačí zpět ke krásné postavě Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kačí Kačí zpět ke krásné postavě   Kačí Kačí zpět ke krásné postavě Empty9th March 2013, 10:54 pm

Asi bych o sobě taky mohla něco říct....Je mi 23, zatím bezdětná. Měřím 164 a vážím hrozných 78 kg...Ještě před dvěma lety jsem mívala okolo 64, jenže jsem před čtyřmi lety začala studovat vysokou, začala jsem dojíždět a cca po dvou letech jsem začala přibírat...Mělo na to vliv hodně to, že jsem trávilo spoustu času na cetách Praha-Brno-Plzeň..týdně na cestách mezi 23 a 25 hodinama dle dopravy...no a věcně shon a stres...žádnej sport a strava šílená, občas hlad, občas v poklusu rychle něco na zahnání hladu a jen tak jednou za dva dny pořádný čerstvý jídlo v klidu. No a tak jsem přibrala deset kilo během dvou let a mrchy se mě prostě bez sportu nepustí....hrozně dlouho mi trvalo, než sem našla něco, co by se mi tak nějak zamlouvalo na první pohled...a Jillian mě teda uchvátila....

Nejhorší je, když si člověk ve 23 letech řekne sám o době že takovej jakej byl kdysi už nikdy nebude a musí se smířit s tím, že některé neduhy prostě zůstanou navždycky (vnitřní stehna, celulitida, povislé ruce....známe to tu asi všechny)...docela dost těžce se mi s tim žilo, ale když tady mezi vámi vidím, že jsou to jen předsudky a není to tak...což dokazují vaše fotky úžasných proměn, tak mi to dodává naději, kterou už jsem vytrousila někdy před rokem....

Tak to bylo něco málo o mě, míry dodám zítra, jelikož jsem teď v práci Crying or Very sad



Naposledy upravil katiex dne 19th March 2013, 11:41 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Kačí Kačí zpět ke krásné postavě Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kačí Kačí zpět ke krásné postavě   Kačí Kačí zpět ke krásné postavě Empty9th March 2013, 10:54 pm

a děkuji za přivítání =)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Kačí Kačí zpět ke krásné postavě Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kačí Kačí zpět ke krásné postavě   Kačí Kačí zpět ke krásné postavě Empty10th March 2013, 12:52 pm

vítej Smile držím palce, rozhodně se , ber to jako výzvu a sama sebe překonávej Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Kačí Kačí zpět ke krásné postavě Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kačí Kačí zpět ke krásné postavě   Kačí Kačí zpět ke krásné postavě Empty14th March 2013, 4:39 pm

Ahojky,

tak se po pěti dnech ozývám. Musím říct, že už po splněných pěti dnech (dnes je šestý) na sobě cítím malilinkaté změny. Jednak psychicky, protože se cítím strašně fajn a v pohodě (hold endorfiny dělaj svý) a jednak fyzicky. Musim se pochlubit, že včera se mi poprvé podařilo odcvičit celou lekci 30 days shred bez přestávky...oproti prvnímu dni paráda =), ani jsem to nečekala, že to půjde tak fajn. Jinak sem si už zvykla že mě permanentně bolí svaly, hlavně teda nohy... Ale mám ze sebe hroznou radost, protože na sobě zkrátka cítím jak splaskávám (možná je to efekt placebo, ale ty volnější kalhoty mi nikdo nevymluví :-) ). A největší radost mi dělají, jak já říkám s oblibou, moje ,,zárodky" prsních svalů =). Míry sem záměrně nedávám, první měření bude po deseti dnech, ale váha klesá =), tak mě to potěšilo....

Zatím papa a sportu zdar =)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Kačí Kačí zpět ke krásné postavě Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kačí Kačí zpět ke krásné postavě   Kačí Kačí zpět ke krásné postavě Empty19th March 2013, 11:49 am

Ahojky holky,

tak se hlásím v prvním dni 2.levelu 30DS (jsem už po cvičení a pěkně se mi třesou ruce =) ). Dneska ráno jsem se měřila a vážila a teda nestačim koukat....nevěřila sem, ale měřila sem se pro jistotu třikrát, tak to tak asi bude =)

..................8.3........................ 19.3.

paže.............. 30cm..... 29cm -1
prsa.............. 101cm..... 101cm 0
pod prsy........ 88cm..... 85cm -3
pas............... 88cm..... 83cm -5
boky............. 100cm..... 96cm -4
stehna horní... 62cm..... 61cm -1
stehna dolní... 44cm..... 43cm -1

jen je mi divný že prsa jsou pořád stejný....nj, třeba to poskočí za deset dní....
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Kačí Kačí zpět ke krásné postavě Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kačí Kačí zpět ke krásné postavě   Kačí Kačí zpět ke krásné postavě Empty19th March 2013, 11:53 am

Tak mozno prsa nemas tuk, ale proste prsa. Smile Gratulujem k ubytku!
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Kačí Kačí zpět ke krásné postavě Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kačí Kačí zpět ke krásné postavě   Kačí Kačí zpět ke krásné postavě Empty19th March 2013, 3:15 pm

Dost dobrý Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Kačí Kačí zpět ke krásné postavě Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kačí Kačí zpět ke krásné postavě   Kačí Kačí zpět ke krásné postavě Empty19th March 2013, 5:34 pm

pěkné Smile co by jiný ženský dali za to, aby se jim prsa nezmenšily, když hubnou? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Kačí Kačí zpět ke krásné postavě Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kačí Kačí zpět ke krásné postavě   Kačí Kačí zpět ke krásné postavě Empty20th March 2013, 8:54 pm

Mně prsa i Jill zhubly o 8 cm a jsem velmi spokojená Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Kačí Kačí zpět ke krásné postavě Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kačí Kačí zpět ke krásné postavě   Kačí Kačí zpět ke krásné postavě Empty9th April 2013, 1:09 pm

Ahojky, tak jsem včera dokončila 30 DS a jdu s kůží na trh....Po druhém levelu šly centimetry hodně dolu, po tom třetím skoro vůbec (ale myslím, že za to nemůže Jillian, ale víkend u rodičů, které jsem měsíc neviděla...i když jsem se držela, měla jsem alkohol, strava nepravidelná a nemla jsem tmavé pečivo, na které jsem si strašně zvykla <3). Pohyb jsem měla, přivezli nám fůru dřeva, tak jsme ho museli nařezat a odnosit do kůlny...ale neni to Jill...Trošku mě dnešní měření zklamalo, ale na druhou stranu, myslím že po měsíci cvičení na tom nejsem tak zle....tak tady:

....................8.3.....................9.4.
prsa.............101.....................98 ....(-3cm)
pod prsy........88......................82....(-6cm)
pas ...............88......................80....(-8cm)
boky..............100....................95....(-5cm)
stehna horní....62.....................60....(-2cm)
stehna dolní....44......................42....(-2cm)

váha..............78kg..................74,6kg....(-3,4)

a fotky před a po ze předu a z boku:

https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/254/30dsfront.png/

https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/109/30ds.png/

A dnešním dnem začínám ripped in 30, dnes poprvé odcvičeno =)...


Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Kačí Kačí zpět ke krásné postavě Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kačí Kačí zpět ke krásné postavě   Kačí Kačí zpět ke krásné postavě Empty9th April 2013, 3:33 pm

Krásná práce Smile

Co bych dala za tvé úbytky...Hodně zdaru v dalších krocích. Jsem ti v patách..končím druhý level 30DS Smile Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Kačí Kačí zpět ke krásné postavě Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kačí Kačí zpět ke krásné postavě   Kačí Kačí zpět ke krásné postavě Empty9th April 2013, 4:39 pm

Tak držím palečky, hlavně vydržet, ono se to fakt vyplatí =).....a to nemluvím o psychické stránce =)...ale to sama určitě víš =)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Kačí Kačí zpět ke krásné postavě Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kačí Kačí zpět ke krásné postavě   Kačí Kačí zpět ke krásné postavě Empty9th April 2013, 9:25 pm

Jinak jsem o víkendu objevila skvělou věc....navedla mě na ní nevlastní mamka....Pro ty, kdo mají rádi lučinu a gervais.....Mamina to vyhrabala někde na netu....vezmete bílý jogurt, síto a misku(nebo hrnec, co padne na síto lépe). Dáte síto na misku a do síta vyklopíte jogurt. Před noc v ledničce necháte, vykape z toho syrovátka (myslím že je to syrovátka) a to co zbyde nahoře, když se malinko dosolí, chutná téměř stejně jako gervais a je to perfektní základ na pomazánky...Z 500g jogurtu se udělá cca 300g gervaisu, má méně tuku než klasický gervais a cena je bezkonkurenční...Hollandia jogurt (jiný neměli) průměrná cena 22,-/500g (300g gervaisu = 22,-, 100g=7,3,-kč). Gervais original průměrná cena 16,-/80g (100g=20,-Kč)....takže ušetříme 12,7,-Kč na 100g....pro milovníky tehlech sýrů (jako jsem i já)celkem znatelný rozdíl =)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Kačí Kačí zpět ke krásné postavě Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kačí Kačí zpět ke krásné postavě   Kačí Kačí zpět ke krásné postavě Empty9th April 2013, 9:32 pm

Navíc jsou teď velké Holladie v Kauflandu v akci Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Kačí Kačí zpět ke krásné postavě Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kačí Kačí zpět ke krásné postavě   Kačí Kačí zpět ke krásné postavě Empty9th April 2013, 9:34 pm

No tak to je super, to jedu zítra na nákup Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Kačí Kačí zpět ke krásné postavě Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kačí Kačí zpět ke krásné postavě   Kačí Kačí zpět ke krásné postavě Empty9th April 2013, 9:43 pm

Kačí, objevila jsem tvou proměnu až dnes, ale musím říct, že paráda! Smile Jak fotky, tak centimetry, jde ti to krásně. Tak hlavně vydržet, což podle tvých příspěvků nebude velký problém. Smile Těším se na další pokroky a hlavně fotky, ty totiž vypoví víc než váha nebo míry. Wink
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Kačí Kačí zpět ke krásné postavě Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kačí Kačí zpět ke krásné postavě   Kačí Kačí zpět ke krásné postavě Empty9th April 2013, 9:50 pm

Jéé děkuju Embarassed , to je tak hezký =)....Já už se měla prostě dost....nechci se v tomhle věku schovávat před světem a stydět se do plavek a nenosit kraťasy a podobně....a takhle se cítím skvěle =)....S těma fotkama je to tak, jak říkáš...

A moc děkuju za podporu, strašně potěšila =)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Kačí Kačí zpět ke krásné postavě Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kačí Kačí zpět ke krásné postavě   Kačí Kačí zpět ke krásné postavě Empty9th April 2013, 10:14 pm

Kačí, vůbec nemáš zač. Smile Je vidět, že se snažíš a výsledky máš zasloužené.
Jsem na tom jako ty, chci nosit tílka a plavky bez toho, abych měla špatný pocit ze svého vzhledu. Smile I když je mi jasný, že do tohohle léta to asi nestihnu podle mých představ, ale to mi vůbec nevadí, protože ten super pocit, který ze sebe mám, je k nezaplacení. Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Kačí Kačí zpět ke krásné postavě Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kačí Kačí zpět ke krásné postavě   Kačí Kačí zpět ke krásné postavě Empty9th April 2013, 10:16 pm

Přesně =)...Moje řeč...a já si zase říkám, že do léta je ještě dva a půl měsíce a to je hafo času =)...Zvládli to jiní, zvládneme to taky, uvidíš Wink
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Kačí Kačí zpět ke krásné postavě Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kačí Kačí zpět ke krásné postavě   Kačí Kačí zpět ke krásné postavě Empty9th April 2013, 10:22 pm

No a co, tak nebudeme vypadat jako modelky, mě to tedy žíly neutrne Wink
Hlavě když se mi nebudou třepat špeky, když zafouká vítr Very Happy

Navíc, na začátku léta, to třeba ještě ono nebude, ale na konci.... Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Kačí Kačí zpět ke krásné postavě Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kačí Kačí zpět ke krásné postavě   Kačí Kačí zpět ke krásné postavě Empty9th April 2013, 10:25 pm

Holky, máte pravdu. Smile Někde jsem četla pěknou hlášku: "Když na někoho zamávám, nechci, aby mi špek na ruce zamával zpátky." Laughing Tak to mi přijde výstižný. Very Happy
A i kdyby to nebylo ideální tohle léto, tak to příští je jasný! Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Kačí Kačí zpět ke krásné postavě Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kačí Kačí zpět ke krásné postavě   Kačí Kačí zpět ke krásné postavě Empty9th April 2013, 10:31 pm

Tak s tim špekem na ruce je to přesný Laughing , mám od přírody svalnatý a objemný ruce a lýtka a ještě když se tam klepotá ten přebytek, tak je to vážně hrozný...si připadám jak pepek námořník, ale obráceně (zatnu sval a mám bouli pod rukou Very Happy )...ba ne, po 30ds se to o hodně zlepšilo...=)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Kačí Kačí zpět ke krásné postavě Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kačí Kačí zpět ke krásné postavě   Kačí Kačí zpět ke krásné postavě Empty10th April 2013, 3:20 am

Tvé proměny jsem si všimla až dneska a teda jsi dobrá! Bříško se ti pěkně stáhlo a pokrok je vidět i na stehnech. Fakt super. Určitě pokračuj, i když váha a míry stojí - u mě to taky chvíli stálo. A z jídla si nedělej výčitky :-) Jíst se musí Smile a ty to všechno vysportuješ Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Kačí Kačí zpět ke krásné postavě Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kačí Kačí zpět ke krásné postavě   Kačí Kačí zpět ke krásné postavě Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Kačí Kačí zpět ke krásné postavě
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Zpět do pohybu

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Moje tělo - Fórum :: Vaše tělo :: Vaše proměny-
Přejdi na: