Moje tělo - Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Poslední téma
» Oblečení na in-line bruslení
Zpět do pohybu  Empty25th June 2015, 2:28 pm pro Anonymní

» Jane Fonda
Zpět do pohybu  Empty5th December 2014, 10:58 am pro Anonymní

» Port de Bras
Zpět do pohybu  Empty4th December 2014, 3:35 pm pro Anonymní

» Začínám 10.3.2014
Zpět do pohybu  Empty16th July 2014, 11:07 am pro Anonymní

» Jak zhubnout nejdříve břicho ?
Zpět do pohybu  Empty9th July 2014, 5:00 pm pro Anonymní

» Bob Harper
Zpět do pohybu  Empty30th May 2014, 7:31 pm pro Anonymní

» Insanity workout
Zpět do pohybu  Empty20th May 2014, 8:59 pm pro Anonymní

» Nedaří se mi, jsem zoufalá
Zpět do pohybu  Empty20th May 2014, 1:09 pm pro Anonymní

» 6 MĚSÍČNÍ JÍDELNÍČEK
Zpět do pohybu  Empty14th April 2014, 9:40 pm pro Anonymní

» Focus T25
Zpět do pohybu  Empty1st April 2014, 1:07 pm pro Anonymní

» Moje proměna - věčný boj s kily(tuky)
Zpět do pohybu  Empty31st March 2014, 9:03 am pro Anonymní

» Celulitida ..věčný boj
Zpět do pohybu  Empty22nd March 2014, 11:43 am pro Anonymní

» www.fitnesstv.cz
Zpět do pohybu  Empty15th March 2014, 11:52 am pro Anonymní

» únik moči při cvičení (skákání)
Zpět do pohybu  Empty25th February 2014, 5:55 pm pro Anonymní

» Reawe mění vlastní život
Zpět do pohybu  Empty25th February 2014, 11:05 am pro Anonymní

» Zmenšující se prsa
Zpět do pohybu  Empty24th February 2014, 8:05 pm pro Anonymní

» Rosa a její boj za hezčí postavou
Zpět do pohybu  Empty17th February 2014, 11:59 am pro Anonymní

» Bazální metabolismus vs. celkový příjem kalorií
Zpět do pohybu  Empty29th January 2014, 8:26 am pro Anonymní

» Rotační disk
Zpět do pohybu  Empty29th January 2014, 8:24 am pro Anonymní

» Spiralizér
Zpět do pohybu  Empty28th January 2014, 9:49 am pro Anonymní

» Dokážu to!!
Zpět do pohybu  Empty26th January 2014, 6:35 pm pro Anonymní

» cvičím jím a nehubnu
Zpět do pohybu  Empty25th January 2014, 11:36 pm pro Anonymní

» Jak spalujeme (nejen) s Jillian
Zpět do pohybu  Empty25th January 2014, 8:33 pm pro Anonymní

» Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?
Zpět do pohybu  Empty20th January 2014, 2:02 pm pro Anonymní

» Podprsenky na beh
Zpět do pohybu  Empty20th January 2014, 10:10 am pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Zpět do pohybu  Empty9th January 2014, 5:31 pm pro Anonymní

» Časopisy
Zpět do pohybu  Empty3rd January 2014, 5:26 pm pro Anonymní

» Činky
Zpět do pohybu  Empty3rd January 2014, 5:25 pm pro Anonymní

» Botky
Zpět do pohybu  Empty3rd January 2014, 5:24 pm pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Zpět do pohybu  Empty2nd January 2014, 11:14 pm pro Anonymní

March 2024
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar
Kdo je přítomen
Celkem je zde přítomno 6 uživatelů : 0 registrovaných, 0 skrytých a 6 Anonymních

nikdo není přítomen

Nejvíce zde bylo současně přítomno 52 uživatelů dne 10th July 2014, 1:18 pm
Top posting users this week
No user

 

 Zpět do pohybu

Goto down 
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




Zpět do pohybu  Empty
PříspěvekPředmět: Zpět do pohybu    Zpět do pohybu  Empty2nd January 2013, 1:29 pm

Ahoj všem,

jako hodně dalších lidí jsem se i já od Nového roku rozhodla opět hýbat a zformovat si postavu, která se mi v období posledních pár měsíců trochu pozměnila Crying or Very sad.
Vždy jsem bývala hodně hubená ( 48-50 kg ) a vyrýsovaná postava, ale teď jsem toho moc nedělala a chtěla bych opět začít, jen přemýšlím s kým začít, či s Jillian nebo se Zuzkou.
V současné době mám 54kg/165 cm, většina lidí mi říká, že nic dělat nemusím, že jsem hubená atd. ale já sama na sobě cítím v rizikových partiích, že jsem přibrala,
no ale také důležitá motivace pro mě je to být opět ve formě, cítím jak jsem líná a to mě ubíjí. Tak doufám, že si nebudete klepat na hlavu co tady vlastne dělám Wink

Dnes udělám fotku a uvidíme jak mi to pujde Smile.

Všem moc držím palečky, paaaaaaaaaa

Radka cheers
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Zpět do pohybu  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zpět do pohybu    Zpět do pohybu  Empty2nd January 2013, 8:58 pm

Ahoj Radu, taky dneska začínám Smile držím ti palce a vzhůru do boje! Very Happy

Sparkle (Radka)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Zpět do pohybu  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zpět do pohybu    Zpět do pohybu  Empty2nd January 2013, 9:45 pm

Lidi okolo toho říkaj spoustu, nejdůležitější je, jak se cítíš ty sama Smile i lenost se dá překonat a časem se jí zbavit Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Zpět do pohybu  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zpět do pohybu    Zpět do pohybu  Empty3rd January 2013, 8:21 am

Ráďa a Ráďa jdou do boje za lepší postavu Smile také Ti držím palce a at Tě to baví, pak jde vše hned lépe Smile
no s tou leností, možná je to spíše útlum mé hyperaktivity, ale samozřejmně i lenost Very Happy včera jsem si dala zwow 46 a dost jsem se předcenila Very Happy
Ráďo co budeš cvičit Ty? Dneškem bych chtěla začít 30 day shred.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Zpět do pohybu  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zpět do pohybu    Zpět do pohybu  Empty3rd January 2013, 8:33 am

Doma zatím cvičím starou dobrou zumbu, protože mě tahle domácí verze fakt baví, jsem po ní skvěle nabitá energií, mám ještě stáhnutou nějakou Jillian a Boba Harpra(toho, ale zatím nedávám Very Happy) a docela se mi líbí cvičení od týhle holky (http://www.blogilates.com/), tak to budu asi střídat. Jo a jednou týdně chodím do posilky a chceme začít chodit plavat.

Jen teď nevím, jestli ty cvičení viz. Jillian mají smysl, když je budu cvičit třeba jen 2x týdně a zbylé dny budu cvičit zumbu, posilku, blogilates apod... ?? Nebo se mám radši zaměřit např. jen na 30day shred? Budu ráda jestli mi tu někdo poradí Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Zpět do pohybu  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zpět do pohybu    Zpět do pohybu  Empty3rd January 2013, 8:53 am

Tak to Ti bohužel neporadím, sama jsem hodně váhala co budu dělat a na konec se rozhodla pro ten 30 day shred a pak bych chtěla Zuzku, takže vydřžíme a nějaká hodná duše určitě poradí Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Zpět do pohybu  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zpět do pohybu    Zpět do pohybu  Empty3rd January 2013, 12:43 pm

určitě to má holky smysl, ale když to máte takhle každej den nabitý, nezapomeňte i na odpočinek Wink
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Zpět do pohybu  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zpět do pohybu    Zpět do pohybu  Empty8th January 2013, 8:07 am

Tak jsem vcera odcvicila 5tý den 30 day shred L1 a konecne jsem se citila lepe, uz jsem se tolik nezadychavala a neumirala Very Happy tak jsem zvedava uz na L2, myslim si, ze budu rada za level 1 po tom co jsem tady cetla o te 2 Very Happy jinak cm jsem na zacatku nemerila a na vahu chci vlest az po tech 10ti dnech, tak uvidime Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Zpět do pohybu  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zpět do pohybu    Zpět do pohybu  Empty17th January 2013, 8:46 am

Jsem takova trochu smutna, v pondeli jsem vlezla na vahu a zjistila, ze jsem asi pul kila pribrala, vim, ze vaha neni tak dulezita, ale proste to zamrzelo Crying or Very sad
Snazim se jist lepe nez predtim, temer kazdy den se hybu a vaha se hybla nahoru Crying or Very sad
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Zpět do pohybu  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zpět do pohybu    Zpět do pohybu  Empty17th January 2013, 8:53 am

jooo tak to jsme dvě :/ včera jsem se vážila, váha sice ukázala o 0.5kg méně, jenom o 100g tuků míň a bohužel i o 100g svalů míň... na cm nebylo skoro nic znát..Mad
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Zpět do pohybu  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zpět do pohybu    Zpět do pohybu  Empty17th January 2013, 9:07 am

hmm, tak to je taky hezky Crying or Very sad.
Bych se po....., snad se to bude lepsit Mad
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Zpět do pohybu  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zpět do pohybu    Zpět do pohybu  Empty17th January 2013, 8:08 pm

jak může člověk přijít o svaly, když cvičí a snaží se jíst dobře? to teda nechápu Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Zpět do pohybu  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zpět do pohybu    Zpět do pohybu  Empty21st January 2013, 4:07 pm

no, treba tu trpezlivost, ono radsej sa nevazte a nemerajte, lebo to zybtocne demotivuje ak tam neni to co by sme si priali....
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Zpět do pohybu  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zpět do pohybu    Zpět do pohybu  Empty22nd January 2013, 9:30 am

Ja jsem se na zacatku nemerila, jen u vahy jsem vedela kolik mam, ale co, vzdyt svaly jsou tezsi nez tuky Very Happy na tele vidim zmeny k lepsimu a to je to nejdulezitejsi Very Happy ale pravda, ze to demotivuje, kdyz vidis vyssi cislo na vaze....
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Zpět do pohybu  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zpět do pohybu    Zpět do pohybu  Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Zpět do pohybu
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Kačí Kačí zpět ke krásné postavě

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Moje tělo - Fórum :: Sport :: Můj vlastní kanál-
Přejdi na: