Moje tělo - Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Poslední téma
» Oblečení na in-line bruslení
Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 2 Empty25th June 2015, 2:28 pm pro Anonymní

» Jane Fonda
Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 2 Empty5th December 2014, 10:58 am pro Anonymní

» Port de Bras
Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 2 Empty4th December 2014, 3:35 pm pro Anonymní

» Začínám 10.3.2014
Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 2 Empty16th July 2014, 11:07 am pro Anonymní

» Jak zhubnout nejdříve břicho ?
Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 2 Empty9th July 2014, 5:00 pm pro Anonymní

» Bob Harper
Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 2 Empty30th May 2014, 7:31 pm pro Anonymní

» Insanity workout
Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 2 Empty20th May 2014, 8:59 pm pro Anonymní

» Nedaří se mi, jsem zoufalá
Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 2 Empty20th May 2014, 1:09 pm pro Anonymní

» 6 MĚSÍČNÍ JÍDELNÍČEK
Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 2 Empty14th April 2014, 9:40 pm pro Anonymní

» Focus T25
Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 2 Empty1st April 2014, 1:07 pm pro Anonymní

» Moje proměna - věčný boj s kily(tuky)
Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 2 Empty31st March 2014, 9:03 am pro Anonymní

» Celulitida ..věčný boj
Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 2 Empty22nd March 2014, 11:43 am pro Anonymní

» www.fitnesstv.cz
Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 2 Empty15th March 2014, 11:52 am pro Anonymní

» únik moči při cvičení (skákání)
Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 2 Empty25th February 2014, 5:55 pm pro Anonymní

» Reawe mění vlastní život
Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 2 Empty25th February 2014, 11:05 am pro Anonymní

» Zmenšující se prsa
Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 2 Empty24th February 2014, 8:05 pm pro Anonymní

» Rosa a její boj za hezčí postavou
Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 2 Empty17th February 2014, 11:59 am pro Anonymní

» Bazální metabolismus vs. celkový příjem kalorií
Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 2 Empty29th January 2014, 8:26 am pro Anonymní

» Rotační disk
Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 2 Empty29th January 2014, 8:24 am pro Anonymní

» Spiralizér
Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 2 Empty28th January 2014, 9:49 am pro Anonymní

» Dokážu to!!
Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 2 Empty26th January 2014, 6:35 pm pro Anonymní

» cvičím jím a nehubnu
Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 2 Empty25th January 2014, 11:36 pm pro Anonymní

» Jak spalujeme (nejen) s Jillian
Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 2 Empty25th January 2014, 8:33 pm pro Anonymní

» Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?
Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 2 Empty20th January 2014, 2:02 pm pro Anonymní

» Podprsenky na beh
Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 2 Empty20th January 2014, 10:10 am pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 2 Empty9th January 2014, 5:31 pm pro Anonymní

» Časopisy
Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 2 Empty3rd January 2014, 5:26 pm pro Anonymní

» Činky
Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 2 Empty3rd January 2014, 5:25 pm pro Anonymní

» Botky
Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 2 Empty3rd January 2014, 5:24 pm pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 2 Empty2nd January 2014, 11:14 pm pro Anonymní

April 2024
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Kdo je přítomen
Celkem je zde přítomno 2 uživatelů : 0 registrovaných, 0 skrytých a 2 Anonymních

nikdo není přítomen

Nejvíce zde bylo současně přítomno 52 uživatelů dne 10th July 2014, 1:18 pm
Top posting users this week
No user

 

 Já chci taky být KRÁSNÁ

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Já chci taky být KRÁSNÁ   Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 2 Empty26th January 2013, 2:22 pm

Jééé anglie, ty se máš.Tak to je jasné čínky počkaj.

Co máte za psa?
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Já chci taky být KRÁSNÁ   Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 2 Empty26th January 2013, 7:06 pm

ja mam ani neviem odkial zafixovane, ze 20-30 minut po treningu sa treba najest.... tak fakt neviem teraz :-D ale pravdu vam poviem som normalne vyhladnuta po cviceni a to cvicim 20-40 minut viac nie!

Montycka ten tvaroh na sladko si mozes dovolit aj vecer ak je to po cviceni ;-) nic tym nepokazis!!! samozrejme si tam nesyp cukor! staci ti aj ked len mala lyzicka medu, popripade absolutne bez vycitiek mozes byt ked sladis steviou alebo xilovitom :-) tak si to kludne dopraj! tiez cvicim vecer a velakrat tiez okolo 19tej a davam si hned po cviceni protein sojovy 300ml a potom este dalsiu veceru - treba ten tvaroh, ale iba polku, so skoricou a lyzickou medu, pripadne polku jablcka do toho nastruhat
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Já chci taky být KRÁSNÁ   Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 2 Empty26th January 2013, 7:52 pm

Děkuji za super tip skořici s jablkem miluji.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Já chci taky být KRÁSNÁ   Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 2 Empty26th January 2013, 8:16 pm

Se taky těším, jsem tam ještě nikdy nebyla Smile a s kámoškou se znám 9 let a viděly jsme se pouze jednou a to před pěti lety, než následně jela bydlet a studovat do Francie a pak rovnou jela do Anglie a do ČR už nejezdí vůbec, zrovna včera letěla do Polska se podívat Very Happy Taky bych chtěla ve 22 letech cestovat jako ona Very Happy. Máme takovou "křižovatku" je to myslíš jokšír s jezevčíkem bo co, nikdo neví, kdybys chtěla foto, stačí říct, Jessinka je miláček, ale ty flašky mě štvou Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Já chci taky být KRÁSNÁ   Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 2 Empty28th January 2013, 8:29 pm

To musí být krásná křižovatka:D určitě bych se ráda koukla.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Já chci taky být KRÁSNÁ   Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 2 Empty28th January 2013, 8:32 pm

Tak já to zítra dám sem, ale k sobě tam Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Já chci taky být KRÁSNÁ   Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 2 Empty28th January 2013, 8:34 pm

Holky nemáte někdo nějakou radu na namožený nohy?

To je ta moje zvědavost.Ráno cvičím 30day a večer oťukává další cvičení od Jill a ten extrém mě zničil.No patří mě to nemám být zvědavá affraid.

Ale co teď? Pauzovat nechci.

Myslíte, že to povolí ikdyž budu cvičit? Nebo pak padnu uplně? confused
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Já chci taky být KRÁSNÁ   Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 2 Empty28th January 2013, 8:35 pm

Rosa18 napsal:
Tak já to zítra dám sem, ale k sobě tam Smile

Už se těšim!
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Já chci taky být KRÁSNÁ   Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 2 Empty28th January 2013, 9:53 pm

teplá koupel, promasírovat alpou Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Já chci taky být KRÁSNÁ   Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 2 Empty29th January 2013, 9:07 am

Teplou koupel jsem dala, promasírovala. Alpa mě teda nenapadla, ale u výpadů skřípu zubama jako blázen.

Myslíte, že to přehánim? Každý den cvičím 30 day teď už 2 a k tomu 2 x týdně zumba a dny mimo zumbu zkouším jiná cvičení od Jill.Musím říct, že jsem před 30day každý den cvičila zumbu.

Lidi v mém okolí mě pořád od toho odrazují, že to přehánim a až jednou nebudu mít tolik času a přestanu tělu dávat tolik pohybu takže strašlivě nakynu atd.

Ale já se nechystám přestat cvičit. Vím, že až budu chodit do práce že to nedokážu 2x denně, ale půl hodku si určitě najdu.A do práce jdu až za 1,5 roku a za tu dobu se snad dostanu do cíle a pak bych se snažila si to jen udržovat.

Nebo myslíte, že je to blbost?A nebo mají jen strach abych náhodou nebyla hubenější naž oni.

Ještě, že mám manžela. To je má obrovská opora,ale vždy mě řekne "ale radši se poraď aby sis něco neudělala"
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Já chci taky být KRÁSNÁ   Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 2 Empty29th January 2013, 9:30 am

Ahojky, HIIT cvičení je tak stavěné, že by nemělo přesáhnout 40 min. Mohlo by to být i kontraproduktivní, že by ti spíš ubývala svalová hmota. Někdy, když si dáš párkrát do týdne ještě jeden program, tak se nic neděje. Třeba bych spíš se zahřála, posilovala 20-30 min a pak si dala jeden trénink od Jill apod. Zumby se nevzdávej, je to zpestření, zase někam ven vypadnout, zvlášť, když tě to baví. Mě také odrazují z fitboxu (protože to je v podstatě kardio trvající 60 min, což už není moc zdravé), ale něco je prostě koníček :-) Poslouchej svoje tělo, jestli máš teď hodně čas cvičit, tak to dělej, jestli se cítím tak dobře. Nebála bych se, že až ve cvičení zpomalíš, tak ztloustneš, ty už budeš mít tak rozjetý metabolismus, že udržovací fáze bude jen třeba. Tak to dělají i chlapi, kteří posilují, když dosáhnou cíle, tak se prostě ,,udržuje". Very Happy Ale co bych opravdu a nezbytně zařadila je odpočinek, 1-2 dny na regeneraci, to jako fakt!
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Já chci taky být KRÁSNÁ   Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 2 Empty29th January 2013, 9:31 am

Montycka já myslím že dvě cvičení denně tohoto typu jsou kontraproduktivní a určitě stačí jedno aby si svaly odpočinuly. Taky se může stát, že tělo začně stagnovat a nepustí ani cm dolu, prostě ten odpočinek potřebuje Wink
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Já chci taky být KRÁSNÁ   Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 2 Empty29th January 2013, 1:48 pm

A když jsem třeba dneska cvičila extrem shed shred a chci ještě ripped, je to taky kontraprodukivní? Protože já každý den většinou cvičím dvě cvičení.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Já chci taky být KRÁSNÁ   Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 2 Empty29th January 2013, 1:58 pm

Ze začátku jsem taky jela jako dábel, klidně dvě cvičení tohoto typu denně, protože sem chtěla mít tu vysněnou postavu co nejrychleji a myslela sem si, že takhle to pude rychleji. Až když sem začala víc odpočívat, pocitovala sem teprve ty změny, který nepřicházely ani po týdnech tvrdý dřiny Wink Ale každej si na to musí přijít sám Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Já chci taky být KRÁSNÁ   Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 2 Empty29th January 2013, 3:15 pm

Mno, já mám v hlavě pořád to, že když víc budu cvičit, tím víc spalím kalorií a tím budu rychle hubená, ale přitom asi dneska ripped už nedám, cítím, že mě tělo je "unavené" Ten extrem shed shred asi stačil dneska. Beztak se ripped má cvičit 5x-6x.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Já chci taky být KRÁSNÁ   Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 2 Empty29th January 2013, 7:58 pm

za den stačí jedno cvičení od Jill, opravdu to nepřehánějte to se radši běžte potom projít Smile jian určitě zařaď odpočinek, ten je důležitý pro regeneraci svalů Smile aspoň 2x do týdne volno Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Já chci taky být KRÁSNÁ   Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 2 Empty31st January 2013, 8:08 pm

Ahojky tak došlo na vaše slova totálně jsem lehla. Příšerná unava a chřipka k tomu.Už 2. den tu ležim jako mrtvolka.Ale snad zítra se roztlačim a dám si alespoň jogu od Jill.

A můžu si dát k 30 day ještě to posilování na problematické partie od Jill(zapoměla jsem název) a nebo to je také Hiit?

Nerada bych si to hubnutí zbytečně zpomalovala:)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Já chci taky být KRÁSNÁ   Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 2 Empty31st January 2013, 9:55 pm

každý den ti bohatě stačí jen jedno cvičení! nepřeháněj to, zase odpadneš Wink
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Já chci taky být KRÁSNÁ   Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 2 Empty1st February 2013, 12:23 am

Tak to mě mrzí, snad ti dneska bude líp a moc to nepřehaj, at to pak ještě není horší. Mne už je týden zle, podle třídní simuluju a chce potvrzení od lékaře,budiž, mám ho ale ze po kámošovi chce potvrzení z pohřbu, to už je moc. A teď dva dny necvičila, aby si tělo trošku odpocunulo, a k tomu je mi fakt zle , tak chci dneska aspoň, ale nemám notebook a tam je jillian, snad ho taťka večer přinese, ale to tady spí přítel, tak snad něco vymýšlím, ale štve mě to Sad tak pak nápis, jaky bylo cvičení :-)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Já chci taky být KRÁSNÁ   Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 2 Empty1st February 2013, 7:43 am

Montycko, určitě se cvičením nespěchej!! Já taky ležím s chřipkou, dneska 3.den, a když mi je o něco líp, cvičit rozhodně nehodlám...a taky bych moc chtěla, chybí mi to Very Happy Ale mám svoje tělo fakt ráda, protože už udělalo kus práce a nechci ho zbytečně likvidovat. Po nemoci potřebuje regeneraci. Stačí si jen hlídat jídelníček a hubnutí určitě nezpomalíš Wink
Ona ta jóga je totiž taky pěkný záhul Laughing
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Já chci taky být KRÁSNÁ   Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 2 Empty1st February 2013, 9:05 am

Holky děkuji, jsem z toho taková přešlá, že nemůžu cvičit a pořád koukám na ty čínky Evil or Very Mad........... né počkám až budu dobrá.

Zatím využívám čas a stahuju další cvíča a koukám po receptech. Nemáte někdo tip na nějaké dobré stránky se zdravim vařením?

A když takhle vynecháte několik dní cvíča pak pokračujete dál a nebo si mám zopáknout level 1.Já teda zvládám 2 bez obtíží. Tak nevím

Přeji vám i sobě brzké uzdravení a hlavně úsměv na tváři s tím jde vše líp lol!
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Já chci taky být KRÁSNÁ   Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 2 Empty1st February 2013, 9:35 am

Montycko, mě ten pohyb taky chybí Wink ale vezmi si, že nemoc je pro tělo zápřah a ještě ho mordovat cvičením? To vydržíme Wink

Já Budu normoš pokračovat, chyběl mi den do konce 3.lvl 30DS, ten už dodělávat nebudu a vrhnu se na Ripped. Předpokládám tak v pondělí.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Já chci taky být KRÁSNÁ   Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 2 Empty12th February 2013, 5:07 pm

Ahojky holky, tak jse dnes byla u doktora mám zánět levé ruky v zápěstí (kdysi jsem ji měla asi zlomenou) a když jsem dnes viděla ten snímek tak se nedivím že tam je ten zánět ty kosti mám úplně jinak něž normálně. Doktor se netvářil moc pěkně dokonce mě povídal, že je z toho mrzutý Very Happy:lol:. A co teprve já affraid. Dostala jsem na to akorát mastičku a obynadlo. Tak si myslím, že když vynechám kliky tak můžu vklidu pokračovat v level3. Nebo myslíte, že né?Jinak se cejtim skvěle ale nemůžu se o tu ruku opřít.

Jo a také jsem dnes byla na přeměření tuku a jsem uplně nadšená za 25 dní cvičení mám 5kg svalovky nahoře a 3kg tuku dole.Sice na váhu jsem jen 2kg sundala, ale citím se skvěle. V neděli končím Shred tak se nafotím a jsem moc zvědavá jestli bude něo vidět.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Já chci taky být KRÁSNÁ   Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 2 Empty14th February 2013, 9:33 am

Super přístup, určitě myslím, že nevadí, když budeš dělat cviky, kde se ta ruka vyloženě přímo nenamáhá :-)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Já chci taky být KRÁSNÁ   Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 2 Empty14th February 2013, 10:23 am

Ponuknem tu aj trochu iny pohlad na stravu pred a po treningu.
http://www.vladozlatos.com/blog/clanky-o-pohybe/ako-sa-stravovat-pred-a-po-sportovom-vykone.html
Celkovo blog tohto pana je velmi poucny a hodny zamyslenia. Nechce, urcite tvrdit, ze ma absolutnu pravdu, ale za precitanie tie clanky urcite stoja. Wink
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Já chci taky být KRÁSNÁ   Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Já chci taky být KRÁSNÁ
Návrat nahoru 
Strana 2 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Nikolas: Chci být zase sexy!
» Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :)
» Taky to zkouším
» Jdu do toho taky!
» Barunka se taky odhodlala

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Moje tělo - Fórum :: Vaše tělo :: Vaše proměny-
Přejdi na: