Moje tělo - Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Poslední téma
» Oblečení na in-line bruslení
Nikki pro čtenáře fóra :) Empty25th June 2015, 2:28 pm pro Anonymní

» Jane Fonda
Nikki pro čtenáře fóra :) Empty5th December 2014, 10:58 am pro Anonymní

» Port de Bras
Nikki pro čtenáře fóra :) Empty4th December 2014, 3:35 pm pro Anonymní

» Začínám 10.3.2014
Nikki pro čtenáře fóra :) Empty16th July 2014, 11:07 am pro Anonymní

» Jak zhubnout nejdříve břicho ?
Nikki pro čtenáře fóra :) Empty9th July 2014, 5:00 pm pro Anonymní

» Bob Harper
Nikki pro čtenáře fóra :) Empty30th May 2014, 7:31 pm pro Anonymní

» Insanity workout
Nikki pro čtenáře fóra :) Empty20th May 2014, 8:59 pm pro Anonymní

» Nedaří se mi, jsem zoufalá
Nikki pro čtenáře fóra :) Empty20th May 2014, 1:09 pm pro Anonymní

» 6 MĚSÍČNÍ JÍDELNÍČEK
Nikki pro čtenáře fóra :) Empty14th April 2014, 9:40 pm pro Anonymní

» Focus T25
Nikki pro čtenáře fóra :) Empty1st April 2014, 1:07 pm pro Anonymní

» Moje proměna - věčný boj s kily(tuky)
Nikki pro čtenáře fóra :) Empty31st March 2014, 9:03 am pro Anonymní

» Celulitida ..věčný boj
Nikki pro čtenáře fóra :) Empty22nd March 2014, 11:43 am pro Anonymní

» www.fitnesstv.cz
Nikki pro čtenáře fóra :) Empty15th March 2014, 11:52 am pro Anonymní

» únik moči při cvičení (skákání)
Nikki pro čtenáře fóra :) Empty25th February 2014, 5:55 pm pro Anonymní

» Reawe mění vlastní život
Nikki pro čtenáře fóra :) Empty25th February 2014, 11:05 am pro Anonymní

» Zmenšující se prsa
Nikki pro čtenáře fóra :) Empty24th February 2014, 8:05 pm pro Anonymní

» Rosa a její boj za hezčí postavou
Nikki pro čtenáře fóra :) Empty17th February 2014, 11:59 am pro Anonymní

» Bazální metabolismus vs. celkový příjem kalorií
Nikki pro čtenáře fóra :) Empty29th January 2014, 8:26 am pro Anonymní

» Rotační disk
Nikki pro čtenáře fóra :) Empty29th January 2014, 8:24 am pro Anonymní

» Spiralizér
Nikki pro čtenáře fóra :) Empty28th January 2014, 9:49 am pro Anonymní

» Dokážu to!!
Nikki pro čtenáře fóra :) Empty26th January 2014, 6:35 pm pro Anonymní

» cvičím jím a nehubnu
Nikki pro čtenáře fóra :) Empty25th January 2014, 11:36 pm pro Anonymní

» Jak spalujeme (nejen) s Jillian
Nikki pro čtenáře fóra :) Empty25th January 2014, 8:33 pm pro Anonymní

» Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?
Nikki pro čtenáře fóra :) Empty20th January 2014, 2:02 pm pro Anonymní

» Podprsenky na beh
Nikki pro čtenáře fóra :) Empty20th January 2014, 10:10 am pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Nikki pro čtenáře fóra :) Empty9th January 2014, 5:31 pm pro Anonymní

» Časopisy
Nikki pro čtenáře fóra :) Empty3rd January 2014, 5:26 pm pro Anonymní

» Činky
Nikki pro čtenáře fóra :) Empty3rd January 2014, 5:25 pm pro Anonymní

» Botky
Nikki pro čtenáře fóra :) Empty3rd January 2014, 5:24 pm pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Nikki pro čtenáře fóra :) Empty2nd January 2014, 11:14 pm pro Anonymní

April 2024
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Kdo je přítomen
Celkem je zde přítomno 4 uživatelů : 0 registrovaných, 0 skrytých a 4 Anonymních

nikdo není přítomen

Nejvíce zde bylo současně přítomno 52 uživatelů dne 10th July 2014, 1:18 pm
Top posting users this week
No user

 

 Nikki pro čtenáře fóra :)

Goto down 
Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Nikki pro čtenáře fóra :) Empty
PříspěvekPředmět: Nikki pro čtenáře fóra :)   Nikki pro čtenáře fóra :) Empty20th July 2012, 11:08 am

Fotka ze středy 18. července 2012, omlouvám se, mám "pokrčené" bříško Very Happy Zrovna jsem vstávala Very Happy

Nikki pro čtenáře fóra :) Dscn3311

Nikki pro čtenáře fóra :) Dscn3312


Naposledy upravil Nikki Finn (admin) dne 3rd January 2013, 11:00 pm, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Nikki pro čtenáře fóra :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nikki pro čtenáře fóra :)   Nikki pro čtenáře fóra :) Empty20th July 2012, 11:18 am

Co dodat - úžasný!!!! Shocked
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Nikki pro čtenáře fóra :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nikki pro čtenáře fóra :)   Nikki pro čtenáře fóra :) Empty20th July 2012, 11:29 am

no, je to lepší než to bylo Smile Ale pořád to chce... já fakt moc chci six pack Very Happy Nikdy mi o to nešlo, ale teď ho chci čím dál víc Very Happy jsem ráda, že na sebe dám aspoň ty bílé kraťásky , v dubnu jsem je měla hodně hluboko v šiplíku, protože jsem je prostě neoblíkla Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Nikki pro čtenáře fóra :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nikki pro čtenáře fóra :)   Nikki pro čtenáře fóra :) Empty20th July 2012, 11:31 am

ted už máš bříško připravený na tvarování a six pack - bože já chci taky 6 buchtiček Exclamation vždycky sem chtěla mít krásný břicho bounce
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Nikki pro čtenáře fóra :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nikki pro čtenáře fóra :)   Nikki pro čtenáře fóra :) Empty20th July 2012, 11:38 am

taky taky ... asi začnu každý den 6 Week Six Pack... jinak to nevidím Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Nikki pro čtenáře fóra :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nikki pro čtenáře fóra :)   Nikki pro čtenáře fóra :) Empty20th July 2012, 1:12 pm

Vypadáš úžasně!! POčkej si na killer abs.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Nikki pro čtenáře fóra :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nikki pro čtenáře fóra :)   Nikki pro čtenáře fóra :) Empty21st July 2012, 3:15 pm

buchtičky taky přijdou.. ale člověk y je chtěl hned, že? je to sranda, když jsem hoodne papala, tak jsem si furt říkala dobrý dobrý, ještě se to snese a kdy cvičím, tak to chcu taky hnedka:-)) ale máš dobře vykročeno
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Nikki pro čtenáře fóra :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nikki pro čtenáře fóra :)   Nikki pro čtenáře fóra :) Empty21st July 2012, 3:20 pm

krása Smile)) taky chci buchtičky, ale k tomu mám ještě dloooooooooooooooooooouhou cestu Very Happy ale ty už tam máš dobře nakročíno, protože už teď vypadáš moc dobře Smile))))
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Nikki pro čtenáře fóra :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nikki pro čtenáře fóra :)   Nikki pro čtenáře fóra :) Empty23rd July 2012, 11:50 am

Nikki pro čtenáře fóra :) Dscn3313

Sice se na Insanity nechystám, ale říkám si, proč nezkusit Fit Test a vidět, kam se postupně dostanu Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Nikki pro čtenáře fóra :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nikki pro čtenáře fóra :)   Nikki pro čtenáře fóra :) Empty23rd July 2012, 12:38 pm

Pěkné výsledky Smile První cvik nepochopím, já tolik nikdy nedala Very Happy Našla jsem svůj první Fit Test z dřívějška a vypadá takhle: 60, 60, 100, 36, 11, 17, 27, 60. Škoda, že jsem neměla chuť Insanity dokončit...
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Nikki pro čtenáře fóra :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nikki pro čtenáře fóra :)   Nikki pro čtenáře fóra :) Empty23rd July 2012, 1:01 pm

Axie napsal:
Pěkné výsledky Smile První cvik nepochopím, já tolik nikdy nedala Very Happy Našla jsem svůj první Fit Test z dřívějška a vypadá takhle: 60, 60, 100, 36, 11, 17, 27, 60. Škoda, že jsem neměla chuť Insanity dokončit...

tak to jsi dobrá, to jsi dala na poprvé víc než ti dva v tom fittestu Smile možná i na poprvé víc než oni na konci Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Nikki pro čtenáře fóra :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nikki pro čtenáře fóra :)   Nikki pro čtenáře fóra :) Empty23rd July 2012, 1:06 pm

Nikki Finn (admin) napsal:
Axie napsal:
Pěkné výsledky Smile První cvik nepochopím, já tolik nikdy nedala Very Happy Našla jsem svůj první Fit Test z dřívějška a vypadá takhle: 60, 60, 100, 36, 11, 17, 27, 60. Škoda, že jsem neměla chuť Insanity dokončit...

tak to jsi dobrá, to jsi dala na poprvé víc než ti dva v tom fittestu Smile možná i na poprvé víc než oni na konci Very Happy

Vím, že jsem v něčem byla lepší, ale ve všem ne Very Happy Já celkově byla překvapená, co v sobě mám. Insanity mi to ukázalo Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Nikki pro čtenáře fóra :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nikki pro čtenáře fóra :)   Nikki pro čtenáře fóra :) Empty23rd July 2012, 1:07 pm

Já si to teda nechám až na Insanity Very Happy teď se věnuju jenom Jill Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Nikki pro čtenáře fóra :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nikki pro čtenáře fóra :)   Nikki pro čtenáře fóra :) Empty23rd July 2012, 1:13 pm

tady ty fit testy jsou skvělé, kéž by podobných bylo více Smile hrozně ráda koukám na to, jak na tom člověk je, ono s přibývajícími cviky ubývá síla Very Happy takže to co se mi zdálo lehké, na to jsem pak vůbec neměla sílu Very Happy

já se do Insanity programu jako takového pouštět nebudu, ani do toho P90X pravděpodobně ne. vyhovuje mi teď momentálně Body Revolution a možnost, že je spousta workoutů, které mohu kombinovat. Až dokončím BR tak to budu kombinovat také, podle toho, co budu chtít zrovna cvičit. A jak na tom budu s časem Smile)

teď koukám, tys dala 27 push up jacks???? ty jo, jsi fakt dobrá ... tys předtím něco před insanity cvičila? máš opravdu krásné výsledky napoprvé Smile))
a líbí se mi tvoje nástěnka a cedulka na dveře Very Happy nechceš to sem holkám ukázat pro motivaci? Smile))
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Nikki pro čtenáře fóra :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nikki pro čtenáře fóra :)   Nikki pro čtenáře fóra :) Empty23rd July 2012, 3:06 pm

citace :
teď koukám, tys dala 27 push up jacks???? ty jo, jsi fakt dobrá ... tys předtím něco před insanity cvičila? máš opravdu krásné výsledky napoprvé Smile))
a líbí se mi tvoje nástěnka a cedulka na dveře Very Happy nechceš to sem holkám ukázat pro motivaci? Smile))

Tak možná nebyly úplně vzorové, ale odfláknuté taky ne Very Happy Zkrátka podle sil, se zaťatými zuby. Před Insanity jsem cvičila kousek 30 Day Shred, ale nedokončila jsem ho, nebavilo mě, taky Ripped in 30, to dopadlo stejně. Pak taky nějaký ten ZWOW. A cvičila jsem podle webu cviceni-doma.cz, to mi dalo hodně. Tam jsem se dozvěděla i o intervalových trénincích.
Vzhledem k tomu, že zítra odjíždím pryč a budu potom nástěnku aktualizovat (však víš, že jsem zjistila, že první fáze Body Revolution je pro mě moc snadná), pochlubím se vám až s novou nástěnkou a vším, co k ní patří Smile
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Nikki pro čtenáře fóra :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nikki pro čtenáře fóra :)   Nikki pro čtenáře fóra :) Empty26th July 2012, 10:21 am

Takže, přidávám jednu fotku ze včerejška, na blogu je toho víc, jelikož dnes mám za sebou přesně tři měsíce Smile)) Tahle fotka tam není, takže něco jako bonus pro fórum Very Happy

Omluvte styl, jakým byla fotka pořízena, nesnáším to sama Very Happy Ale jinak to nešlo Very Happy
KOnečně se do těch džínů vlezu !!!!!!!!!!!!!!!!!



Nikki pro čtenáře fóra :) Dscn3315
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Nikki pro čtenáře fóra :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nikki pro čtenáře fóra :)   Nikki pro čtenáře fóra :) Empty26th July 2012, 10:41 am

Koukala sem na fotky na blogu - a jednim slovem nádhera, neskutečný jak se ti tělo změnilo za pouhý 3 měsíce cheers Ted už máš krásně našlápnuto na ten six pack flower
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Nikki pro čtenáře fóra :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nikki pro čtenáře fóra :)   Nikki pro čtenáře fóra :) Empty26th July 2012, 10:47 am

strašně ho chci Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Nikki pro čtenáře fóra :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nikki pro čtenáře fóra :)   Nikki pro čtenáře fóra :) Empty26th July 2012, 1:18 pm

Nikki vypadáš neuvěřitelně výborně!!! Smile Břicho, stehna, zadek, ruce prostě vše nádherné!!! A six pack se už rýsuje! Moc gratuluji!!!
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Nikki pro čtenáře fóra :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nikki pro čtenáře fóra :)   Nikki pro čtenáře fóra :) Empty26th July 2012, 2:09 pm

holky moc díky Smile předtím jsem nad 6 packem vůbec nepřemýšlela, ale teď ho chci jak nic Very Happy takovej decentní Smile)) ale viditelnej Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Nikki pro čtenáře fóra :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nikki pro čtenáře fóra :)   Nikki pro čtenáře fóra :) Empty26th July 2012, 9:03 pm

Jo, jenom decentní... ten chci taky cheers A vypadáš úžasně, 3 měsíce tě fakt změnily Smile
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Nikki pro čtenáře fóra :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nikki pro čtenáře fóra :)   Nikki pro čtenáře fóra :) Empty26th July 2012, 10:26 pm

jsem zvědavá na porovnání za dalšího čtvrt roku Very Happy fakt jo Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Nikki pro čtenáře fóra :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nikki pro čtenáře fóra :)   Nikki pro čtenáře fóra :) Empty26th July 2012, 10:50 pm

To já taky... čas mi sice utíká velmi rychle, ale na druhou stranu je mi to tak líto - především kvůli dětem.. jsem z toho na měkko skoro každý večer.. jak to letí I love you
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Nikki pro čtenáře fóra :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nikki pro čtenáře fóra :)   Nikki pro čtenáře fóra :) Empty26th July 2012, 11:14 pm

ani mi nemluv Smile mně přijde, že ještě před měsícem byl ten můj v peřinkách a v září už jde do školy ... to zase prořvu Very Happy už na zápise mi valily slzy jak hrachy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Nikki pro čtenáře fóra :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nikki pro čtenáře fóra :)   Nikki pro čtenáře fóra :) Empty13th August 2012, 6:53 pm

Tak, aby bylo vidět, že to z těmy cíly do konce roku myslím vážně, zde si budu odškrtávat Jill a Insanity, respektive, všechny jejich workouty Smile) odcvičené Smile) mám na to sešit Very Happy takže to budu škrtat tam, ne tady, tady jen obrázky, ... bože Very Happy já už to radši postnu Very Happy kecám tady Very Happy



Nikki pro čtenáře fóra :) Dscn3610
Nikki pro čtenáře fóra :) Dscn3611
Nikki pro čtenáře fóra :) Dscn3612
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Nikki pro čtenáře fóra :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nikki pro čtenáře fóra :)   Nikki pro čtenáře fóra :) Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Nikki pro čtenáře fóra :)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 3Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Nikki
» Moje koníčky - Nikki

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Moje tělo - Fórum :: Sport :: Můj vlastní kanál-
Přejdi na: