Moje tělo - Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Poslední téma
» Oblečení na in-line bruslení
Podložka na cvičení Empty25th June 2015, 2:28 pm pro Anonymní

» Jane Fonda
Podložka na cvičení Empty5th December 2014, 10:58 am pro Anonymní

» Port de Bras
Podložka na cvičení Empty4th December 2014, 3:35 pm pro Anonymní

» Začínám 10.3.2014
Podložka na cvičení Empty16th July 2014, 11:07 am pro Anonymní

» Jak zhubnout nejdříve břicho ?
Podložka na cvičení Empty9th July 2014, 5:00 pm pro Anonymní

» Bob Harper
Podložka na cvičení Empty30th May 2014, 7:31 pm pro Anonymní

» Insanity workout
Podložka na cvičení Empty20th May 2014, 8:59 pm pro Anonymní

» Nedaří se mi, jsem zoufalá
Podložka na cvičení Empty20th May 2014, 1:09 pm pro Anonymní

» 6 MĚSÍČNÍ JÍDELNÍČEK
Podložka na cvičení Empty14th April 2014, 9:40 pm pro Anonymní

» Focus T25
Podložka na cvičení Empty1st April 2014, 1:07 pm pro Anonymní

» Moje proměna - věčný boj s kily(tuky)
Podložka na cvičení Empty31st March 2014, 9:03 am pro Anonymní

» Celulitida ..věčný boj
Podložka na cvičení Empty22nd March 2014, 11:43 am pro Anonymní

» www.fitnesstv.cz
Podložka na cvičení Empty15th March 2014, 11:52 am pro Anonymní

» únik moči při cvičení (skákání)
Podložka na cvičení Empty25th February 2014, 5:55 pm pro Anonymní

» Reawe mění vlastní život
Podložka na cvičení Empty25th February 2014, 11:05 am pro Anonymní

» Zmenšující se prsa
Podložka na cvičení Empty24th February 2014, 8:05 pm pro Anonymní

» Rosa a její boj za hezčí postavou
Podložka na cvičení Empty17th February 2014, 11:59 am pro Anonymní

» Bazální metabolismus vs. celkový příjem kalorií
Podložka na cvičení Empty29th January 2014, 8:26 am pro Anonymní

» Rotační disk
Podložka na cvičení Empty29th January 2014, 8:24 am pro Anonymní

» Spiralizér
Podložka na cvičení Empty28th January 2014, 9:49 am pro Anonymní

» Dokážu to!!
Podložka na cvičení Empty26th January 2014, 6:35 pm pro Anonymní

» cvičím jím a nehubnu
Podložka na cvičení Empty25th January 2014, 11:36 pm pro Anonymní

» Jak spalujeme (nejen) s Jillian
Podložka na cvičení Empty25th January 2014, 8:33 pm pro Anonymní

» Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?
Podložka na cvičení Empty20th January 2014, 2:02 pm pro Anonymní

» Podprsenky na beh
Podložka na cvičení Empty20th January 2014, 10:10 am pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Podložka na cvičení Empty9th January 2014, 5:31 pm pro Anonymní

» Časopisy
Podložka na cvičení Empty3rd January 2014, 5:26 pm pro Anonymní

» Činky
Podložka na cvičení Empty3rd January 2014, 5:25 pm pro Anonymní

» Botky
Podložka na cvičení Empty3rd January 2014, 5:24 pm pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Podložka na cvičení Empty2nd January 2014, 11:14 pm pro Anonymní

April 2024
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Kdo je přítomen
Celkem je zde přítomen 1 uživatel : 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 Anonymní

nikdo není přítomen

Nejvíce zde bylo současně přítomno 52 uživatelů dne 10th July 2014, 1:18 pm
Top posting users this week
No user

 

 Podložka na cvičení

Goto down 
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




Podložka na cvičení Empty
PříspěvekPředmět: Podložka na cvičení   Podložka na cvičení Empty16th July 2012, 12:41 pm

Ahojte, dlouho již sleduji tyto stránky (hlavně blog) a jsou super. Tak se trochu připojuji do diskuze. Máme doma novou dřevěnou lakovanou podlahu (asi týden). Předtím jsem měli koberec. No a já mám teď problém se cvičením (mimochodem cvičím Ripped in 30, week2), protože mi to na té podlaze stráášně podkluzuje. Zejména cviky, kdy jste nachystaná jakoby na kliky a různě "kmitáte" nohama. Asi mi nezbyde nic jiného než koupit podložku. Tak se chci zeptat, zda nemáte nějaký zaručený tip. Díky Tereza
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Podložka na cvičení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podložka na cvičení   Podložka na cvičení Empty16th July 2012, 12:45 pm

Líbilo by se mi něco, co mají na cvičení s Jill. Něco co přilne k podlaze a zároveň mně na tom nebudou podkluzovat tenisky Mad
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Podložka na cvičení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podložka na cvičení   Podložka na cvičení Empty16th July 2012, 12:51 pm

Ahoj Smile)) Já mám tuhle podložku,
http://www.zijemesportem.cz/gymnasticke-podlozky/1743-gymnasticka-podlozka-spokey-flexmat-ruzova.html
je sice dražší, ale opravdu se z podlahy nehne, mám ji na linu. Bohužel má nevýhodu, že je "tvrdší"... takže se mi na ni dělají špatně cviky v leže, tlačí to do páteře, takže na ni dávám ještě starší obyčejnou pěnovou karimatku asi za 70kč, protože ta zase klouže a natahuje se při různých cvicích, takže to musím kombinovat, bohužel.
POkud chceš vybírat, tak bych teď vybírala co nejsilnější, klidně nějakých 12mm ... teď jsem investovala do činek, ale až si to pokoupím a zase našetřím penízky , tak to asi budu řešit znovu ...
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Podložka na cvičení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podložka na cvičení   Podložka na cvičení Empty16th July 2012, 8:55 pm

Jejda, děkuji za inspiraci. Podložka vypadá pěkně Smile. Mě by možná ani nevadilo, že to nebude tak vysoké, tak měkké. Na cviky na břicho bych si lehla taky klidně na karimatku. Nebo ted tady máme rozložené dětské pěnové puzzle a na tom se pěkně cvičí Very Happy. Ale hlavně aby mi neklozaly nohy. To mě teda pěkně štve, ten cvik mě potom ani nabaví Sad
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Podložka na cvičení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podložka na cvičení   Podložka na cvičení Empty16th July 2012, 10:07 pm

Já mám tuhle http://www.zijemesportem.cz/gymnasticke-podlozky/1746-gymnasticka-podlozka-spokey-satya-zelena.html Smile ale brala bych i měkčí a hlavně je docela po krátké době taková odrbaná, vypadá už hodně použitě za měsíc používání.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Podložka na cvičení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podložka na cvičení   Podložka na cvičení Empty16th July 2012, 11:07 pm

já cvičím na ručníku.. Very Happy a docela mi to vyhovuje:D
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Podložka na cvičení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podložka na cvičení   Podložka na cvičení Empty16th July 2012, 11:10 pm

Ja na deke:D
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Podložka na cvičení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podložka na cvičení   Podložka na cvičení Empty19th July 2012, 7:49 pm

Já tady cvičím na dece a sice je to divné, ale zatím mi to vyhovuje možná si časem pořídím nějak podložku, ale zatím si nestěžuji Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Podložka na cvičení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podložka na cvičení   Podložka na cvičení Empty21st July 2012, 3:48 pm

já cvičím na tlusté karimatce, která je na chlupatým koberci:-)) ale štve mě to, ptž koberec není přes celou místnost a tak mi celý tady ten můj posed občas ujíždí...
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Podložka na cvičení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podložka na cvičení   Podložka na cvičení Empty21st July 2012, 4:07 pm

já mám podložku stejnou jako zmínila Tery, akorát ve fialové barvě. Neklouže po dřevěné podlaze, ale je to mrcha. Když jsem se na ní rozplácla po cvičení celá zpocená, tak tam samozřejmě byl mokrý flek a jakmile je takhle mokrá, tak už na ní nohy kloužou. A jak psala Tery, tak se opravdu "odrbává".
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Podložka na cvičení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podložka na cvičení   Podložka na cvičení Empty1st August 2012, 9:09 pm

já už dlouhou dobu plánuji pořídit nějakou - důstojnou- podložku, protože cvičím na té pěnové, jak jsi psala Nikki a není to žádná sláva, spíš občas trochu drama se s ní domluvit. :DJógu cvičím na koberci s tím už jsem se smířila.
S podložkou ... hahá to by byla jiná. Děkuju vám holky za tipy. Jdu prohledávat internet a slintat. ))
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Podložka na cvičení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podložka na cvičení   Podložka na cvičení Empty24th November 2012, 11:45 am

Udělala jsem si radost a předčasně k mikulášovi za to, že jsem byla hodná Very Happy, jsem si koupila v alpine-pro karimatku od acry za 199 kč (levnější neměli) ale je dvouvrstvá, má 180 cm na délku, jsem spokojená Smile Podložka na cvičení 05l11mk

Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Podložka na cvičení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podložka na cvičení   Podložka na cvičení Empty25th November 2012, 10:10 pm

Já mám také karimatku. Dají se sehnat v armyshopech a jsou často i za pár desetikorun. Nicméně stále sháním něco z podobného materiálu ale širší. Nemá někdo tip?
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Podložka na cvičení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podložka na cvičení   Podložka na cvičení Empty25th November 2012, 10:59 pm

No já bych taky uvítala tip na podložku, na který by mě nebolely kolena, když cvičím odlehčené verze v plank pozicích Very Happy Jetli vůbec nějaká taková existuje Very Happy Já cvičim na koberci
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Podložka na cvičení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podložka na cvičení   Podložka na cvičení Empty26th November 2012, 7:37 pm

marketka: kup si jakoukoliv (mnohem lepší než koberec), ale doporučuju tu dvouvrstvou ta je na plank pozice opravdu jak dělaná Smile

já mám s tou mojí akorát problém, že není moc široká, ale místo toho dost dlouhá Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Podložka na cvičení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podložka na cvičení   Podložka na cvičení Empty27th November 2012, 11:33 am

Tak to diky za radu, ja jsem si rikala, ze to asi vyjde na stejnou - podlozka a koberec a
do ted jsem se tim nezabyvala. Tak ted se po nejaky dvouvrstvy a spravne siroky zacnu ohlizet Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Podložka na cvičení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podložka na cvičení   Podložka na cvičení Empty18th November 2013, 10:08 am

Ahoj, já doma používám tuto obyčejnou gymnastickou podložku a úplně mi stačí. Nemám spálená nebo otlačená kolena od koberce a drží jak přibitá Smile . Za ty peníze si myslím super Cool
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Podložka na cvičení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podložka na cvičení   Podložka na cvičení Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Podložka na cvičení
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Křeče při cvičení
» Cvičení pro začátečníky - starší osoby
» únik moči při cvičení (skákání)
» Může cvičení ovlivňovat cyklus periody?
» Moje prchavé pocity po cvičení, které bych chtěla sdělit :-))

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Moje tělo - Fórum :: Sport :: Fitness příslušenství-
Přejdi na: