Moje tělo - Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Poslední téma
» Oblečení na in-line bruslení
Bnwi pokračuje Empty25th June 2015, 2:28 pm pro Anonymní

» Jane Fonda
Bnwi pokračuje Empty5th December 2014, 10:58 am pro Anonymní

» Port de Bras
Bnwi pokračuje Empty4th December 2014, 3:35 pm pro Anonymní

» Začínám 10.3.2014
Bnwi pokračuje Empty16th July 2014, 11:07 am pro Anonymní

» Jak zhubnout nejdříve břicho ?
Bnwi pokračuje Empty9th July 2014, 5:00 pm pro Anonymní

» Bob Harper
Bnwi pokračuje Empty30th May 2014, 7:31 pm pro Anonymní

» Insanity workout
Bnwi pokračuje Empty20th May 2014, 8:59 pm pro Anonymní

» Nedaří se mi, jsem zoufalá
Bnwi pokračuje Empty20th May 2014, 1:09 pm pro Anonymní

» 6 MĚSÍČNÍ JÍDELNÍČEK
Bnwi pokračuje Empty14th April 2014, 9:40 pm pro Anonymní

» Focus T25
Bnwi pokračuje Empty1st April 2014, 1:07 pm pro Anonymní

» Moje proměna - věčný boj s kily(tuky)
Bnwi pokračuje Empty31st March 2014, 9:03 am pro Anonymní

» Celulitida ..věčný boj
Bnwi pokračuje Empty22nd March 2014, 11:43 am pro Anonymní

» www.fitnesstv.cz
Bnwi pokračuje Empty15th March 2014, 11:52 am pro Anonymní

» únik moči při cvičení (skákání)
Bnwi pokračuje Empty25th February 2014, 5:55 pm pro Anonymní

» Reawe mění vlastní život
Bnwi pokračuje Empty25th February 2014, 11:05 am pro Anonymní

» Zmenšující se prsa
Bnwi pokračuje Empty24th February 2014, 8:05 pm pro Anonymní

» Rosa a její boj za hezčí postavou
Bnwi pokračuje Empty17th February 2014, 11:59 am pro Anonymní

» Bazální metabolismus vs. celkový příjem kalorií
Bnwi pokračuje Empty29th January 2014, 8:26 am pro Anonymní

» Rotační disk
Bnwi pokračuje Empty29th January 2014, 8:24 am pro Anonymní

» Spiralizér
Bnwi pokračuje Empty28th January 2014, 9:49 am pro Anonymní

» Dokážu to!!
Bnwi pokračuje Empty26th January 2014, 6:35 pm pro Anonymní

» cvičím jím a nehubnu
Bnwi pokračuje Empty25th January 2014, 11:36 pm pro Anonymní

» Jak spalujeme (nejen) s Jillian
Bnwi pokračuje Empty25th January 2014, 8:33 pm pro Anonymní

» Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?
Bnwi pokračuje Empty20th January 2014, 2:02 pm pro Anonymní

» Podprsenky na beh
Bnwi pokračuje Empty20th January 2014, 10:10 am pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Bnwi pokračuje Empty9th January 2014, 5:31 pm pro Anonymní

» Časopisy
Bnwi pokračuje Empty3rd January 2014, 5:26 pm pro Anonymní

» Činky
Bnwi pokračuje Empty3rd January 2014, 5:25 pm pro Anonymní

» Botky
Bnwi pokračuje Empty3rd January 2014, 5:24 pm pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Bnwi pokračuje Empty2nd January 2014, 11:14 pm pro Anonymní

May 2024
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Kdo je přítomen
Celkem je zde přítomen 1 uživatel : 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 Anonymní

nikdo není přítomen

Nejvíce zde bylo současně přítomno 52 uživatelů dne 10th July 2014, 1:18 pm
Top posting users this week
No user

 

 Bnwi pokračuje

Goto down 
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




Bnwi pokračuje Empty
PříspěvekPředmět: Bnwi pokračuje   Bnwi pokračuje Empty8th January 2013, 8:51 pm

Zdravím! Smile

Rozhodla jsem se připojit se k vaší komunitě, protože to není zrovna krátká doba (alespoň pro mě ne), co jsem podlehla závislosti na cvičení. Posledního půl roku se snažím i zdravě živit, jelikož jsem předtím měla nějaké problémy v důsledku nedostatečného příjmu potravy, a tím pádem zvýšit pohyb. Někdy se mi nedaří, cvičit se nedonutím, v jídle hřeším, a proto se mi váha nehýbe, což mi ale nijak moc nevadí. Po tom, kolik jsem toho zhubla, mi momentální stav vyhovuje - zaměřuju se spíš na tvarování postavy a budování svalů. Nemám ráda údaje na váze, protože mých nynějších 59(možná 60?)kg/165cm rozhodně nevypadá tak, jak to vypadalo, když jsem byla bez svalů. Prostě a jednoduše, jsem o dvě čísla kalhot menší, než tehdy.

Začínala jsem na 68kg, s Jillian a několika dalšími programy jsem se dostala až na 56kg, něco jsem přibrala před svátkami a po nich, předpokládám na těch 59kg, ale na váhu chodím jen nerada. A dál - miluju boxování. Vždycky jsem taky chtěla začít běhat, ale vždy jsem si našla výmluvu. Proto moje workouty momentálně vedu ve stylu doma a ve škole.

Doufám, že mi občas pomůžete na mě samotnou dohlídnout Very Happy, a získám nějaké rady ohledně fitness-života Smile. Nejsem nováček, ale nejsem odborník, a vím, že ve spoustě věcí zřejmě dělám chybu. Moje tělo, které si poslední dobou stěžuje stále víc, mě donutilo se přidat sem, kde vím, že najdu smysluplné rady a podporu.

Nikki, děkuju za tohle fórum - možnost zdravě pečovat o své tělo a vědět, že je to správně Smile.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Bnwi pokračuje Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bnwi pokračuje   Bnwi pokračuje Empty9th January 2013, 12:41 am

V první řadě tě tu vítám, a gratuluji k dosavadním výsledkům, já si s váhou moc nerozumím(Ale kdysi jsem dala 20kg dolu, ale to jsem necvičila, jen jedla pravidelně, takže žádná svalová hmota Smile ) Tuto forum určitě je velkou motivací. Takže když se ti váha nehýbe, tak ani na sobě změny nevidíš, myslím ted i cm, nejen formování Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Bnwi pokračuje Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bnwi pokračuje   Bnwi pokračuje Empty9th January 2013, 7:38 pm

Rosa18:
Děkuju za přivítání Smile. Moc si toho cením.
Máš pravdu, že ani cm se mi moc nemění Smile. Ale cítím na sobě, že sílím, a začínají se mi rýsovat svaly... i to je pro mě motivací. Ale každopádně doufám, že časem i s těmi cm něco udělám Smile.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Bnwi pokračuje Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bnwi pokračuje   Bnwi pokračuje Empty9th January 2013, 10:10 pm

Bnwi: Vůbec nemáš zač! Smile Vím, že jsi u mě psala, že si taky moc nerozumíš s metrem, takže nevíš svoje míry? Smile Já když začínala, tak jsem měla boky-109, to "břicho" pod tím 113cm Sad, prsa-99cm, stehna 63 cm, pas-83, ten jsem naposledy měla mín, jak jsem psala u sebe, ale dneska i u ty mikči jsem viděla, že ten špek dole, je menší Very Happy Musím fakt najít ten metr Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Bnwi pokračuje Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bnwi pokračuje   Bnwi pokračuje Empty9th January 2013, 10:47 pm

Heh, tak mi psal kámoš, že ta jeho kámoška chce už ten metr a on je fuč Very Happy Nevíš koliš stojí nový? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Bnwi pokračuje Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bnwi pokračuje   Bnwi pokračuje Empty10th January 2013, 9:56 am

V galanterii to bude par korunová záležitosť. Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Bnwi pokračuje Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bnwi pokračuje   Bnwi pokračuje Empty10th January 2013, 6:11 pm

Rosa18: Jo, jsme na tom stejně Very Happy Very Happy. Já vůbec asi to, jaký mám pokrok, zaznamenávám spíš hlavou a myšlením, než že bych to dokumentovala... což je možná škoda, jenže já když vlezu na váhu, tak mám pak celý den strašně nepříjemné pocity a mám chuť se přejíst. Jen tak.
Ale změřit by se možná neuškodilo.

O ceně nemám páru, ale určitě to nebude nic drahého. Kam jsi ho zašantročila? Very Happy Doporučuju koupit rovnou i jeden sobě... Very Happy Wink
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Bnwi pokračuje Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bnwi pokračuje   Bnwi pokračuje Empty10th January 2013, 11:24 pm

Bnwi: Že jsem zvědavá, jak jsi přišla k tutomu nicku? Smile Já výsledky musím vidět, ve všem Very Happy Mno, fakt radši nelezu na váhu, hlavně, zjištuju že si dám třeba tři sousta něčeho a už nemůžu a je mi špatně, ale si to mám v hlavě nebo nevím, nebo si dám tři sousta a mám špatný pocit, že přiberu, přitom vím jak to je, nevím co to je se mnou ted, možná nervy z maturity, díky bohu jsme se dneska udobřili s přítelem, naše první velká krize, takže jsem z toho byla hodně v kelu, tak i to k tomu přispělo si myslím, tak uviím jestli to ted bude lepší, ale prostě já nedám denně ani 500kcal, hrozný, dneska jsem se snažila jíst víc, ale nic moc no, jsem si dělala oběd, a to šlo do koše a měla jsem jen rýži, mě vytočilo Very Happy. Ježiš, mám nějakou psavou, snad nevadí, jsem ještě taková happy z toho usmíření Very Happy Mno, v pondělí skočím a koupím dva Very Happy a začnu se učit měřit Very Happy Netuším kde je, prohledám kabelky ještě asi Very Happy jinak fakt nevím. Razz
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Bnwi pokračuje Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bnwi pokračuje   Bnwi pokračuje Empty11th January 2013, 11:57 pm

Klikla jsem na klávesnici Very Happy Very Happy.
Jo, já taky, ale.. nepotřebuju je mít na papíru, pokud víš, jak to myslím Smile.
To máš takhle dlouhodobě, že jíš míň, nebo je to jen přechodné? Určitě víš, že to není moc zdravé Smile. Ale chápu to, jestli se stresuješ... jenže pokud ti na hubnutí záleží, nemuselo by to zůstat na téhle rovině. Nemyslím to zle, doufám, že to pochopíš Smile. 500kcal je rozhodně na cvičícího člověka málo, i na necvičícího... mohlo by se to zvrhnout k přejídání.
S přítelem rozhodně gratuluju, určitě toho zažijete ještě spoustu.
V pohodě Very Happy. Od toho tu jsme - abychom se vypsali a podpořili Razz.
O tom určitě najdeš články na netu, o měření.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Bnwi pokračuje Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bnwi pokračuje   Bnwi pokračuje Empty12th January 2013, 2:24 am

Ach tak Very Happy... ano ano... ,mno já nikdy nejedla hodně, to. oufám si i říct, že málo, ale deska jsem jedla víc a ok, tak uvidíme dýl, právě že vím, že je to nezdraví. A samozřejmě to chápu, jak to myslíš Smile Jinak děkuju, no nevím, jak s přítelem, je to těžký, když mě je 20 jemu 34 let, nevím mno, přišla jsem ted s maturáku svojí třídy, byla jsem jen host bohužel, tak jsem trošku pila, doufám, že nepíšu něco co nechci Very Happy Mno, musím si první v pondělí ten metr koupit, každopádně jsem ještě než začal maturák, so zacvičila jillian Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Bnwi pokračuje Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bnwi pokračuje   Bnwi pokračuje Empty12th January 2013, 4:37 pm

Jsem zvědavá, jak ti to půjde s jídelníčkem Smile. Snad se podaří. Strava je rozhodně důležitá.
14 let? Jo, je to rozdíl Very Happy. No už jsem v životě viděla pár takových dvojic... vždycky záleží jen a jen na nich. Pokud je to člověkova spřízněná duše, ani věk nehraje roli. Jak už jste spolu dlouho?
Maturiťák tvojí třídy, ale byla jsi jen host...?
Za Jillian rozhodně chválím! Very Happy Že sis udělala čas i tak. Já mám zase dnes pocit, že si asi udělám volno. V týdnu jsem docela makala, uvidím, jak se mi bude chtít večer. Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Bnwi pokračuje Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bnwi pokračuje   Bnwi pokračuje Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Bnwi pokračuje
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Lenka111-boj pokračuje

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Moje tělo - Fórum :: Vaše tělo :: Vaše proměny-
Přejdi na: