Moje tělo - Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Poslední téma
» Oblečení na in-line bruslení
Nikolas: Chci být zase sexy! - Stránka 2 Empty25th June 2015, 2:28 pm pro Anonymní

» Jane Fonda
Nikolas: Chci být zase sexy! - Stránka 2 Empty5th December 2014, 10:58 am pro Anonymní

» Port de Bras
Nikolas: Chci být zase sexy! - Stránka 2 Empty4th December 2014, 3:35 pm pro Anonymní

» Začínám 10.3.2014
Nikolas: Chci být zase sexy! - Stránka 2 Empty16th July 2014, 11:07 am pro Anonymní

» Jak zhubnout nejdříve břicho ?
Nikolas: Chci být zase sexy! - Stránka 2 Empty9th July 2014, 5:00 pm pro Anonymní

» Bob Harper
Nikolas: Chci být zase sexy! - Stránka 2 Empty30th May 2014, 7:31 pm pro Anonymní

» Insanity workout
Nikolas: Chci být zase sexy! - Stránka 2 Empty20th May 2014, 8:59 pm pro Anonymní

» Nedaří se mi, jsem zoufalá
Nikolas: Chci být zase sexy! - Stránka 2 Empty20th May 2014, 1:09 pm pro Anonymní

» 6 MĚSÍČNÍ JÍDELNÍČEK
Nikolas: Chci být zase sexy! - Stránka 2 Empty14th April 2014, 9:40 pm pro Anonymní

» Focus T25
Nikolas: Chci být zase sexy! - Stránka 2 Empty1st April 2014, 1:07 pm pro Anonymní

» Moje proměna - věčný boj s kily(tuky)
Nikolas: Chci být zase sexy! - Stránka 2 Empty31st March 2014, 9:03 am pro Anonymní

» Celulitida ..věčný boj
Nikolas: Chci být zase sexy! - Stránka 2 Empty22nd March 2014, 11:43 am pro Anonymní

» www.fitnesstv.cz
Nikolas: Chci být zase sexy! - Stránka 2 Empty15th March 2014, 11:52 am pro Anonymní

» únik moči při cvičení (skákání)
Nikolas: Chci být zase sexy! - Stránka 2 Empty25th February 2014, 5:55 pm pro Anonymní

» Reawe mění vlastní život
Nikolas: Chci být zase sexy! - Stránka 2 Empty25th February 2014, 11:05 am pro Anonymní

» Zmenšující se prsa
Nikolas: Chci být zase sexy! - Stránka 2 Empty24th February 2014, 8:05 pm pro Anonymní

» Rosa a její boj za hezčí postavou
Nikolas: Chci být zase sexy! - Stránka 2 Empty17th February 2014, 11:59 am pro Anonymní

» Bazální metabolismus vs. celkový příjem kalorií
Nikolas: Chci být zase sexy! - Stránka 2 Empty29th January 2014, 8:26 am pro Anonymní

» Rotační disk
Nikolas: Chci být zase sexy! - Stránka 2 Empty29th January 2014, 8:24 am pro Anonymní

» Spiralizér
Nikolas: Chci být zase sexy! - Stránka 2 Empty28th January 2014, 9:49 am pro Anonymní

» Dokážu to!!
Nikolas: Chci být zase sexy! - Stránka 2 Empty26th January 2014, 6:35 pm pro Anonymní

» cvičím jím a nehubnu
Nikolas: Chci být zase sexy! - Stránka 2 Empty25th January 2014, 11:36 pm pro Anonymní

» Jak spalujeme (nejen) s Jillian
Nikolas: Chci být zase sexy! - Stránka 2 Empty25th January 2014, 8:33 pm pro Anonymní

» Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?
Nikolas: Chci být zase sexy! - Stránka 2 Empty20th January 2014, 2:02 pm pro Anonymní

» Podprsenky na beh
Nikolas: Chci být zase sexy! - Stránka 2 Empty20th January 2014, 10:10 am pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Nikolas: Chci být zase sexy! - Stránka 2 Empty9th January 2014, 5:31 pm pro Anonymní

» Časopisy
Nikolas: Chci být zase sexy! - Stránka 2 Empty3rd January 2014, 5:26 pm pro Anonymní

» Činky
Nikolas: Chci být zase sexy! - Stránka 2 Empty3rd January 2014, 5:25 pm pro Anonymní

» Botky
Nikolas: Chci být zase sexy! - Stránka 2 Empty3rd January 2014, 5:24 pm pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Nikolas: Chci být zase sexy! - Stránka 2 Empty2nd January 2014, 11:14 pm pro Anonymní

April 2024
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Kdo je přítomen
Celkem je zde přítomno 4 uživatelů : 0 registrovaných, 0 skrytých a 4 Anonymních

nikdo není přítomen

Nejvíce zde bylo současně přítomno 52 uživatelů dne 10th July 2014, 1:18 pm
Top posting users this week
No user

 

 Nikolas: Chci být zase sexy!

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




Nikolas: Chci být zase sexy! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nikolas: Chci být zase sexy!   Nikolas: Chci být zase sexy! - Stránka 2 Empty27th December 2012, 1:05 pm

nemyslim si Smile to máš dobrý, že to má na tebe takovýhle pozitivní účinky Smile a nepomůže ti vzít si třeba bandáž na kotník?
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Nikolas: Chci být zase sexy! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nikolas: Chci být zase sexy!   Nikolas: Chci být zase sexy! - Stránka 2 Empty1st January 2013, 4:55 pm

Tak mám za sebou tři měsíce snažení. Už měsíc a půl cvičím HIIT a k tomu různé kardio. Úbytek na centimetry je od minulého měření nepatrný, to je prostě tím, že jsem skoro vůbec nezměnila jídelníček. Asi budu muset, jenže když jsem na koleji, tak se to prostě nedá. No, jsem silnější a hodně se mi zpevnilo tělo, hlavně stehna a lýtka. Udělám na jeden zátah 15 kliků, už zvládnu zase udělat most a cítím se skvěle. Jen teď budu muset asi víc zapracovat na tom jídle a na kardiu, hlavně už se chci definitivně zbavit těch hnusných špeků na bokách, které tam pořád ještě trochu straší. A pak se taky chci konečně zbavit těch povislých paží. Smile)

Míry (poslední měření před měsícem):
Prsa: 89 cm (bez změny)
Pas: 68 cm (-2 cm)
Pupek: 85,5 cm (+1,5 cm)
Zadek: 99 cm (bez změny)
Levé stehno: 57,5 cm (-0,5 cm)
Levé lýtko: 37 cm (bez změny)

Nevím, možná se špatně měřím. Podle mě jsou úbytky na fotkách patrnější, než v číslech. Sad Asi to dělám špatně, přijde mi divné, že přes zadek mám pořád stejně a přes břicho víc.

Nikolas: Chci být zase sexy! - Stránka 2 A>
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Nikolas: Chci být zase sexy! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nikolas: Chci být zase sexy!   Nikolas: Chci být zase sexy! - Stránka 2 Empty1st January 2013, 5:19 pm

100% sis to změřila nějak špatně, jelikož už od oka je vidět, že jsi se "zmenšila" Smile i přes fotku jde krásně vidět jak máš zpevněno, a to teprv za 3 měsíce, úžasný Smile jo jídlo je základ 70% jídlo 30% cvičení Wink pročpak je to na koleji problém? Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Nikolas: Chci být zase sexy! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nikolas: Chci být zase sexy!   Nikolas: Chci být zase sexy! - Stránka 2 Empty1st January 2013, 5:27 pm

Seasha napsal:
100% sis to změřila nějak špatně, jelikož už od oka je vidět, že jsi se "zmenšila" Smile i přes fotku jde krásně vidět jak máš zpevněno, a to teprv za 3 měsíce, úžasný Smile jo jídlo je základ 70% jídlo 30% cvičení Wink pročpak je to na koleji problém? Smile

Je to takový blbý, ale... no, naši mě finančně vůbec nepodporují a já se svou výplatou jen tak tak vyjdu (mám ten rozvrh tak na nic, že se mi nedaří sehnat práci, ve které by to bylo lepší), a tak se někdy (docela často poslední dobou) stane, že mám na týden 100 - 150 Kč, a z toho se prostě moc zdravě vyžít nedá. Nebo já zatím aspoň nepřišla na to jak. Mražená pizza, bílé pečivo atd. jsou prostě pořád výhodnější a třeba taková zelenina - tu prostě kupuju jen ve slevě a mám jí možná tak 30g na den, když už. Na víkendy jezdím domů, tak tam se to dá, tam jím docela hezky. Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Nikolas: Chci být zase sexy! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nikolas: Chci být zase sexy!   Nikolas: Chci být zase sexy! - Stránka 2 Empty1st January 2013, 5:33 pm

Jéje, tak to je docela problém, zrovna ovoce a zelenina je základ zdravýho jídelníčku, a co si vozit z domova zásoby?
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Nikolas: Chci být zase sexy! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nikolas: Chci být zase sexy!   Nikolas: Chci být zase sexy! - Stránka 2 Empty1st January 2013, 5:37 pm

Seasha napsal:
Jéje, tak to je docela problém, zrovna ovoce a zelenina je základ zdravýho jídelníčku, a co si vozit z domova zásoby?

To dělám, když můžu. Jenže to je taky trochu komplikovaný, protože naši koupili chatu a začali tam dost často jezdit a opravovat, takže většinou už se ani moc nestarají, jestli je doma plná lednička, protože se tam jen otočí nebo přespí, když jdou do práce. Takže doma je většinou jen pár rohlíků, nějaká ta uzenina a tak, ale tím to končí. Bráchovi je to jedno, ten sní všechno a stejně se to na něm nepodepíše, takže kromě mě nikdo doma nemá pocit, že by bylo něco špatně.

Ale tak... Dala jsem si předsevzetí, že se na to jídlo fakt zaměřím, jak to půjde, tak i když třeba nebudu jíst úplně ukázkově, aspoň se budu snažit ty porce nějak vyrovnávat a jíst pravidelně. Smile))
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Nikolas: Chci být zase sexy! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nikolas: Chci být zase sexy!   Nikolas: Chci být zase sexy! - Stránka 2 Empty1st January 2013, 5:59 pm

opravdu ti to nezávidím, zkus se pořádně podívat po obchodech, jestli tam nenajdeš něco lepšího než mraženou pizzu, zrovna ta je dost velký zlo Wink ,ale je fajn, že se snažíš, držim palce Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Nikolas: Chci být zase sexy! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nikolas: Chci být zase sexy!   Nikolas: Chci být zase sexy! - Stránka 2 Empty4th March 2013, 8:30 pm

Ach jo, po dlouhé době sem píšu a po dlouhé době mám totální krizi. Teď jsem týden tak nějak marodila s chřipkou, a tak jsem necvičila. No a dneska, když jsem se na to zase vrhla, hrozně mě to všechno zdeptalo. Před 2 týdny jsem dalal 22 pánských kliků. Minulý týden (je teda fakt, že jsem byla oslabená) jsem dala jen 3! No chápete to? Dneska jen 10. Asi ještě nejsem úplně v pohodě, ale doufám,že se na svůj rekord zase brzo dostanu.
Když necvičím, tak víc jím. Protože nemám výčitky, že jsem cvičila zbytečně, pokud se nacpu. Takže jsem po tom marodění docela nafouklá a když jsem se viděla v zrcadle, jako bych se vrátila o pár měsíců zpátky...

Jinak s jídlem jsem na tom teď byla docela dobře. Smile Ve zkouškovém bylo víc času na vaření a víc peněz taky, takže jsem dokonce ukuchtila svůj první vepřový vývar s domácími nudlemi a zeleninou, pak taky spoustu jiných zajímavých jídel (např. můžu doporučit těstoviny s fenyklem, mrkví, jarní cibulkou a kukuřicí - ty byly fakt super! Smile ). Teď už je to zase horší, ale aspoň jsem si koupila krabičky a budu si vařit o víkendu, pak si to na kolej jen převezu a dám na mražák. Protože mi umřel notebook (zrádce!), tak jsem si musela koupit nový a když jsem teď počítala finance, mám na 4 dny na koleji rozpočet asi 100 Kč. Hladová nejsem a ani se nepřežírám, ale zeleninu téměř nekupuju (jen když narazím na dobrou akci Very Happy) a maso taky ne, obecně mám asi dost málo bílkovin.

No, cvičím Insanity (jsem v polovině) a je to totálně nejlepší, co jsem kdy cvičila. Už to i dojedu bez větších obtíží, ale centimetry dolů nejdou. Jen se zpevňuju. Chyba je opravdu v tom jídle, to vím, ale momentálně mám pocit, že se na to všechno snad vykašlu... Sad
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Nikolas: Chci být zase sexy! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nikolas: Chci být zase sexy!   Nikolas: Chci být zase sexy! - Stránka 2 Empty5th March 2013, 8:53 am

AveNikolas, moc ti rozumím...já kvůli vleklým zdravotním problémům necvičila měsíc!! Nebyla síla, párkrát jsem to zkusila, ale dostala jsem druhý den od těla takovou ťafku, že jsem hodně rychle hodila zpátečku...cvičím zase od minulého týdne a je znát, že fyzička šla dolů...a tělo je celkově oslabenější. To je ale normální...
Důležitý pro mě bylo, že na cm to zůstalo téměř jako před měsícem, pouze na břichu jsem cm přibrala a 1 kg na váhu (ale přiznávám bez mučení, že můj jídelníček byl v době nemoci krize, jednou jsem neměla na nic chuť, pak jsem nemohla jíst přes bolavý krk, pak jsem se zase dopovala sladkým, páč už jsem potřebovala energii,...). Ale beru to tak, že pauza byla nutná a věřím, že se zase do toho svého tempa dostanu co nevidět Wink

Insanity - dávám klobouk dolů I love you Láká mě to, ale vím, že bych to teď prostě nedala...jsi dobrá!

Tak nic nevzdávej, jasný?? Very Happy Dotáhla jsi to daleko a dotáhneš ještě dál! I love you
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Nikolas: Chci být zase sexy! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nikolas: Chci být zase sexy!   Nikolas: Chci být zase sexy! - Stránka 2 Empty8th March 2013, 5:36 pm

Hurá! Je teplo. Smile Konečně jsem vytáhla sukni ze skříně a víte, co mě potěšilo? Tu svou oblíbenou už nemám úplně natěsno a nemusím se bát, že mi každou chvíli rupne. Smile Takže přecejen je tu nějaká změna na postavě, mám z toho radost. Tak se chci pochlubit fotkou. Takhle oblečená si nepřipadám tak hrozně jako na těch fotkách v prádle. No, do plavek bych ještě nešla, ale jaro tedy přivítám s úsměvem. Smile

P.S. nekoukejte na ten bordel. Very Happy

Nikolas: Chci být zase sexy! - Stránka 2 A>

Nikolas: Chci být zase sexy! - Stránka 2 A>
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Nikolas: Chci být zase sexy! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nikolas: Chci být zase sexy!   Nikolas: Chci být zase sexy! - Stránka 2 Empty8th March 2013, 7:13 pm

sluší ti to Smile
Návrat nahoru Goto down
 
Nikolas: Chci být zase sexy!
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Zase od začátku?
» Já chci taky být KRÁSNÁ
» Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Moje tělo - Fórum :: Vaše tělo :: Vaše proměny-
Přejdi na: