Moje tělo - Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Poslední téma
» Oblečení na in-line bruslení
O pár (klidně i víc) kilo lehčí Miruš - Stránka 2 Empty25th June 2015, 2:28 pm pro Anonymní

» Jane Fonda
O pár (klidně i víc) kilo lehčí Miruš - Stránka 2 Empty5th December 2014, 10:58 am pro Anonymní

» Port de Bras
O pár (klidně i víc) kilo lehčí Miruš - Stránka 2 Empty4th December 2014, 3:35 pm pro Anonymní

» Začínám 10.3.2014
O pár (klidně i víc) kilo lehčí Miruš - Stránka 2 Empty16th July 2014, 11:07 am pro Anonymní

» Jak zhubnout nejdříve břicho ?
O pár (klidně i víc) kilo lehčí Miruš - Stránka 2 Empty9th July 2014, 5:00 pm pro Anonymní

» Bob Harper
O pár (klidně i víc) kilo lehčí Miruš - Stránka 2 Empty30th May 2014, 7:31 pm pro Anonymní

» Insanity workout
O pár (klidně i víc) kilo lehčí Miruš - Stránka 2 Empty20th May 2014, 8:59 pm pro Anonymní

» Nedaří se mi, jsem zoufalá
O pár (klidně i víc) kilo lehčí Miruš - Stránka 2 Empty20th May 2014, 1:09 pm pro Anonymní

» 6 MĚSÍČNÍ JÍDELNÍČEK
O pár (klidně i víc) kilo lehčí Miruš - Stránka 2 Empty14th April 2014, 9:40 pm pro Anonymní

» Focus T25
O pár (klidně i víc) kilo lehčí Miruš - Stránka 2 Empty1st April 2014, 1:07 pm pro Anonymní

» Moje proměna - věčný boj s kily(tuky)
O pár (klidně i víc) kilo lehčí Miruš - Stránka 2 Empty31st March 2014, 9:03 am pro Anonymní

» Celulitida ..věčný boj
O pár (klidně i víc) kilo lehčí Miruš - Stránka 2 Empty22nd March 2014, 11:43 am pro Anonymní

» www.fitnesstv.cz
O pár (klidně i víc) kilo lehčí Miruš - Stránka 2 Empty15th March 2014, 11:52 am pro Anonymní

» únik moči při cvičení (skákání)
O pár (klidně i víc) kilo lehčí Miruš - Stránka 2 Empty25th February 2014, 5:55 pm pro Anonymní

» Reawe mění vlastní život
O pár (klidně i víc) kilo lehčí Miruš - Stránka 2 Empty25th February 2014, 11:05 am pro Anonymní

» Zmenšující se prsa
O pár (klidně i víc) kilo lehčí Miruš - Stránka 2 Empty24th February 2014, 8:05 pm pro Anonymní

» Rosa a její boj za hezčí postavou
O pár (klidně i víc) kilo lehčí Miruš - Stránka 2 Empty17th February 2014, 11:59 am pro Anonymní

» Bazální metabolismus vs. celkový příjem kalorií
O pár (klidně i víc) kilo lehčí Miruš - Stránka 2 Empty29th January 2014, 8:26 am pro Anonymní

» Rotační disk
O pár (klidně i víc) kilo lehčí Miruš - Stránka 2 Empty29th January 2014, 8:24 am pro Anonymní

» Spiralizér
O pár (klidně i víc) kilo lehčí Miruš - Stránka 2 Empty28th January 2014, 9:49 am pro Anonymní

» Dokážu to!!
O pár (klidně i víc) kilo lehčí Miruš - Stránka 2 Empty26th January 2014, 6:35 pm pro Anonymní

» cvičím jím a nehubnu
O pár (klidně i víc) kilo lehčí Miruš - Stránka 2 Empty25th January 2014, 11:36 pm pro Anonymní

» Jak spalujeme (nejen) s Jillian
O pár (klidně i víc) kilo lehčí Miruš - Stránka 2 Empty25th January 2014, 8:33 pm pro Anonymní

» Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?
O pár (klidně i víc) kilo lehčí Miruš - Stránka 2 Empty20th January 2014, 2:02 pm pro Anonymní

» Podprsenky na beh
O pár (klidně i víc) kilo lehčí Miruš - Stránka 2 Empty20th January 2014, 10:10 am pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
O pár (klidně i víc) kilo lehčí Miruš - Stránka 2 Empty9th January 2014, 5:31 pm pro Anonymní

» Časopisy
O pár (klidně i víc) kilo lehčí Miruš - Stránka 2 Empty3rd January 2014, 5:26 pm pro Anonymní

» Činky
O pár (klidně i víc) kilo lehčí Miruš - Stránka 2 Empty3rd January 2014, 5:25 pm pro Anonymní

» Botky
O pár (klidně i víc) kilo lehčí Miruš - Stránka 2 Empty3rd January 2014, 5:24 pm pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
O pár (klidně i víc) kilo lehčí Miruš - Stránka 2 Empty2nd January 2014, 11:14 pm pro Anonymní

May 2024
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Kdo je přítomen
Celkem je zde přítomno 2 uživatelů : 0 registrovaných, 0 skrytých a 2 Anonymních

nikdo není přítomen

Nejvíce zde bylo současně přítomno 52 uživatelů dne 10th July 2014, 1:18 pm
Top posting users this week
No user

 

 O pár (klidně i víc) kilo lehčí Miruš

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




O pár (klidně i víc) kilo lehčí Miruš - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: O pár (klidně i víc) kilo lehčí Miruš   O pár (klidně i víc) kilo lehčí Miruš - Stránka 2 Empty25th August 2012, 1:11 pm

Gratuluji k centimetrům flower

Mě se stehna strašně dlouho nehnula.. asi jsem je šetřila Cool

Drž se!
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




O pár (klidně i víc) kilo lehčí Miruš - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: O pár (klidně i víc) kilo lehčí Miruš   O pár (klidně i víc) kilo lehčí Miruš - Stránka 2 Empty25th August 2012, 1:25 pm

su blb.... Paže jen 0,5 cm Very Happy

Agafja, děkuju, nápodobně flower
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




O pár (klidně i víc) kilo lehčí Miruš - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: O pár (klidně i víc) kilo lehčí Miruš   O pár (klidně i víc) kilo lehčí Miruš - Stránka 2 Empty26th August 2012, 3:49 pm

Stehna jsou většinou ty nejtěžší no Very Happy Ale gratuluji Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




O pár (klidně i víc) kilo lehčí Miruš - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: O pár (klidně i víc) kilo lehčí Miruš   O pár (klidně i víc) kilo lehčí Miruš - Stránka 2 Empty1st September 2012, 7:38 am

Týden od posledního měření je pryč, tady jsou výsledky:

prsa 96 (-2cm) to by i stačilo...
boky 100 (-1cm)

stehna 57 (-1cm)

pas 80 (-2cm)

břicho 92,5 (-0,5cm)

paže 31 (-0,5cm)



váha klesla na 71,1 (-2kg) ups, tak doufám, že to byly jen tuky...
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




O pár (klidně i víc) kilo lehčí Miruš - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: O pár (klidně i víc) kilo lehčí Miruš   O pár (klidně i víc) kilo lehčí Miruš - Stránka 2 Empty1st September 2012, 9:10 am

Krása! Blahopřeji Smile Váha se s tím tento týden opravdu nepárala Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




O pár (klidně i víc) kilo lehčí Miruš - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: O pár (klidně i víc) kilo lehčí Miruš   O pár (klidně i víc) kilo lehčí Miruš - Stránka 2 Empty1st September 2012, 7:13 pm

Posílám veeelkou gratulaci!! Fakt super!! cheers
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




O pár (klidně i víc) kilo lehčí Miruš - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: O pár (klidně i víc) kilo lehčí Miruš   O pár (klidně i víc) kilo lehčí Miruš - Stránka 2 Empty1st September 2012, 8:34 pm

Axie, Agafja, děkuju flower
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




O pár (klidně i víc) kilo lehčí Miruš - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: O pár (klidně i víc) kilo lehčí Miruš   O pár (klidně i víc) kilo lehčí Miruš - Stránka 2 Empty1st September 2012, 8:45 pm

Stehna se nám pohnula váha taky Smile Ostatně jako všechno, gratuluji Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




O pár (klidně i víc) kilo lehčí Miruš - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: O pár (klidně i víc) kilo lehčí Miruš   O pár (klidně i víc) kilo lehčí Miruš - Stránka 2 Empty1st September 2012, 9:20 pm

Meimei, díky Very Happy No ta stehna to už potřebují jako sůl:-D
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




O pár (klidně i víc) kilo lehčí Miruš - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: O pár (klidně i víc) kilo lehčí Miruš   O pár (klidně i víc) kilo lehčí Miruš - Stránka 2 Empty8th September 2012, 7:10 am

Zase uplynul další týden , tady jsou výsledky:


prsa 96 (stejně)
boky 98 (-2cm)
stehna 55 (-2cm)
pas 77 (-3cm)
břicho 88 (-4,5cm) - nekolikrát jsem to přeměřovala a fakt:-o
paže 30 (-1cm)


váha klesla na 69,1 (zase -2kg) asi aby se mi to dobře počítalo:-D
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




O pár (klidně i víc) kilo lehčí Miruš - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: O pár (klidně i víc) kilo lehčí Miruš   O pár (klidně i víc) kilo lehčí Miruš - Stránka 2 Empty8th September 2012, 9:29 am

Tohle všechno za týden??? NEskutečný!!! cheers
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




O pár (klidně i víc) kilo lehčí Miruš - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: O pár (klidně i víc) kilo lehčí Miruš   O pár (klidně i víc) kilo lehčí Miruš - Stránka 2 Empty8th September 2012, 9:48 am

taky nechápu.. nejdřív nic a pak tolik Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




O pár (klidně i víc) kilo lehčí Miruš - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: O pár (klidně i víc) kilo lehčí Miruš   O pár (klidně i víc) kilo lehčí Miruš - Stránka 2 Empty8th September 2012, 10:56 am

Miriam - taky zírám.. už to čtu asi po třetí a nechápu Very Happy Very Happy (mírná závist Embarassed Very Happy )
Gratuluji! Jsi skvělá!
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




O pár (klidně i víc) kilo lehčí Miruš - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: O pár (klidně i víc) kilo lehčí Miruš   O pár (klidně i víc) kilo lehčí Miruš - Stránka 2 Empty9th September 2012, 8:58 am

Tak to je skvělé! Smile Já můžu jen tiše závidět
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

O pár (klidně i víc) kilo lehčí Miruš - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: O pár (klidně i víc) kilo lehčí Miruš   O pár (klidně i víc) kilo lehčí Miruš - Stránka 2 Empty9th September 2012, 11:51 am

Gratuluji Smile)) moc!!! cheers
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




O pár (klidně i víc) kilo lehčí Miruš - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: O pár (klidně i víc) kilo lehčí Miruš   O pár (klidně i víc) kilo lehčí Miruš - Stránka 2 Empty9th September 2012, 7:06 pm

týý jo ,paráda ,přes to břicho to skočilo nádherně cheers
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




O pár (klidně i víc) kilo lehčí Miruš - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: O pár (klidně i víc) kilo lehčí Miruš   O pár (klidně i víc) kilo lehčí Miruš - Stránka 2 Empty9th September 2012, 8:15 pm

Holky, všem moc děkuju!!!! Jsem zvědavá na focení příští týden. Sice to furt asi nebude ješě moc k dívání, ale rozhodně to bude lepší než na začátku Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




O pár (klidně i víc) kilo lehčí Miruš - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: O pár (klidně i víc) kilo lehčí Miruš   O pár (klidně i víc) kilo lehčí Miruš - Stránka 2 Empty9th September 2012, 8:51 pm

Já myslím, že na fotce to bude hodně vidět! Těším se!!
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




O pár (klidně i víc) kilo lehčí Miruš - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: O pár (klidně i víc) kilo lehčí Miruš   O pár (klidně i víc) kilo lehčí Miruš - Stránka 2 Empty15th September 2012, 4:00 pm

Dnešní měření:



prsa 95 (-1cm) o ou...:-/ celkem -3cm

boky 98 (stejně) celkem -7cm

stehna 53 (-2cm) celkem -6cm

pas 77 (stejně) celkem -14cm

břicho 88 (stejně) celkem -10cm

paže 29,5 (-0,5cm) celkem -2,5cm



váha klesla na 68 (-1,1 kg) celkem -7kg



a fotos v mém blogu (viz níže)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




O pár (klidně i víc) kilo lehčí Miruš - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: O pár (klidně i víc) kilo lehčí Miruš   O pár (klidně i víc) kilo lehčí Miruš - Stránka 2 Empty15th September 2012, 6:22 pm

Opět gratuluji. Ty stehna ti jdou dolů jako blázen.. myslíš, že je to tím během?
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




O pár (klidně i víc) kilo lehčí Miruš - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: O pár (klidně i víc) kilo lehčí Miruš   O pár (klidně i víc) kilo lehčí Miruš - Stránka 2 Empty15th September 2012, 7:20 pm

Agafja, děkuju sunny

Já ti nevím, zda tím během... Na fotce mi to ani tolik nepřijde, ale když na sobě vidím, že mám mezi stehnama konečně trochu mezeru, tak je to fáááájn Very Happy Very Happy cheers
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




O pár (klidně i víc) kilo lehčí Miruš - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: O pár (klidně i víc) kilo lehčí Miruš   O pár (klidně i víc) kilo lehčí Miruš - Stránka 2 Empty15th September 2012, 7:39 pm

Nějak mi nejde okomentovat fotky na tvém blogu - takže zde: fotky jsou skvělý.. cm jsou fakt hodně vidět!! Jsi skvělá!
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




O pár (klidně i víc) kilo lehčí Miruš - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: O pár (klidně i víc) kilo lehčí Miruš   O pár (klidně i víc) kilo lehčí Miruš - Stránka 2 Empty15th September 2012, 8:11 pm

Ty pokroky jsou úplně krásně vidět! Vyhladila se ti kůže a stehna jsou o tolik menší! Prostě zázrak! cheers
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




O pár (klidně i víc) kilo lehčí Miruš - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: O pár (klidně i víc) kilo lehčí Miruš   O pár (klidně i víc) kilo lehčí Miruš - Stránka 2 Empty15th September 2012, 8:31 pm

Agafja, japato? To je divné, že ty komentáře nejdou.... Moc děkuju!!!
Sifzuška, taky díky flower

Bez podpory vás ostatních by to šlo mnohem hůř. Je super, že se tak "nakopáváme" Smile
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

O pár (klidně i víc) kilo lehčí Miruš - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: O pár (klidně i víc) kilo lehčí Miruš   O pár (klidně i víc) kilo lehčí Miruš - Stránka 2 Empty15th September 2012, 9:15 pm

Jůůů, 53 přes stehna, tak to je krásné... to máš o půl cenťáku už méně jak já Smile))) gratuluji Smile)) já se z těch 53,5 ne a ne hnout Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





O pár (klidně i víc) kilo lehčí Miruš - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: O pár (klidně i víc) kilo lehčí Miruš   O pár (klidně i víc) kilo lehčí Miruš - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
O pár (klidně i víc) kilo lehčí Miruš
Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Moje tělo - Fórum :: Vaše tělo :: Vaše proměny-
Přejdi na: