Moje tělo - Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Poslední téma
» Oblečení na in-line bruslení
Jak efektivně kombinovat tréninky? Empty25th June 2015, 2:28 pm pro Anonymní

» Jane Fonda
Jak efektivně kombinovat tréninky? Empty5th December 2014, 10:58 am pro Anonymní

» Port de Bras
Jak efektivně kombinovat tréninky? Empty4th December 2014, 3:35 pm pro Anonymní

» Začínám 10.3.2014
Jak efektivně kombinovat tréninky? Empty16th July 2014, 11:07 am pro Anonymní

» Jak zhubnout nejdříve břicho ?
Jak efektivně kombinovat tréninky? Empty9th July 2014, 5:00 pm pro Anonymní

» Bob Harper
Jak efektivně kombinovat tréninky? Empty30th May 2014, 7:31 pm pro Anonymní

» Insanity workout
Jak efektivně kombinovat tréninky? Empty20th May 2014, 8:59 pm pro Anonymní

» Nedaří se mi, jsem zoufalá
Jak efektivně kombinovat tréninky? Empty20th May 2014, 1:09 pm pro Anonymní

» 6 MĚSÍČNÍ JÍDELNÍČEK
Jak efektivně kombinovat tréninky? Empty14th April 2014, 9:40 pm pro Anonymní

» Focus T25
Jak efektivně kombinovat tréninky? Empty1st April 2014, 1:07 pm pro Anonymní

» Moje proměna - věčný boj s kily(tuky)
Jak efektivně kombinovat tréninky? Empty31st March 2014, 9:03 am pro Anonymní

» Celulitida ..věčný boj
Jak efektivně kombinovat tréninky? Empty22nd March 2014, 11:43 am pro Anonymní

» www.fitnesstv.cz
Jak efektivně kombinovat tréninky? Empty15th March 2014, 11:52 am pro Anonymní

» únik moči při cvičení (skákání)
Jak efektivně kombinovat tréninky? Empty25th February 2014, 5:55 pm pro Anonymní

» Reawe mění vlastní život
Jak efektivně kombinovat tréninky? Empty25th February 2014, 11:05 am pro Anonymní

» Zmenšující se prsa
Jak efektivně kombinovat tréninky? Empty24th February 2014, 8:05 pm pro Anonymní

» Rosa a její boj za hezčí postavou
Jak efektivně kombinovat tréninky? Empty17th February 2014, 11:59 am pro Anonymní

» Bazální metabolismus vs. celkový příjem kalorií
Jak efektivně kombinovat tréninky? Empty29th January 2014, 8:26 am pro Anonymní

» Rotační disk
Jak efektivně kombinovat tréninky? Empty29th January 2014, 8:24 am pro Anonymní

» Spiralizér
Jak efektivně kombinovat tréninky? Empty28th January 2014, 9:49 am pro Anonymní

» Dokážu to!!
Jak efektivně kombinovat tréninky? Empty26th January 2014, 6:35 pm pro Anonymní

» cvičím jím a nehubnu
Jak efektivně kombinovat tréninky? Empty25th January 2014, 11:36 pm pro Anonymní

» Jak spalujeme (nejen) s Jillian
Jak efektivně kombinovat tréninky? Empty25th January 2014, 8:33 pm pro Anonymní

» Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?
Jak efektivně kombinovat tréninky? Empty20th January 2014, 2:02 pm pro Anonymní

» Podprsenky na beh
Jak efektivně kombinovat tréninky? Empty20th January 2014, 10:10 am pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Jak efektivně kombinovat tréninky? Empty9th January 2014, 5:31 pm pro Anonymní

» Časopisy
Jak efektivně kombinovat tréninky? Empty3rd January 2014, 5:26 pm pro Anonymní

» Činky
Jak efektivně kombinovat tréninky? Empty3rd January 2014, 5:25 pm pro Anonymní

» Botky
Jak efektivně kombinovat tréninky? Empty3rd January 2014, 5:24 pm pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Jak efektivně kombinovat tréninky? Empty2nd January 2014, 11:14 pm pro Anonymní

April 2024
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Kdo je přítomen
Celkem je zde přítomno 5 uživatelů : 0 registrovaných, 0 skrytých a 5 Anonymních

nikdo není přítomen

Nejvíce zde bylo současně přítomno 52 uživatelů dne 10th July 2014, 1:18 pm
Top posting users this week
No user

 

 Jak efektivně kombinovat tréninky?

Goto down 
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




Jak efektivně kombinovat tréninky? Empty
PříspěvekPředmět: Jak efektivně kombinovat tréninky?   Jak efektivně kombinovat tréninky? Empty16th August 2012, 11:18 am

Ahoj holky (možná i kluci?),
na stránkách jedné z bloggerek, jsem našla zajímavý článek o tom, že není vhodné kombinovat interval trénink a posilovaní v jeden den. Což, zní logicky, ale asi se to vylučuje s tréninkovým plánem, který např. doporučuje Jill
v BR jako nultý nakopávací týden, tedy ráno workout a odpo cardio. Mě samotné přijde 30 min W V BR málo, tak k tomu přidávám aspoň 30 min jiného Jillianina cvičení (No more trouble ..., atd.)
Takže jaký je váš názor a zkušenosti?
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Jak efektivně kombinovat tréninky? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak efektivně kombinovat tréninky?   Jak efektivně kombinovat tréninky? Empty16th August 2012, 11:50 am

Ahoj, já si nemyslím, že je na tom něco špatné, ale vždycky se najde někdo, kdo bude tvrdit opak. To je tak na světě úplně ale úplně se vším. Dokonce znám lidi, kteří zásadně nedoporučují jíst jahody, protože prý v sobě mají jakousi látku, co údajně neprospívá tělu.

Já si naopak myslím, že bychom měli poslouchat své tělo a dělat to, co mu dělá dobře. A pokud mi intervalový trénink maximálně vyhovuje, tak ho dělat budu Smile) takže můj názor Smile)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jak efektivně kombinovat tréninky? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak efektivně kombinovat tréninky?   Jak efektivně kombinovat tréninky? Empty16th August 2012, 12:07 pm

To je to, co mě dřív dohánělo k šílenství, každý trenér nebo poradce
tvrdí něco jiného, večer nejezte sacharidyxjezte, nesmíte přílohyxsmíte, cvič ránoxvečer atd.
Takže na to kašlu a jak Nikky říkáš, poslouchám svoje tělo.
Mimochodem jíst jahody (a mám dojem že ani broskve či syrovou brokolici a zelí) nedoporučuje ani JILL ve fitness guidu k BR, dokonce tam tu látku přesně zmiňuje. Bohužel nevládnu aj natolik, abych přesně pochopila, cože nám to způsobuje.
Mimochodem, co tobě se osvědčilo jako nejlepší kombinace cvičení v jeden den?
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Jak efektivně kombinovat tréninky? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak efektivně kombinovat tréninky?   Jak efektivně kombinovat tréninky? Empty16th August 2012, 12:40 pm

jojo, je to opravdu těžké, co ti jeden bude "dovolovat" , druhej bude "zakazovat"... takže spíše se zaměřit, co bude dělat dobře tělu Smile jinak bychom se ze všech těch rad zbláznili Smile))

Mám pocit, že ano, že je to dokonce Jill s těma jahodama, že je to v tom průvodci... schválně se podívám Smile aha, takže jo, píše o tom, ale nepíše, že je nesmíš jíst vůbec, ale neměl by je člověk jíst v rámci plánu shazování kil, jsou tam i broskve, oříšky...

Já když cvičím s jill tak jsou vesměs tréninky zaměřené na všechno, trochu z posilování, trochu z kardia, trochu břišní svalstvo apod. Když si dávám třeba náhradu místo takových tréninků, tak si vemu něco, co je zaměřené třeba jen na bříško, nebo stehna a zadeček, nebo je to vyloženě kardio... střídám to hodně podle nálady a podle toho, co jsem ten týden cvičila méně. Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jak efektivně kombinovat tréninky? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak efektivně kombinovat tréninky?   Jak efektivně kombinovat tréninky? Empty16th August 2012, 2:16 pm

Jde především o to, aby člověk nedělal intervalový trénink PŘED posilováním. Pak může mít IT dokonce opačný účinek, než jaký od něj očekáváme.
Pokud ale dopoledne posilujeme a odpoledne si dáme nějaké kardio nebo IT, neměl by být problém.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jak efektivně kombinovat tréninky? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak efektivně kombinovat tréninky?   Jak efektivně kombinovat tréninky? Empty16th August 2012, 6:23 pm

Takže ještě jednou pro blbky jako jsem já: nejdřív posilovací workout a pak cardio?
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jak efektivně kombinovat tréninky? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak efektivně kombinovat tréninky?   Jak efektivně kombinovat tréninky? Empty16th August 2012, 6:50 pm

Kardio není totéž jako intervalový trénink Wink
Obyčejné kardio si klidně můžeš dát před posilováním - třeba na rozehřátí. Intervalový trénink v žádném případě. Ten po posilování, ideálně až další den.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jak efektivně kombinovat tréninky? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak efektivně kombinovat tréninky?   Jak efektivně kombinovat tréninky? Empty16th August 2012, 8:18 pm

Embarassed Embarassed
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jak efektivně kombinovat tréninky? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak efektivně kombinovat tréninky?   Jak efektivně kombinovat tréninky? Empty16th August 2012, 9:20 pm

Mě se dokonce zdá že když dám cardio a tak pak hned posilovací workout tak mi jde líp.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jak efektivně kombinovat tréninky? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak efektivně kombinovat tréninky?   Jak efektivně kombinovat tréninky? Empty17th August 2012, 10:07 am

teda to s těma jahodama a broskvema je pro mě novinka:-o Já se tím cpu jak najatá... Embarassed
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jak efektivně kombinovat tréninky? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak efektivně kombinovat tréninky?   Jak efektivně kombinovat tréninky? Empty17th August 2012, 12:27 pm

Tak jsem se více podívala na to, proč Jill nedoporučuje při redukci váhy pojídat broskve a jahody (mimo jiných potravin) a zjistila jsem, že obsahují tzv. goitrogeny, česky strumigenní látky. Struma je jednoduše zvětšení štítné žlázy a může i nemusí změnit funkci žlázy. Jen na vysvětlenou proč to vadí při hubnutí pár vět z internetu:

Působení strumigenů – Strumigeny jsou látky v některých potravinách, které způsobují zvětšení štítné žlázy a vznik strumy. Nacházejí se například v kapustě nebo v zelí. Jejich nadměrné pojídání může štítnou žlázu zvětšit. Porucha funkce žlázy u této příčiny nebývá. Řešením je snížit přísun strumigenů v potravě, v případě příliš velké štítné žlázy lze tuto chirurgicky odstranit.
Štítná žláza produkuje hormony tyroxin a trijodtyronin, které mají v organismu mnoho funkcí – u dítěte se podílí na vývoji centrálního nervového systému, u dospělých mají vliv na ENERGETICKÝ METABOLISMUS A UDRŽOVÁNÍ TĚLESNÉ HMOTNOSTI,------ a už jsme doma-------- na srdeční frekvenci, na funkci trávícího systému a mnoho dalších. Pro tvorbu těchto hormonů potřebuje štítná žláza jód, který přijímáme v potravě (u nás se z tohoto důvodu jóduje sůl).

Pro zajímavost strumigeny jsou taky v soje a produktech z ní, ano i v tofu, burácích, brokolici, květáku, ředkvičkách, již zmiňované ovoci atd.

Pro více info: http://www.whfoods.com/genpage.php?tname=george&dbid=47
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jak efektivně kombinovat tréninky? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak efektivně kombinovat tréninky?   Jak efektivně kombinovat tréninky? Empty17th August 2012, 12:46 pm

Zajímavé informace Smile

Já ale zastávám názor, že všeho moc škodí. Kdybychom měli rozebrat každou potravinu - k čemu je dobrá a čemu škodí, asi bychom toho moc jíst nemohli.
Myslím, že pokud se někdo od rána do večera neláduje jahodami, broskvemi, buráky a dalšími zmíněnými potravinami, takovéto problémy ho minou. Samozřejmě je každý člověk originál a každý máme předpoklady pro něco jiného.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jak efektivně kombinovat tréninky? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak efektivně kombinovat tréninky?   Jak efektivně kombinovat tréninky? Empty17th August 2012, 12:53 pm

Axie, souhlasím s tebou, proto mě překvapuje, že to Jill řeší, taky si myslím,
že pokud nesníš denně kilo jahod a buráků, tak nemá smysl se tím zabývat.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jak efektivně kombinovat tréninky? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak efektivně kombinovat tréninky?   Jak efektivně kombinovat tréninky? Empty6th September 2012, 10:31 pm

Tak si vymýšlím vlastní program.
Myslíte, že mám každý den spálit cca stejně? Když spaluji "hodně" mám si dělat pauzu 2X týdně?
Jde o to, aby mnoho dřiny nebylo spíše kontraproduktivní.
Plán je zatím:
Po Spinning, út - 6w6p, st - killer, čt - NMTZ, pá - 6w6P, so - banish

možná si udělám volno v pátek a v sobotu dám banish a v neděli 6w6p
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jak efektivně kombinovat tréninky? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak efektivně kombinovat tréninky?   Jak efektivně kombinovat tréninky? Empty7th September 2012, 6:43 am

Já bych si asi dala ty brušáky v neděli, i když je pravda, že to na ně bude zátah jak blázen... Ale tak můžeš to po nějaké době změnit.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jak efektivně kombinovat tréninky? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak efektivně kombinovat tréninky?   Jak efektivně kombinovat tréninky? Empty30th September 2012, 4:23 pm

Ahoj, ani nevím, kam svůj přízpěvek zařadit, tak mě kdyžtak někdo oparvte:)
Narazila jsem na Tvoje stránky, Nikki a jsou opravdu super, díky za něSmile!

Chtěla bych se zeptat, co byste mi doporučili za program, když se chci pouze vyrýsovat. Ale hodně, abych měla svaly jako Jill:) Já vím, zní to šíleně, ale líbí se mi svaly na holkách a chci mít taky takové tělo a hlavně vím, že to jde:)
Dělala jsem cca 8 let atletiku, z toho cca jeden rok jsem velmi tvrdě trénovala a měla jsem fakt svaly:D Pak jsem s tím ale skončila, protože už mě to prostě nebavilo. Pak jsem cca 9 měsíců nedělala vůbec nic, jen nějaké příležitostné nebo občasné sportování. Pak už jsem si připadala rozkydlá a když jsem se koukala na svoje fotky v plavkách, říkala jsem si, že bych s tím chtěla něco udělat. Kamrádka mi poslala 30day shared, tak jsem se do toho hned pustila tělo se zase krásně zpevnilo:) Ačkoliv jsem docela sportovní žena, překvapilo mě, jak je cvičení namáhavé a hlavně účinné. Když jsem docvičila, byla jsem docela šťastná, že si můžu odpočinout, ale po pár dnech mě napadlo, že bych si mohla zacvičit něco dalšího:) Pak jsem začala hledat něco o Jill a narazila na tyhle uplně nejlepší stránky:)
Tak teď už k mému dotazu:
Ráda bych teď cvičila spíše tak, aby mě to bavilo a ne, protože bych si musela říkat, že musím a ráda bych vyzkoušela různé programy, abych zjistila, co mě bude bavit. Ráda bych cvičila tak 5x týdně s tím, že 1-2x by to bylo kardio a nejvíce bych cvičila cviky na svaly celého těla a třeba 1x v týdnu bych si vyzkoušla zaměření na určitou partii... A potom na léto bych se chtěla právě pořádně osvalit a najet přesně na nějaký program/sérii programů za sebou a dodržovat to přesně. Začla bych klidně třeba už v lednu. Tak by mě zajímalo, co byste mi vymysleli:) Jako první mě napadlo Body Revolution. Zkoušela jsem si zacvičit první workout a přišlo mi to i docela jednoduché. Bylo to vlastně skoro jen posilování a docela málo cardio. Ale na druhou stranu si myslím, že by to takhle mohlo být lepší na nárůst svalové hmoty:) Pak jsem si ještě přečetla recenzi od Nikky a tak mě to trochu odradilo. Nic jiného než 30day shared a první workout z BR jsem zatím necvičila (jsem teď nemocnáSad), ale pilně stahuji všechno, co jde:D Nechci ale brát žádné proteiny a přípravdky na růst svalů, nějak jsem k tomu nikdy neměla důvěru a radeji bych nechala svaly růst přirozenou cestou:))
Myslíte, že je to dobrý nápad začít takhle - jen, co mě baví a pak do toho pořádně vlítnout nebo je to blbost? A co pak? Najet na BR nebo nějakou sérii kratších programů za sebou? Jak si tak pročítám, co je v ostatních programech říkala jsem si, že by mohly být také zajímavé. Napište, co si o tom všem myslíte:)
Díky
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jak efektivně kombinovat tréninky? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak efektivně kombinovat tréninky?   Jak efektivně kombinovat tréninky? Empty12th October 2012, 6:52 pm

Tady jsem se dočetla, že by se neměl cvičit intervalový trénink před posilováním, já si ale docela oblíbila variantu cvičení: Ripped in 30 (určitý level) a za tím hned (někdy s přestávkou) BR workouty... v čem je toto špatně? Slyším poprvé, že se to nemá cvičit takto za sebou, tak mě to zajímá, abych kdyžtak svoje tréninky poupravila Smile děkuju
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Jak efektivně kombinovat tréninky? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak efektivně kombinovat tréninky?   Jak efektivně kombinovat tréninky? Empty12th October 2012, 10:00 pm

Ripped i BR jsou intervalové tréninky... tam nic nekazíš podle mě.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jak efektivně kombinovat tréninky? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak efektivně kombinovat tréninky?   Jak efektivně kombinovat tréninky? Empty13th October 2012, 3:34 pm

Nikki Finn (admin) napsal:
Ripped i BR jsou intervalové tréninky... tam nic nekazíš podle mě.

To jsem ráda, opravdu mi to vyhovuje, dát si je takhle za sebou. I když uvidím, jestli to půjde i u workoutu 5 dohromady s ripped čtyřkou Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jak efektivně kombinovat tréninky? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak efektivně kombinovat tréninky?   Jak efektivně kombinovat tréninky? Empty17th October 2012, 12:36 pm

Mám za sebou shred, body revolution, a v pátek končim ripped. Co dál?? Asi si nějaký týden dám kombinaci workoutů Jill a pak nevim, jestli P90X ale to mi příde časově (nejen časově) náročný. Laughing
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Jak efektivně kombinovat tréninky? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak efektivně kombinovat tréninky?   Jak efektivně kombinovat tréninky? Empty17th October 2012, 1:01 pm

extreme shed & shred Wink))
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jak efektivně kombinovat tréninky? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak efektivně kombinovat tréninky?   Jak efektivně kombinovat tréninky? Empty3rd January 2013, 7:58 pm

Ahoj, ráda bych se zeptala, který z tréninků od Jill nebo Boba se dá považovat za aerobní a ne HIIT, protože ve svých článcích Nikki uvedla, že mezi aerobní cvičení patří např. běh, jízda na kole apod. což teď v zimě moc nejde tak by mě zajímalo jestli je možná nějaká alternativa. Bohužel mám taky "problém" se svojí tepovkou, prostudovala jsem pár článků na netu a z těch jsem vyrozuměla, že nejlepší pro spalování tuku je aerobní činnost mezi 60-80% tepovky a já s tím mám dost velký problém, protože je pro mě takřka nemožné mít tep takhle nízko i když cvičím něco ne moc intenzivního od Jill tak mám pořád tep 170 a výš. Myslíte že je to problém pokud chci dát dolů nějaký tuk? Díky za odpovědi
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jak efektivně kombinovat tréninky? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak efektivně kombinovat tréninky?   Jak efektivně kombinovat tréninky? Empty13th January 2013, 9:11 pm

to s tym tepom by zaujimalo aj mna :-/ mam s tym dost problem....
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jak efektivně kombinovat tréninky? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak efektivně kombinovat tréninky?   Jak efektivně kombinovat tréninky? Empty13th January 2013, 9:18 pm

já si myslim, že tohle už je moc odborný, důležitý je, že se člověk hýbe a pak logicky hubne a spaluje Smile nedělala bych z toho vědu Wink
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jak efektivně kombinovat tréninky? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak efektivně kombinovat tréninky?   Jak efektivně kombinovat tréninky? Empty13th January 2013, 9:27 pm

je prave, ja som kardiaticka ci ako to nazvat :-D mam prolaps, s tym suviasiaci stale vysoky tep.... ale sama si viem urcit co zvladnem a kde sa uz moc premaham co neni dobre, a zatial pohoda :-) lekar ma akurat varoval, ze si mam davat na to pozor lebo hrozi aj infarkt , alebo teda neviem ako sa nazve inak srdcove zlyhanie, len obcas ma to stve :-( tep hned mega vysoky ....
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Jak efektivně kombinovat tréninky? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak efektivně kombinovat tréninky?   Jak efektivně kombinovat tréninky? Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Jak efektivně kombinovat tréninky?
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Nike běžecké tréninky Praha

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Moje tělo - Fórum :: Sport :: Tréninkové programy-
Přejdi na: