Moje tělo - Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Poslední téma
» Oblečení na in-line bruslení
Čo ma potešilo a nastvalo? - Stránka 2 Empty25th June 2015, 2:28 pm pro Anonymní

» Jane Fonda
Čo ma potešilo a nastvalo? - Stránka 2 Empty5th December 2014, 10:58 am pro Anonymní

» Port de Bras
Čo ma potešilo a nastvalo? - Stránka 2 Empty4th December 2014, 3:35 pm pro Anonymní

» Začínám 10.3.2014
Čo ma potešilo a nastvalo? - Stránka 2 Empty16th July 2014, 11:07 am pro Anonymní

» Jak zhubnout nejdříve břicho ?
Čo ma potešilo a nastvalo? - Stránka 2 Empty9th July 2014, 5:00 pm pro Anonymní

» Bob Harper
Čo ma potešilo a nastvalo? - Stránka 2 Empty30th May 2014, 7:31 pm pro Anonymní

» Insanity workout
Čo ma potešilo a nastvalo? - Stránka 2 Empty20th May 2014, 8:59 pm pro Anonymní

» Nedaří se mi, jsem zoufalá
Čo ma potešilo a nastvalo? - Stránka 2 Empty20th May 2014, 1:09 pm pro Anonymní

» 6 MĚSÍČNÍ JÍDELNÍČEK
Čo ma potešilo a nastvalo? - Stránka 2 Empty14th April 2014, 9:40 pm pro Anonymní

» Focus T25
Čo ma potešilo a nastvalo? - Stránka 2 Empty1st April 2014, 1:07 pm pro Anonymní

» Moje proměna - věčný boj s kily(tuky)
Čo ma potešilo a nastvalo? - Stránka 2 Empty31st March 2014, 9:03 am pro Anonymní

» Celulitida ..věčný boj
Čo ma potešilo a nastvalo? - Stránka 2 Empty22nd March 2014, 11:43 am pro Anonymní

» www.fitnesstv.cz
Čo ma potešilo a nastvalo? - Stránka 2 Empty15th March 2014, 11:52 am pro Anonymní

» únik moči při cvičení (skákání)
Čo ma potešilo a nastvalo? - Stránka 2 Empty25th February 2014, 5:55 pm pro Anonymní

» Reawe mění vlastní život
Čo ma potešilo a nastvalo? - Stránka 2 Empty25th February 2014, 11:05 am pro Anonymní

» Zmenšující se prsa
Čo ma potešilo a nastvalo? - Stránka 2 Empty24th February 2014, 8:05 pm pro Anonymní

» Rosa a její boj za hezčí postavou
Čo ma potešilo a nastvalo? - Stránka 2 Empty17th February 2014, 11:59 am pro Anonymní

» Bazální metabolismus vs. celkový příjem kalorií
Čo ma potešilo a nastvalo? - Stránka 2 Empty29th January 2014, 8:26 am pro Anonymní

» Rotační disk
Čo ma potešilo a nastvalo? - Stránka 2 Empty29th January 2014, 8:24 am pro Anonymní

» Spiralizér
Čo ma potešilo a nastvalo? - Stránka 2 Empty28th January 2014, 9:49 am pro Anonymní

» Dokážu to!!
Čo ma potešilo a nastvalo? - Stránka 2 Empty26th January 2014, 6:35 pm pro Anonymní

» cvičím jím a nehubnu
Čo ma potešilo a nastvalo? - Stránka 2 Empty25th January 2014, 11:36 pm pro Anonymní

» Jak spalujeme (nejen) s Jillian
Čo ma potešilo a nastvalo? - Stránka 2 Empty25th January 2014, 8:33 pm pro Anonymní

» Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?
Čo ma potešilo a nastvalo? - Stránka 2 Empty20th January 2014, 2:02 pm pro Anonymní

» Podprsenky na beh
Čo ma potešilo a nastvalo? - Stránka 2 Empty20th January 2014, 10:10 am pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Čo ma potešilo a nastvalo? - Stránka 2 Empty9th January 2014, 5:31 pm pro Anonymní

» Časopisy
Čo ma potešilo a nastvalo? - Stránka 2 Empty3rd January 2014, 5:26 pm pro Anonymní

» Činky
Čo ma potešilo a nastvalo? - Stránka 2 Empty3rd January 2014, 5:25 pm pro Anonymní

» Botky
Čo ma potešilo a nastvalo? - Stránka 2 Empty3rd January 2014, 5:24 pm pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Čo ma potešilo a nastvalo? - Stránka 2 Empty2nd January 2014, 11:14 pm pro Anonymní

April 2024
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Kdo je přítomen
Celkem je zde přítomno 3 uživatelů : 0 registrovaných, 0 skrytých a 3 Anonymních

nikdo není přítomen

Nejvíce zde bylo současně přítomno 52 uživatelů dne 10th July 2014, 1:18 pm
Top posting users this week
No user

 

 Čo ma potešilo a nastvalo?

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




Čo ma potešilo a nastvalo? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo ma potešilo a nastvalo?   Čo ma potešilo a nastvalo? - Stránka 2 Empty23rd August 2012, 6:42 pm

Běžkyni taktéž gratuluji, to je super Smile

Jinak já jsem si dnes udělala radost, když jsem si za 60,- (!!!!) koupila knížku Asijská kuchyně v kostce ( http://www.kosmas.cz/knihy/166794/asijska-kuchyne-v-kostce/ ) a už jsem si vybrala spoustu receptů, které si z toho uvařím, i když jsem předtím nikdy asijskou kuchyni vařit nezkoušela Embarassed
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Čo ma potešilo a nastvalo? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo ma potešilo a nastvalo?   Čo ma potešilo a nastvalo? - Stránka 2 Empty23rd August 2012, 9:24 pm

j.kovarova: Páni 60? No nekup to, ať ti chutná Smile

Bežkyňa: Moc gratuluju Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Čo ma potešilo a nastvalo? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo ma potešilo a nastvalo?   Čo ma potešilo a nastvalo? - Stránka 2 Empty26th August 2012, 10:25 am

Hrozně mě potěšilo nové číslo časopisu FOTO, protože se v něm objevily ČTYŘI MOJE FOTKY, juchůůůůů cheers
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Čo ma potešilo a nastvalo? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo ma potešilo a nastvalo?   Čo ma potešilo a nastvalo? - Stránka 2 Empty26th August 2012, 12:40 pm

j.kovarova To je super!! To fakt gratuluji.. fotky máš opravdu krásné, takže se není čemu divit Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Čo ma potešilo a nastvalo? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo ma potešilo a nastvalo?   Čo ma potešilo a nastvalo? - Stránka 2 Empty26th August 2012, 2:40 pm

To je super!!!
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Čo ma potešilo a nastvalo? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo ma potešilo a nastvalo?   Čo ma potešilo a nastvalo? - Stránka 2 Empty26th August 2012, 3:48 pm

To gratuluju!! Smile
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Čo ma potešilo a nastvalo? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo ma potešilo a nastvalo?   Čo ma potešilo a nastvalo? - Stránka 2 Empty26th August 2012, 8:58 pm

Jani, gratulace velká Smile))
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Čo ma potešilo a nastvalo? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo ma potešilo a nastvalo?   Čo ma potešilo a nastvalo? - Stránka 2 Empty26th August 2012, 9:42 pm

Gratuluju Bežkyni k přispívání a Janči k fotkám flower
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Čo ma potešilo a nastvalo? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo ma potešilo a nastvalo?   Čo ma potešilo a nastvalo? - Stránka 2 Empty27th August 2012, 9:37 am

Díky všem, Běžkyni také gratuluji a Nikki je zpět, hurá Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Čo ma potešilo a nastvalo? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo ma potešilo a nastvalo?   Čo ma potešilo a nastvalo? - Stránka 2 Empty27th August 2012, 3:15 pm

Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Čo ma potešilo a nastvalo? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo ma potešilo a nastvalo?   Čo ma potešilo a nastvalo? - Stránka 2 Empty30th August 2012, 10:04 pm

Ach jo holky, já jsem tak naštvaná Crying or Very sad NEMŮŽU CVIČIT. Včera v noci mě něco štíplo do nohy, říkám si - sakra už zase..no dobře, tak mě to trochu napuchne namažu to a bude pohoda. Radši jsem si tedy včera dala volno. Teda chtěla jsem jít bruslit, vlastně jsem šla. 10 min jsem se převlékala do sportovního, nazouvala brusle a nasazovala chrániče. Tak se spokojeně rozjedu a najednou obrovská bolest a nemohla jsem ujet ani těch 20 metrů zpátky k autu Sad. Jenom že dnes jsem musela kvůli škole do Prahy a nachodila jsem tam nějakých pár km a teď trpím jako kůň. Nemůžu se na nohu ani postavit, napuchlý to mám 2x víc než včera a kromě mazání vážně nevím, co s tím mám dělat. Crying or Very sad A hlavně nemůžu žádný pohyb. Zítra si zkusím dát aspoň kliky, nebo něco, co půjde. Stalo se to někomu někdy taky?
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Čo ma potešilo a nastvalo? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo ma potešilo a nastvalo?   Čo ma potešilo a nastvalo? - Stránka 2 Empty31st August 2012, 11:15 am

Janeee, já mám teď zase problém s kotníkem. Mám sice bandáž, ale i tak je to šílená bolest. Chci si pořídit lepší botky, ale to taky nestojí pár korunek. Cvičím i tak, nechci to vzdát jelikož se na sebe už nemůžu dívat a vím že nějakej handicap by mě zastavil a pak by se mi špatně vracelo zpět. Četla jsem hodně na internetu (sic to není potvrzený, ale spousta lidí a i doktorů se shoduje), že převážné bolesti má člověk buď z nadměrného cvičení, kdy má tělo takovou zátěž, kterou nezvládá a druhou věcí je, že spousta lidí právě volí špatnou obuv, která právě tyto bolesti způsobuje...
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Čo ma potešilo a nastvalo? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo ma potešilo a nastvalo?   Čo ma potešilo a nastvalo? - Stránka 2 Empty31st August 2012, 11:24 am

Unikve napsal:
Janeee, já mám teď zase problém s kotníkem. Mám sice bandáž, ale i tak je to šílená bolest. Chci si pořídit lepší botky, ale to taky nestojí pár korunek. Cvičím i tak, nechci to vzdát jelikož se na sebe už nemůžu dívat a vím že nějakej handicap by mě zastavil a pak by se mi špatně vracelo zpět. Četla jsem hodně na internetu (sic to není potvrzený, ale spousta lidí a i doktorů se shoduje), že převážné bolesti má člověk buď z nadměrného cvičení, kdy má tělo takovou zátěž, kterou nezvládá a druhou věcí je, že spousta lidí právě volí špatnou obuv, která právě tyto bolesti způsobuje...

No když já to mám opravdu z toho štípnutí čím si (bohužel nevím, protože jsem spala). Kdyby to bolelo jenom trochu, tak si taky zacvičím, ale jelikož opravdu nemůžu ani došlápnout na nohu, tak je to nesmysl. Dneska se s tím stavím do lékárny, ať mi poradí. V našem malém městě bohužel není doktor, který by mi s tím pomohl, takže to nechám když tak na pondělí na výjezd jinam Wink. Snad to ale do té doby přejde, jinak se zblázním. Ještě ke všemu mám jet příští pátek na poznávací zájezd do Francie. 3 měsíce jsem v kuse pracovala (brigádně) a teď když mám jet konečně na dovolenou, tak tohle - prostě pech! Crying or Very sad
Tebe obdivuji, že cvičím i s problémy s kotníkem, ale ono je to cvičení vážně droga že? Laughing Ale ty lepší botky si rozhodně kup, já se na to taky chystám. Mám vybrané ve Sportisimu. Sice mám doma boty na fitness, ale jsou hrozně tvrdé a ve Sportisimu mají teď v akci za 1190 nebo tak nějak a po zkušenosti jedné trenérky fitboxu do nich asi půjdu Smile.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Čo ma potešilo a nastvalo? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo ma potešilo a nastvalo?   Čo ma potešilo a nastvalo? - Stránka 2 Empty31st August 2012, 12:22 pm

Hehe droga to je, hlavně spíš si splnit cíl, a to je shodit nabraných 25 kilo z těhotenství před 3 a půl rokama Very Happy Cítit se se dobře, zdravě jíst a pohyb co mi od malička chyběl Smile Jako malá jsem cvičila Olinku Šípkovou a strašně mě bavila Smile Jinak s tou tvojí nožkou bych si asi zašla k doktorce, jestli to nebude něco vážného, nikdy nevíš;-) A já co se týče bot určitě si nějaký koupím, právě jsem zjistila, že ty moje botky v kterých cvičím jsou na tenis Very Happy Asi to dělá ta tvrdá podrážka ( http://www.boysathleticshoes.com/puma-classic-tennis-shoes-satisfies-every-game-point/ ) bounce
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Čo ma potešilo a nastvalo? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo ma potešilo a nastvalo?   Čo ma potešilo a nastvalo? - Stránka 2 Empty31st August 2012, 1:34 pm

Holky nechcem vam do toho vstupovat, ale na cviceni proti bolesti nie je nic obdivuhodne a telo vam to raz isto vrati. Vid ja... Na dolezite zavody ochoriem a urcite to nie je len tak.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Čo ma potešilo a nastvalo? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo ma potešilo a nastvalo?   Čo ma potešilo a nastvalo? - Stránka 2 Empty31st August 2012, 2:00 pm

Tak určitě bolest není něco co by člověka těšilo, ale v mém případě nepřestanu jen kvůli tomu, že nemám peníze na lepší boty Smile Po cvičení mažu, leduju, stahuju, nechávám nohu v klidu co nejdéle můžu, tak aby to nebyl šok a zároveň se to trošku zlepšovalo. Nedělám nápor na kotník a snažím se procvičovat jiné části těla, což si myslím, že je adekvátní.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Čo ma potešilo a nastvalo? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo ma potešilo a nastvalo?   Čo ma potešilo a nastvalo? - Stránka 2 Empty31st August 2012, 2:23 pm

Bežkyňa napsal:
Holky nechcem vam do toho vstupovat, ale na cviceni proti bolesti nie je nic obdivuhodne a telo vam to raz isto vrati. Vid ja... Na dolezite zavody ochoriem a urcite to nie je len tak.

Ale já právě s tou bolestí necvičím. Fakt nejsem magor, abych když nemůžu ani stoupnout na nohu šla cvičit Smile. Naopak jsem si potřebovala postěžovat, že cvičit nemůžu, když mám kotník v háji. Jenom jsem si chtěla dát max kliky (dámské), u kterých mám nohu skoro nepotřebuju, ale i to jsem už zavrhla jako špatný nápad. Vyléčím to a pak zase začnu Wink.

Tedy chtěla jsem si dát ve středu ty brusle. Jenomže to jsem to měla jen malinko napuchlé jako štípnutí komárem a netušila jsem, že mě to bude tak bolet v těch bruslích, protože jsem to normálně vůbec necítila. Ovšem po ujetí 10 metrů bylo jasno, že to nejde. Včera jsem ale bohužel musela zařídit školu v Praze a nějaký věci a tak jsem chodila pěšky a také od autobusu a tak a hrozně se to zhoršilo.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Čo ma potešilo a nastvalo? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo ma potešilo a nastvalo?   Čo ma potešilo a nastvalo? - Stránka 2 Empty3rd September 2012, 8:58 pm

Super, poslední týden jsem celkem unavená, přičítala jsem to rýmě a podobným typickým podzimním nemocem a ne, to bych nebyla já aby mi bylo něco co normálně přejde.. od doktorky jsem se vrátila s boreliózou, takže ten ripped asi jen tak nedocvičim... pale pale pale
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Čo ma potešilo a nastvalo? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo ma potešilo a nastvalo?   Čo ma potešilo a nastvalo? - Stránka 2 Empty4th September 2012, 6:15 am

j.kovarova napsal:
Super, poslední týden jsem celkem unavená, přičítala jsem to rýmě a podobným typickým podzimním nemocem a ne, to bych nebyla já aby mi bylo něco co normálně přejde.. od doktorky jsem se vrátila s boreliózou, takže ten ripped asi jen tak nedocvičim... pale pale pale
To mě mrzí, tak hlavně se s tím neužeň.

Mně se rozbila po ránu mistička. Po včerejší skleničce je to už druhý kus nádobí tenhle týden. No doufám, že to tak nepůjde dál.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Čo ma potešilo a nastvalo? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo ma potešilo a nastvalo?   Čo ma potešilo a nastvalo? - Stránka 2 Empty4th September 2012, 9:31 am

tu boreliozu raději doleč, sice to trvá nechutně dlouho ta léčba- tuším, že 3 týdny s ATB, ale je to sviňa... hlavu vzhůru, všechny dny nekončí, po uzdravení si zase dáte do těla Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Čo ma potešilo a nastvalo? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo ma potešilo a nastvalo?   Čo ma potešilo a nastvalo? - Stránka 2 Empty7th September 2012, 10:17 am

Držím nedobrovolnou dietu Evil or Very Mad V těhotenství mi ubylo hoodně vápníku a včera to vygradovalo tim, že se mi ulomila přední jednička confused Takže mě čeka hodně moc návštěv zubaře, dneska proběhla první, tak doufám že budu mít brzo novej zoubek bounce
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Čo ma potešilo a nastvalo? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo ma potešilo a nastvalo?   Čo ma potešilo a nastvalo? - Stránka 2 Empty7th September 2012, 8:34 pm

Marodění se zuby je hrozný! Doufám, že budeš mít vše brzy za sebou.
Moje kámoška taky přišla asi o 2 zuby v těhu :-/. Já mám kliku - mám je křivý, ale zdravý Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Čo ma potešilo a nastvalo? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo ma potešilo a nastvalo?   Čo ma potešilo a nastvalo? - Stránka 2 Empty7th September 2012, 9:06 pm

Mysicko, mně se stalo naprosto to samé Sad(( Kousla jsem do zrnka soli a bylo to Sad Takže jsem v těhotenství trpěla na křesle :/ Tak ať to co nejlépe jde a přejde -.--
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Čo ma potešilo a nastvalo? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo ma potešilo a nastvalo?   Čo ma potešilo a nastvalo? - Stránka 2 Empty14th September 2012, 10:03 pm

Mě jako manželce alkoholika, tak těší vyhlášení prohibice... musím se tomu smát a je mi veselo.. tak jim třeba - alkáčům!
Doufám, že jsem někoho neurazila, ale jsem prostě tímto problémem postižená a mám zkreslený pohled na věc.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Čo ma potešilo a nastvalo? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo ma potešilo a nastvalo?   Čo ma potešilo a nastvalo? - Stránka 2 Empty22nd February 2013, 2:11 pm

Štve mě mamka, která kolem mě musí chodit zrovna když cvičím a zavazí mi!
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Čo ma potešilo a nastvalo? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo ma potešilo a nastvalo?   Čo ma potešilo a nastvalo? - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Čo ma potešilo a nastvalo?
Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Moje tělo - Fórum :: Pokec :: Právě teď-
Přejdi na: