Moje tělo - Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Poslední téma
» Oblečení na in-line bruslení
Tery a její pokroky Empty25th June 2015, 2:28 pm pro Anonymní

» Jane Fonda
Tery a její pokroky Empty5th December 2014, 10:58 am pro Anonymní

» Port de Bras
Tery a její pokroky Empty4th December 2014, 3:35 pm pro Anonymní

» Začínám 10.3.2014
Tery a její pokroky Empty16th July 2014, 11:07 am pro Anonymní

» Jak zhubnout nejdříve břicho ?
Tery a její pokroky Empty9th July 2014, 5:00 pm pro Anonymní

» Bob Harper
Tery a její pokroky Empty30th May 2014, 7:31 pm pro Anonymní

» Insanity workout
Tery a její pokroky Empty20th May 2014, 8:59 pm pro Anonymní

» Nedaří se mi, jsem zoufalá
Tery a její pokroky Empty20th May 2014, 1:09 pm pro Anonymní

» 6 MĚSÍČNÍ JÍDELNÍČEK
Tery a její pokroky Empty14th April 2014, 9:40 pm pro Anonymní

» Focus T25
Tery a její pokroky Empty1st April 2014, 1:07 pm pro Anonymní

» Moje proměna - věčný boj s kily(tuky)
Tery a její pokroky Empty31st March 2014, 9:03 am pro Anonymní

» Celulitida ..věčný boj
Tery a její pokroky Empty22nd March 2014, 11:43 am pro Anonymní

» www.fitnesstv.cz
Tery a její pokroky Empty15th March 2014, 11:52 am pro Anonymní

» únik moči při cvičení (skákání)
Tery a její pokroky Empty25th February 2014, 5:55 pm pro Anonymní

» Reawe mění vlastní život
Tery a její pokroky Empty25th February 2014, 11:05 am pro Anonymní

» Zmenšující se prsa
Tery a její pokroky Empty24th February 2014, 8:05 pm pro Anonymní

» Rosa a její boj za hezčí postavou
Tery a její pokroky Empty17th February 2014, 11:59 am pro Anonymní

» Bazální metabolismus vs. celkový příjem kalorií
Tery a její pokroky Empty29th January 2014, 8:26 am pro Anonymní

» Rotační disk
Tery a její pokroky Empty29th January 2014, 8:24 am pro Anonymní

» Spiralizér
Tery a její pokroky Empty28th January 2014, 9:49 am pro Anonymní

» Dokážu to!!
Tery a její pokroky Empty26th January 2014, 6:35 pm pro Anonymní

» cvičím jím a nehubnu
Tery a její pokroky Empty25th January 2014, 11:36 pm pro Anonymní

» Jak spalujeme (nejen) s Jillian
Tery a její pokroky Empty25th January 2014, 8:33 pm pro Anonymní

» Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?
Tery a její pokroky Empty20th January 2014, 2:02 pm pro Anonymní

» Podprsenky na beh
Tery a její pokroky Empty20th January 2014, 10:10 am pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Tery a její pokroky Empty9th January 2014, 5:31 pm pro Anonymní

» Časopisy
Tery a její pokroky Empty3rd January 2014, 5:26 pm pro Anonymní

» Činky
Tery a její pokroky Empty3rd January 2014, 5:25 pm pro Anonymní

» Botky
Tery a její pokroky Empty3rd January 2014, 5:24 pm pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Tery a její pokroky Empty2nd January 2014, 11:14 pm pro Anonymní

April 2024
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Kdo je přítomen
Celkem je zde přítomno 3 uživatelů : 0 registrovaných, 0 skrytých a 3 Anonymních

nikdo není přítomen

Nejvíce zde bylo současně přítomno 52 uživatelů dne 10th July 2014, 1:18 pm
Top posting users this week
No user

 

 Tery a její pokroky

Goto down 
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




Tery a její pokroky Empty
PříspěvekPředmět: Tery a její pokroky   Tery a její pokroky Empty20th July 2012, 9:17 pm

Tak já se teda taky přidám. Fotka vlevo je jediná fotka co mám z dřívějška. Rozmazaná, ještě ani nevím proč jsem neměla podprdu a jen jsem se zakryla rukou. No to je jedno. Každopádně na fotce vlevo mám 70kg (měřím 166cm). Vpravo je fotka aktuální, kterou jsem fotila teď a moje nynější váha je 65kg. Není to až takový velký rozdíl, ale věřím že na 60kg už budu vypadat úplně jinak Smile

Tery a její pokroky Beforeafter5
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Tery a její pokroky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tery a její pokroky   Tery a její pokroky Empty20th July 2012, 10:03 pm

páni, krásně se ti stáhly boky Smile bříško taky, ale ty boky nejvíc Smile) sunny
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Tery a její pokroky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tery a její pokroky   Tery a její pokroky Empty20th July 2012, 10:49 pm

děkuju Smile ty boky na sobě nesnáším. A pak ještě ty stehna, ale ty se taky trochu zmenšujou Smile břicho jsem nikdy neměla zas tak hrozné, nikdy jsem na něm neměla nijak velký špek. Ale mám tučný kolena, fuj Laughing
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Tery a její pokroky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tery a její pokroky   Tery a její pokroky Empty20th July 2012, 10:50 pm

Mě přijde, že rozdíl je velký! Břicho máš pěkné a boky mizí!!
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Tery a její pokroky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tery a její pokroky   Tery a její pokroky Empty20th July 2012, 10:54 pm

Děkuju Smile jo a musím říct, měla jsem vždycky zezadu na stehnech a zadku hnusnou celulitidu a řekla bych, že hodně výrazně zmizela Smile je tam, ale už jen trochu. Doufám že to půjde teď už líp než předtím Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Tery a její pokroky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tery a její pokroky   Tery a její pokroky Empty21st July 2012, 12:43 pm

Ty boky šli teda dolu krásně! flower
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Tery a její pokroky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tery a její pokroky   Tery a její pokroky Empty21st July 2012, 3:18 pm

tak jí tam vidím první náznak buchet, tu rýhu v horní části břicha, tak gratuluju:-))
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Tery a její pokroky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tery a její pokroky   Tery a její pokroky Empty23rd July 2012, 12:39 pm

Náznak buchet? Smile ježiš to bych si přála, ale to nebude ono. Když si sednu, mám zatím dost pneumatiku, takže s buchtama počítám, až se mi to břicho skoro krčit nebude Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Tery a její pokroky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tery a její pokroky   Tery a její pokroky Empty23rd July 2012, 2:44 pm

Krásný bříško a u boků jde taky vidět změna, držím palce Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Tery a její pokroky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tery a její pokroky   Tery a její pokroky Empty27th July 2012, 8:58 am

Tak se musím pochlubit, že jsem si dneska oblekla kalhoty, který jsem hodně dlouhou dobu mohla narvat akorát tak do půl stehen Laughing co oblekla! I zapnula a zanedlouho v nich budu moct i vyrazit někam ven. Momentálně jsou ještě trochu těsnější, než by bylo dobré, ale ještě maličko a můžu se v nich promenádovat Very Happy miluju hubnutí! Přináší mi tolik radosti. Já nakonec ani nebudu muset nakupovat. Bude stačit vytáhnout všecky ty krásný věci co mi leží ladem ve skříni, protože je neobleču.

Aktuální váha 64,7kg. Minule mi váha zase vylezla na 65,9kg, tak jsem si říkala co se děje a dnes po zvážení vidím, že zase dost ubylo Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Tery a její pokroky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tery a její pokroky   Tery a její pokroky Empty27th July 2012, 9:11 am

š.i.k.o.v.n.á. Smile)))))))))) Z váhy si nic moc nedělej, mě to taky skáče jak jojo Very Happy Very Happy Very Happy ale kalhoty ti nikdy skákat nebudou a vždy ti řeknou, jak na tom jsi Smile)) Super!!! Jsem ráda, že jsi spokojená, ty pocity toho, že to člověk zvládl jsou nezaměnitelné Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Tery a její pokroky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tery a její pokroky   Tery a její pokroky Empty27th July 2012, 9:19 am

Děkuju Very Happy jo jo, ona skáče jak jojo, ale potom zase klesne. A máš pravdu, kalhoty jsou naprosto spolehlivej ukazatel, ty nikdy nelžou. Jak na to koukám, 6kg dole Smile původně jsem měla skoro 71kg. Nikdy bych nevěřila, že to dokážu. Sice s pomocí poradkyně, ale čert to vem, hlavně když to funguje. Asi jí budu líbat ruce, až zhubnu ještě pár kg Very Happy Já se tu s tím sama tak mořila a trápila. Co já jsem se nabrečela, když jsem se týdny a měsíce snažila a váha se nehla. Hlavně jsem s tím vůbec nepočítala, myslela jsem že to půjde. V únoru jsem začínala a prostě se nedařilo. Měla jsem plán zhubnout do konce srpna 15kg. Bylo to proto že jedu k moři a šíleně jsem se styděla do plavek. Teď už ie mi to jedno. Nemám žádný plán kolik zhubnout a do kdy. Je to přesně jako z tvého článku. Být fit není cíl, je to způsob života Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Tery a její pokroky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tery a její pokroky   Tery a její pokroky Empty27th July 2012, 9:46 am

Gratuluji! Jde to dolů, jde.. a opravdu kalhoty nelžou.. je to radost vytahovat staré kousky.. já už se těším až i ty starý budou plandat Cool
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Tery a její pokroky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tery a její pokroky   Tery a její pokroky Empty27th July 2012, 10:00 am

Tery: Kársný úbytek a váha je někdy fakt na hlavu, džíny jsou spolehlivej faktor Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Tery a její pokroky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tery a její pokroky   Tery a její pokroky Empty27th July 2012, 10:09 am

Děkuju Very Happy no já někdy měla chuť tu váhu prohodit oknem jak mě štvala Laughing ale když to ubejvá, tak jí miluju Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Tery a její pokroky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tery a její pokroky   Tery a její pokroky Empty4th August 2012, 9:10 am

Aktuální váha 64,0 kg Smile

míry:
prsa - 87cm
pas - 66cm
břicho - 85cm
zadek - 101cm
stehno - 58cm

nemůžu najít papír kde jsem měla původní hodnoty, ale vím že stehno jsem měla 62cm a celkově všude bylo víc. Přes zadek asi 105cm.

A jako bonus jedna fotka ve cvičebním úboru Smile (hrozně mě štve, že nahoře jsem hubená, pomalu mi lezou žebra a hrozně oplácaná jsem na stehnech a zadku)

Tery a její pokroky P4080039
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Tery a její pokroky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tery a její pokroky   Tery a její pokroky Empty4th August 2012, 9:27 am

Krásně je to vidět a míry jsou parádní Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Tery a její pokroky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tery a její pokroky   Tery a její pokroky Empty4th August 2012, 10:03 am

Vypadáš moc dobře.. břicho luxusní a spodek bude jistě brzy podle tvých představ. flower
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Tery a její pokroky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tery a její pokroky   Tery a její pokroky Empty4th August 2012, 10:32 am

Jde ti to hezky .Taky jsem typ hruška ,nahoře celkem úzká ,ale objemná přes stehna a zadek Sad
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Tery a její pokroky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tery a její pokroky   Tery a její pokroky Empty4th August 2012, 10:47 am

Děkuju Smile no já hádám, že bude dlouho trvat, než ty stehna a zadek začnou pořádně mizet. Já jsem je měla docela veliký, i když jsem měla 56kg. Ale to je prostě tak, hubnu hlavně prsa, břicho a zhubla jsem v obličeji. I při měření u poradkyně tím přístrojem mi řekla, že hubnu zatím spíš nahoře, ale zase mám ten spodek pod tím tukem o dost víc nasvalenej než hořejšek Smile ale váha leze. Teď to asi týden stálo na stejném čísle a teď zase během dvou dní veliký skok. Takhle to asi budu mít pořád, že se to vždycky zastaví a pak to sleze. Už si z toho nedělám hlavu Smile a nebo se možná tělo jen přesvědčuje, že se nemusí bát nedostatku a tím pádem si nemusí nic ukládat. Ještě tomu chudák možná moc nevěří, po tom co strádalo Smile
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Tery a její pokroky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tery a její pokroky   Tery a její pokroky Empty4th August 2012, 12:29 pm

Takovej posun!!! SUper!! To bříško ti jde fakt krásně Smile)) A s těmi boky - to taky půjde!!! I teď je tam zase změna... stehna máš taky krásný!!!! Moc držím palce Smile)) go go Tery Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Tery a její pokroky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tery a její pokroky   Tery a její pokroky Empty4th August 2012, 4:42 pm

Minule jsem tu psala od džínách, který zase obleču a tak jsem dneska zkusila další, ještě o číslo menší než ty minule. A co myslíte? Jo, oblekla jsem je Very Happy sice to ještě není tak že bych si je mohla vzít, ale ještě pár kilo a budou mi sedět Smile mimochodem někdy v dubnu jsem si kamarádce stěžovala jak jsem tlustá a vytahovala jsem různý kousky z šatníku a předváděla jak se do nich nevejdu. Tyhle džíny jsem vytáhla tenkrát asi lehce nad kolena Laughing
Tery a její pokroky P4080036
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Tery a její pokroky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tery a její pokroky   Tery a její pokroky Empty4th August 2012, 6:04 pm

já tyhle pocity uplně miluju, takže vím jak se cítíš Smile)) moc gratuluji... džíny jsou tou nejlepší odměnou Smile)) že se do nich vlezem Smile)) já mám teď kromě 1 kalhot najednou asi desatery Very Happy nic už nemusím kupovat Very Happy super super! gratuluji ještě jednou Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Tery a její pokroky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tery a její pokroky   Tery a její pokroky Empty5th August 2012, 9:49 am

Jj, tyhle pocity jsou úplně úžasný. Navíc, kalhoty nelžou Smile to období, kdy jsem zhubla před 2 lety bylo právě v době, kdy jsem začala chodit do první práce, tudíž jsem měla poprvý pořádně peníze a každej měsíc jsem tak 5 litrů dala do oblečení, protože jsem fakt neměla žádný. Takže mám spoustu věcí na hubenou holku a trička už můžu mít asi všechny, co jsem dřív nosila Smile na kalhoty si ještě malinko počkám, přecejen bych nerada aby mi někde ruply, až se ohnu nebo si sednu Laughing
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Tery a její pokroky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tery a její pokroky   Tery a její pokroky Empty11th August 2012, 5:19 pm

Krasa, parada. Klobuk dole. Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Tery a její pokroky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tery a její pokroky   Tery a její pokroky Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Tery a její pokroky
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Andy99 a její hubnutí
» Rosa a její boj za hezčí postavou
» Camille a její proměna
» Honey88 a její snaha :D
» Agafja a její změny

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Moje tělo - Fórum :: Vaše tělo :: Vaše proměny-
Přejdi na: