Moje tělo - Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Poslední téma
» Oblečení na in-line bruslení
Co pijeme během dne Empty25th June 2015, 2:28 pm pro Anonymní

» Jane Fonda
Co pijeme během dne Empty5th December 2014, 10:58 am pro Anonymní

» Port de Bras
Co pijeme během dne Empty4th December 2014, 3:35 pm pro Anonymní

» Začínám 10.3.2014
Co pijeme během dne Empty16th July 2014, 11:07 am pro Anonymní

» Jak zhubnout nejdříve břicho ?
Co pijeme během dne Empty9th July 2014, 5:00 pm pro Anonymní

» Bob Harper
Co pijeme během dne Empty30th May 2014, 7:31 pm pro Anonymní

» Insanity workout
Co pijeme během dne Empty20th May 2014, 8:59 pm pro Anonymní

» Nedaří se mi, jsem zoufalá
Co pijeme během dne Empty20th May 2014, 1:09 pm pro Anonymní

» 6 MĚSÍČNÍ JÍDELNÍČEK
Co pijeme během dne Empty14th April 2014, 9:40 pm pro Anonymní

» Focus T25
Co pijeme během dne Empty1st April 2014, 1:07 pm pro Anonymní

» Moje proměna - věčný boj s kily(tuky)
Co pijeme během dne Empty31st March 2014, 9:03 am pro Anonymní

» Celulitida ..věčný boj
Co pijeme během dne Empty22nd March 2014, 11:43 am pro Anonymní

» www.fitnesstv.cz
Co pijeme během dne Empty15th March 2014, 11:52 am pro Anonymní

» únik moči při cvičení (skákání)
Co pijeme během dne Empty25th February 2014, 5:55 pm pro Anonymní

» Reawe mění vlastní život
Co pijeme během dne Empty25th February 2014, 11:05 am pro Anonymní

» Zmenšující se prsa
Co pijeme během dne Empty24th February 2014, 8:05 pm pro Anonymní

» Rosa a její boj za hezčí postavou
Co pijeme během dne Empty17th February 2014, 11:59 am pro Anonymní

» Bazální metabolismus vs. celkový příjem kalorií
Co pijeme během dne Empty29th January 2014, 8:26 am pro Anonymní

» Rotační disk
Co pijeme během dne Empty29th January 2014, 8:24 am pro Anonymní

» Spiralizér
Co pijeme během dne Empty28th January 2014, 9:49 am pro Anonymní

» Dokážu to!!
Co pijeme během dne Empty26th January 2014, 6:35 pm pro Anonymní

» cvičím jím a nehubnu
Co pijeme během dne Empty25th January 2014, 11:36 pm pro Anonymní

» Jak spalujeme (nejen) s Jillian
Co pijeme během dne Empty25th January 2014, 8:33 pm pro Anonymní

» Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?
Co pijeme během dne Empty20th January 2014, 2:02 pm pro Anonymní

» Podprsenky na beh
Co pijeme během dne Empty20th January 2014, 10:10 am pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Co pijeme během dne Empty9th January 2014, 5:31 pm pro Anonymní

» Časopisy
Co pijeme během dne Empty3rd January 2014, 5:26 pm pro Anonymní

» Činky
Co pijeme během dne Empty3rd January 2014, 5:25 pm pro Anonymní

» Botky
Co pijeme během dne Empty3rd January 2014, 5:24 pm pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Co pijeme během dne Empty2nd January 2014, 11:14 pm pro Anonymní

March 2024
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar
Kdo je přítomen
Celkem je zde přítomno 3 uživatelů : 0 registrovaných, 0 skrytých a 3 Anonymních

nikdo není přítomen

Nejvíce zde bylo současně přítomno 52 uživatelů dne 10th July 2014, 1:18 pm
Top posting users this week
No user

 

 Co pijeme během dne

Goto down 
AutorZpráva
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Co pijeme během dne Empty
PříspěvekPředmět: Co pijeme během dne   Co pijeme během dne Empty14th July 2012, 6:03 pm

Tak tohle piju úplně nejraději.

Toma Natura Svěží - citron

Co pijeme během dne _vyr_910
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co pijeme během dne Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co pijeme během dne   Co pijeme během dne Empty14th July 2012, 6:57 pm

Tak já úplně nejradši po litrech normální vodu z vodovodu.. Very Happy
A nebo normální neperlivé Dobré Vody.. Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co pijeme během dne Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co pijeme během dne   Co pijeme během dne Empty14th July 2012, 6:58 pm

Já teda nejčastěji piju jenom vodu jo ale dávám si taky zelený čaj s citronem od teekanne

Co pijeme během dne _vyr_2216Green_Tea_Lemon_3d_preview

Ten je moc moc dobrý Smile)) samozřejmě že nesladím, dneska jsem si ho dala 1,2l Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Co pijeme během dne Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co pijeme během dne   Co pijeme během dne Empty14th July 2012, 7:03 pm

oh, vodu z vodovodu nikdy... bych se poblinkala Very Happy nesnáším ji Very Happy ale zelný čaj mám taky denně Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co pijeme během dne Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co pijeme během dne   Co pijeme během dne Empty14th July 2012, 7:46 pm

Nikki Finn (admin) napsal:
oh, vodu z vodovodu nikdy... bych se poblinkala Very Happy nesnáším ji Very Happy ale zelný čaj mám taky denně Smile

Vážně ne? Smile Já ji naprosto miluju! Smile) Hlavně v parné dny.. orosená sklenice vody... ou, hned na ní mám chuť! Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co pijeme během dne Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co pijeme během dne   Co pijeme během dne Empty15th July 2012, 1:59 pm

Ja pijem mineralky, aj ked viem, ze to nie je moc dobre,ale uz som zvyknuta. Alebo vodu z vodovodu, do toho vymackam citron a nahadzem lad. Sem tam si dam dzus, ale to vynimocne. A potom zeleny caj a rozne ovocne, mama rada vseliajek prichute, najma Teekane a Mistral.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co pijeme během dne Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co pijeme během dne   Co pijeme během dne Empty15th July 2012, 5:52 pm

Dý napsal:
Nikki Finn (admin) napsal:
oh, vodu z vodovodu nikdy... bych se poblinkala Very Happy nesnáším ji Very Happy ale zelný čaj mám taky denně Smile

Vážně ne? Smile Já ji naprosto miluju! Smile) Hlavně v parné dny.. orosená sklenice vody... ou, hned na ní mám chuť! Very Happy

já taky vodu z vodovodu-jedině! kupodivu ta pražská je velmi chutná a piju jen jí, nic jiného.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co pijeme během dne Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co pijeme během dne   Co pijeme během dne Empty15th July 2012, 7:32 pm

Právě jsem si nalila toto pití a je to celkem dobré

Dobrá voda - Bezinka
Co pijeme během dne 20f23ec8f4381b7f443a16349f956e84--mmf250x250
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co pijeme během dne Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co pijeme během dne   Co pijeme během dne Empty20th July 2012, 11:32 pm

Já piju 100% přírodní šťávu s vodou. Tý šťávy tam vždycky dám jen trochu, tak čtvrt skleničky, aby to mělo chuť. Hrozně se mi ekluje samotná voda, nikdy jí ani pít nebudu. To jsem taková že radši nepiju nic, než jen vodu. Snažila jsem se zvykat si, ale spíš k ní mám po tom ještě větší odpor.

Co pijeme během dne Karel-gregora-pestitelska-palenice-a-mostarna-lhe_f9cccbe1-4736-43a4-a35d-01b37b0f063b

A potom piju tenhle čaj. Vždycky si ho udělám do hrnečku, nechám vylouhovat a potom půlku přeliju do druhého hrnečku a doředím vodou. Stačí mi slabý a hlavně se to dá hned pít, není to horké Smile piju ho i s příchutí Red berries

Co pijeme během dne Speciality_white_tea_citrus_new09

A co mám ještě ráda k pití, i když to nepočítám do pitného režimu, tak to je Caro. Piju ho ráno, dávám si do něj rýžové mléko a trošku medu Smile

Co pijeme během dne Tin-200
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co pijeme během dne Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co pijeme během dne   Co pijeme během dne Empty3rd August 2012, 2:01 pm

Co pijeme během dne Litpon_asian_white_green_tea
nejoblíbenější večer po cvičení se lžičkou medu Smile
jinak klasicky kohoutková a v pracovních dnech kafe, kafe kafe Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co pijeme během dne Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co pijeme během dne   Co pijeme během dne Empty13th August 2012, 9:10 pm

Tak já piju nejvíc vodu z vodovodu, Caro, ke snídani Mokate 2v1 (bez toho bych zdechla) a moc ráda mám čaj Pu-erh (momentálně sporadicky kvůli kojení)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co pijeme během dne Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co pijeme během dne   Co pijeme během dne Empty13th August 2012, 9:20 pm

Já nikdy nepila sladké bublinkaté vody.. propadla jsem kouzlu čaje - zeleného a poslední roky hlavně rooibos.
Jinak voda z kohoutku a káva s mlékem (nedávno jsem přestala sladit).
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co pijeme během dne Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co pijeme během dne   Co pijeme během dne Empty14th August 2012, 11:33 pm

Já piju Tanju.. obyč voda.. jemně perlivá Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co pijeme během dne Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co pijeme během dne   Co pijeme během dne Empty19th August 2012, 9:07 pm

čistou vodu z vodovodu :-).

občas čaj, spíše podzim zima.

caro ze 180ml vody a asi 20ml mléka.

no a denně ty 3-5kafíček zjemněných 20ml mléka si dám. bez cukru rozpustné nescafe gold.

a svátečně tak jednou za týden nějaké to kafe z dolce gusto.bohužel to je šíleně kalorické.

no a ještě jedno bohužel ten 1litr coly zero do měsíce taky.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co pijeme během dne Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co pijeme během dne   Co pijeme během dne Empty19th August 2012, 10:00 pm

Já piju vodu - do džbánu si nakrájim citron nebo limetku, natrhám mátu a meduňku a dám to do ledničku - a vodu jen přilejvám po určité době obsah vyměním a jedu odznova Smile

Ale v zimě to ais přejdu na zelený čaje Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co pijeme během dne Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co pijeme během dne   Co pijeme během dne Empty26th April 2013, 8:41 am

Pocas dna si davam v praci liter cistej vody so stavou z 1/2 limetky, sem tam si do toho nakrajam aj zazvor a chilli papricku Very Happy a rozne caje (cistiaci, zensky s aloe, zeleny, rooibos.....)
Samozrejme 1-2 kavy (nescafe gold alebo caro, sem tam dolce gusto ciernu s mliekom)
A ked mam chut na sladke, tak rozne jogurtove, srvatkove napoje (Danone, Madeta, Acidko), najviac mi chutia z rakuska, Nom fasten yogurt alebo molke drink a Latella) Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co pijeme během dne Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co pijeme během dne   Co pijeme během dne Empty26th April 2013, 8:46 pm

Já přes den jedu na čajích všeho druhu (zelený, bílý, ovocný) a na vodě z kohoutku. Nic jinýho u mě jen tak neprojde. Very Happy Nesnáším sladký nápoje, nedejbože aby to mělo bublinky. Very Happy
Mám docela štěstí, že nesladím už odmalička a sladký pití mi obecně nechutná. Vlastně jednou do roka si dám u babičky točenou kofolu, který se ta z flašky nevyrovná ani omylem. Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co pijeme během dne Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co pijeme během dne   Co pijeme během dne Empty27th April 2013, 8:50 am

Ja pijem cistu vodu, zelene caje aj s prichutami, aj bez, zihlavovy, medovkovy a pod. Odkedy ich nesladim, tak som uplne vylucila ovocne caje, lebo su pre mna moc kysle. Do vody si obcas pridavam citron. No a obcas neodolam trochu kofole a trochu cervenej vinei (prve tri mesiace chudnutia som kofolu a vineu nemala ani raz, teraz si obcas glg, dva doprajem). A este pijem ciste kefiry (acidko, zakysanka a pod.) tie milujem odjakziva.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co pijeme během dne Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co pijeme během dne   Co pijeme během dne Empty27th April 2013, 12:42 pm

Zuzko, kefíry a acidofilní mléka mám taky moc ráda! Ale spíš je počítám jako jídlo, protože si je beru s ovocem k svačině do školy. Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co pijeme během dne Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co pijeme během dne   Co pijeme během dne Empty27th April 2013, 2:34 pm

dee18 jasne, kefir je skor ako jedlo brane aj u mna, ale pije sa to, tak som to zaradila takto Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Co pijeme během dne Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co pijeme během dne   Co pijeme během dne Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Co pijeme během dne
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Moje tělo - Fórum :: Jídlo a pití :: Nápoje-
Přejdi na: