Moje tělo - Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Poslední téma
» Oblečení na in-line bruslení
Insanity workout - Stránka 5 Empty25th June 2015, 2:28 pm pro Anonymní

» Jane Fonda
Insanity workout - Stránka 5 Empty5th December 2014, 10:58 am pro Anonymní

» Port de Bras
Insanity workout - Stránka 5 Empty4th December 2014, 3:35 pm pro Anonymní

» Začínám 10.3.2014
Insanity workout - Stránka 5 Empty16th July 2014, 11:07 am pro Anonymní

» Jak zhubnout nejdříve břicho ?
Insanity workout - Stránka 5 Empty9th July 2014, 5:00 pm pro Anonymní

» Bob Harper
Insanity workout - Stránka 5 Empty30th May 2014, 7:31 pm pro Anonymní

» Insanity workout
Insanity workout - Stránka 5 Empty20th May 2014, 8:59 pm pro Anonymní

» Nedaří se mi, jsem zoufalá
Insanity workout - Stránka 5 Empty20th May 2014, 1:09 pm pro Anonymní

» 6 MĚSÍČNÍ JÍDELNÍČEK
Insanity workout - Stránka 5 Empty14th April 2014, 9:40 pm pro Anonymní

» Focus T25
Insanity workout - Stránka 5 Empty1st April 2014, 1:07 pm pro Anonymní

» Moje proměna - věčný boj s kily(tuky)
Insanity workout - Stránka 5 Empty31st March 2014, 9:03 am pro Anonymní

» Celulitida ..věčný boj
Insanity workout - Stránka 5 Empty22nd March 2014, 11:43 am pro Anonymní

» www.fitnesstv.cz
Insanity workout - Stránka 5 Empty15th March 2014, 11:52 am pro Anonymní

» únik moči při cvičení (skákání)
Insanity workout - Stránka 5 Empty25th February 2014, 5:55 pm pro Anonymní

» Reawe mění vlastní život
Insanity workout - Stránka 5 Empty25th February 2014, 11:05 am pro Anonymní

» Zmenšující se prsa
Insanity workout - Stránka 5 Empty24th February 2014, 8:05 pm pro Anonymní

» Rosa a její boj za hezčí postavou
Insanity workout - Stránka 5 Empty17th February 2014, 11:59 am pro Anonymní

» Bazální metabolismus vs. celkový příjem kalorií
Insanity workout - Stránka 5 Empty29th January 2014, 8:26 am pro Anonymní

» Rotační disk
Insanity workout - Stránka 5 Empty29th January 2014, 8:24 am pro Anonymní

» Spiralizér
Insanity workout - Stránka 5 Empty28th January 2014, 9:49 am pro Anonymní

» Dokážu to!!
Insanity workout - Stránka 5 Empty26th January 2014, 6:35 pm pro Anonymní

» cvičím jím a nehubnu
Insanity workout - Stránka 5 Empty25th January 2014, 11:36 pm pro Anonymní

» Jak spalujeme (nejen) s Jillian
Insanity workout - Stránka 5 Empty25th January 2014, 8:33 pm pro Anonymní

» Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?
Insanity workout - Stránka 5 Empty20th January 2014, 2:02 pm pro Anonymní

» Podprsenky na beh
Insanity workout - Stránka 5 Empty20th January 2014, 10:10 am pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Insanity workout - Stránka 5 Empty9th January 2014, 5:31 pm pro Anonymní

» Časopisy
Insanity workout - Stránka 5 Empty3rd January 2014, 5:26 pm pro Anonymní

» Činky
Insanity workout - Stránka 5 Empty3rd January 2014, 5:25 pm pro Anonymní

» Botky
Insanity workout - Stránka 5 Empty3rd January 2014, 5:24 pm pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Insanity workout - Stránka 5 Empty2nd January 2014, 11:14 pm pro Anonymní

March 2024
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar
Kdo je přítomen
Celkem je zde přítomen 1 uživatel : 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 Anonymní

nikdo není přítomen

Nejvíce zde bylo současně přítomno 52 uživatelů dne 10th July 2014, 1:18 pm
Top posting users this week
No user

 

 Insanity workout

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




Insanity workout - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Insanity workout   Insanity workout - Stránka 5 Empty10th March 2013, 8:54 pm

mysickaa napsal:
Od tý doby co cvičim insanity mě dycky kolem 20 h večer přepadne šílenej hlad! Nějaký tipy co jíst takhle večer?? To sem nikdy neměla Very Happy
zobnu si oříšků, kefír, tvaroh, zeleninka, mrkvička, kousek sýra.. Cool
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Insanity workout - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Insanity workout   Insanity workout - Stránka 5 Empty11th March 2013, 9:38 am

ja mam ten isty problem, posledne dva dni ako cvicim, tak mam vecer vlci hlad Smile

pocit zo vcerajska? lytka a plecia ma bolia, ale inak parada....dnes som dala Cardio Power And Resistance. Ten sa mi zatial najviac pacil....musim povedat, ze je to riadna namotavka....clovek sa prekona a ide na hranici svojich moznosti Smile perfektne.....

zajtra idem do fitka, tak Insanity vynecham....to by uz bol myslim si moc
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Insanity workout - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Insanity workout   Insanity workout - Stránka 5 Empty11th March 2013, 10:25 am

Holky, co cvicite Insanity, jedete podle te tabulky? Když na ní koukám, tak tam jsou v jeden den 2 cvičení, to se cvičí hned za sebou?? Já ted cvičím BR od Jillian a po ní bych chtěla najet právě na I. A ještě by mě zajímalo, jestli si hlidáte tepovku, nebo jedete úplně nadoraz: Díky za odpovědi Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Insanity workout - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Insanity workout   Insanity workout - Stránka 5 Empty11th March 2013, 10:31 am

chomacek - to druhý video je na břicho a trvá cca 15 minutek takže to dávám hned po pure cardiu i když je to nářez Laughing Jinak na tepovku se u insanity nehraje, jed nadoraz je to tak sestavený Wink

Tak mám za sebou 14 dní insanity cheers váha + 1 kg, míry stejný, ve fit testu celkem zlepšení, fyzička roste

Seasho - u globe jump máš koukám 14 - máš to počítaný na čtverce? protože jestli jo tak teda padám Shocked Laughing
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Insanity workout - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Insanity workout   Insanity workout - Stránka 5 Empty11th March 2013, 7:40 pm

na čtverce Wink oni zvládají ještě víc, myslim Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Insanity workout - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Insanity workout   Insanity workout - Stránka 5 Empty11th March 2013, 7:46 pm

Tak to dělám asi moc velký ty čtverce Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Insanity workout - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Insanity workout   Insanity workout - Stránka 5 Empty11th March 2013, 7:47 pm

A druhej měsíc, teda začíná to bejt záhul Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Insanity workout - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Insanity workout   Insanity workout - Stránka 5 Empty11th March 2013, 10:04 pm

to je možný, já nemám moc prostoru, proto si i musim hodně vybírat jaký zwow budu cvičit :/
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Insanity workout - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Insanity workout   Insanity workout - Stránka 5 Empty12th March 2013, 3:30 pm

Holky cvičíte insanity opravdu každý den podle kalendáře ikdyž jste šíleně unavený?

Já na sobě začínám pociťovat, že je to na mě asi moc náročné.Taky jste měli někdo takový pocit? A přešlo to?

Insanity mě fakt moc baví, ale 2 dny super a 3 už se musim nutim a 4,5,6 citím, že jedu na polovičku. A ještě ke všemu jsem s insanity nezhodila žádný tuk a přibrala 1kg nevím zda svalů, vody nebo čeho.

Myslíte, že bych měla ins. začít něčím prokládat? A nebo mám vydržet?
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Insanity workout - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Insanity workout   Insanity workout - Stránka 5 Empty12th March 2013, 4:08 pm

Jedu podle plánu, přibrala sem taky kilo Very Happy Náročný to je a navíc to počasí je hrozně unavující když svítí sluníčko tak má člověk víc energie Wink Ale jestli se cítiš fakt hodne unavená tak si třeba i v týdnu dej den volna nebo aktivní odpočinek dej si lehčí cvičení Wink
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Insanity workout - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Insanity workout   Insanity workout - Stránka 5 Empty12th March 2013, 9:16 pm

Montycka napsal:
Holky cvičíte insanity opravdu každý den podle kalendáře ikdyž jste šíleně unavený?

Já na sobě začínám pociťovat, že je to na mě asi moc náročné.Taky jste měli někdo takový pocit? A přešlo to?

Insanity mě fakt moc baví, ale 2 dny super a 3 už se musim nutim a 4,5,6 citím, že jedu na polovičku. A ještě ke všemu jsem s insanity nezhodila žádný tuk a přibrala 1kg nevím zda svalů, vody nebo čeho.

Myslíte, že bych měla ins. začít něčím prokládat? A nebo mám vydržet?

Ahojky, podle mě je lepší si udělat volno, když je člověk unavený, dělám to vždy, lepší jet na plno a nezranit se, než to ze sebe mačkat, regenerace je stejně tak důležitá. Mě chytila kolena, tak mám ted dva dny volno, zase to snadno nacvičím, budu mít více síly do dalšího cvičení
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Insanity workout - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Insanity workout   Insanity workout - Stránka 5 Empty13th March 2013, 1:13 pm

laura mne sa tiez ozyvaju kolena po tych dvoch kardio cviceniach.....dnes som dala Cardio Recovery, ale nebola to dobra volba po vcerajsom fitku....trapila som sa....uvidime co bude dalej....
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Insanity workout - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Insanity workout   Insanity workout - Stránka 5 Empty13th March 2013, 1:43 pm

karlitoooooo napsal:
laura mne sa tiez ozyvaju kolena po tych dvoch kardio cviceniach.....dnes som dala Cardio Recovery, ale nebola to dobra volba po vcerajsom fitku....trapila som sa....uvidime co bude dalej....

Ahojky, já jela fitest a první kardio, jak má být. Pak dva dny volna neplánovaně kvůli kolenům. Ale já to mám od beder, vyhřezlá plotýnka tlačí a tam se vedou celé nervy, takže to jde až do kolene. Ale to člověk nikdy neví, jestli jsou to kolenní vazy nebo záda, tak na to pozor, ani moc ortopedů to nepozná, mě chtěli operovat s meniskem. Je dobré protahovat hodně bedernokyčelní sval, který má většina lidí zkrácený a z toho taky kolena bolí! S to je dost časté!
Když jsou to jen vazy namožené tak stačí tři dny odpočinku a nebo potřeby víc do týdne a mělo by to být ok. Delší doba už asi značí v něčem problém.
Už jsem se objednala na neuro a snad budu mít štěstí na doktora a nějak to s těmi zády zdárně dotáhnu do konce :-) Většinou to jsou doporučení, že by člověk musel přestat pracovat a cvičit, což mi paradoxně dělá lépe než necvičit, bojím se i nějakého chirurgického zákroku :-(
Dnes jsem měla cardio resistance a zítra bych měla jít do recovery. Na to se těším, ale po fitku věřím, že to nebylo moc dobré, protože v podstatě to je posilování dva dny za sebou. Jinak v pátek mám fitbox, tak INS ne a v sobotu mám domluvenou lekci s trenérem Wink ozvu se! Doporučil mi kruhový trénink, tak jsem zvědavá! Takže i Ins udělám spíš asi doplňkové cvičení, přesně bych program na 60 dní nedodržela, když chci dělat i jiné věci. Někdy cítím, že se potřebuju dostat i někam ven, už cvičím doma moc dlouho Smile

Jinak jsem moc ráda, že jsem se zlepšila v pánských klikách, zkouším každý den před spaním kolik dám a lepší se to :-) Taky skoro každý den při klikách protáhnu bříško nějakými cviky a jak se ho snažím mít při INS zatáhnuté, tak se mi začíná líbit, ale myslím že na cm ani dolů nešlo!
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Insanity workout - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Insanity workout   Insanity workout - Stránka 5 Empty13th March 2013, 4:33 pm

Ahoj, dostala som sa dnes k tejto diskusii a nedá sa mi nereagovať Smile

Insanity nie je program, ktorý môže bežný, priemerne trénovaný človek cvičiť 6x do týždňa. Jednak telo nie je pripravené na takú záťaž, hrozí zvýšená únava, pretrénovanie a riziko zranenia. Lepšie je toto cvičenie zaraďovať len párkrát do týždňa a dať si aspoň dva dni oddychu.

Z priberania na váhe si nič nerobte, je to normálny proces, keď sa svaly s vyššou záťažou zväčšia a zavodnia. Treba však sledovať centimetre, ak by sa ani po dlhšej dobe nemenili, je dosť možné, že telo následkom cvičenia produkuje stresový hormón, ktorý bráni chudnutiu + vyšší energetický výdaj je vyrovnávaný náletmi na sladké Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Insanity workout - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Insanity workout   Insanity workout - Stránka 5 Empty14th March 2013, 11:57 am

armiii plne s tebou suhlasim....zistujem, ze mi ani trenovanie 6x do tyzdna nerobi dobre....napriek tomu, ze sa mi toto cvicenie velmi pacii....trenovanie 4x do tyzdna kardio + 2x posilovanie je pre mna zatial najlepsie....telo sa zotavi a zregeneruje.....
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Insanity workout - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Insanity workout   Insanity workout - Stránka 5 Empty14th March 2013, 12:08 pm

Také souhlasím, 6x týdně tohle cvičení nejde vydržet, alespoň při mé kondici.

Mám pak akorát šélené nájezdy na sladké.

Takže jsem taky zařadila 2x do týdne posilování jako ty Karlitoooo.........a myslím, že super..........uvidíme další týden
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Insanity workout - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Insanity workout   Insanity workout - Stránka 5 Empty14th March 2013, 12:46 pm

Ahoj holky, já jsem zjistila, že mám ráda dva dny volna, to je pro mě nej a taky to dělám. Insanity mě baví šíleně a podle mě přispívá hodně k výsledkům, ale spíše ted chci vsadit na posilování. Už se nemůžu dočkat schůzky s trenérem, ted to hodně studuji, načítám a vzdělávám se :-) Jinak budu chtít od dubna nejpozději 2-3 krát týdně posilování, a jestli bude hezky tak asi vyměním insanity za běh, to je mi líto ale chci trávit více času na vzduchu. Takže 1krát běh nebo insanity a 1 krát týdně ponechávám lásku fitbox.
A pro mě to není cvičení 6 dní v týdnu, pět by šlo :-) Ale i tak je to síla :-) Spíš si ho nechám na příští zimu :-) Takže budu cvičení zařazovat postupně, jak se mi to vejde, ale program bohužel nepojedu. Ted prostě převážily jiné cvičební priority Wink
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Insanity workout - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Insanity workout   Insanity workout - Stránka 5 Empty14th March 2013, 4:51 pm

Já dnes insanity recovery. To mě teda moc zklamalo, jako jo chvílemi mi hořely nohy, ale celkově to bylo dost zvláštní, teplo mi nebylo, nic, pot.. to jsem při cvičení dlouho nezažila. Mám pocit jako bych nic nedělala, skoro lituju, že jsem dnes tolik jedla těch oříšků Very Happy , protože tohle je výdej 0. Asi bych si zacvičila něco jiného a ted nestíhám a letím do práce.

Tak se mějte a co vy a recovery?
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Insanity workout - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Insanity workout   Insanity workout - Stránka 5 Empty14th March 2013, 4:53 pm

no je to oddychovka Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Insanity workout - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Insanity workout   Insanity workout - Stránka 5 Empty14th March 2013, 4:55 pm

taky sem dnes měla cardio recovery, je to takový protahování no, ale přijde to vhod když clovek jede podle plánu Very Happy ale jak sám shaun řiká - není to tam jen tak ze srandy, aby se to přeskakovalo, má to svůj důvod Wink
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Insanity workout - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Insanity workout   Insanity workout - Stránka 5 Empty14th March 2013, 5:00 pm

mysickaa napsal:
taky sem dnes měla cardio recovery, je to takový protahování no, ale přijde to vhod když clovek jede podle plánu Very Happy ale jak sám shaun řiká - není to tam jen tak ze srandy, aby se to přeskakovalo, má to svůj důvod Wink
To jsem si taky říkala, že když člověk jede podle plánu tak to uvítá Very Happy Ale určitě je to třeba protáhnout ty svaly, aby se nezkracovaly, jako promyšlený ten program určitě je.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Insanity workout - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Insanity workout   Insanity workout - Stránka 5 Empty14th March 2013, 5:10 pm

suhlasim....kazdy den ficat naplno cardio je vrazda asi
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Insanity workout - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Insanity workout   Insanity workout - Stránka 5 Empty22nd March 2013, 10:21 am

Jede tu ještě vůbec někdo insanity? Laughing Já zítra končím první měsíc! a sem ráda že sem to dala cheers Laughing
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Insanity workout - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Insanity workout   Insanity workout - Stránka 5 Empty22nd March 2013, 11:03 am

Jedu, ale né jako program.....pouze zpestření tak max 2x týdně. Ještě na to nemám Laughing.

Insanity je podle mě super pro ty co řeší jeden špíček 1 kilíčko a chtějí si zlepšit fyzičku a vytvarovat tělíčko, ale né pro mě.Když potřebuju dostat dolu 10 kg tuku.Protože s Insanity teda dolu tuk nejde ani náhodou.

Takže to třeba dám někdy jako program.Určitě to někdy dám jako program Very Happy Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Insanity workout - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Insanity workout   Insanity workout - Stránka 5 Empty25th March 2013, 3:59 pm

Ahoj, dneska jsem se "hecla" a zkusila taky Insanity a to konkrétně druhý den - Plyo. Včera jsem ještě k večeru udělala Fit test, abych dneska mohla pěkně začít. Jejich warm up jsem jela současně s nimi, zastavila jsem asi jednou, abych na pár vteřin vydýchala. Snažila jsem se a šlo mi to, i protažení jsem zvládla docela obstojně. Pak ale přišla ta hlavní část a já jako bych měla na nohy přivázáné kusy betonu. Very Happy Tak jsem jela s více přestávkami s tím, že to prostě dojedu. No dopadlo to tak, že už jsem na video jenom zírala a před očima se mi dělaly mžitky a myslela jsem, že to se mnou sekne. Pak se mi ještě jako bonus udělalo z ničeho nic zle od žaludku a chvilku jsem byla přesvědčená o tom, že půjdu odevzdat oběd. Nevíte, čím by to mohlo být? Musím podotknout, že jsem schválně čekala víc jak hodinu a půl od oběda, aby mi nebylo těžko, tak je mi to divný. Jinak se cvičením zkušenost mám, už skoro rok s přestávkami cvičím Jill (no dobře byla tam jedna asi půlroční megapauza, ale to je moje blbost, že jsem se na to vyprdla Very Happy Embarassed ) Byla bych vděčná za rady, protože bych tenhle program chtěla zařadit alespoň párkrát do týdne, ale bojí se, že mi zase bude špatně v průběhu. Crying or Very sad
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Insanity workout - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Insanity workout   Insanity workout - Stránka 5 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Insanity workout
Návrat nahoru 
Strana 5 z 8Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Insanity workout - odkazy
» Jillian Michaels - Standing Abs Workout

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Moje tělo - Fórum :: Sport :: Tréninkové programy-
Přejdi na: