Moje tělo - Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Poslední téma
» Oblečení na in-line bruslení
Barunka se taky odhodlala - Stránka 2 Empty25th June 2015, 2:28 pm pro Anonymní

» Jane Fonda
Barunka se taky odhodlala - Stránka 2 Empty5th December 2014, 10:58 am pro Anonymní

» Port de Bras
Barunka se taky odhodlala - Stránka 2 Empty4th December 2014, 3:35 pm pro Anonymní

» Začínám 10.3.2014
Barunka se taky odhodlala - Stránka 2 Empty16th July 2014, 11:07 am pro Anonymní

» Jak zhubnout nejdříve břicho ?
Barunka se taky odhodlala - Stránka 2 Empty9th July 2014, 5:00 pm pro Anonymní

» Bob Harper
Barunka se taky odhodlala - Stránka 2 Empty30th May 2014, 7:31 pm pro Anonymní

» Insanity workout
Barunka se taky odhodlala - Stránka 2 Empty20th May 2014, 8:59 pm pro Anonymní

» Nedaří se mi, jsem zoufalá
Barunka se taky odhodlala - Stránka 2 Empty20th May 2014, 1:09 pm pro Anonymní

» 6 MĚSÍČNÍ JÍDELNÍČEK
Barunka se taky odhodlala - Stránka 2 Empty14th April 2014, 9:40 pm pro Anonymní

» Focus T25
Barunka se taky odhodlala - Stránka 2 Empty1st April 2014, 1:07 pm pro Anonymní

» Moje proměna - věčný boj s kily(tuky)
Barunka se taky odhodlala - Stránka 2 Empty31st March 2014, 9:03 am pro Anonymní

» Celulitida ..věčný boj
Barunka se taky odhodlala - Stránka 2 Empty22nd March 2014, 11:43 am pro Anonymní

» www.fitnesstv.cz
Barunka se taky odhodlala - Stránka 2 Empty15th March 2014, 11:52 am pro Anonymní

» únik moči při cvičení (skákání)
Barunka se taky odhodlala - Stránka 2 Empty25th February 2014, 5:55 pm pro Anonymní

» Reawe mění vlastní život
Barunka se taky odhodlala - Stránka 2 Empty25th February 2014, 11:05 am pro Anonymní

» Zmenšující se prsa
Barunka se taky odhodlala - Stránka 2 Empty24th February 2014, 8:05 pm pro Anonymní

» Rosa a její boj za hezčí postavou
Barunka se taky odhodlala - Stránka 2 Empty17th February 2014, 11:59 am pro Anonymní

» Bazální metabolismus vs. celkový příjem kalorií
Barunka se taky odhodlala - Stránka 2 Empty29th January 2014, 8:26 am pro Anonymní

» Rotační disk
Barunka se taky odhodlala - Stránka 2 Empty29th January 2014, 8:24 am pro Anonymní

» Spiralizér
Barunka se taky odhodlala - Stránka 2 Empty28th January 2014, 9:49 am pro Anonymní

» Dokážu to!!
Barunka se taky odhodlala - Stránka 2 Empty26th January 2014, 6:35 pm pro Anonymní

» cvičím jím a nehubnu
Barunka se taky odhodlala - Stránka 2 Empty25th January 2014, 11:36 pm pro Anonymní

» Jak spalujeme (nejen) s Jillian
Barunka se taky odhodlala - Stránka 2 Empty25th January 2014, 8:33 pm pro Anonymní

» Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?
Barunka se taky odhodlala - Stránka 2 Empty20th January 2014, 2:02 pm pro Anonymní

» Podprsenky na beh
Barunka se taky odhodlala - Stránka 2 Empty20th January 2014, 10:10 am pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Barunka se taky odhodlala - Stránka 2 Empty9th January 2014, 5:31 pm pro Anonymní

» Časopisy
Barunka se taky odhodlala - Stránka 2 Empty3rd January 2014, 5:26 pm pro Anonymní

» Činky
Barunka se taky odhodlala - Stránka 2 Empty3rd January 2014, 5:25 pm pro Anonymní

» Botky
Barunka se taky odhodlala - Stránka 2 Empty3rd January 2014, 5:24 pm pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Barunka se taky odhodlala - Stránka 2 Empty2nd January 2014, 11:14 pm pro Anonymní

March 2024
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar
Kdo je přítomen
Celkem je zde přítomno 3 uživatelů : 0 registrovaných, 0 skrytých a 3 Anonymních

nikdo není přítomen

Nejvíce zde bylo současně přítomno 52 uživatelů dne 10th July 2014, 1:18 pm
Top posting users this week
No user

 

 Barunka se taky odhodlala

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




Barunka se taky odhodlala - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Barunka se taky odhodlala   Barunka se taky odhodlala - Stránka 2 Empty10th May 2013, 9:03 am

Tak se hlásím po měsící s Insanity..no a jsem zklamaná..:-/ váha mi tak nějak kolísá nahoru dolů..ale míry zůstaly stejné jako na začátku.. nechápu to:-( jako fyzička je rozhodně lepší, druhý fit test mi vyšel lepší než ten předchozí,ale říkám míry zůstaly stejné..tak ted nevím jestli v tom vůbec pokračovat..Taková dřina to je a úbytky žádné.říkám si jestli to právě není až moc vysokou tepovkou.. A jestli bych na pálení tuků neměla přejít raději zpátky Jill,se kterou jsem výsledky měla. Uvažuju o 6w6p lvl 2.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Barunka se taky odhodlala - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Barunka se taky odhodlala   Barunka se taky odhodlala - Stránka 2 Empty10th May 2013, 9:09 am

Tak se hlásím po měsící s Insanity..no a jsem zklamaná..:-/ váha mi tak nějak kolísá nahoru dolů..ale míry zůstaly stejné jako na začátku.. nechápu to:-( jako fyzička je rozhodně lepší, druhý fit test mi vyšel lepší než ten předchozí,ale říkám míry zůstaly stejné..tak ted nevím jestli v tom vůbec pokračovat..Taková dřina to je a úbytky žádné.říkám si jestli to právě není až moc vysokou tepovkou.. A jestli bych na pálení tuků neměla přejít raději zpátky Jill,se kterou jsem výsledky měla. Uvažuju o 6w6p lvl 2.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Barunka se taky odhodlala - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Barunka se taky odhodlala   Barunka se taky odhodlala - Stránka 2 Empty10th May 2013, 12:11 pm

Jé tak to nefunguje ani na tobě? Já jsem toho taky nechala, uplně stejně jako ty. Fyzička krásné ale úbytky žádne. Tak jsem se vrátila k Jill a k tomu ještě chodím běhat a myslím, že se to začíná hejbat..........abych to nezakřikla Razz. Začala jsem si hlídat tepovku teda jen tak od oka .........jak se říká abych byla schopná mluvit, ale né vypravovat a myslím, že jsem na správné cestě.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Barunka se taky odhodlala - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Barunka se taky odhodlala   Barunka se taky odhodlala - Stránka 2 Empty10th May 2013, 12:25 pm

Aj ja si to holky myslim. Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Barunka se taky odhodlala - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Barunka se taky odhodlala   Barunka se taky odhodlala - Stránka 2 Empty10th May 2013, 12:30 pm

No tak jako sem ráda že to tak nemám sama :-) a co cvičíš od Jill? já to asi budu nějak kombinovat ty její cvičení i s Bobem.. Pravda že u Insanity sem se nebyla schopná ani napít v té pauze netož mluvit :-D tak snad zase začnu pomalu ubývat.. aspon jsem nabrala formu :-D
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Barunka se taky odhodlala - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Barunka se taky odhodlala   Barunka se taky odhodlala - Stránka 2 Empty10th May 2013, 5:50 pm

Já teď docvičuju Body revolution a co dál to teda nevím. Bob je na mě moc dlouhej a tot teď přes léto asi nedám.Skovávám si ho na zimu .Zrovna okukuji Zuzku light ty její 15min se mě zdají super k tomu mému každodenímu běhání.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Barunka se taky odhodlala - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Barunka se taky odhodlala   Barunka se taky odhodlala - Stránka 2 Empty10th May 2013, 10:25 pm

No a po čem jste měli holky nejlepší výsledky??myslím v úbytky centimetrů? myslíte že mi bude stačit od Jill nějaké cardio,třeba z BR,nebo cardio kickbox..a myslíte že mi pomůže ten 6w6p na ten můj břuch? :-D
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Barunka se taky odhodlala - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Barunka se taky odhodlala   Barunka se taky odhodlala - Stránka 2 Empty11th May 2013, 8:46 am

Baru, cvičím podobně jak jsi psala a myslím, že to tak je ok. Dávám si Jill, Boba, NTC a jsem spokojená. 6w6p ti určitě posílí svaly, ale tuku je dobré pomoct pryč kardiem. Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Barunka se taky odhodlala - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Barunka se taky odhodlala   Barunka se taky odhodlala - Stránka 2 Empty11th May 2013, 1:10 pm

No mi to přijde právě že to 6w6p je spíše kardio..teda alespon ten 2lvl
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Barunka se taky odhodlala - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Barunka se taky odhodlala   Barunka se taky odhodlala - Stránka 2 Empty11th May 2013, 3:10 pm

Dvojka je pro mě vražedná. Very Happy Ale jo, Jill kardio samozřejmě zařazuje do téměř všech svých cvičení.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Barunka se taky odhodlala - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Barunka se taky odhodlala   Barunka se taky odhodlala - Stránka 2 Empty17th May 2013, 10:55 am

Ahojte,tak sem se dneska nechavala po měsící a něco vyfotit,no a jak sem říkala tak změny teda nevadiím žádné.:-( taky míry zůstaly stejné..teda akorát v pase v tom nejužším místě asi -1cm..achh joo.. je to tak demotivující..Barunka se taky odhodlala - Stránka 2 Kol4h
toto teda po měsící Insanity + jsem ted jela jeden týden podle svého programu
Pá-6w6p lvl2
So-6w6p lvl2
Ne- volno :-)
Po- ráno-cardio2(BR) + bonus abs(Bob), večer- 6w6p lvl2
Ut-6w6p lvl2 + cardio kickbox
Stř-ráno-Bob H -beginer weight loss+bonus abs, večer cardio kickbox
Čtv-Ultimate cardio(bob)
Pá/dnes)-Jilian Banish fat boost metabolism
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Barunka se taky odhodlala - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Barunka se taky odhodlala   Barunka se taky odhodlala - Stránka 2 Empty18th May 2013, 9:49 am

Ahoj, máš rozhodně plošší bříško Smile Krásný. Vydrž. Mačkám palce Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Barunka se taky odhodlala - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Barunka se taky odhodlala   Barunka se taky odhodlala - Stránka 2 Empty18th May 2013, 4:39 pm

Nezoufej si, ono jak tak na tebe koukám už není moc co hubnout, máš úžasně vypracované břicho Smile jde vidět, že se sebou něco děláš! To moje břišní svaly jsou ještě schované hluboko pod vrstvou tuku Very Happy Závidím!
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Barunka se taky odhodlala - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Barunka se taky odhodlala   Barunka se taky odhodlala - Stránka 2 Empty18th May 2013, 6:41 pm

barunkac, mas velmi podobnu postavu ako ja. ukazovala som ta priatelovi a povedal, ze keby nevedel, mysli, ze som to ja. ze aj ten zadok mas ako ja Smile)) ale mas lepsie vypracovane ruky, ja moc teraz necvicim, hlavne beham.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Barunka se taky odhodlala - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Barunka se taky odhodlala   Barunka se taky odhodlala - Stránka 2 Empty18th May 2013, 6:45 pm

mne sa z toho brucha tiez chudne najhorsie Sad ide to velmi pomaly. beh mi velmi pomohol.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Barunka se taky odhodlala - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Barunka se taky odhodlala   Barunka se taky odhodlala - Stránka 2 Empty19th May 2013, 2:18 pm

vymakané břicho??no to sice děkuju,ale pro boha kde?? :-D to možná pod tou vrstvou tuku :-/
podobnou postavu?no to podle té tvoji profilové fotky bych teda vůbec neřekla,ta je moc krásná,moc hezká postavička.
Holky poslední dobou..cca 1 měcís. Mám strašně nepřijemný problém. Mívám dost často,vlastně skoro pořád zácpu a jsem celá nafouklá. a až tak,že si mi ani nechce mezi lidi jak se cítím hrozně. Jím docela zdravě,teda občas zhřeším,ale jinak se snažím. Břicho se mi během dne o hodně zvěší.Připadám si jako bych byla neustála uplně "přežraná".. ale mám ten pocit i když snim uplně malinkou porci jídla,nebo se trochu více nepiju..je to fakt hrůza..ještě když se snažím hubnou,a místo toho jsem pořád jako balon..připadám si jak těhotná. :-/
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Barunka se taky odhodlala - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Barunka se taky odhodlala   Barunka se taky odhodlala - Stránka 2 Empty19th May 2013, 3:32 pm

Barunkač, to je foto z minulého leta, kedy som tiež cvičila. ale ver tomu, že v tej dobe som sa už opäť pomaly začínala vyžierať Smile za tú foto vďačím môjmu priateľovi, je to zhoda okolností: dobrý fotograf, dobré svetlo, stiahnuté brucho a dobrá póza... v skutočnosti to bolo horšie Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Barunka se taky odhodlala - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Barunka se taky odhodlala   Barunka se taky odhodlala - Stránka 2 Empty19th May 2013, 3:35 pm

ja som mala podobné problémy, kým som nevysadila pečivo. jem iba žitný chlieb. skús vysadiť, ak ho teda ješ. môže to byť reakcia aj na iné potraviny, ktoré ješ teraz vo zvýšenom množstve... nemáš problém s mliečnymi výrobkami?
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Barunka se taky odhodlala - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Barunka se taky odhodlala   Barunka se taky odhodlala - Stránka 2 Empty23rd October 2013, 9:48 am

Ahojte holky, píšu tu dost po dlouho době. Rozhodla sem se dneska vyfotit a porovnat změnu :-) mám odcvičený focus 25 alfa frázi..už ani nevim co jsem cvičila předtím,kombinovala sem jsem typicky Zuzku s Bobem a s Jill. Ale focus zůstavá porád můj nejoblíbenější momentálně. pak jsem se jednou nerozhoupala a už se to vyze.takže ted už se každennímu cvičení nevěnuji.ale většinou si zacvičím alespon dvakrát do týdne. Ale i tak změny i úbytky jsou takže jsem docela spokojené. lepíš než byt na mrtvém době. 
takže dnešní míra
pas: 73
břicho přes pupík 82
zadek: 90
stehno: 52

Barunka se taky odhodlala - Stránka 2 30vq
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Barunka se taky odhodlala - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Barunka se taky odhodlala   Barunka se taky odhodlala - Stránka 2 Empty24th October 2013, 2:18 pm

Ahoj, tleskám k proměně, je to úplný mazec. bounce  já jsem už jednou Sherd začala, ale nedokončila. Dnes začínám znovu a doufám, že ho dokončím a budu pokračovat dál. Pokud ti to nevadí, bude mi motivací tvoje proměna. Smile  ráda bych viděla první větší změny už do Vánoc. Můžu vědět, jak dlouho si cvičila denně, než si začala cvičit jen 2xtýdně?
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Barunka se taky odhodlala - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Barunka se taky odhodlala   Barunka se taky odhodlala - Stránka 2 Empty25th October 2013, 10:07 am

Ahoj, moc děkuju :-) první fotky jsem pořídla myslím až v tom únoru. takže od vánoc nic nemam. Ze začátku jsem jela denně každý den, programy na 30 dní a tak jsou motivace, člověk se dokope.Jillien je určitě skvělá volba na začátek!ráda se k ni vracím :-) ale sama vím že cvičit to stejné 10 dní v kuse je docela otrava. Chce to jen si to zvyknout, a najít takové cvičení jaké ti vyhovuje a které pro tebe nebude utrpení, to potom není dobré. S jídlem to taky není žadný zázrak, pár dnu se držím, ale jsou dny kdy sei dám hezky 4 knedlíky nebo pizzu :-) ale je fakt že ty první měsíce jsem se držela dost zkrátka.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Barunka se taky odhodlala - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Barunka se taky odhodlala   Barunka se taky odhodlala - Stránka 2 Empty2nd January 2014, 5:41 pm

No parádní úbytky! Jak já ti závidím. Ty nožky jsou bomba. O těch si já - typická hruška - můžu nechat zdát. :-)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Barunka se taky odhodlala - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Barunka se taky odhodlala   Barunka se taky odhodlala - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Barunka se taky odhodlala
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Taky to zkouším
» Jdu do toho taky!
» Já chci taky být KRÁSNÁ
» Taky to dokážu... teda, doufám

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Moje tělo - Fórum :: Vaše tělo :: Vaše proměny-
Přejdi na: