Moje tělo - Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Poslední téma
» Oblečení na in-line bruslení
Taky to dokážu... teda, doufám Empty25th June 2015, 2:28 pm pro Anonymní

» Jane Fonda
Taky to dokážu... teda, doufám Empty5th December 2014, 10:58 am pro Anonymní

» Port de Bras
Taky to dokážu... teda, doufám Empty4th December 2014, 3:35 pm pro Anonymní

» Začínám 10.3.2014
Taky to dokážu... teda, doufám Empty16th July 2014, 11:07 am pro Anonymní

» Jak zhubnout nejdříve břicho ?
Taky to dokážu... teda, doufám Empty9th July 2014, 5:00 pm pro Anonymní

» Bob Harper
Taky to dokážu... teda, doufám Empty30th May 2014, 7:31 pm pro Anonymní

» Insanity workout
Taky to dokážu... teda, doufám Empty20th May 2014, 8:59 pm pro Anonymní

» Nedaří se mi, jsem zoufalá
Taky to dokážu... teda, doufám Empty20th May 2014, 1:09 pm pro Anonymní

» 6 MĚSÍČNÍ JÍDELNÍČEK
Taky to dokážu... teda, doufám Empty14th April 2014, 9:40 pm pro Anonymní

» Focus T25
Taky to dokážu... teda, doufám Empty1st April 2014, 1:07 pm pro Anonymní

» Moje proměna - věčný boj s kily(tuky)
Taky to dokážu... teda, doufám Empty31st March 2014, 9:03 am pro Anonymní

» Celulitida ..věčný boj
Taky to dokážu... teda, doufám Empty22nd March 2014, 11:43 am pro Anonymní

» www.fitnesstv.cz
Taky to dokážu... teda, doufám Empty15th March 2014, 11:52 am pro Anonymní

» únik moči při cvičení (skákání)
Taky to dokážu... teda, doufám Empty25th February 2014, 5:55 pm pro Anonymní

» Reawe mění vlastní život
Taky to dokážu... teda, doufám Empty25th February 2014, 11:05 am pro Anonymní

» Zmenšující se prsa
Taky to dokážu... teda, doufám Empty24th February 2014, 8:05 pm pro Anonymní

» Rosa a její boj za hezčí postavou
Taky to dokážu... teda, doufám Empty17th February 2014, 11:59 am pro Anonymní

» Bazální metabolismus vs. celkový příjem kalorií
Taky to dokážu... teda, doufám Empty29th January 2014, 8:26 am pro Anonymní

» Rotační disk
Taky to dokážu... teda, doufám Empty29th January 2014, 8:24 am pro Anonymní

» Spiralizér
Taky to dokážu... teda, doufám Empty28th January 2014, 9:49 am pro Anonymní

» Dokážu to!!
Taky to dokážu... teda, doufám Empty26th January 2014, 6:35 pm pro Anonymní

» cvičím jím a nehubnu
Taky to dokážu... teda, doufám Empty25th January 2014, 11:36 pm pro Anonymní

» Jak spalujeme (nejen) s Jillian
Taky to dokážu... teda, doufám Empty25th January 2014, 8:33 pm pro Anonymní

» Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?
Taky to dokážu... teda, doufám Empty20th January 2014, 2:02 pm pro Anonymní

» Podprsenky na beh
Taky to dokážu... teda, doufám Empty20th January 2014, 10:10 am pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Taky to dokážu... teda, doufám Empty9th January 2014, 5:31 pm pro Anonymní

» Časopisy
Taky to dokážu... teda, doufám Empty3rd January 2014, 5:26 pm pro Anonymní

» Činky
Taky to dokážu... teda, doufám Empty3rd January 2014, 5:25 pm pro Anonymní

» Botky
Taky to dokážu... teda, doufám Empty3rd January 2014, 5:24 pm pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Taky to dokážu... teda, doufám Empty2nd January 2014, 11:14 pm pro Anonymní

March 2024
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar
Kdo je přítomen
Celkem je zde přítomno 3 uživatelů : 0 registrovaných, 0 skrytých a 3 Anonymních

nikdo není přítomen

Nejvíce zde bylo současně přítomno 52 uživatelů dne 10th July 2014, 1:18 pm
Top posting users this week
No user

 

 Taky to dokážu... teda, doufám

Goto down 
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




Taky to dokážu... teda, doufám Empty
PříspěvekPředmět: Taky to dokážu... teda, doufám   Taky to dokážu... teda, doufám Empty26th March 2013, 2:58 pm

Ahojte, je mi 22 a mam za sebou uz dlouhou radku pokusu o hubnuti. Zacala jsem snad nekdy ve 13 diky spoluzakum ze zakladky, kteri se mi diky vyssi vaze posmivali. Prisne diety jsem nikdy moc nedrzela, snazila jsem se redukovat jidlo a hodne cvicit ci sportovat.
I pres velke mnozstvi pokusu se mi realne podarilo zhubnout jen dvakrat. Bohuzel, pak prisla nejaka kritictejsi situace a ja proste pribrala (nejvic jsem pribrala, kdyz jsem se srotila na maturitu a nasledne i prijimacky na VS, od te doby se to se mnou tahne).
Pred par dny jsem se definitivne rozhodla, ze se sebou neco udelam. Bohuzel moje vule je velmi slaba (hlavne co se jidla tyce), a tak tomu nedavam moc sanci. Z toho duvodu si zakladam svuj topic, abych mela vetsi motivaci. Uz jsem prolezla nejen blog Nikki, ale i temata zde, a musim rict, ze jste vsechny pro me hrdinky, jelikoz jste nejen dokazaly zhubnout, byt se sebou spokojene, ale zaroven jste se odhodlaly se sebou neco definitivne udelat. Jste pro me vzory, a take velkou motivaci. Kdyz vas vidim, tak si rikam, ze ja to taky dokazu... teda, doufam.
Pred par dny jsem zacala s 30DS, takze momentalne jsem v pulce 1. levelu. Cviceni s Jillian me moc chytlo, a tak se moc tesim, az si dneska s ni opet zacvicim. Smile Do toho hraju jeste volejbal a obcas zajdu s kamaradkou do fitka. Bohuzel, jak jsem jiz rekla, mym nejvetsim problemem je jidlo. Moc rada jim, a tak je pro me velmi tezke jidlu odolat. (Treba pred chvili jsem snedla "trochu vic" zmrzliny, nez je zdravo). I obycejny rohlik s maslem je pro me neuveritelna delikatesa. -.-

Jsem moc stydliva, takze fotky ve spodnim pradle ode me necekejte. Mozna casem, kdyz zacnu ztracet motivaci nebo az se bude cim chlubit. Very Happy Miry ale uverejnim:

Stav k 25. 3. 2013
boky - 99 cm
břicho - 81 cm
prsa - 98 cm
stehna - 65 cm
zadek - 108 cm

Odmala jsem lyzovala, a proto bych nejradeji zuzila sva stehna, ta mi asi lezi v zaludku nejvic. Very Happy

Nevim, co vic bych jeste tak mohla rict. Koukam, ze jsem se docela dost rozepsala. Very Happy Snad jen to, ze doufam, ze se jednou zaradim mezi vas uspesne. Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Taky to dokážu... teda, doufám Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taky to dokážu... teda, doufám   Taky to dokážu... teda, doufám Empty26th March 2013, 4:26 pm

Vitaj a drzim palce. Pride mi, že už v tomto prispevku to zbytocne vzdavas a vopred pocitas s negativnym vysledkom. Zmen svoj postoj, pretoze ti bude na skodu.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Taky to dokážu... teda, doufám Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taky to dokážu... teda, doufám   Taky to dokážu... teda, doufám Empty26th March 2013, 4:31 pm

Presne ako pise bezkyna, ked uz na zaciatku pochybujes, tak sa vopred odsudzujes na neuspech. Ja si verim od zaciatku roka a podla toho moje chudnutie aj vypada Smile, takze v prvom rade si to uprac v hlave, co vlastne a naozaj chces a potom to ries. Drzim palce.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Taky to dokážu... teda, doufám Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taky to dokážu... teda, doufám   Taky to dokážu... teda, doufám Empty26th March 2013, 8:35 pm

Ahoj, vítej. Držím palce. sunny
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Taky to dokážu... teda, doufám Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taky to dokážu... teda, doufám   Taky to dokážu... teda, doufám Empty28th March 2013, 10:22 pm

Ahoj,

taky jsem před nedávnem začala a moc ti držím palce!
Hlavně nemysli na neúspěch a zaměř se na to co opravdu chceš, protože není důvod, aby jsi to nedostala. Je to jen v hlavě Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Taky to dokážu... teda, doufám Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taky to dokážu... teda, doufám   Taky to dokážu... teda, doufám Empty29th March 2013, 7:39 am

Ahoj, taky moc držím palce! Zkus si věřit, protože jak jsem zjistila, pozitivní přístup je taky podstatná část úspěchu. Říkej si, že to dokážeš, i kdybys o tom zpočátku pochybovala. Smile Nedej možnost pochybám a ono to určitě půjde. Já jsem teď taky po několikáté na začátku cesty za hezčí postavou a spokojenějším životem, ale tentokrát na to jdu s tím, že to zvládnu za každou cenu. Přeji hodně úspěchů. Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Taky to dokážu... teda, doufám Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taky to dokážu... teda, doufám   Taky to dokážu... teda, doufám Empty30th March 2013, 8:48 pm

Diky moc vsem za podporu, ani nevite, jak moc si ji cenim. Smile

Ja jsem si neverila, jelikoz mam za sebou tolik pokusu s hubnutim, ze by se to dalo spocitat na vsech prstech, co mam, pricemz mi ze vseho vsudy vysel pouze jeden (a to jeste diky tomu, ze jsem byla nemocna se zaludkem). :/ Navic zadna podpora, motivace byla slaba, takze po par mesicich jsem prestala, jelikoz efektivita byla take nulova. Cviceni me pote prestalo bavit, a vse slo do kytek. Byl to zacarovany kruh, ktery se opakoval porad dokola.
Od te doby, co cvicim s Jill, tak mam nejen podporu, ale i motivaci. Zacinam si i verit, jelikoz citim, ze me tohle nadseni jen tak neopusti. A take citim, ze tohle usili bude milionkrat uspesnejsi nez ty predchozi pokusy. Smile Cviceni uz neni utrpeni, ale silene moc me to bavi. Vysledky uz sice nejake jsou, ale zatim si jich moc nevsimam. Mam jeste dlouhy kus pred sebou, tak si to prekvapko schovam az na zaver. Smile Zitra budu koncit level 1, tak se moc tesim na dalsi levely. Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Taky to dokážu... teda, doufám Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taky to dokážu... teda, doufám   Taky to dokážu... teda, doufám Empty10th April 2013, 10:58 pm

Neda mi to a taky sem napisu sve vysledky. Dnes jsem dokoncila Level 2 30 DS a zitra se vrham na trojku. Smile

10. 4. 2013
BOKY - 97 cm (- 2 cm)
BŘICHO - 78 cm (- 3 cm)
PRSA - 98 cm (- 0 cm)
STEHNA - 64 cm (- 1 cm)
ZADEK - 104 cm (- 4 cm)

Fotky bohuzel nemam, jelikoz mi stavkuje fotak a mobil foti priserne. :/
Snad to tak pujde i dal. Smile Mym nejvetsim probelem je jidlo, tak snad si to nejakym uletem nepokazim. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Taky to dokážu... teda, doufám Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taky to dokážu... teda, doufám   Taky to dokážu... teda, doufám Empty12th April 2013, 5:25 pm

Pěkný výsledky Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Taky to dokážu... teda, doufám Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taky to dokážu... teda, doufám   Taky to dokážu... teda, doufám Empty12th April 2013, 5:57 pm

Krásné.......ten první měsíc je prostě nejlepší.Pěkně si to užívej a hlavně se chval máš za co.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Taky to dokážu... teda, doufám Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taky to dokážu... teda, doufám   Taky to dokážu... teda, doufám Empty12th April 2013, 9:06 pm

Týjo, tobě ty cm ale letí dolů! sunny
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Taky to dokážu... teda, doufám Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taky to dokážu... teda, doufám   Taky to dokážu... teda, doufám Empty12th April 2013, 9:36 pm

Moc pěkné výsledky! Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Taky to dokážu... teda, doufám Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taky to dokážu... teda, doufám   Taky to dokážu... teda, doufám Empty15th April 2013, 3:11 pm

Dekuju moc za podporu. Smile Tech vysledku si moc vazim, mam z nich velkou radost a je pravda, ze uz jsou na mne videt. Hlavne ten zadek je dobre poznat - nejen na kalhotech, ale i kdyz si stoupnu bokem k zrcadlu, tak tam vidim zmenu. Smile Ted by to chtelo hlavne zhubnout stehna, coz je ma nejvetsi problemova partie. Very Happy Ale verim, ze to pujde. Smile
Koukam, ze jsem nenapsala vahu. Co se tyce vahy, tak jem zhubla dve kila. Smile
Hodne se mi ale libi, jak jsem se zpevnila. Je to uplne jiny, lepsi pohled. Smile

Za par dni budu koncit 30 DS, tak se pak vrhnu na Ripped in 30. Smile Jsem zvedava a tesim se. 30 DS je super, ale tesim se na neco noveho. Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Taky to dokážu... teda, doufám Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taky to dokážu... teda, doufám   Taky to dokážu... teda, doufám Empty16th April 2013, 8:11 am

Mě osobně Ripped vůbec nebavil a po levelu2 jsem to vzdala.Teď cvičím Body revolution a mě se teda líbí víc a příjde mě víc promyšlený.1. den cvičíš ruce 2. den zadek, nohy 3. den cardio a pak se to opakuje.Takže to krásně splňuje pravidla fitnes: ruce musí odpočívat 2 dny, zadek nohy den a břicho můžeš trápit každý den. Také cardio je důležité pro spalování tuků. A hlavně se na to uplně těšíš a né každý den to samé.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Taky to dokážu... teda, doufám Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taky to dokážu... teda, doufám   Taky to dokážu... teda, doufám Empty16th April 2013, 8:33 am

Dobré ráno,
Montyčko, u roho BR to posilování, u toho nespaluji žádný tuk? A není malo 2x cardio jenom? Každopádně promyšlený to je!!! Smile Ripped byla otrava.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Taky to dokážu... teda, doufám Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taky to dokážu... teda, doufám   Taky to dokážu... teda, doufám Empty16th April 2013, 11:16 am

Body Revolution mam taky v planu cvicit, jen jaksi mi moc nevyhovuje ten nulty tyden, kde se musi cvicit dvakrat denne, coz mne bohuzel v soucasnem vytizeni vubec nevyhovuje. :/ A ja ho nechci vynechat. Very Happy Mam ho ale naplanovany, v nejlepsim pripade bych s nim chtela zacit o zkouskovem. Ale co tak slycham, tak BR ma velkou popularitu. Smile
Ja se zase stykam s lidmi, co Ripped uplne miluji. Very Happy Sama jsem zvedava, chybi mi 5krat odcvicit Level 3 30 DS. Smile Hlavne jsem slysela, ze levely 2 a 3 u Ripped jsou strasne tezke, tak jsem zvedava. Smile


Ale tesim se na prazdniny, protoze bych k normalnimu cviceni na cele telo bych chtela zaradit i nejake cviceni na specialni partie. Hrozne moc me laka Killer Buns and Thighs. Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Taky to dokážu... teda, doufám Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taky to dokážu... teda, doufám   Taky to dokážu... teda, doufám Empty16th April 2013, 11:22 am

Já teď cvičím Ripped level 2 a mám ho raději než level 1. I love you
Moc se mi líbí. Po ohlasech tady, jsem čekala nějaký strašlivý nářez. Pravda, je sice těžší než 1čka, ale zas taková hrůza to není. Ale ty kliky mi teda vůbec nejdou. scratch

Už se těším na trojku cheers
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Taky to dokážu... teda, doufám Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taky to dokážu... teda, doufám   Taky to dokážu... teda, doufám Empty16th April 2013, 11:55 am

Určitě to vyzkoušej to já tě od toho nechtěla zrazovat. Já ho taky zkusila.

A co se týká kliků tak to se Embarassed jsem si myslela jak je pěkně umim než přišel manžel :'' co ten zadek nahoře a jaktože už se zvedáš vždyť si půl metru nad zemí '' haha tak trénuji, ale moc slavné to není.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Taky to dokážu... teda, doufám Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taky to dokážu... teda, doufám   Taky to dokážu... teda, doufám Empty16th April 2013, 12:24 pm

Však já to tak neberu, každý má rád něco jiného Wink

Mě přijde, že ty ruce snad nikdy neposílím natolik, abych udělala byť jen kvalitní "obyč" pánský klik. Kliky s přítahem kolene si moc nedávám ani v kleku.

Holky, zkoušely jste shed it with weights s Jill? Jak je tam ten klik na kettlebellu?
To jsem tedy vůbec nechápala, jak se na tom mám držet a klikovat Shocked

Kdybyste měly nějaké tipy, jak se zlepšit v klikách, tak sem s tím cheers
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Taky to dokážu... teda, doufám Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taky to dokážu... teda, doufám   Taky to dokážu... teda, doufám Empty16th April 2013, 12:27 pm

Je Motycko, konecne nekdo, kdo cvici Body R. Smile) - kolikaty W ted delas?? Mě to bavi moc - libi se mi, ze se necvici porád to stejne. Jenom přemyslim, co budu cvicit az skončím - chtěla jsem Insenity, ale kdyz jsem se na ne koukala, tak to ještě nedam Sad - mozna si 3 cast z BR zopakuju.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Taky to dokážu... teda, doufám Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taky to dokážu... teda, doufám   Taky to dokážu... teda, doufám Empty16th April 2013, 1:07 pm

Uvidim, mne se zatim z 30 DS libil i level 2, i kdyz se spouste lidem nelibil. Smile

Jojo, taky mam problemy s kliky. Very Happy Ale libi se mi, jak jsem kazdym dnem silnejsi a silnejsi. Prvni den jsem mela problem s deseti damskymi, ted udelam bez problemu 25. Very Happy
Yukiarashi: Nevim, jak bych ti poradila. Mne pomaha obycejne cviceni s Jill. Kazdym dnem udelam vic a vic. Dokonce i chlapske uz udelam (lehce pres 10). Ale jak rikam, staci mi cviceni s Jill. Na ruce je dobry i plank, ten by je taky mohl hodne posilit ruce. Smile


To Shred it with Weights jsem zatim zasklila, ale treba se k nemu v budoucnu nekdy dostanu. Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Taky to dokážu... teda, doufám Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taky to dokážu... teda, doufám   Taky to dokážu... teda, doufám Empty16th April 2013, 1:15 pm

Nj, ono asi nic než klikovat nezbyde scratch

Pánské kliky udělám, ale nezvládám je až pěkně nosem k zemi, jdu jen tak lehce pod úroveň loktů, jinak bych se nezvedla silent

Já to právě zkoušela o víkendu a říkala si u toho "no, to si Jillian dělá pr.el, chce mě zabít?" :DD
Někdy to určitě zkus, je to dle mě lepší než Bob a kettlebell cardio shred.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Taky to dokážu... teda, doufám Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taky to dokážu... teda, doufám   Taky to dokážu... teda, doufám Empty16th April 2013, 1:50 pm

Tak to ja taky nejdu az primo nosem k zemi. To bych udelala asi tak jeden a jeste bych si ten nos rozbila. Very Happy Ale jdu docela dost nizko, pozorovala jsem se v zrcadle. Very Happy

Ja s tim Kettlebellem jeste nic nezkousela. Navic jsem ve svete fitness uplny zacatecnik, takze se porad jeste rozkoukavam a seznamuju se se zaklady. Smile Ale mam v planu toho hoooodne zkusit, jelikoz me tato aktivita hodne chytla. Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Taky to dokážu... teda, doufám Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taky to dokážu... teda, doufám   Taky to dokážu... teda, doufám Empty20th April 2013, 5:05 pm

Tak... dnesnim dnem jsem dodelala 30 DS a vrhnu se na Ripped, ktery obcas budu prokladat 6 week 6 pack. Smile
Vzhledem k tomu, ze jsem pred menstruaci, tak vysledky dodam az po. Nemyslim si ale, ze by byly nejakevyrazne jako v prvnim mereni. To mi ale nevadi, jelikoz 1) strasne zeru 2) mam docela stres ve skole. Kazdopadne cviceni me bavi, takze v nem hodlam pokracovat, at se deje, co se deje. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Taky to dokážu... teda, doufám Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taky to dokážu... teda, doufám   Taky to dokážu... teda, doufám Empty21st April 2013, 8:58 am

Antiko, jsem na tom podobně. Výsledky taky tentokrát závratné neočekávám, protože občas je ta moje strava nic moc a k tomu stres ve škole jak blázen. Ale přesně jak píšeš, cvičení mě baví a cítím se po něm líp, tak proč toho nechávat. Smile
Musím na tom zapracovat. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Taky to dokážu... teda, doufám Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taky to dokážu... teda, doufám   Taky to dokážu... teda, doufám Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Taky to dokážu... teda, doufám
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Dokážu to!!
» Taky to zkouším
» Jdu do toho taky!
» Já chci taky být KRÁSNÁ
» Barunka se taky odhodlala

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Moje tělo - Fórum :: Vaše tělo :: Vaše proměny-
Přejdi na: