Moje tělo - Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Poslední téma
» Oblečení na in-line bruslení
Moja premena :) Empty25th June 2015, 2:28 pm pro Anonymní

» Jane Fonda
Moja premena :) Empty5th December 2014, 10:58 am pro Anonymní

» Port de Bras
Moja premena :) Empty4th December 2014, 3:35 pm pro Anonymní

» Začínám 10.3.2014
Moja premena :) Empty16th July 2014, 11:07 am pro Anonymní

» Jak zhubnout nejdříve břicho ?
Moja premena :) Empty9th July 2014, 5:00 pm pro Anonymní

» Bob Harper
Moja premena :) Empty30th May 2014, 7:31 pm pro Anonymní

» Insanity workout
Moja premena :) Empty20th May 2014, 8:59 pm pro Anonymní

» Nedaří se mi, jsem zoufalá
Moja premena :) Empty20th May 2014, 1:09 pm pro Anonymní

» 6 MĚSÍČNÍ JÍDELNÍČEK
Moja premena :) Empty14th April 2014, 9:40 pm pro Anonymní

» Focus T25
Moja premena :) Empty1st April 2014, 1:07 pm pro Anonymní

» Moje proměna - věčný boj s kily(tuky)
Moja premena :) Empty31st March 2014, 9:03 am pro Anonymní

» Celulitida ..věčný boj
Moja premena :) Empty22nd March 2014, 11:43 am pro Anonymní

» www.fitnesstv.cz
Moja premena :) Empty15th March 2014, 11:52 am pro Anonymní

» únik moči při cvičení (skákání)
Moja premena :) Empty25th February 2014, 5:55 pm pro Anonymní

» Reawe mění vlastní život
Moja premena :) Empty25th February 2014, 11:05 am pro Anonymní

» Zmenšující se prsa
Moja premena :) Empty24th February 2014, 8:05 pm pro Anonymní

» Rosa a její boj za hezčí postavou
Moja premena :) Empty17th February 2014, 11:59 am pro Anonymní

» Bazální metabolismus vs. celkový příjem kalorií
Moja premena :) Empty29th January 2014, 8:26 am pro Anonymní

» Rotační disk
Moja premena :) Empty29th January 2014, 8:24 am pro Anonymní

» Spiralizér
Moja premena :) Empty28th January 2014, 9:49 am pro Anonymní

» Dokážu to!!
Moja premena :) Empty26th January 2014, 6:35 pm pro Anonymní

» cvičím jím a nehubnu
Moja premena :) Empty25th January 2014, 11:36 pm pro Anonymní

» Jak spalujeme (nejen) s Jillian
Moja premena :) Empty25th January 2014, 8:33 pm pro Anonymní

» Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?
Moja premena :) Empty20th January 2014, 2:02 pm pro Anonymní

» Podprsenky na beh
Moja premena :) Empty20th January 2014, 10:10 am pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Moja premena :) Empty9th January 2014, 5:31 pm pro Anonymní

» Časopisy
Moja premena :) Empty3rd January 2014, 5:26 pm pro Anonymní

» Činky
Moja premena :) Empty3rd January 2014, 5:25 pm pro Anonymní

» Botky
Moja premena :) Empty3rd January 2014, 5:24 pm pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Moja premena :) Empty2nd January 2014, 11:14 pm pro Anonymní

March 2024
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar
Kdo je přítomen
Celkem je zde přítomno 5 uživatelů : 0 registrovaných, 0 skrytých a 5 Anonymních

nikdo není přítomen

Nejvíce zde bylo současně přítomno 52 uživatelů dne 10th July 2014, 1:18 pm
Top posting users this week
No user

 

 Moja premena :)

Goto down 
Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




Moja premena :) Empty
PříspěvekPředmět: Moja premena :)   Moja premena :) Empty24th February 2013, 5:41 pm

ahojte Smile tak tu je moja premena, sice dlhodoba, ale predsa. mam dve deticky 2 roky a 1 rok. zacala som s 84.4 kg, fotka je zial az neskor Smile

31/5/2012 - 24/2/2013
vaha 80.7 kg 68 kg (celkovo - 16.4 kg)
pas 88 cm 78 cm(- 10 cm)
brucho 104 cm 89 cm(- 15 cm)
boky 110 cm 99 cm(- 11 cm)
stehno 64 cm 59 cm(- 5 cm)
Meriam 170 cm

Snad este nieco pojde dole Smile

[img]Moja premena :) Zmenainkognito [/img]


Naposledy upravil karlitoooooo dne 26th February 2013, 11:07 pm, celkově upraveno 4 krát
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moja premena :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moja premena :)   Moja premena :) Empty24th February 2013, 6:18 pm

wow, pěkná proměna, koukám i bříško se začíná tvarovat Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moja premena :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moja premena :)   Moja premena :) Empty24th February 2013, 7:25 pm

Krásna zmena Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moja premena :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moja premena :)   Moja premena :) Empty26th February 2013, 8:17 am

hmm, fakt super bounce
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moja premena :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moja premena :)   Moja premena :) Empty26th February 2013, 10:27 am

wow, veliká gratulace, jsi moc šikovná :-)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moja premena :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moja premena :)   Moja premena :) Empty26th February 2013, 10:58 pm

dakujem dievcata ... musim povedat, ze velky podiel na mojej zmene ma aj tato stranka Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moja premena :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moja premena :)   Moja premena :) Empty27th February 2013, 1:44 pm

Super cheers, krásně zpevněné tělo, jak dlouho jsi na sobě pracovala?
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moja premena :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moja premena :)   Moja premena :) Empty27th February 2013, 2:26 pm

...upravila som stravu od aprila 2012 a cvicit som zacala asi koncom augusta 2012. Chodim do fitka, ale iba jeden krat do tyzdna. Do fitka chodim najma kvoli tomu, aby som troska vypadla medzi ludi, kedze som na materskej dovolenke. V novembri som natrafila na tuto stranku a tak som zacala cvicit s Jillian tak 3 az 4x do tyzdna.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moja premena :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moja premena :)   Moja premena :) Empty27th February 2013, 2:57 pm

To je nádherná proměna, ted čtu, že máš dvě děti. Tomu říkám Páni! Na to vypadáš velmi dobře. I v poměru, že necvičíš zase moc dlouho a necvičíš každý den, to je změna k neuvěření Very Happy To ber jako velký kompliment Cool
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moja premena :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moja premena :)   Moja premena :) Empty27th February 2013, 3:21 pm

laura555 dakujem za kompliment, v podstate do decembra som tu mladsiu este kojila, tak som musela davat pozor na stravu....aby som neprisla o mlieko.... a co sa tyka cvicenia, od 14 - 20 rokov som sa venovala karate....takze zaklad tam nejaky bol Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moja premena :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moja premena :)   Moja premena :) Empty27th February 2013, 3:38 pm

Ha zrada! Ten základ dělá svý Very Happy Ne jsi vážně dobrá, opravdu, moc skvělá práce. A co stravu, jak jsi řešila?
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moja premena :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moja premena :)   Moja premena :) Empty27th February 2013, 3:52 pm

Tak takovéto příběhy mě motivují - je vidět, že když se chce, tak to jde a to já potřebuju - letos mi bude 40 a tak bych si chtěla dát dárek pevne tělo Smile - budu číst a koukat na všechny statečný holky a doufám, že v červenci přidám svojí proměnu.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moja premena :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moja premena :)   Moja premena :) Empty27th February 2013, 5:03 pm

super....Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moja premena :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moja premena :)   Moja premena :) Empty27th February 2013, 6:08 pm

laura5555:
stravu? tak zo zaciatku som sa stravovala podla havlickovho jedalnicka, ktory som nasla na nete, nejaka baba ho tam zverejnila....celkom to fungovalo....potom som zacala pocitat kalorie....to super fungovalo, ale moj jedalnicek bol strasne jednotvarny....nemala som cas ani naladu pri dvoch malych detoch pocitat kalorie a vymyslat si jedlo tak som to potom vzdala. a momentalne jem 5 krat denne akurat sa snazim jest dostatok bielkovin a poobede a vecer som vypustila sacharidy.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moja premena :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moja premena :)   Moja premena :) Empty27th February 2013, 7:01 pm

Tak to máme asi podobně na této cestě :-)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moja premena :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moja premena :)   Moja premena :) Empty27th February 2013, 7:06 pm

ale ako som vypustila tie sacharidy tak sa to opat rozbehlo....viem ze tu vsetci spominaju, ze vaha nie je dolezita....ale pre mna je....ja viem ,ze mi centimetre idu dole az ked sa pohne vaha...postavu mam dost spevnenu....takze ani cvicenie u mna nerobi take zazraky ako u ostatnych bab, ktore tu pisu o pokrokoch s 30DS.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moja premena :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moja premena :)   Moja premena :) Empty27th February 2013, 7:21 pm

Já ti rozumím. Já mám zase velký obsah tuku v těle při normální váze. Potřebuji snížit tuk a vybudovat si svaly. Jenže i když jsem doteď hodně sportovala, tak jsem to asi přeháněla, nadměrnou aktivitou a nepřiměřeným jídlem jsem si spíš spalovala svalová vlákna a obalovala se tukem. A mám osvědčené, že moje tělo reaguje prostě jen na změnu sacharidů. Takže bílkoviny držím vysoko a přidala jsem i na zdravých tucích a snižuji sacharidy a čekám výsledky :-)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moja premena :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moja premena :)   Moja premena :) Empty27th February 2013, 7:37 pm

ja by som tiez chcela vediet aky mam pomer tukov a svalov, akurat hladam, kde by som to mohla zistit. a prihlasila si sa aj do premeny? ja som sa neprihlasila....dlhom som uvazovala, ale vravim si,ze to robim pre seba Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moja premena :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moja premena :)   Moja premena :) Empty27th February 2013, 7:50 pm

A nejsi z Prahy doporučila bych, kde to měří levně. Já se přihlásila do proměny, dělám to pro sebe, ale snad jako ten závazek přihlášení mi pomůže Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moja premena :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moja premena :)   Moja premena :) Empty27th February 2013, 8:34 pm

no som zo Slovenska, kolko orientacne to asi v CR stoji? aby som sa vedela orientovat u nas.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moja premena :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moja premena :)   Moja premena :) Empty27th February 2013, 8:36 pm

v praze, co jsem sehnala tak 200 i s konzultací.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moja premena :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moja premena :)   Moja premena :) Empty27th February 2013, 8:38 pm

to je super, to neverim, ze tu v Bratislave tak lacno zozeniem....vobec neviem ako to mam hladat
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moja premena :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moja premena :)   Moja premena :) Empty27th February 2013, 9:17 pm

bud je to in body nebo levnější, protože to nemá reklamu tanita. Je to diagnostika tělesného složení
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moja premena :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moja premena :)   Moja premena :) Empty27th February 2013, 9:20 pm

Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moja premena :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moja premena :)   Moja premena :) Empty27th February 2013, 9:28 pm

tady i na Slovensku: http://www.inbody.cz/inbody-centra-v-sr.php

jinak už to má každé fitko, co má dobrého trenéra a výživového poradce
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Moja premena :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moja premena :)   Moja premena :) Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Moja premena :)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 3Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» moja malá premena :-)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Moje tělo - Fórum :: Vaše tělo :: Vaše proměny-
Přejdi na: