Moje tělo - Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Poslední téma
» Oblečení na in-line bruslení
Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 3 Empty25th June 2015, 2:28 pm pro Anonymní

» Jane Fonda
Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 3 Empty5th December 2014, 10:58 am pro Anonymní

» Port de Bras
Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 3 Empty4th December 2014, 3:35 pm pro Anonymní

» Začínám 10.3.2014
Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 3 Empty16th July 2014, 11:07 am pro Anonymní

» Jak zhubnout nejdříve břicho ?
Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 3 Empty9th July 2014, 5:00 pm pro Anonymní

» Bob Harper
Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 3 Empty30th May 2014, 7:31 pm pro Anonymní

» Insanity workout
Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 3 Empty20th May 2014, 8:59 pm pro Anonymní

» Nedaří se mi, jsem zoufalá
Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 3 Empty20th May 2014, 1:09 pm pro Anonymní

» 6 MĚSÍČNÍ JÍDELNÍČEK
Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 3 Empty14th April 2014, 9:40 pm pro Anonymní

» Focus T25
Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 3 Empty1st April 2014, 1:07 pm pro Anonymní

» Moje proměna - věčný boj s kily(tuky)
Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 3 Empty31st March 2014, 9:03 am pro Anonymní

» Celulitida ..věčný boj
Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 3 Empty22nd March 2014, 11:43 am pro Anonymní

» www.fitnesstv.cz
Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 3 Empty15th March 2014, 11:52 am pro Anonymní

» únik moči při cvičení (skákání)
Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 3 Empty25th February 2014, 5:55 pm pro Anonymní

» Reawe mění vlastní život
Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 3 Empty25th February 2014, 11:05 am pro Anonymní

» Zmenšující se prsa
Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 3 Empty24th February 2014, 8:05 pm pro Anonymní

» Rosa a její boj za hezčí postavou
Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 3 Empty17th February 2014, 11:59 am pro Anonymní

» Bazální metabolismus vs. celkový příjem kalorií
Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 3 Empty29th January 2014, 8:26 am pro Anonymní

» Rotační disk
Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 3 Empty29th January 2014, 8:24 am pro Anonymní

» Spiralizér
Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 3 Empty28th January 2014, 9:49 am pro Anonymní

» Dokážu to!!
Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 3 Empty26th January 2014, 6:35 pm pro Anonymní

» cvičím jím a nehubnu
Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 3 Empty25th January 2014, 11:36 pm pro Anonymní

» Jak spalujeme (nejen) s Jillian
Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 3 Empty25th January 2014, 8:33 pm pro Anonymní

» Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?
Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 3 Empty20th January 2014, 2:02 pm pro Anonymní

» Podprsenky na beh
Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 3 Empty20th January 2014, 10:10 am pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 3 Empty9th January 2014, 5:31 pm pro Anonymní

» Časopisy
Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 3 Empty3rd January 2014, 5:26 pm pro Anonymní

» Činky
Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 3 Empty3rd January 2014, 5:25 pm pro Anonymní

» Botky
Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 3 Empty3rd January 2014, 5:24 pm pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 3 Empty2nd January 2014, 11:14 pm pro Anonymní

March 2024
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar
Kdo je přítomen
Celkem je zde přítomno 4 uživatelů : 0 registrovaných, 0 skrytých a 4 Anonymních

nikdo není přítomen

Nejvíce zde bylo současně přítomno 52 uživatelů dne 10th July 2014, 1:18 pm
Top posting users this week
No user

 

 Lenulka se dává na cestu... :-)

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lenulka se dává na cestu... :-)   Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 3 Empty26th January 2013, 8:29 pm

Montycko, pomalu cítím, že jsou mi kalhoty volnější Smile Takže mám radost...jen musím pořádně zapracovat na jídelníčku....stále jím totiž dost málo. Myslím, že i proto třeba váha stojí Neutral No uvidíme, v týdnu končím 30DS a vrhnu se na Ripped. A nepřestanu, dokud to všechno nebude jak má být a ani potom si nehodím nohy na stůl. Už mě to prostě baví Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lenulka se dává na cestu... :-)   Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 3 Empty26th January 2013, 9:32 pm

Moc krásné výsledky. Věřím, že se dopracuješ kam chceš. A neboj se přibrat na jídelníčku. Já to ze začátku ,,přepálím" jím moc málo, aby to šlo ,,rychleji" a místo toho stojím na stejné váze a to se dřu až si říkám, že to porušuje zákon zachování energie Very Happy Podvědomě vím, že musím jíst víc, nakonec se k tomu dopracuju a pak to jde hned dolů a hrozně se divím Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lenulka se dává na cestu... :-)   Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 3 Empty27th January 2013, 10:47 am

Taky jím málo ( teda myslím si to) jenže já už večer nemám hlad.Když jsem to zadala na stobu do tabulky tak mě vyšlo 5500KJ a to bych měla mít podle dietoložky 6700KJ jenže to já prostě nesnim a když tak to jen doženu něčím nezdravím. Tak nevím co je pak lepší.

snídaně: ovesné vločky 30g, mléko 2 dcl, hrozinky 10g

svačina: 100g ananas čest., activia bilá

oběd:100g losos, kuskus 100g, zelenina 150g

svačina: puding 200g ( bez cukru z polotučného mléka)

večeře: polévka zeleninová

2. večeře: cottage + zelenina

Asi nic moc, že?
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lenulka se dává na cestu... :-)   Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 3 Empty27th January 2013, 12:05 pm

Montycko, já to házím na net na kaloricketabulky.cz, aspoň orientačně a tam jsem právě zjistila, že je to katastrofa Very Happy Mám bazál cca 1650 kcal + cvíčo, atd. a přijmu sotva 1200 kcal za celý den..
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lenulka se dává na cestu... :-)   Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 3 Empty27th January 2013, 4:51 pm

nechápu jak ti může stačit 30 g vloček k snídani Shocked mě nestačí ani 70 g a mám potom hlad Sad Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lenulka se dává na cestu... :-)   Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 3 Empty27th January 2013, 6:15 pm

Montycko, jíš teda sakra maličko!!! Cool
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lenulka se dává na cestu... :-)   Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 3 Empty30th January 2013, 5:01 pm

Ahoj holky, tak zítra vložím míry a fotky (pokud se podaří), končím 30DS Very Happy Měla jsem mít ještě poslední cvíčo zítra, ale vzhledem k tomu, že na mě dnes odpoledne dolehla chřipka a jsem ráda, že chodím, tak to vynechám...nebudu pokoušet svoje tělo Smile
Tak zítra se ukáže! (doufám, že aspoň něco Very Happy )
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lenulka se dává na cestu... :-)   Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 3 Empty30th January 2013, 5:40 pm

Tak uz se tesime...:-)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lenulka se dává na cestu... :-)   Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 3 Empty30th January 2013, 8:16 pm

Super, už se těším na fotky Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lenulka se dává na cestu... :-)   Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 3 Empty31st January 2013, 10:25 am

Zdravím Smile Tak s fotkama se peru, mám nějaký debil foťák, protože se vyfotím, ale nic tam není Evil or Very Mad Takže to budu muset nějak pořešit...nicméně.. Smile

Moje míry po ukončení 30DS :

prsa - 105 cm (celkem -4 cm)
pas - 87 cm (celkem -8 cm)
břicho - 96 cm (celkem - 3 cm)
boky - 111 cm (celkem - 4 cm)
stehna - 68 cm (celkem -1 cm)

Váha je aktuálně 87,5 kg, znamená to, že jsem zhubla 2,5 kg. Musím ale říct, že s jídlem jsem se dost dlouho prala a stále peru, zjistila jsem, že jím moc málo, takže jsem zvýšila přísu energie až poslední cca týden a váha najednou spadla o 1,5 kg. Předtím se stále drželo dole pouze 1 kg.
No a i když jsem přes stehna a lýtka nic moc neshodila, tak musím říct, že svaly na nohách jsou mnohem pružnější, lýtka se mi pěkně vytvarovala. V džínách je to mnohem větší rozdíl než na začátku Smile
Celkem vynechány 3 dny cvičení ze zdravotních důvodů.
Takže spokojenost a jen co se dám zdravotně dohromady, najíždím na Ripped ;-)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lenulka se dává na cestu... :-)   Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 3 Empty31st January 2013, 10:30 am

Výsledky parádní, hlavně ten pas teda!! Shocked super Wink
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lenulka se dává na cestu... :-)   Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 3 Empty31st January 2013, 2:09 pm

ahojda, tedy páni ty výsledky, doufám, že budu mít taky nějaký takový podobný :-), já cvičím dnes 4.den level 2 30DS a včera jsem myslela, že snad umřu ;-), ale je to fajn cvičení a mě vyhovuje jeho délka do půl hodiny :-)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lenulka se dává na cestu... :-)   Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 3 Empty31st January 2013, 7:45 pm

krásné, jen tak dál flower
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lenulka se dává na cestu... :-)   Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 3 Empty31st January 2013, 7:48 pm

Super, krásné výsledky Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lenulka se dává na cestu... :-)   Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 3 Empty31st January 2013, 7:55 pm

Děkuji, holky!! I love you
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lenulka se dává na cestu... :-)   Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 3 Empty3rd February 2013, 2:10 pm

Ahoj holky, tak jako "necvičící" zatím budu pokračovat Neutral Dneska jsem skončila na pohotovosti, mám oboustranný zánět středního ucha kombinovaný se zánětem horních cest dýchacích, takže antibiotika...ach jo! A to jsem si naivně myslela, že v pondělí začnu Ripped Evil or Very Mad
Už teď mi cvíčo chybí, sakryš Sad
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lenulka se dává na cestu... :-)   Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 3 Empty3rd February 2013, 9:04 pm

Ty brďo, tak to tě lituji. Ale nedřív se to musí vyležet Wink já to chtěla přemoct a nejdete to. 3 dny jsem si dala oddych jak si mě radila a dobře radila Very Happy děkuji.

Tak se brzo uzdrav flower
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lenulka se dává na cestu... :-)   Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 3 Empty3rd February 2013, 9:15 pm

Montycko, díky, jsem ráda, že je ti líp Wink
Já dávám té nemoci týden!!!!! a pak už se vážně naštvu! Razz
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lenulka se dává na cestu... :-)   Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 3 Empty3rd February 2013, 9:44 pm

To chápu, cvíčo prostě chybí. Nikdy mě nenapadlo, že mě to takhle může bavit bounce
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lenulka se dává na cestu... :-)   Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 3 Empty4th February 2013, 1:44 am

Pořádně se uzdrav Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lenulka se dává na cestu... :-)   Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 3 Empty4th February 2013, 10:22 am

Přeju brzké uzdravení
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lenulka se dává na cestu... :-)   Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 3 Empty4th February 2013, 11:46 am

brzy se uzdrav!!! Very Happy

Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lenulka se dává na cestu... :-)   Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 3 Empty6th February 2013, 3:15 pm

Holky, mě už to marodění nebaví!!!! Sad Jsem jak mátoha, jedno ucho totálně zalehlý...už chci zpátky cvičit, to mě aspoň nabilo...takhle se tu ploužím Rolling Eyes
Je mi úplně jasný, že budu začínat od začátku, sice nemám moc hlad, takže se nějak nepřecpávám, ale přece jen 10 dní je 10 dní Surprised
Dneska jdu aspoň na masáž, tak si ulevím...
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lenulka se dává na cestu... :-)   Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 3 Empty6th February 2013, 3:58 pm

Také mě to přepadlo, ale od včerejška cvičím, minulý týden jsme cvičila dvakrát a pak už nic.. ale spíš si odpočineš, neboj nebude to jako na začátku
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lenulka se dává na cestu... :-)   Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 3 Empty6th February 2013, 4:43 pm

Díky za podporu Wink Já bych bych taky cvičila, ale kašlu jak tuberák a bojím se na ty ATB, abych něco nepohnojila...no necháme to, no...snad už příští týden to bude OK (doufám!!!!)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lenulka se dává na cestu... :-)   Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 3 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Lenulka se dává na cestu... :-)
Návrat nahoru 
Strana 3 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Moje tělo - Fórum :: Vaše tělo :: Vaše proměny-
Přejdi na: