Moje tělo - Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Poslední téma
» Oblečení na in-line bruslení
Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 2 Empty25th June 2015, 2:28 pm pro Anonymní

» Jane Fonda
Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 2 Empty5th December 2014, 10:58 am pro Anonymní

» Port de Bras
Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 2 Empty4th December 2014, 3:35 pm pro Anonymní

» Začínám 10.3.2014
Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 2 Empty16th July 2014, 11:07 am pro Anonymní

» Jak zhubnout nejdříve břicho ?
Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 2 Empty9th July 2014, 5:00 pm pro Anonymní

» Bob Harper
Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 2 Empty30th May 2014, 7:31 pm pro Anonymní

» Insanity workout
Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 2 Empty20th May 2014, 8:59 pm pro Anonymní

» Nedaří se mi, jsem zoufalá
Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 2 Empty20th May 2014, 1:09 pm pro Anonymní

» 6 MĚSÍČNÍ JÍDELNÍČEK
Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 2 Empty14th April 2014, 9:40 pm pro Anonymní

» Focus T25
Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 2 Empty1st April 2014, 1:07 pm pro Anonymní

» Moje proměna - věčný boj s kily(tuky)
Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 2 Empty31st March 2014, 9:03 am pro Anonymní

» Celulitida ..věčný boj
Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 2 Empty22nd March 2014, 11:43 am pro Anonymní

» www.fitnesstv.cz
Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 2 Empty15th March 2014, 11:52 am pro Anonymní

» únik moči při cvičení (skákání)
Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 2 Empty25th February 2014, 5:55 pm pro Anonymní

» Reawe mění vlastní život
Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 2 Empty25th February 2014, 11:05 am pro Anonymní

» Zmenšující se prsa
Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 2 Empty24th February 2014, 8:05 pm pro Anonymní

» Rosa a její boj za hezčí postavou
Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 2 Empty17th February 2014, 11:59 am pro Anonymní

» Bazální metabolismus vs. celkový příjem kalorií
Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 2 Empty29th January 2014, 8:26 am pro Anonymní

» Rotační disk
Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 2 Empty29th January 2014, 8:24 am pro Anonymní

» Spiralizér
Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 2 Empty28th January 2014, 9:49 am pro Anonymní

» Dokážu to!!
Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 2 Empty26th January 2014, 6:35 pm pro Anonymní

» cvičím jím a nehubnu
Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 2 Empty25th January 2014, 11:36 pm pro Anonymní

» Jak spalujeme (nejen) s Jillian
Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 2 Empty25th January 2014, 8:33 pm pro Anonymní

» Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?
Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 2 Empty20th January 2014, 2:02 pm pro Anonymní

» Podprsenky na beh
Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 2 Empty20th January 2014, 10:10 am pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 2 Empty9th January 2014, 5:31 pm pro Anonymní

» Časopisy
Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 2 Empty3rd January 2014, 5:26 pm pro Anonymní

» Činky
Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 2 Empty3rd January 2014, 5:25 pm pro Anonymní

» Botky
Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 2 Empty3rd January 2014, 5:24 pm pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 2 Empty2nd January 2014, 11:14 pm pro Anonymní

March 2024
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar
Kdo je přítomen
Celkem je zde přítomno 4 uživatelů : 0 registrovaných, 0 skrytých a 4 Anonymních

nikdo není přítomen

Nejvíce zde bylo současně přítomno 52 uživatelů dne 10th July 2014, 1:18 pm
Top posting users this week
No user

 

 Lenulka se dává na cestu... :-)

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lenulka se dává na cestu... :-)   Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 2 Empty7th January 2013, 10:51 am

Unikve, já taky Very Happy Tobě to jde krásně dolů, snad budu stejně úspěšná Wink
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lenulka se dává na cestu... :-)   Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 2 Empty7th January 2013, 11:00 am

lenulka2509 napsal:
Unikve, já taky Very Happy Tobě to jde krásně dolů, snad budu stejně úspěšná Wink

hele zas tak rychle né Very Happy to někdo má lepší spalování, já dřu jak pes, aby byl vůbec nějakej úbytek Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lenulka se dává na cestu... :-)   Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 2 Empty11th January 2013, 9:54 am

Tak level 1 odcvičen, jupí! Průběžný měření dělám v neděli, tak si ještě počkám, ale doufám!!!, že bude aspoň ždibík zase dole!!! Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lenulka se dává na cestu... :-)   Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 2 Empty11th January 2013, 12:29 pm

Určo bude! Smile
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lenulka se dává na cestu... :-)   Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 2 Empty12th January 2013, 10:46 am

Taky se těším na proměnu Smile Držím palce Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lenulka se dává na cestu... :-)   Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 2 Empty13th January 2013, 7:36 am

Tak jsem dneska udělala měření po 1. levelu 30DS Wink

prsa 106 cm (celkově -3 cm)
pas 90 cm (-5 cm)
břicho 98 cm (předtím jsem neměřila, tak nevím)
boky 113 cm (- 2 cm)
stehna 68 cm (-1 cm)

Na váze stále pouze o kilo méně, ale nějak mi to neva Very Happy Je fakt, že minulé dny jsem proseděla v komisi u voleb, takže celý den na zadku (i když jsem teda tu půl hoďku cvičila) a o stravě vůbec nemluvím Embarassed

Nicméně - spokojenost Smile Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lenulka se dává na cestu... :-)   Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 2 Empty13th January 2013, 9:26 am

No jako to jsou krásný čísla! váhu neřeš, ta stejně o ničem nevypovídá :-) Já si myslím, že jsi odvedla skvělý kus práce ;-)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lenulka se dává na cestu... :-)   Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 2 Empty13th January 2013, 9:28 am

Moc díky!!!! I love you
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lenulka se dává na cestu... :-)   Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 2 Empty13th January 2013, 10:49 am

Moooc pěkný Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lenulka se dává na cestu... :-)   Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 2 Empty17th January 2013, 3:53 pm

Děkuji Very Happy Jsem zvědavá na další měření v neděli, musím teda říct, že ten 2.lvl 30DS je hnuuus affraid už se fakt těším až skončí Razz
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lenulka se dává na cestu... :-)   Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 2 Empty17th January 2013, 6:07 pm

Máš pravdu, je drsný, ale docela rychle mi utíká. Jinak centimetry ti krásně mizí, gratuluju Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lenulka se dává na cestu... :-)   Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 2 Empty17th January 2013, 6:20 pm

Kolik dnů ti chybí do konce druhého levelu?
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lenulka se dává na cestu... :-)   Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 2 Empty17th January 2013, 7:25 pm

Leni, děkuji Smile A to je ten můj jídelníček takový - no Very Happy Snažím se jíst zdravěji, menší porce, ale sem tam něco sladkého si taky dopřeju - na návštěvě třeba ten kousek bábovky, ale jen jeden, ne 3, jako kdysi Very Happy

Zbývají mi 4 dny...ten level jako takový mi taky celkem rychle utíká, ale žebych se těšila na další den, to teda ne Very Happy Mně vadí, že je tam tolik vzporu na rukách (mám lopatku po zranění a bolí to) a skákání (to se pro změnu ozývá můj zlomený kotník), ale nějak to přetrpím Wink
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lenulka se dává na cestu... :-)   Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 2 Empty17th January 2013, 8:21 pm

Tak to vážně nemáš lehké. Jsi ale borec, že to zvládáš a nevzdáváš to. Mě chybí pět, tak snad to taky doklepu. A s tím jídlem to mám podobně jako ty Very Happy Žádné počítání kalorii, to pro mě není Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lenulka se dává na cestu... :-)   Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 2 Empty17th January 2013, 8:24 pm

Tak já počítám tak přibližně na netu Smile Ale i když kalorií mám tak akorát (pro hubnutí), to jídlo samo o sobě nic moc Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lenulka se dává na cestu... :-)   Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 2 Empty17th January 2013, 8:55 pm

A jak vidíš, tak to jde i tak. Centimetry mizí Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lenulka se dává na cestu... :-)   Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 2 Empty21st January 2013, 9:22 am

Tak další měření za mnou, dneska končím 2.lvl 30DS.

prsa: 105 cm (celkově -4 cm)
pas: 88 cm ( -7 cm)
břicho: 98 cm ( 0 )
boky: 112 cm ( - 3 cm)
stehna: 68 cm ( - 1cm )

Váha stále 89 kg. Úbytek nějaký je, někde žádný. Ale teď jsem měla 2 dny vynecháno cvičení, o stravě nemluvím Rolling Eyes Navíc mám dostat během pár dní MS, takže se začínám nafukovat Mad

Za mě prostě spokojenost!!! Jedu dál Wink
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lenulka se dává na cestu... :-)   Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 2 Empty21st January 2013, 11:24 am

super len tak dalej ty to das, len musis byt trpezliva! mozno vaha nesla dole, ale ten pas ze -7 :-o no parada!!!! drz sa :-)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lenulka se dává na cestu... :-)   Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 2 Empty21st January 2013, 11:34 am

Děkuji!!!! Moc to pro mě znamená I love you
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lenulka se dává na cestu... :-)   Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 2 Empty21st January 2013, 11:50 am

Super Leni, klobouk domů Very Happy Máš krásné výsledky. A z těch dvou dní pauzy si nic nedělej, já měla teď tři Sad Víkend v práci byl tentokrát tak náročný, že jsem to prostě nezvládla. Z práce jsem se vracela kolem druhé v noci a padla jsem do postele úplně mrtvá.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lenulka se dává na cestu... :-)   Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 2 Empty21st January 2013, 12:07 pm

Leni, díky moc!!! Smile Myslím, že pár dní pauzy za ten měsíc není žádná tragédie...všimla jsem si, že jsem naopak nabrala síly a cvičení mi šlo mnohem líp Wink
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lenulka se dává na cestu... :-)   Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 2 Empty21st January 2013, 4:00 pm

Náhodou super a ten pas!!! Jen tak dál Smile Jinak, já si taky občas vynechala, a musím říct, že mi to spíš prospělo, jak píšeš, měla jsem mnohem větší sílu Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lenulka se dává na cestu... :-)   Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 2 Empty22nd January 2013, 5:52 pm

Paráda, gratuluju moc! Wink
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lenulka se dává na cestu... :-)   Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 2 Empty22nd January 2013, 10:03 pm

Děkuji, holky I love you
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lenulka se dává na cestu... :-)   Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 2 Empty26th January 2013, 8:03 pm

Leni, ten pas to je super. To už budeš měnit šatník Smile.Krásně ti to jde tak přeji ať se takhle daří dál.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lenulka se dává na cestu... :-)   Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Lenulka se dává na cestu... :-)
Návrat nahoru 
Strana 2 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Moje tělo - Fórum :: Vaše tělo :: Vaše proměny-
Přejdi na: