Moje tělo - Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Poslední téma
» Oblečení na in-line bruslení
Moje Cesta Za Krásným Tělem - Stránka 2 Empty25th June 2015, 2:28 pm pro Anonymní

» Jane Fonda
Moje Cesta Za Krásným Tělem - Stránka 2 Empty5th December 2014, 10:58 am pro Anonymní

» Port de Bras
Moje Cesta Za Krásným Tělem - Stránka 2 Empty4th December 2014, 3:35 pm pro Anonymní

» Začínám 10.3.2014
Moje Cesta Za Krásným Tělem - Stránka 2 Empty16th July 2014, 11:07 am pro Anonymní

» Jak zhubnout nejdříve břicho ?
Moje Cesta Za Krásným Tělem - Stránka 2 Empty9th July 2014, 5:00 pm pro Anonymní

» Bob Harper
Moje Cesta Za Krásným Tělem - Stránka 2 Empty30th May 2014, 7:31 pm pro Anonymní

» Insanity workout
Moje Cesta Za Krásným Tělem - Stránka 2 Empty20th May 2014, 8:59 pm pro Anonymní

» Nedaří se mi, jsem zoufalá
Moje Cesta Za Krásným Tělem - Stránka 2 Empty20th May 2014, 1:09 pm pro Anonymní

» 6 MĚSÍČNÍ JÍDELNÍČEK
Moje Cesta Za Krásným Tělem - Stránka 2 Empty14th April 2014, 9:40 pm pro Anonymní

» Focus T25
Moje Cesta Za Krásným Tělem - Stránka 2 Empty1st April 2014, 1:07 pm pro Anonymní

» Moje proměna - věčný boj s kily(tuky)
Moje Cesta Za Krásným Tělem - Stránka 2 Empty31st March 2014, 9:03 am pro Anonymní

» Celulitida ..věčný boj
Moje Cesta Za Krásným Tělem - Stránka 2 Empty22nd March 2014, 11:43 am pro Anonymní

» www.fitnesstv.cz
Moje Cesta Za Krásným Tělem - Stránka 2 Empty15th March 2014, 11:52 am pro Anonymní

» únik moči při cvičení (skákání)
Moje Cesta Za Krásným Tělem - Stránka 2 Empty25th February 2014, 5:55 pm pro Anonymní

» Reawe mění vlastní život
Moje Cesta Za Krásným Tělem - Stránka 2 Empty25th February 2014, 11:05 am pro Anonymní

» Zmenšující se prsa
Moje Cesta Za Krásným Tělem - Stránka 2 Empty24th February 2014, 8:05 pm pro Anonymní

» Rosa a její boj za hezčí postavou
Moje Cesta Za Krásným Tělem - Stránka 2 Empty17th February 2014, 11:59 am pro Anonymní

» Bazální metabolismus vs. celkový příjem kalorií
Moje Cesta Za Krásným Tělem - Stránka 2 Empty29th January 2014, 8:26 am pro Anonymní

» Rotační disk
Moje Cesta Za Krásným Tělem - Stránka 2 Empty29th January 2014, 8:24 am pro Anonymní

» Spiralizér
Moje Cesta Za Krásným Tělem - Stránka 2 Empty28th January 2014, 9:49 am pro Anonymní

» Dokážu to!!
Moje Cesta Za Krásným Tělem - Stránka 2 Empty26th January 2014, 6:35 pm pro Anonymní

» cvičím jím a nehubnu
Moje Cesta Za Krásným Tělem - Stránka 2 Empty25th January 2014, 11:36 pm pro Anonymní

» Jak spalujeme (nejen) s Jillian
Moje Cesta Za Krásným Tělem - Stránka 2 Empty25th January 2014, 8:33 pm pro Anonymní

» Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?
Moje Cesta Za Krásným Tělem - Stránka 2 Empty20th January 2014, 2:02 pm pro Anonymní

» Podprsenky na beh
Moje Cesta Za Krásným Tělem - Stránka 2 Empty20th January 2014, 10:10 am pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Moje Cesta Za Krásným Tělem - Stránka 2 Empty9th January 2014, 5:31 pm pro Anonymní

» Časopisy
Moje Cesta Za Krásným Tělem - Stránka 2 Empty3rd January 2014, 5:26 pm pro Anonymní

» Činky
Moje Cesta Za Krásným Tělem - Stránka 2 Empty3rd January 2014, 5:25 pm pro Anonymní

» Botky
Moje Cesta Za Krásným Tělem - Stránka 2 Empty3rd January 2014, 5:24 pm pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Moje Cesta Za Krásným Tělem - Stránka 2 Empty2nd January 2014, 11:14 pm pro Anonymní

March 2024
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar
Kdo je přítomen
Celkem je zde přítomno 2 uživatelů : 0 registrovaných, 0 skrytých a 2 Anonymních

nikdo není přítomen

Nejvíce zde bylo současně přítomno 52 uživatelů dne 10th July 2014, 1:18 pm
Top posting users this week
No user

 

 Moje Cesta Za Krásným Tělem

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




Moje Cesta Za Krásným Tělem - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje Cesta Za Krásným Tělem   Moje Cesta Za Krásným Tělem - Stránka 2 Empty6th November 2012, 9:56 pm

téda, pěkně se nám to tu tvaruje, jen tak dál Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moje Cesta Za Krásným Tělem - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje Cesta Za Krásným Tělem   Moje Cesta Za Krásným Tělem - Stránka 2 Empty15th November 2012, 10:20 am



Tak protože kila i cm stále ubývají, rozhodla jsem se dneska zkusit moje oblíbené "kalhoty na hubené období" kupovala jsem je když jsem se do nich tak tak vlezla, a pak je schovala do skříně a nenosila...... dneska jsem se do nich nasoukala.... dokonce je i zapla, ikdyž jsem musela vydechnout a skoro se nemohla pohnout ;o)) ale mám cíl do konce roku je začít nosit... zapnout je a cítit se v nich pohodlně ..... tak držte palce cheers


Naposledy upravil Monika88 dne 15th November 2012, 10:42 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moje Cesta Za Krásným Tělem - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje Cesta Za Krásným Tělem   Moje Cesta Za Krásným Tělem - Stránka 2 Empty15th November 2012, 10:30 am

akorát ta fotka je strašně obrovská Sad
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moje Cesta Za Krásným Tělem - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje Cesta Za Krásným Tělem   Moje Cesta Za Krásným Tělem - Stránka 2 Empty15th November 2012, 10:44 am

mysickaa napsal:
akorát ta fotka je strašně obrovská Sad

fotku dodám až jí zmenšíím ;o)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moje Cesta Za Krásným Tělem - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje Cesta Za Krásným Tělem   Moje Cesta Za Krásným Tělem - Stránka 2 Empty15th November 2012, 10:49 am

[img]Moje Cesta Za Krásným Tělem - Stránka 2 Bichok [/img]
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moje Cesta Za Krásným Tělem - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje Cesta Za Krásným Tělem   Moje Cesta Za Krásným Tělem - Stránka 2 Empty15th November 2012, 3:18 pm

Taky mám pár fotek tohoto typu. Ale zveřejním je asi až s výsledkem. Smile Tobě moc držím palce, ať je můžeš začít nosit. Bříško máš už teď moc hezký, hned bych ho brala. Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moje Cesta Za Krásným Tělem - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje Cesta Za Krásným Tělem   Moje Cesta Za Krásným Tělem - Stránka 2 Empty15th November 2012, 4:10 pm

Je super mít motivační kalhoty, držím palce ať v nich brzo můžeš dělat parádu Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moje Cesta Za Krásným Tělem - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje Cesta Za Krásným Tělem   Moje Cesta Za Krásným Tělem - Stránka 2 Empty16th November 2012, 10:19 am

Já si také koupila kalhoty, před tím než jsem začla cvičit, jsem se do nich nevešla (nenatáhla jsem přes stehna), nyní po 3 měsících se do nich vejdu celá, sice mě ještě trošku stahují, ale ten pocit je prostě úžasnej :-) A hlavně věřím, že se do nich co nevidět nebudeš muset těsnit :-)) btw, závidím bříško Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moje Cesta Za Krásným Tělem - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje Cesta Za Krásným Tělem   Moje Cesta Za Krásným Tělem - Stránka 2 Empty26th November 2012, 8:43 am

Tak už dlouho jsem nepsala své výsledky :
Dneska je to 65 dní od startu mého snažení, takže míry
26.11 5.11
Prsa : 92 94(-2)
Pas : 73 73(-3)
Boky : 90 94(-4)
Zadek : 95,5 97,5(-2)
Stehno :52,5 53(-0,5)

Navíc jsem si koupila novou Váhu takže konečně mám pod kontrolou i kg. Aktuálně jsem na 70,4 kg - to je o 1,3 kg méně než na měření na BodyStatu kde jsem byla před měsícem.
Navíc mi Váha měří procento tuku a vody v těle... (dle recenzí tyto čísla nejsou většinou moc přesné takže je neberu moc vážně, každopádně hlídat si tam úbytek budu taky)
Jen pro přehled na měření 29.10 jsem měla 37,7 % tuku a 43% vody (já vím hrůza hrůzoucí)
Před týdnem když jsem si váhu koupila to bylo 32,7% tuku a 46,2% vody a dneska jsem na 31,5% tuku a 47% vody. Takže ikdyž hodnoty asi nejsou 100% sune se to správným směrem cheers
Jinak jsem konečně docvičila 30DS Wink jelikož to prokládám fitkem a běháním tak mi to trvalo trošku dýl ;o)) Teď mám staženo Ripped in 30 kterým bych chtěla pokračovat.
Dále na sobě makat do konce roku zapnout ty moje oblíbené kalhoty, váhou se dostat pod 70 ;o) a uběhnout 5 km pod 30 minut....
Tak uvidíme co všechno zvladnu !!!!
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moje Cesta Za Krásným Tělem - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje Cesta Za Krásným Tělem   Moje Cesta Za Krásným Tělem - Stránka 2 Empty26th November 2012, 7:40 pm

pěknej úbytek po shredu Smile věř, že s rippedem to bude ještě lepší a budeš se i cejtit líp Smile máš pěknou motivaci Smile taky bych chtěla uběhnout nějakej ten kilometr, ale k tomu se dostanu bůh ví kdy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moje Cesta Za Krásným Tělem - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje Cesta Za Krásným Tělem   Moje Cesta Za Krásným Tělem - Stránka 2 Empty3rd December 2012, 2:47 pm

[img]Moje Cesta Za Krásným Tělem - Stránka 2 Zmna1 [/img][img]Moje Cesta Za Krásným Tělem - Stránka 2 Zmna1 [/img][img]Moje Cesta Za Krásným Tělem - Stránka 2 Zmna1 [/img]

Minulý týden jsem to trošku flákala ;o( kamarádce se narodil chlapeček takže jsem s ní stravila hodně času v porodnici a taky malého musela zapít, cvičit jsem byla jen 2x za celý týden a jídelníček (i díky 4 nočním směnám) dostal taky zabrat. Sad Sad
Dneska jsem začala s ripped in 30 a budu zase pilně makat ;o)
Přidávám fotku pro srovnání jak jsem zatím úspěšná. První je na začatku mého snažení a druhá z dneška ;o)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moje Cesta Za Krásným Tělem - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje Cesta Za Krásným Tělem   Moje Cesta Za Krásným Tělem - Stránka 2 Empty3rd December 2012, 8:28 pm

krásně se ti zpevnily stehna a bříško, i po tom jak říkáš "flákání" je pokrok vidět Smile po rippedu z tebe bude kočka Wink
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moje Cesta Za Krásným Tělem - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje Cesta Za Krásným Tělem   Moje Cesta Za Krásným Tělem - Stránka 2 Empty3rd December 2012, 9:15 pm

Moc pěkné!! Gratuluji. Máš krásně kulatý zadeček Cool také by se mi líbil.. myslela jsem, že to u mě nebude problém, ale nějak mi mizí celkově.. doufám, že neskončím s placatým Crying or Very sad Embarassed
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moje Cesta Za Krásným Tělem - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje Cesta Za Krásným Tělem   Moje Cesta Za Krásným Tělem - Stránka 2 Empty18th December 2012, 5:42 pm

Tak dneska jsem se byla nechat přeměřit opět u "odborníků" abych měla nějaký přehled jaké výsledky má moje snaha. Upřímě, moc jsem na to nemyslela ale dneska ráno když jsem vstala.... začla jsem se strašně bát jaká čísla na mě ten přístroj vybafne ;o( No takže po cca měsíci a půl jsem na váze zhubla 2,6 kg(původně 71,7 - teď 69,1) z toho ale 3,2 kg tuku a nabrala 0,6 kg svalů (no ty svaly nic moc ale lepší něco než nic). Přiznám se, že 3 kg tuku byl můj cíl.... a když to tak půjde dál do léta je ze mě kočka Cool Jsem ráda, že se díky změně životního stylu měnim i já.... navíc mě to baví a hodlám v tom dál a dál pokračovat... Teď jsem jen zvědavá jestli se mi hodnoty podaří udržet i přes Vánoce (kdy jsem zjistila že mi na celých 10 dní zavřeli fitko ;o( )

Mějte se krásně a všem přeji příjemné pohodové svátky a bohatého ježíška Like a Star @ heaven
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moje Cesta Za Krásným Tělem - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje Cesta Za Krásným Tělem   Moje Cesta Za Krásným Tělem - Stránka 2 Empty18th December 2012, 7:22 pm

3,2 kg tuku??? Jsi skvělá, to je paráda, i kdybys do léta dávala 2 kg tuku měsíčně dolů, tak na jaře nemáš co dělat Smile Držím palce ať to tak hezky jde i dál, jsi šikulka. A Vánoc se neboj, nějak to dopadne a 3 kg tuku přes Vánoce určitě nenabereš zpět Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moje Cesta Za Krásným Tělem - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje Cesta Za Krásným Tělem   Moje Cesta Za Krásným Tělem - Stránka 2 Empty18th December 2012, 8:26 pm

super Smile to sis vyměřila na normální váze s měřenim % tuku atd.? Smile já teda do fitka nechodim nikdy, protože cvičim radši doma v soukromí kde mě nikdo nevidí jak to flákám a potim se u toho Very Happy navíc se mi nelíbí za to platit a mám to až ve vedlejšim městě, takže pro mě nevýhodný i časově..
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moje Cesta Za Krásným Tělem - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje Cesta Za Krásným Tělem   Moje Cesta Za Krásným Tělem - Stránka 2 Empty18th December 2012, 8:41 pm

Ne ne byla jsem na středisku na měřeni na InBody - změří to i spoustu jiných věcí.... Doma mám taky takovou váhu ale ty nejsou až tak přesné, ale aspoň pro kontrolu, že to klesá je to dobrý. No ja mám vstup přes firemní Benefity takže platím 350 měsíčně a můžu chodit skoro všude (fitko,tenis,aerobic atd.....) navíc právě ve fitku je mi blbé se flákat :-D chodím skoro každý den před prací takže pro mě asi nejlepší varianta
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moje Cesta Za Krásným Tělem - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje Cesta Za Krásným Tělem   Moje Cesta Za Krásným Tělem - Stránka 2 Empty18th December 2012, 9:21 pm

a to inbody si taky platíš? Smile to máš dobrý, co bych za to dala, já chodim akorát na jumping jednou za čas, když to stihnu Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moje Cesta Za Krásným Tělem - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje Cesta Za Krásným Tělem   Moje Cesta Za Krásným Tělem - Stránka 2 Empty18th December 2012, 9:27 pm

To jsem koupila na slevomatu voucher za 150,- tak jsem si vzala hned dva... ale teď když jsem se s paní bavila tak to přeměření už je za pár korun. Takže plánuju tak cca za dva měsíce tam zase zajít.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moje Cesta Za Krásným Tělem - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje Cesta Za Krásným Tělem   Moje Cesta Za Krásným Tělem - Stránka 2 Empty19th December 2012, 7:51 pm

jo ty slevy na internetu jsou dobrý, akorát, že mě jsou k ničemu když bydlim daleko Smile určitě je to mnohem spolehlivější než váha doma.. jak dlouho to vůbec trvá? Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moje Cesta Za Krásným Tělem - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje Cesta Za Krásným Tělem   Moje Cesta Za Krásným Tělem - Stránka 2 Empty19th December 2012, 7:55 pm

Když jsem tam byla poprvé bylo to cca na hodinu, kdy i radila co jak kdy jíst na co se zaměřit co si hlídat. Ale spíše takové obecné rady. Vytiksla mi milion grafů a obrazku - rozložení svalů a tuků v rámci celého těla. Teď když jsem byla po druhé tak to bylo cca na 10-15 minut... Porovnali jsme vysledky a šla jsem ;o))
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moje Cesta Za Krásným Tělem - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje Cesta Za Krásným Tělem   Moje Cesta Za Krásným Tělem - Stránka 2 Empty19th December 2012, 8:21 pm

to zní zajímavě, určitě je to dost užitečný, pomohlo ti to i ve směru jak se líp stravovat? Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moje Cesta Za Krásným Tělem - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje Cesta Za Krásným Tělem   Moje Cesta Za Krásným Tělem - Stránka 2 Empty14th January 2013, 4:17 pm

Tak po delší době se zase hlásím Smile už asi dva dny si tu pročítám příběhy Vás všech které jste se tady objevily.... je nás tady víc a víc :-D
Jak pokračuji já ? Snažím se (přes Vánoce jsem se trošku flákala) ale jinak na sobě makám tvrdě dál....
Dneska mám od začátku proměny 114 dní.... utíká to jako voda, když to shrnu. Nikki strašně moc ti děkuji, že jsem tě našla, jsi tou nejlepší každodenní motivací, neustále nás zahrnuješ novými informacemi vymýšlíš výzvy atd. JSI BÁJEČNÁ !!!
Hlavní změna která se u mě udála je pravidelný režím, snídám za těch víc jak sto dní jsem každý den poctivě posnídala - což pro mě předtím byla téměř věc neznámá, navíc jím pravidelně, tělo se nebojí hladovky, o jídle přemýšlím vařím si do krabiček chystám si předem a samozřejmě za to se mi tělo odměňuje....
Váha mi pomalu ale jistě klesá : k dnešnímu dni 68,8 kg na začátku to bylo cca 73-74 (nevím měla jsem blbou váhu)
Míry : 24.9.2012 14.1.2013
Prsa : 97 cm 90,5 cm
Pas: 84 cm 70 cm
Boky: 103 cm 88cm
Zadek : 108 cm 92,2 cm
Stehna : 60 cm 52 cm
A v realu to vypadá nějak takto ;o) [img]Moje Cesta Za Krásným Tělem - Stránka 2 Zmna2 [/img][img]Moje Cesta Za Krásným Tělem - Stránka 2 Zmna2 [/img][img]Moje Cesta Za Krásným Tělem - Stránka 2 Zmna2 [/img]
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moje Cesta Za Krásným Tělem - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje Cesta Za Krásným Tělem   Moje Cesta Za Krásným Tělem - Stránka 2 Empty14th January 2013, 4:38 pm

No já tedy koukám :-) velmi milé překvapení. Teda váhu neřeš, já mám 68 kg a takhle krásný bříško teda nemám ;-) Velice se mi tvoje změna líbí, zadní část je celá jedním slovem super! a je opravdu vidět, že na sobě dřeš a vyplácí se to:-)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moje Cesta Za Krásným Tělem - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje Cesta Za Krásným Tělem   Moje Cesta Za Krásným Tělem - Stránka 2 Empty14th January 2013, 4:45 pm

Tak to jsou perfektní výsledky, moc gratuluju!!! Very Happy Změna je vidět na první pohled, je to paráda! Bříško máš opravdu krásný!
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Moje Cesta Za Krásným Tělem - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje Cesta Za Krásným Tělem   Moje Cesta Za Krásným Tělem - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Moje Cesta Za Krásným Tělem
Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Moje cesta za lepším tělem - Sparkle
» Moje cesta
» Moje cesta ke sluníčku
» Arnthrud - moje cesta k pohodě
» Sifzuščina cesta k úspěchu

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Moje tělo - Fórum :: Vaše tělo :: Vaše proměny-
Přejdi na: