Moje tělo - Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Poslední téma
» Oblečení na in-line bruslení
Moje Cesta Za Krásným Tělem Empty25th June 2015, 2:28 pm pro Anonymní

» Jane Fonda
Moje Cesta Za Krásným Tělem Empty5th December 2014, 10:58 am pro Anonymní

» Port de Bras
Moje Cesta Za Krásným Tělem Empty4th December 2014, 3:35 pm pro Anonymní

» Začínám 10.3.2014
Moje Cesta Za Krásným Tělem Empty16th July 2014, 11:07 am pro Anonymní

» Jak zhubnout nejdříve břicho ?
Moje Cesta Za Krásným Tělem Empty9th July 2014, 5:00 pm pro Anonymní

» Bob Harper
Moje Cesta Za Krásným Tělem Empty30th May 2014, 7:31 pm pro Anonymní

» Insanity workout
Moje Cesta Za Krásným Tělem Empty20th May 2014, 8:59 pm pro Anonymní

» Nedaří se mi, jsem zoufalá
Moje Cesta Za Krásným Tělem Empty20th May 2014, 1:09 pm pro Anonymní

» 6 MĚSÍČNÍ JÍDELNÍČEK
Moje Cesta Za Krásným Tělem Empty14th April 2014, 9:40 pm pro Anonymní

» Focus T25
Moje Cesta Za Krásným Tělem Empty1st April 2014, 1:07 pm pro Anonymní

» Moje proměna - věčný boj s kily(tuky)
Moje Cesta Za Krásným Tělem Empty31st March 2014, 9:03 am pro Anonymní

» Celulitida ..věčný boj
Moje Cesta Za Krásným Tělem Empty22nd March 2014, 11:43 am pro Anonymní

» www.fitnesstv.cz
Moje Cesta Za Krásným Tělem Empty15th March 2014, 11:52 am pro Anonymní

» únik moči při cvičení (skákání)
Moje Cesta Za Krásným Tělem Empty25th February 2014, 5:55 pm pro Anonymní

» Reawe mění vlastní život
Moje Cesta Za Krásným Tělem Empty25th February 2014, 11:05 am pro Anonymní

» Zmenšující se prsa
Moje Cesta Za Krásným Tělem Empty24th February 2014, 8:05 pm pro Anonymní

» Rosa a její boj za hezčí postavou
Moje Cesta Za Krásným Tělem Empty17th February 2014, 11:59 am pro Anonymní

» Bazální metabolismus vs. celkový příjem kalorií
Moje Cesta Za Krásným Tělem Empty29th January 2014, 8:26 am pro Anonymní

» Rotační disk
Moje Cesta Za Krásným Tělem Empty29th January 2014, 8:24 am pro Anonymní

» Spiralizér
Moje Cesta Za Krásným Tělem Empty28th January 2014, 9:49 am pro Anonymní

» Dokážu to!!
Moje Cesta Za Krásným Tělem Empty26th January 2014, 6:35 pm pro Anonymní

» cvičím jím a nehubnu
Moje Cesta Za Krásným Tělem Empty25th January 2014, 11:36 pm pro Anonymní

» Jak spalujeme (nejen) s Jillian
Moje Cesta Za Krásným Tělem Empty25th January 2014, 8:33 pm pro Anonymní

» Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?
Moje Cesta Za Krásným Tělem Empty20th January 2014, 2:02 pm pro Anonymní

» Podprsenky na beh
Moje Cesta Za Krásným Tělem Empty20th January 2014, 10:10 am pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Moje Cesta Za Krásným Tělem Empty9th January 2014, 5:31 pm pro Anonymní

» Časopisy
Moje Cesta Za Krásným Tělem Empty3rd January 2014, 5:26 pm pro Anonymní

» Činky
Moje Cesta Za Krásným Tělem Empty3rd January 2014, 5:25 pm pro Anonymní

» Botky
Moje Cesta Za Krásným Tělem Empty3rd January 2014, 5:24 pm pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Moje Cesta Za Krásným Tělem Empty2nd January 2014, 11:14 pm pro Anonymní

March 2024
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar
Kdo je přítomen
Celkem je zde přítomno 3 uživatelů : 0 registrovaných, 0 skrytých a 3 Anonymních

nikdo není přítomen

Nejvíce zde bylo současně přítomno 52 uživatelů dne 10th July 2014, 1:18 pm
Top posting users this week
No user

 

 Moje Cesta Za Krásným Tělem

Goto down 
Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




Moje Cesta Za Krásným Tělem Empty
PříspěvekPředmět: Moje Cesta Za Krásným Tělem   Moje Cesta Za Krásným Tělem Empty9th October 2012, 3:36 pm

Ahoj, jmenuji se Monika. Je mi 24 a protože, když pročítám všechny Vaše příběhy strašně moc mě to motivuje a dodává sebevědomí v mém snažení, rozhodla jsem se s Vámi také podělit.
Začnu pěkně od začátku.... na základní škole jsem sportovala běhala dlouhé tratě tréninky měla každý den a měla tak krásnou hubenou postavu ikdyž jsem snědla co jsem chtěla. Já ale blbla a přestala jíst.. takže jsem se dostala do zdravotních problémů, naštěstí nic úplně vážného. Jenže pak přišel Gympl a já se přestala hýbat.... a z nějakých 50 Kg se za rok stalo 60, a i ty postupně rostly... teď už se nějakou dobu pohybuju na cca 70kg (měřím 169cm). Zkoušela jsem už spousty "zaručených diet" vždycky zhubnu to joo... jenže se trápím a zhubnuté kila po skončení diety jsou hned zpět.... a já vidím jak to mé tělo ničí Sad
A tak jsem se rozhodla s tím něco udělat, chci se cítit dobře chci se líbit sobě i mému příteli (a taky tak doufám že by mě mohl brzo požádat o ruku tak chci být krásná ve svatebních šatech Wink taky vím, že přijdou děti a bojím se, že pak bych se nedonutila se svým tělem poprat.... Taky ráda nosím krásné věci vysoké podpatky a Ano závidím všem kolem mě jejich krásné vypracované postavy. To všechno jsou důvody, které mě nakoply..... zvedly z gauče....
Tak mé snažení začlo od 1.9.2012 - začala jsem běhat (asi 3x týdně) po 14 dnech jsem objevila cvičení s Jillian, upřímě jsem ji nedávala moc naděje protože upřímně nemám ráda cvičení a posilování.... ale Jill předčila všechna má očekávání .... je to krátké, zábavné a náročné ;o)) a HLAVNĚ baví mě to.

S Jill konkrétně 30 day shred jsem začala 24.9 - necvičím úplně každý den(prokládám to fitkem, kde chodím běhat na pás-běhání mě prostě baví) ale level I. jsem dokončila po 14 dnech (někdy jsem zvládla Jill i fitko v jeden den) Dneska jsem cvičila druhý den levelu II. musím říct že to je mazec... v půlce se mi chce brečet jak mě vše bolí....
Teď se tedy podělím i s nějakými pokroky:
Protože mám blbou váhu a všude se píše že lepší je se měřit tak tedy :
Na začatku před prvním cvičením s Jill
Prsa : 97
Pas: (nejužší místo) 84
Boky: (nejširší místo) 103
Zadek : 108
Stehno: 60

Měření po 14 dnech cvičení s Jill (po skončení levelu I.)
Prsa : 96 (- 1cm)
Pas : 80 (- 4 cm)
Boky : 100 (- 3 cm)
Zadek : 103 (- 5 cm)
Stehno : 55 ( - 5 cm)

Takže dolů to jde, jestli se mi podaří přidám i fotky.... je fakt že na pohled mi to zatím moc nepřijde Crying or Very sad to břicho je pořád hrůza .....

Taky jsem se chtěla zeptat co Vás nejvíc motivuje..... jsou totiž dny kdy se mi nechce, někdy se nachytám že si sama pro sebe vymýšlím důvody proč vynechat proč "dnes necvičit" zatím když si připomenu všechny důvody pustím se s úsměvem do Jill....

A ještě zatím závěrem bych chtěla složit poklonu všem co jste si už dokázaly, že to jde... že sedět na zadku a nadávat nic nezmění že ten zadek musíme zvednout a začít s ním hýbat je ta správná cesta, a dvakrát tolik obdivuju všechny z Vás co máte děti a o to máte cvičení ztíženo.... snad to zvládnu a dopracuju se plochého pevného bříška, pevného zadečku a sexy nožek ;o) Sportu a zdravému životu ZDAR ;o))



[img]Moje Cesta Za Krásným Tělem Bichozepedupo14dnech [/img][img]Moje Cesta Za Krásným Tělem Zbokupo14dnech [/img][img]Moje Cesta Za Krásným Tělem Zadekpo14dnech [/img]
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moje Cesta Za Krásným Tělem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje Cesta Za Krásným Tělem   Moje Cesta Za Krásným Tělem Empty9th October 2012, 4:59 pm

Drzim palce a vitaj, dalsia bezkyna medzi nami. Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moje Cesta Za Krásným Tělem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje Cesta Za Krásným Tělem   Moje Cesta Za Krásným Tělem Empty9th October 2012, 7:11 pm

Gratuluju k tak krásným číslům a jen tak dál Smile Na fotkách je změna krásně vidět - bříško, boky a stehna, no paráda Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moje Cesta Za Krásným Tělem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje Cesta Za Krásným Tělem   Moje Cesta Za Krásným Tělem Empty9th October 2012, 7:55 pm

wow, téda pěkná změna, to břicho se ti krásně tvaruje, brzo budeš mít pekáček Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moje Cesta Za Krásným Tělem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje Cesta Za Krásným Tělem   Moje Cesta Za Krásným Tělem Empty10th October 2012, 8:33 pm

Ahoj, vítám tě tu a díky za příběh. Těším se na tvé pokroky. Změna na fotkách je jasná a cm mluví za vše. Drž se! flower
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moje Cesta Za Krásným Tělem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje Cesta Za Krásným Tělem   Moje Cesta Za Krásným Tělem Empty11th October 2012, 10:18 am

Moc Vám děkuju za povzbudivé komentáře. No na pekáč si ještě počkám, ale jednou tam bude flower Za 14 dní se zase pochlubím s výsledky .....
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Moje Cesta Za Krásným Tělem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje Cesta Za Krásným Tělem   Moje Cesta Za Krásným Tělem Empty12th October 2012, 1:25 pm

Zdravím a vítám Smile přeji hodně vůle a síly Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moje Cesta Za Krásným Tělem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje Cesta Za Krásným Tělem   Moje Cesta Za Krásným Tělem Empty22nd October 2012, 8:43 am

Ahoj, jak jsem slíbila tak činím. Ikdyž upřímně moc se mi do toho nechce. Na fotkách, žádne zlepšení vidět není Mad navíc jsem nejela cvičení tak jak bych si přála. V průběhu 14 dnů jsem měla s přítelem dovču. Byli jsme 3 dny v Beskydech... kde jsme si sice udělali pěkný výšlap na Lysou ale na cvičení už nebyl čas.... a taky jsem byla oba pátky posedět s kamarády, kde jsme popíjeli vínečko ve větší míře... ;o) na mou (alespoň malou) obhajobu.... obě soboty jsem pak hned ráno byla běhat a cvičila Jill ;o))
No tak teď tedy k výsledkům. Porovnání měření z 7.10 a dneška tedy 22.10
Prsa 96 - 96 (žádná změna)
Pas 80 - 77 ( - 3 cm)
Boky 100 - 98 ( - 2 cm)
Zadek 103 - 102 ( - 1 cm)
Stehna 55 - 53 ( - 2 cm)

Trošku mě štve, že na váze se nic nemění.... mám sice děsnou Váhu (kdybych neměla strach že někoho zabiju ;o)) už několikrát by letěla z okna) váži pokaždé jinak a to i v rámci několika kil ;o( takže se vážím tak že si počítám průměr .....

Takže to je pro dnešek vše ;o) zařadila jsem do svého tréninkového programu i pravidelné běhání tak uvidíme jak mi to společně s Jill za 14 dní přinese další úspěch.
Mějte se krásně a pevnou vůli všem
pa Monča
[img]Moje Cesta Za Krásným Tělem Bichozepedupo3tdny [/img][img]Moje Cesta Za Krásným Tělem Zbokupo3tdnech [/img][img]Moje Cesta Za Krásným Tělem Zadekpo3tdnech [/img]
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moje Cesta Za Krásným Tělem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje Cesta Za Krásným Tělem   Moje Cesta Za Krásným Tělem Empty22nd October 2012, 8:46 am

Já teda vidim obrovskej rozdíl! cheers Hlavně na tom bříšku Surprised
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Moje Cesta Za Krásným Tělem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje Cesta Za Krásným Tělem   Moje Cesta Za Krásným Tělem Empty22nd October 2012, 9:43 am

bříško určitě a krásně se ti vyhladil zadeček a stehna Smile) super !!!!
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moje Cesta Za Krásným Tělem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje Cesta Za Krásným Tělem   Moje Cesta Za Krásným Tělem Empty22nd October 2012, 5:53 pm

téda pěkný Smile máš teď fakt hezkej zadek, hezky se ti vytvaroval, a nemluvě o tom bříšku, to je taky na jedničku Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moje Cesta Za Krásným Tělem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje Cesta Za Krásným Tělem   Moje Cesta Za Krásným Tělem Empty22nd October 2012, 9:09 pm

Já také vidím velký rozdíl!! Gratuluji!! Jsi skvělá, drž se! flower
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moje Cesta Za Krásným Tělem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje Cesta Za Krásným Tělem   Moje Cesta Za Krásným Tělem Empty23rd October 2012, 6:44 pm

jéé děkuju, to se tak hezky čte ;o) rozhodla jsem se ještě ke všemu opravdu zaměřit i na jídelníček (protože to je asi moje aktuálně největší slabina) tak uvidíme jak se to všechno bude vyíjet dál. A všem Vám moc děkuju za podporu ...
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moje Cesta Za Krásným Tělem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje Cesta Za Krásným Tělem   Moje Cesta Za Krásným Tělem Empty29th October 2012, 8:42 am

Taaak musím se pochlubit, chtěla jsem sice psát až příští týden ALE dnes jsem se odhodlala na mou úžasnou váhu a .... dle jejího "uvážení" mám dole 2,5 kg .... mám obrovskou radost. Navíc jdu odpoledne na měření na nějaký ten spešl přístroj co změří všechno možné v těle.... nejvíc mě zajímá poměr tuků a svalů v těle... jsem zvědava co mi tam řeknou.
Ubývají dále i cm všude po těle, hodně jsem se teď zaměřila na jídelníček a opravdu to bude to hlavní co si budu muset uhlídat ....
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moje Cesta Za Krásným Tělem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje Cesta Za Krásným Tělem   Moje Cesta Za Krásným Tělem Empty29th October 2012, 10:44 am

Moc gratuluju! A dej vědět co ti vše naměřili Smile
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Moje Cesta Za Krásným Tělem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje Cesta Za Krásným Tělem   Moje Cesta Za Krásným Tělem Empty29th October 2012, 12:36 pm

krásné Smile)) pamatuju si, když mi taky ještě mizela váha, jaký krásný pocit jsem z toho měla Very Happy no výborné Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moje Cesta Za Krásným Tělem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje Cesta Za Krásným Tělem   Moje Cesta Za Krásným Tělem Empty29th October 2012, 8:10 pm

Taky mě zajímají naměřené hodnoty, byla jsem na měření začátkem října a hrozně mě mrzí, že nevím hodnoty před šesti kily a patnácti centimetry navíc... Bylo by zajímavé vidět v procentech, jak se mění složení těla
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moje Cesta Za Krásným Tělem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje Cesta Za Krásným Tělem   Moje Cesta Za Krásným Tělem Empty29th October 2012, 8:20 pm

Nooo tak ani nevím zda se tím "chlubit" výsledky jsou hrůza. Když to shrnu všechno důležité mi v těle chybí a tuky nadbývají. Když to vezmu v číslech tak bych měla minimálne 3 kg svalů přibrat a nejlépe 13 kg tuku shodit, všechno se mi drží hlavně v břichu a bocích, chybí mi v těle voda a minerály..... no joo vím je to hrůza ale budu se snažit - za 2 měsíce se půjdu přeměřit a budu se snažit aby byly pokroky co nejlepší
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Moje Cesta Za Krásným Tělem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje Cesta Za Krásným Tělem   Moje Cesta Za Krásným Tělem Empty29th October 2012, 9:01 pm

Moni, to nevadí, aspoň víš, na co se zaměřit. To je vždycky dobré Smile)) Takže navýšit bílkoviny, ubrat sacharidy Smile)) Půjde to neboj Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moje Cesta Za Krásným Tělem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje Cesta Za Krásným Tělem   Moje Cesta Za Krásným Tělem Empty30th October 2012, 7:44 am

Příště to bude zas lepší ty výsledky a budeš mít radost jak se to mění. Já mam taky s tím břichem problém, to je prostě noční můra, ale my se jí zbavíme Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moje Cesta Za Krásným Tělem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje Cesta Za Krásným Tělem   Moje Cesta Za Krásným Tělem Empty30th October 2012, 8:34 am

Perfektní výsledky - jen tak dál! Smile Já mám taky věčný problém s břichem, ale my to dokážeme a budeme ho mít krásně ploché Razz!. Držím palce do dalšího snažení Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moje Cesta Za Krásným Tělem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje Cesta Za Krásným Tělem   Moje Cesta Za Krásným Tělem Empty30th October 2012, 8:41 am

Hlavně už delší dobu jdeš po správné cestě, teď už to chce jen čas Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moje Cesta Za Krásným Tělem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje Cesta Za Krásným Tělem   Moje Cesta Za Krásným Tělem Empty5th November 2012, 6:17 pm

Tak už cvičím 44 dní a stále se stejným nadšením, dalších 14 dní uběhlo a hlásím výsledky ...
Prsa : 94 ( -2cm)
Pas: 76 (-1 cm)
Boky: 94 (-4 cm)
Zadek: 97,5 (- 4,5)
Stehno: 53 (stejně)

Byla jsem nadšená když jsem to porovnala s čísly úplně na začátku. Snažím se teď fakt makat na tom jídelníčku a zatím se mi daří ;o) a cítím a vidím to na sobě... Dokonce už si všímá i okolí... a ještě k tomu měření... nedokážu si představit výsledky úplně na začátku to by byla hrůza. Teď makám a jsem zvědavá co mi vyběhne za čísla příště ....
[img]Moje Cesta Za Krásným Tělem Bichozepedupo3tdny [/img][img]Moje Cesta Za Krásným Tělem Zbokupo3tdnech [/img][img]Moje Cesta Za Krásným Tělem Zadekpo3tdnech [/img]
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moje Cesta Za Krásným Tělem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje Cesta Za Krásným Tělem   Moje Cesta Za Krásným Tělem Empty5th November 2012, 7:53 pm

Bomba! A ten zadok. Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moje Cesta Za Krásným Tělem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje Cesta Za Krásným Tělem   Moje Cesta Za Krásným Tělem Empty5th November 2012, 8:20 pm

Skvělá změna.. pěkně se měníš!! A to je ta nejlepší motivace. Drž se!
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Moje Cesta Za Krásným Tělem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje Cesta Za Krásným Tělem   Moje Cesta Za Krásným Tělem Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Moje Cesta Za Krásným Tělem
Návrat nahoru 
Strana 1 z 3Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Moje snažení...
» Moje cesta
» Moje cesta ke sluníčku
» Arnthrud - moje cesta k pohodě
» Sifzuščina cesta k úspěchu

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Moje tělo - Fórum :: Vaše tělo :: Vaše proměny-
Přejdi na: