Moje tělo - Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Poslední téma
» Oblečení na in-line bruslení
Seashy půl rok + pokračování :) - Stránka 4 Empty25th June 2015, 2:28 pm pro Anonymní

» Jane Fonda
Seashy půl rok + pokračování :) - Stránka 4 Empty5th December 2014, 10:58 am pro Anonymní

» Port de Bras
Seashy půl rok + pokračování :) - Stránka 4 Empty4th December 2014, 3:35 pm pro Anonymní

» Začínám 10.3.2014
Seashy půl rok + pokračování :) - Stránka 4 Empty16th July 2014, 11:07 am pro Anonymní

» Jak zhubnout nejdříve břicho ?
Seashy půl rok + pokračování :) - Stránka 4 Empty9th July 2014, 5:00 pm pro Anonymní

» Bob Harper
Seashy půl rok + pokračování :) - Stránka 4 Empty30th May 2014, 7:31 pm pro Anonymní

» Insanity workout
Seashy půl rok + pokračování :) - Stránka 4 Empty20th May 2014, 8:59 pm pro Anonymní

» Nedaří se mi, jsem zoufalá
Seashy půl rok + pokračování :) - Stránka 4 Empty20th May 2014, 1:09 pm pro Anonymní

» 6 MĚSÍČNÍ JÍDELNÍČEK
Seashy půl rok + pokračování :) - Stránka 4 Empty14th April 2014, 9:40 pm pro Anonymní

» Focus T25
Seashy půl rok + pokračování :) - Stránka 4 Empty1st April 2014, 1:07 pm pro Anonymní

» Moje proměna - věčný boj s kily(tuky)
Seashy půl rok + pokračování :) - Stránka 4 Empty31st March 2014, 9:03 am pro Anonymní

» Celulitida ..věčný boj
Seashy půl rok + pokračování :) - Stránka 4 Empty22nd March 2014, 11:43 am pro Anonymní

» www.fitnesstv.cz
Seashy půl rok + pokračování :) - Stránka 4 Empty15th March 2014, 11:52 am pro Anonymní

» únik moči při cvičení (skákání)
Seashy půl rok + pokračování :) - Stránka 4 Empty25th February 2014, 5:55 pm pro Anonymní

» Reawe mění vlastní život
Seashy půl rok + pokračování :) - Stránka 4 Empty25th February 2014, 11:05 am pro Anonymní

» Zmenšující se prsa
Seashy půl rok + pokračování :) - Stránka 4 Empty24th February 2014, 8:05 pm pro Anonymní

» Rosa a její boj za hezčí postavou
Seashy půl rok + pokračování :) - Stránka 4 Empty17th February 2014, 11:59 am pro Anonymní

» Bazální metabolismus vs. celkový příjem kalorií
Seashy půl rok + pokračování :) - Stránka 4 Empty29th January 2014, 8:26 am pro Anonymní

» Rotační disk
Seashy půl rok + pokračování :) - Stránka 4 Empty29th January 2014, 8:24 am pro Anonymní

» Spiralizér
Seashy půl rok + pokračování :) - Stránka 4 Empty28th January 2014, 9:49 am pro Anonymní

» Dokážu to!!
Seashy půl rok + pokračování :) - Stránka 4 Empty26th January 2014, 6:35 pm pro Anonymní

» cvičím jím a nehubnu
Seashy půl rok + pokračování :) - Stránka 4 Empty25th January 2014, 11:36 pm pro Anonymní

» Jak spalujeme (nejen) s Jillian
Seashy půl rok + pokračování :) - Stránka 4 Empty25th January 2014, 8:33 pm pro Anonymní

» Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?
Seashy půl rok + pokračování :) - Stránka 4 Empty20th January 2014, 2:02 pm pro Anonymní

» Podprsenky na beh
Seashy půl rok + pokračování :) - Stránka 4 Empty20th January 2014, 10:10 am pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Seashy půl rok + pokračování :) - Stránka 4 Empty9th January 2014, 5:31 pm pro Anonymní

» Časopisy
Seashy půl rok + pokračování :) - Stránka 4 Empty3rd January 2014, 5:26 pm pro Anonymní

» Činky
Seashy půl rok + pokračování :) - Stránka 4 Empty3rd January 2014, 5:25 pm pro Anonymní

» Botky
Seashy půl rok + pokračování :) - Stránka 4 Empty3rd January 2014, 5:24 pm pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Seashy půl rok + pokračování :) - Stránka 4 Empty2nd January 2014, 11:14 pm pro Anonymní

March 2024
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar
Kdo je přítomen
Celkem je zde přítomen 1 uživatel : 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 Anonymní

nikdo není přítomen

Nejvíce zde bylo současně přítomno 52 uživatelů dne 10th July 2014, 1:18 pm
Top posting users this week
No user

 

 Seashy půl rok + pokračování :)

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




Seashy půl rok + pokračování :) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seashy půl rok + pokračování :)   Seashy půl rok + pokračování :) - Stránka 4 Empty26th February 2013, 9:26 pm

děkuju, pročtu to Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Seashy půl rok + pokračování :) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seashy půl rok + pokračování :)   Seashy půl rok + pokračování :) - Stránka 4 Empty15th March 2013, 1:25 pm

Ahoj, ak chceš naberať svaly, musíš cvičiť na objem, to znamená ťažké činky a málo opakovaní, s HIITom moc svalov nepriberieš Smile A takisto necvičiť 6x do týždňa, svaly rastú v regenerácií. Písala si, že menštruáciu nemáš, riešiš nejako tento problém? Je to dosť nebezpečný stav.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Seashy půl rok + pokračování :) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seashy půl rok + pokračování :)   Seashy půl rok + pokračování :) - Stránka 4 Empty15th March 2013, 5:46 pm

já cvičim HIIT a potom si ještě zvedám činky a řekla bych, že to docela jde Wink momentálně cvičím 5x do týdne Smile už jí mám - byla jsem u doktora a napsal mi prášky, aby mi to nakopl Wink nešlo totiž o špatnou stravu nebo tak, ikdyž hormony mám prý také v pořádku, prostě je to asi jen tou anorexií co jsem měla..
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Seashy půl rok + pokračování :) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seashy půl rok + pokračování :)   Seashy půl rok + pokračování :) - Stránka 4 Empty15th March 2013, 5:51 pm

Tak dúfam, že sa ti to dá čo najskôr do poriadku Smile A presne ako píšeš, je to dobré to kombinovať a nebáť sa ani ťažších váh Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Seashy půl rok + pokračování :) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seashy půl rok + pokračování :)   Seashy půl rok + pokračování :) - Stránka 4 Empty16th March 2013, 10:15 am

tak se opět hlásím po měsíci s fotkou..Přibrala jsem 2 kg (jak můžete vidět, bohužel tuků) a to na břiše, díky špatné stravě (velké množství sacharidů v podobě příloh k večeři..) a takto to dopadlo - Břišáky tvarovaný mám, ale je to momentálně schovaný pod tukem.. Myslim, že se mi trochu začíná tvrarovat zadek Very Happy ale uvidim co z toho ještě nakonec bude.. Ruce mi, ale naštěstí sílí (na fotkách to není bohužel moc vidět..) tak aspoň v něčem pokrok. Budu se teď snažit to zase napravit a doufám, že to do léta stihnu Very Happy ikdyž 2 kg tuků není zas tolik, ale přeci jen břicho je nejobtížnější partie..
aspoň jsem zjistila, že strava je opravdu důležitá a i při cvičení zuzky a se to dá dobře pokonit Sad Very Happy Seashy půl rok + pokračování :) - Stránka 4 Qbezen

Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Seashy půl rok + pokračování :) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seashy půl rok + pokračování :)   Seashy půl rok + pokračování :) - Stránka 4 Empty16th March 2013, 10:36 am

Ahoj Saši nepozoruješ se moc? Mně vůbec nepřijde, že jsi v břiše přibrala! Ta fotka, co stojíš rovně máš pěkně rýslé břišáky, ze strany to vypadá, že dole je malý hrbolek. Ale zase máš tu hyperlordozu, tohle je pro to typické, nemyslím že to je tuk. Jinak krásné paže a zadek s nohama nádhera!!
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Seashy půl rok + pokračování :) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seashy půl rok + pokračování :)   Seashy půl rok + pokračování :) - Stránka 4 Empty16th March 2013, 10:38 am

Koukám na fotku s 45 kg pro ověření. A přijde mi bříško stejné Very Happy Spíš jeslti jsi nenabrala svaly, nohy vypadají ted do dost lépe a jestli cvičíš, tak svaly do sebe natáhnou vodu a i sacharidy na sebe váží asi 4g vody až, tak jestli jsi zvýšila, může to být tím!
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Seashy půl rok + pokračování :) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seashy půl rok + pokračování :)   Seashy půl rok + pokračování :) - Stránka 4 Empty16th March 2013, 2:20 pm

opravdu, když tam jakoby plácnu rukou, tak se to strašně klepe což předtím nebylo Very Happy jo, tu hyperlordozu jsem právě dala už skoro dopořádku, a překáží mi tam snad jen ten tuk.. ale to je jedno, prostě bych nejradši měla bříško jako beauty gloss (která na něj prý ani necvičí..) na tý jedný fotce mám stehna zatnutý, proto to jde vidět Very Happy ráda bych nabrala svaly, ale díky těm sacharidům jsem nabrala tuk Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Seashy půl rok + pokračování :) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seashy půl rok + pokračování :)   Seashy půl rok + pokračování :) - Stránka 4 Empty16th March 2013, 2:32 pm

Ja by som sa toľko nedesila, 2 kilá na bruchu by vyzerali úplne inak (predstav si 8 kociek masla). Určite väčšinu tvorí voda a svaly Smile Inak za ukladanie tuku na bruchu môže aj nadmiera intenzívneho cvičenia, tak si dávaj pozor, aby si to veľmi nepreháňala. Sacharidov sa netreba báť, skús si ich dať viac dopoludnia, aby ťa večer neprechádzali "chute" a po cvičení si daj radšej proteínový nápoj ako banán.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Seashy půl rok + pokračování :) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seashy půl rok + pokračování :)   Seashy půl rok + pokračování :) - Stránka 4 Empty16th March 2013, 3:19 pm

u mě za to může kortizol - jsem dost ve stresu.. hned po cvičení si právě že má člověk dát ovoce, jako rychlý sacharid a protein až hodinu potom Wink (což takhle dělám)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Seashy půl rok + pokračování :) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seashy půl rok + pokračování :)   Seashy půl rok + pokračování :) - Stránka 4 Empty16th March 2013, 3:24 pm

Čo sa týka jedla po tréningu, tak záleží, čo chceš dosiahnuť. Pre maximálne spaľovanie tuku sa rýchle sacharidy nedoporučujú, naopak pre rýchlejšiu regeneráciu a rozvoj svalov sú vhodné Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Seashy půl rok + pokračování :) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seashy půl rok + pokračování :)   Seashy půl rok + pokračování :) - Stránka 4 Empty16th March 2013, 8:00 pm

Ahoj já dnes byla u trenéra a je fakt výborný a mluví za něj výsledky jeho, svých klientů a vzdělání. Vždy jsem chtěla redukovat tuk a nikdy jsem si nedávala sacharidy po tréninku až hodinu a někdy po 90 min protein. Ale říkal, že sacharidy po tréninku mezi 30-45 min jsou strašně důležitý, jak při redukci tak při objemu!!
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Seashy půl rok + pokračování :) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seashy půl rok + pokračování :)   Seashy půl rok + pokračování :) - Stránka 4 Empty16th March 2013, 8:02 pm

Jo a pokud cvičíš odpoledne nebo k večeru a vychází ti to na svačinu-dej si banán, ale večer už bez přílohy a když docvičíš a vychází ti to na jídlo tak si normálně dej véču i s přílohou..
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Seashy půl rok + pokračování :) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seashy půl rok + pokračování :)   Seashy půl rok + pokračování :) - Stránka 4 Empty16th March 2013, 9:48 pm

Já bych teda určitě neřekla že máš 2 kg tuku na břiše! Wink Pokud jsi přibrala 2 kg tak se ti určitě neulozili jen do břicha ale do celýho těla a navíc to bude i voda, a ruce jsou super! tim nechci říct že břicho ne, na fotce nevypadá nijak hůř než minule
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Seashy půl rok + pokračování :) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seashy půl rok + pokračování :)   Seashy půl rok + pokračování :) - Stránka 4 Empty17th March 2013, 10:12 am

mysickaa napsal:
Já bych teda určitě neřekla že máš 2 kg tuku na břiše! Wink Pokud jsi přibrala 2 kg tak se ti určitě neulozili jen do břicha ale do celýho těla a navíc to bude i voda, a ruce jsou super! tim nechci říct že břicho ne, na fotce nevypadá nijak hůř než minule
Děkuju, radši to nebudu zkoumat, kam všude se mi to ještě uložilo Very Happy doufám, že příští měsíc bude fotka zase lepší než tahle Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Seashy půl rok + pokračování :) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seashy půl rok + pokračování :)   Seashy půl rok + pokračování :) - Stránka 4 Empty17th March 2013, 10:13 am

laura555 napsal:
Ahoj já dnes byla u trenéra a je fakt výborný a mluví za něj výsledky jeho, svých klientů a vzdělání. Vždy jsem chtěla redukovat tuk a nikdy jsem si nedávala sacharidy po tréninku až hodinu a někdy po 90 min protein. Ale říkal, že sacharidy po tréninku mezi 30-45 min jsou strašně důležitý, jak při redukci tak při objemu!!
Já se právě, že snažim jet tak trochu na ten objem Wink
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Seashy půl rok + pokračování :) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seashy půl rok + pokračování :)   Seashy půl rok + pokračování :) - Stránka 4 Empty18th March 2013, 12:20 pm

Saši trošku si utřiď pojmy co je objem a rýsování. Při objemu vždy nabereš i tuk, nejde nabírat jen svalovou hmotu! Takhle mám pocit, že se patláš v tom, co vlastně chceš a volíš i nevhodné strategie..
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Seashy půl rok + pokračování :) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seashy půl rok + pokračování :)   Seashy půl rok + pokračování :) - Stránka 4 Empty18th March 2013, 1:20 pm

ale myslela jsem to tak, jakože objem např. ruce aby šly vidět trochu bicepsy atd. ale zase abych měla vyrýsovaný břicho, nebo to je oboje rýsování? já už nevím Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Seashy půl rok + pokračování :) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seashy půl rok + pokračování :)   Seashy půl rok + pokračování :) - Stránka 4 Empty14th April 2013, 11:23 am

Opět se po měsíci hlásim Smile omlouvám se, že si text kopíruju z mého blogu, ale nechce se mi to všechno psát znova Very Happy

Předchozí měsíc byl pro mě šlápnutím vedle, ale člověk se chybami učí takže i za to jsem ráda, aspoň vím co nedělat (nejíst sacharidy (velké přílohy z oběda) k večeři Very Happy)

Strašně se mi líbí strava beauty gloss, ale je u mě nemožné vyřadit sacharidy (ovesné kaše se nevzdám Very Happy ale to by byl ten nejmenší problém..) chodím do školní jídelny, takže nemám na výběr, ale i přes to jsem zkusila zařadit o dost více tuků (zdravých) do jídelníčku a to konkrétně různé ořechy a arašídové máslo, cpu to snad všude Very Happy Samozřejmě se ještě pořád trochu bojím, že naberu tuk, když jsem nevyřadila ty sacharidy, ale tak uvidím jak to půjde, zkouším to teprve necelý měsíc..

A jaká tedy proběhla změna? noo.. přibrala jsem za necelý měsíc 3 kg a vážím 50 kg (a vůbec mi to číslo nevadí, ikdyž je to dost nezvyk oproti tý 4 na začátku, no jo už nebudu křehká dívka Very Happy) , což jsem měla naposledy asi před 1 rokem a 3/4 Very Happy od ledna jsem tedy přibrala dohromady 7 kg, a nepřipadám si nějak výrazně tlustčí (což by samozřejmě 7 kg bylo vidět hodně!) takže jen doufám, že to jde konečně do svalů Smile

A teď už rovnou k fotkám.. Hmmm snažim se pořád o ten bicáček, ale nic moc Very Happy všechno chce čas, teď se spíš zaměřuju na triceps poslední dny, jelikož ten je pro celkovou stavbu ruky důležitější Smile

[img]Seashy půl rok + pokračování :) - Stránka 4 Rduben [/img]
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Seashy půl rok + pokračování :) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seashy půl rok + pokračování :)   Seashy půl rok + pokračování :) - Stránka 4 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Seashy půl rok + pokračování :)
Návrat nahoru 
Strana 4 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Moje tělo - Fórum :: Vaše tělo :: Vaše proměny-
Přejdi na: