Moje tělo - Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Poslední téma
» Oblečení na in-line bruslení
Jízda na kole Empty25th June 2015, 2:28 pm pro Anonymní

» Jane Fonda
Jízda na kole Empty5th December 2014, 10:58 am pro Anonymní

» Port de Bras
Jízda na kole Empty4th December 2014, 3:35 pm pro Anonymní

» Začínám 10.3.2014
Jízda na kole Empty16th July 2014, 11:07 am pro Anonymní

» Jak zhubnout nejdříve břicho ?
Jízda na kole Empty9th July 2014, 5:00 pm pro Anonymní

» Bob Harper
Jízda na kole Empty30th May 2014, 7:31 pm pro Anonymní

» Insanity workout
Jízda na kole Empty20th May 2014, 8:59 pm pro Anonymní

» Nedaří se mi, jsem zoufalá
Jízda na kole Empty20th May 2014, 1:09 pm pro Anonymní

» 6 MĚSÍČNÍ JÍDELNÍČEK
Jízda na kole Empty14th April 2014, 9:40 pm pro Anonymní

» Focus T25
Jízda na kole Empty1st April 2014, 1:07 pm pro Anonymní

» Moje proměna - věčný boj s kily(tuky)
Jízda na kole Empty31st March 2014, 9:03 am pro Anonymní

» Celulitida ..věčný boj
Jízda na kole Empty22nd March 2014, 11:43 am pro Anonymní

» www.fitnesstv.cz
Jízda na kole Empty15th March 2014, 11:52 am pro Anonymní

» únik moči při cvičení (skákání)
Jízda na kole Empty25th February 2014, 5:55 pm pro Anonymní

» Reawe mění vlastní život
Jízda na kole Empty25th February 2014, 11:05 am pro Anonymní

» Zmenšující se prsa
Jízda na kole Empty24th February 2014, 8:05 pm pro Anonymní

» Rosa a její boj za hezčí postavou
Jízda na kole Empty17th February 2014, 11:59 am pro Anonymní

» Bazální metabolismus vs. celkový příjem kalorií
Jízda na kole Empty29th January 2014, 8:26 am pro Anonymní

» Rotační disk
Jízda na kole Empty29th January 2014, 8:24 am pro Anonymní

» Spiralizér
Jízda na kole Empty28th January 2014, 9:49 am pro Anonymní

» Dokážu to!!
Jízda na kole Empty26th January 2014, 6:35 pm pro Anonymní

» cvičím jím a nehubnu
Jízda na kole Empty25th January 2014, 11:36 pm pro Anonymní

» Jak spalujeme (nejen) s Jillian
Jízda na kole Empty25th January 2014, 8:33 pm pro Anonymní

» Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?
Jízda na kole Empty20th January 2014, 2:02 pm pro Anonymní

» Podprsenky na beh
Jízda na kole Empty20th January 2014, 10:10 am pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Jízda na kole Empty9th January 2014, 5:31 pm pro Anonymní

» Časopisy
Jízda na kole Empty3rd January 2014, 5:26 pm pro Anonymní

» Činky
Jízda na kole Empty3rd January 2014, 5:25 pm pro Anonymní

» Botky
Jízda na kole Empty3rd January 2014, 5:24 pm pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Jízda na kole Empty2nd January 2014, 11:14 pm pro Anonymní

March 2024
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar
Kdo je přítomen
Celkem je zde přítomno 2 uživatelů : 0 registrovaných, 0 skrytých a 2 Anonymních

nikdo není přítomen

Nejvíce zde bylo současně přítomno 52 uživatelů dne 10th July 2014, 1:18 pm
Top posting users this week
No user

 

 Jízda na kole

Goto down 
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




Jízda na kole Empty
PříspěvekPředmět: Jízda na kole   Jízda na kole Empty13th July 2012, 11:07 am

Tu opravdu můžu, i když se při tom nijak extra nehubne, tak mě baví to, jak "splynu" se silnicí a jedu za neznámým cílem. Jak kolem mě ubíhá krajina, sem tam potkám přejetou kočku, nebo mě z trasy vykolejí náklaďák. Ale i tak, kolo je prostě bezva a jsem vždycky hrozně ráda, když se jdeme s přítelem projet, i když je to méně jak 10 km, i tak jsem vždycky ráda Smile) Cool
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jízda na kole Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jízda na kole   Jízda na kole Empty13th July 2012, 11:17 am

Taky ráda jezdím:) v pondělí jsem teda byla po docela dlouhé době, hned asi na 15 km.. no, nebolelo mně nic až na zadek.. Very Happy Ten teda dostal pořádně .. na zadek Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jízda na kole Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jízda na kole   Jízda na kole Empty13th July 2012, 11:18 am

Dý napsal:
Taky ráda jezdím:) v pondělí jsem teda byla po docela dlouhé době, hned asi na 15 km.. no, nebolelo mně nic až na zadek.. Very Happy Ten teda dostal pořádně .. na zadek Very Happy

Hele já byla teď myslím v úterý jezdit a prdel mě bolí ještě teď Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jízda na kole Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jízda na kole   Jízda na kole Empty13th July 2012, 11:38 am

Minule som niekde citala, ze bicyklovanim sa chudne a dokonca som pocula, ze sa pri tom spali viac kalorii ako pri behu. I ked neviem co je na tom pravdy.
Ja tiez rada bicyklujem, nedavno som si kupila bicykel, tak sa snazim chodit kazdy den, aj ked som teraz nebola od nedele, pretoze som nestihala. Dnes by som chcela ist aspon na hodinku, ale je skarede pocasie, tak uvidime ako bude vecer.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jízda na kole Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jízda na kole   Jízda na kole Empty13th July 2012, 11:40 am

hany napsal:
Minule som niekde citala, ze bicyklovanim sa chudne a dokonca som pocula, ze sa pri tom spali viac kalorii ako pri behu. I ked neviem co je na tom pravdy.
Ja tiez rada bicyklujem, nedavno som si kupila bicykel, tak sa snazim chodit kazdy den, aj ked som teraz nebola od nedele, pretoze som nestihala. Dnes by som chcela ist aspon na hodinku, ale je skarede pocasie, tak uvidime ako bude vecer.

S tím hubnutím nevím, já radši spaluji kalorie při Jillian, kolo je pro mě spíše takovou odreagovačkou, kdy si zaposilují jen nohy, ale i tak je to skvělé a mám to hrozně ráda. Svoje vlastní kolo nemám, ale půjčuji si kolo přítelovo mámy. Když se jdeme projet, tak máme takovou svojí trasu a ta je pořád do kopce a dřív jsem to absolutně nezvládala a teď ani nepotřebuji přestávku. Prostě to miluji Smile)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jízda na kole Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jízda na kole   Jízda na kole Empty13th July 2012, 11:42 am

Tak na Jillian nema nikto, ja idem akurat za 10minut na 30 DS Level 1. V nedelu koncim a v pondelok idem na Level 2, uz sa tesim, lebo potrebujem zmenu. Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jízda na kole Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jízda na kole   Jízda na kole Empty13th July 2012, 11:44 am

hany napsal:
Tak na Jillian nema nikto, ja idem akurat za 10minut na 30 DS Level 1. V nedelu koncim a v pondelok idem na Level 2, uz sa tesim, lebo potrebujem zmenu. Smile

Já si za chvíli dám Body Revolution Smile tobě držím palce, můžeš potom zkusit Ripped In 30, to jsem cvičila po 30DS a je to snad ještě lepší program Smile)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jízda na kole Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jízda na kole   Jízda na kole Empty13th July 2012, 11:48 am

Jo, po 30 DS chcem Ripped in 30 a chcem si kupit cinky a gumu , nech potom mozem cvicit BR a postupne chcem prejst k tym tazsim. No ale sme mimo temy:D
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jízda na kole Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jízda na kole   Jízda na kole Empty13th July 2012, 11:49 am

hany napsal:
Jo, po 30 DS chcem Ripped in 30 a chcem si kupit cinky a gumu , nech potom mozem cvicit BR a postupne chcem prejst k tym tazsim. No ale sme mimo temy:D

Hele s tou gumou, já jsem si jí koupila a jako mám jí krátkou, takže nějaké cviky dělat nemůžu s ní, ale dělám je normálně s činkama..
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jízda na kole Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jízda na kole   Jízda na kole Empty13th July 2012, 11:55 am

Rozmyslala som, ze budem vsetko co robia s gumou robit s cinkami. Este uvidim, ci ju vobec niekde v obchode najdem
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Jízda na kole Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jízda na kole   Jízda na kole Empty13th July 2012, 11:57 am

hany napsal:
Rozmyslala som, ze budem vsetko co robia s gumou robit s cinkami. Este uvidim, ci ju vobec niekde v obchode najdem

taky dělám s činkami Smile)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jízda na kole Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jízda na kole   Jízda na kole Empty13th July 2012, 1:39 pm

Ahoj, taky ráda jezdím na kole, ale už to není tak často jako dřív. Když jsem před pěti lety jezdila denně minimálně 20km, tak jsem krásně zhubla, takže si myslím že se i jízdou na kole dá hubnout. V dnešní době jezdím jen max. 2x do týdne, už mě to tolik nebaví, a navíc už nejezdíme ta parta co dřív. A co se týká té gumy - koupila jsem si ve švadlence silnější gumu, dva metry dlouho a službu to udělá úplně stejnou 
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jízda na kole Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jízda na kole   Jízda na kole Empty15th July 2012, 5:59 pm

Kolo miluju a snažím se jezdit co nejčastěji, krásně se při něm odreaguju.. Já si myslím, že se při něm hubne, po koupi sporttesteru jsem zjistila, že kalorií spálím fakt dost Very Happy. Jezdíte někdo se sportesterem? Jen tak pro zajímavost, kolik máte průměrný puls a kolik spálíte?
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jízda na kole Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jízda na kole   Jízda na kole Empty22nd August 2012, 10:35 am

Miluju kolo a myslím že najezdím za rok docela dost. Chtělo by to tachometr abych věděla. A musím říct, že z toho mám vytvarované lýtka. Někteří říkají že až moc...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Jízda na kole Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jízda na kole   Jízda na kole Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Jízda na kole
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Moje tělo - Fórum :: Sport :: Váš oblíbený sport-
Přejdi na: