Moje tělo - Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Poslední téma
» Oblečení na in-line bruslení
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty25th June 2015, 2:28 pm pro Anonymní

» Jane Fonda
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty5th December 2014, 10:58 am pro Anonymní

» Port de Bras
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty4th December 2014, 3:35 pm pro Anonymní

» Začínám 10.3.2014
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty16th July 2014, 11:07 am pro Anonymní

» Jak zhubnout nejdříve břicho ?
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty9th July 2014, 5:00 pm pro Anonymní

» Bob Harper
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty30th May 2014, 7:31 pm pro Anonymní

» Insanity workout
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty20th May 2014, 8:59 pm pro Anonymní

» Nedaří se mi, jsem zoufalá
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty20th May 2014, 1:09 pm pro Anonymní

» 6 MĚSÍČNÍ JÍDELNÍČEK
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty14th April 2014, 9:40 pm pro Anonymní

» Focus T25
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty1st April 2014, 1:07 pm pro Anonymní

» Moje proměna - věčný boj s kily(tuky)
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty31st March 2014, 9:03 am pro Anonymní

» Celulitida ..věčný boj
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty22nd March 2014, 11:43 am pro Anonymní

» www.fitnesstv.cz
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty15th March 2014, 11:52 am pro Anonymní

» únik moči při cvičení (skákání)
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty25th February 2014, 5:55 pm pro Anonymní

» Reawe mění vlastní život
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty25th February 2014, 11:05 am pro Anonymní

» Zmenšující se prsa
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty24th February 2014, 8:05 pm pro Anonymní

» Rosa a její boj za hezčí postavou
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty17th February 2014, 11:59 am pro Anonymní

» Bazální metabolismus vs. celkový příjem kalorií
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty29th January 2014, 8:26 am pro Anonymní

» Rotační disk
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty29th January 2014, 8:24 am pro Anonymní

» Spiralizér
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty28th January 2014, 9:49 am pro Anonymní

» Dokážu to!!
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty26th January 2014, 6:35 pm pro Anonymní

» cvičím jím a nehubnu
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty25th January 2014, 11:36 pm pro Anonymní

» Jak spalujeme (nejen) s Jillian
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty25th January 2014, 8:33 pm pro Anonymní

» Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty20th January 2014, 2:02 pm pro Anonymní

» Podprsenky na beh
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty20th January 2014, 10:10 am pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty9th January 2014, 5:31 pm pro Anonymní

» Časopisy
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty3rd January 2014, 5:26 pm pro Anonymní

» Činky
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty3rd January 2014, 5:25 pm pro Anonymní

» Botky
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty3rd January 2014, 5:24 pm pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty2nd January 2014, 11:14 pm pro Anonymní

March 2024
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar
Kdo je přítomen
Celkem je zde přítomno 3 uživatelů : 0 registrovaných, 0 skrytých a 3 Anonymních

nikdo není přítomen

Nejvíce zde bylo současně přítomno 52 uživatelů dne 10th July 2014, 1:18 pm
Top posting users this week
No user

 

 Hlasujte pro oblíbenost.

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2

Jak se vám líbí program?
1
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Vote_lcap72%Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Vote_rcap
 72% [ 13 ]
2
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Vote_lcap22%Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Vote_rcap
 22% [ 4 ]
3
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Vote_lcap0%Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
4
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Vote_lcap6%Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Vote_rcap
 6% [ 1 ]
5
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Vote_lcap0%Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Celkem hlasů : 18
 

AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty17th September 2012, 9:38 pm

jasný, to jsem ze začátku ty první dny taky nestíhala ale snažila se a byla spocená jak prasátko Very Happy ale teď už si cvičím ty těžší v tempu a tolik už ze mě neleje. Najedu a zkusím tedy za týden též tu těžší verzi, ono si tělo zvykne po čase zas Smile na jednu stranu to asi má být těžší, když chce člověk vidět na břiše nějaké ty změny...
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty18th September 2012, 9:49 am

určitě Smile))
A přesně jak říkáš, tělo se tomu tempu a náročnosti přizpůsobí. teda, to je ale kravina co jsem řekla, nepřizpůsobí - je silnější, takže s tím nemá už takový problém Smile))
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty20th September 2012, 6:31 pm

Právě jsem docvičila dvojku a je naprosto super! Baví mě mnohem víc než jednička, budu jí zařazovat 2 - 3 týdně na střídačku s ripped in 30. A hodnoty na sportesteru jsou taky super. Dvojku opravdu vřele doporučuju Exclamation
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty20th October 2012, 3:44 pm

Prvý level som si opäť dala tento týždeň dvakrát a... takú svalovku som mala na bočných brušných svaloch a chrbte, až to bolo strašné Very Happy Ak mi toto spravil prvý level, bojím sa druhého Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty2nd November 2012, 10:50 pm

jedu už 5 dní level 1, pohodička, ale svaly trochu cejtim Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty8th November 2012, 4:15 pm

Odcvičil to někdo teda celé? (celých 6 týdnů)? Jestli ne, tak mi prosím řekněte, kdyby jste to cvičili celé, jestli byste si dávali nějaké volno nebo jeli prostě celých 42 dní v kuse? Nebo nevíte, jak to říká Jillian:)? Docela jsem si zvykla v Ripped in 30 na ten den volníčka a vůbec mi to nevadilo:D Ale jestli Jill řekla, že každej den, jdu do toho. Zatím znám jen L1, ale líbí se mi. Zatím mé nejoblíbenější cvičeníSmile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty11th November 2012, 12:17 pm

teda 2. level se mi vůbec nelíbí, sice jsem se u něj zapotila fest, ale místo břicha mě bolej stehna, takže přecházim na killer abs
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty11th November 2012, 9:39 pm

tak já si včera po ukončení shredu dala 6w6p a dneska žádný namožení necítím, to jsem fakt nečekala :-( potřebuju cejtit, že se s tim mym břichem něco děje :-) ale jinak se mi líbilo, jak to pěkně odsejpalo, u žádnýho cviku mě nemučily dlouho :-D
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty11th November 2012, 9:45 pm

ještě dodatek: trošku cejtim to místo častého výskytu podprsenkových špíčků, určitě za to může side plank :-D a to taky neni k zahození Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty11th November 2012, 9:56 pm

Já cvičila poprvé6w6p po 30DS a 4 dny mě bolelo břicho:)) Jen jsem to zkusila jednou level1.. pak jsem cvičila Ripped in 30 a pak jsem najela na 6w6p a taky mě přakvapilo, že mě skoro nic moc nebolelo, jen právě ty šikmý břišní svaly, ale zase docela fest:) Side plank je utrpeníSmile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty11th November 2012, 10:01 pm

já právě taky potřebuju ty svaly cejtit, abych věděla, že to mělo nějakej smysl, ale jaksi nic moc no.. Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty11th November 2012, 10:06 pm

to je, uplně se celá rozklepu:)....přitom jsem si říkala, že spider a hned nato to kardio v plank pozici se musí projevit, jak v tu chvíli moje břicho šílelo a přitom dneska nic...strašně bych chtěla najet na ripped, ale bohužel mi z nějakého neznámého důvodu nejdou v pc přehrát žádná videa, tak jsem odkázaná na ty online Sad a tam je jen 6w6p a banish fat....
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty12th November 2012, 8:41 pm

tak si stáhni jinej přehrávač než windows media player - v tom to nikdy nepřehrávám, nefunguje mi tam zvuk, nejlepší na přehrávání je VLC media player.. při rippedu jsem cejtila břicho u 2.levelu, ten je dobrej Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty12th November 2012, 8:57 pm

Měla jsem nově staženej km player a taky nic a včera v noci se to najednou rozběhlo, huráá :-D Takže dneska si dám ještě 6w6p a od zejtra ripped, aby den volna vyšel na pondělí a ne neděli, kdy mám čas Smile tak jsem na to zvědavá, na ten 2.level, jak řikáš Wink
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty13th November 2012, 6:12 pm

super Smile jojo pak napiš svoje dojmy Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty14th November 2012, 8:46 pm

Tak nevim, jestli jsem dost "objektivní", byla jsem včera vyfluslá z plavání, ale i level 1 mi přišel docela hustej Very Happy bylo mi vedro jak prase Very Happy ale posilko příjemný, dokonce dneska cejtim zadní stranu stehen, takže fajn bounce
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty27th February 2013, 2:10 pm

Dneska lv.2 a nevím no, jsem z toho rozpačitá. Zapotila jsem se dost, ale vůbec mě to nebavilo:(. Na druhou stranu šikmý břišáky cítím už 3h po cvičeníVery Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty4th March 2013, 6:49 pm

Prave som si odcvicila 1.level, ale este predtym som odcvicila ripped 4.week. Tento 1.level je celkom lahky, vladala som aj po tom rippede. Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty14th March 2013, 8:31 pm

Dnes som prvy krat cvicila 2.level a mne sa pacil, vladala som v pohode, robila som podla cernosky a super. No a aby mi nebolo malo, dala som si potom este Boba H. 1/2hodinku a brusaky a predtym svihadlo a rotanu, cize spolu 80minut cvicenia Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Hlasujte pro oblíbenost.
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Hlasujte pro oblíbenost.
» Hlasujte pro oblíbenost.
» Hlasujte pro oblíbenost.
» Hlasujte pro oblíbenost.
» Hlasujte pro oblíbenost.

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Moje tělo - Fórum :: Jillian Michaels :: Cvičební programy :: 6 Week Six Pack-
Přejdi na: