Moje tělo - Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Poslední téma
» Oblečení na in-line bruslení
Nikki pro čtenáře fóra :) - Stránka 2 Empty25th June 2015, 2:28 pm pro Anonymní

» Jane Fonda
Nikki pro čtenáře fóra :) - Stránka 2 Empty5th December 2014, 10:58 am pro Anonymní

» Port de Bras
Nikki pro čtenáře fóra :) - Stránka 2 Empty4th December 2014, 3:35 pm pro Anonymní

» Začínám 10.3.2014
Nikki pro čtenáře fóra :) - Stránka 2 Empty16th July 2014, 11:07 am pro Anonymní

» Jak zhubnout nejdříve břicho ?
Nikki pro čtenáře fóra :) - Stránka 2 Empty9th July 2014, 5:00 pm pro Anonymní

» Bob Harper
Nikki pro čtenáře fóra :) - Stránka 2 Empty30th May 2014, 7:31 pm pro Anonymní

» Insanity workout
Nikki pro čtenáře fóra :) - Stránka 2 Empty20th May 2014, 8:59 pm pro Anonymní

» Nedaří se mi, jsem zoufalá
Nikki pro čtenáře fóra :) - Stránka 2 Empty20th May 2014, 1:09 pm pro Anonymní

» 6 MĚSÍČNÍ JÍDELNÍČEK
Nikki pro čtenáře fóra :) - Stránka 2 Empty14th April 2014, 9:40 pm pro Anonymní

» Focus T25
Nikki pro čtenáře fóra :) - Stránka 2 Empty1st April 2014, 1:07 pm pro Anonymní

» Moje proměna - věčný boj s kily(tuky)
Nikki pro čtenáře fóra :) - Stránka 2 Empty31st March 2014, 9:03 am pro Anonymní

» Celulitida ..věčný boj
Nikki pro čtenáře fóra :) - Stránka 2 Empty22nd March 2014, 11:43 am pro Anonymní

» www.fitnesstv.cz
Nikki pro čtenáře fóra :) - Stránka 2 Empty15th March 2014, 11:52 am pro Anonymní

» únik moči při cvičení (skákání)
Nikki pro čtenáře fóra :) - Stránka 2 Empty25th February 2014, 5:55 pm pro Anonymní

» Reawe mění vlastní život
Nikki pro čtenáře fóra :) - Stránka 2 Empty25th February 2014, 11:05 am pro Anonymní

» Zmenšující se prsa
Nikki pro čtenáře fóra :) - Stránka 2 Empty24th February 2014, 8:05 pm pro Anonymní

» Rosa a její boj za hezčí postavou
Nikki pro čtenáře fóra :) - Stránka 2 Empty17th February 2014, 11:59 am pro Anonymní

» Bazální metabolismus vs. celkový příjem kalorií
Nikki pro čtenáře fóra :) - Stránka 2 Empty29th January 2014, 8:26 am pro Anonymní

» Rotační disk
Nikki pro čtenáře fóra :) - Stránka 2 Empty29th January 2014, 8:24 am pro Anonymní

» Spiralizér
Nikki pro čtenáře fóra :) - Stránka 2 Empty28th January 2014, 9:49 am pro Anonymní

» Dokážu to!!
Nikki pro čtenáře fóra :) - Stránka 2 Empty26th January 2014, 6:35 pm pro Anonymní

» cvičím jím a nehubnu
Nikki pro čtenáře fóra :) - Stránka 2 Empty25th January 2014, 11:36 pm pro Anonymní

» Jak spalujeme (nejen) s Jillian
Nikki pro čtenáře fóra :) - Stránka 2 Empty25th January 2014, 8:33 pm pro Anonymní

» Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?
Nikki pro čtenáře fóra :) - Stránka 2 Empty20th January 2014, 2:02 pm pro Anonymní

» Podprsenky na beh
Nikki pro čtenáře fóra :) - Stránka 2 Empty20th January 2014, 10:10 am pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Nikki pro čtenáře fóra :) - Stránka 2 Empty9th January 2014, 5:31 pm pro Anonymní

» Časopisy
Nikki pro čtenáře fóra :) - Stránka 2 Empty3rd January 2014, 5:26 pm pro Anonymní

» Činky
Nikki pro čtenáře fóra :) - Stránka 2 Empty3rd January 2014, 5:25 pm pro Anonymní

» Botky
Nikki pro čtenáře fóra :) - Stránka 2 Empty3rd January 2014, 5:24 pm pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Nikki pro čtenáře fóra :) - Stránka 2 Empty2nd January 2014, 11:14 pm pro Anonymní

March 2024
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar
Kdo je přítomen
Celkem je zde přítomno 2 uživatelů : 0 registrovaných, 0 skrytých a 2 Anonymních

nikdo není přítomen

Nejvíce zde bylo současně přítomno 52 uživatelů dne 10th July 2014, 1:18 pm
Top posting users this week
No user

 

 Nikki pro čtenáře fóra :)

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




Nikki pro čtenáře fóra :) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nikki pro čtenáře fóra :)   Nikki pro čtenáře fóra :) - Stránka 2 Empty13th August 2012, 7:00 pm

Super, ale asi ti půjčím fixy, aby to bylo barevné! Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Nikki pro čtenáře fóra :) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nikki pro čtenáře fóra :)   Nikki pro čtenáře fóra :) - Stránka 2 Empty13th August 2012, 7:01 pm

já mám Very Happy a nechci Very Happy fixy mám do školy, jinak mám ráda decentnost Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Nikki pro čtenáře fóra :) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nikki pro čtenáře fóra :)   Nikki pro čtenáře fóra :) - Stránka 2 Empty13th August 2012, 8:50 pm

super! taky si jdu asi udělat Smile
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Nikki pro čtenáře fóra :) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nikki pro čtenáře fóra :)   Nikki pro čtenáře fóra :) - Stránka 2 Empty22nd August 2012, 3:34 pm

Nikki pro čtenáře fóra :) - Stránka 2 Kiuofo12
Nikki pro čtenáře fóra :) - Stránka 2 Jezthj10

To takhle jednoho krásného dne objevila Nikki na mapách Googlu možnost změřit trasu Very Happy takže jak jsem běhala v pondělí a úterý Very Happy No v úterý spíš jak blbeček dokolečka kolem stadionu Very Happy ale běhala Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Nikki pro čtenáře fóra :) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nikki pro čtenáře fóra :)   Nikki pro čtenáře fóra :) - Stránka 2 Empty22nd August 2012, 7:41 pm

Pěknou práci si sis s tím dala Cool . Můj Pavel také zbožňuje toto přeměřování.. měří nám i procházky s dětmi Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Nikki pro čtenáře fóra :) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nikki pro čtenáře fóra :)   Nikki pro čtenáře fóra :) - Stránka 2 Empty23rd August 2012, 6:13 pm

Nikki Finn je v Praze, utratila přííííííííííííšerné peníze za jídlo Very Happy zítra jedu pokračovat nákupem v knihkupectví Very Happy ajajaj Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Nikki pro čtenáře fóra :) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nikki pro čtenáře fóra :)   Nikki pro čtenáře fóra :) - Stránka 2 Empty23rd August 2012, 7:11 pm

Ajajaj Very Happy Tomu se říká výlet za všechny peníze Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Nikki pro čtenáře fóra :) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nikki pro čtenáře fóra :)   Nikki pro čtenáře fóra :) - Stránka 2 Empty23rd August 2012, 7:35 pm

Věřím, že to bylo kvalitní jídlo a to tě musí jen těšit... pěkně si užívej!
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Nikki pro čtenáře fóra :) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nikki pro čtenáře fóra :)   Nikki pro čtenáře fóra :) - Stránka 2 Empty23rd August 2012, 9:20 pm

V knihkupectví toho vždycky taky utratím kvanta Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Nikki pro čtenáře fóra :) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nikki pro čtenáře fóra :)   Nikki pro čtenáře fóra :) - Stránka 2 Empty23rd August 2012, 10:15 pm

Knihkupectví je zlo Very Happy Very Happy proto jsem začala chodit hodně i do levných knih a koukám vždycky v hypernově nebo kaufu, co mají nového, někdy se to opravdu vyplatí Smile ( jako třeba mně dneska Very Happy )
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Nikki pro čtenáře fóra :) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nikki pro čtenáře fóra :)   Nikki pro čtenáře fóra :) - Stránka 2 Empty24th August 2012, 10:07 am

no já právě koupím levněji v knihkupectví, ještě se mi nestalo, že by měl akci kaufland, tam to pálí ty ceny a nezajímaj se. nikdy jsem si tam knihu nekoupila. ale třeba tesco či globus občas vyjedou se slevami Smile nicméně dnes jedu do Letňan do Knih Dobrovského, moje nejmilejší knihkupectví vůbec Smile škoda, že tak daleko z mého města Very Happy cca 350km Very Happy

jinak potraviny samá kvalitka Smile)) stálo to za to Smile)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Nikki pro čtenáře fóra :) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nikki pro čtenáře fóra :)   Nikki pro čtenáře fóra :) - Stránka 2 Empty24th August 2012, 12:04 pm

Nikki Finn (admin) napsal:
no já právě koupím levněji v knihkupectví, ještě se mi nestalo, že by měl akci kaufland, tam to pálí ty ceny a nezajímaj se. nikdy jsem si tam knihu nekoupila. ale třeba tesco či globus občas vyjedou se slevami Smile nicméně dnes jedu do Letňan do Knih Dobrovského, moje nejmilejší knihkupectví vůbec Smile škoda, že tak daleko z mého města Very Happy cca 350km Very Happy

jinak potraviny samá kvalitka Smile)) stálo to za to Smile)

tak pak nahoď inspiračku (s jídlem a klidně i s knížkama:-) Mně dnes po velkém boji dorazí Bez hranic Smile
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Nikki pro čtenáře fóra :) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nikki pro čtenáře fóra :)   Nikki pro čtenáře fóra :) - Stránka 2 Empty24th August 2012, 7:57 pm

Zatím dám jen fotku knih, papu dám pak na blog Very Happy

Nikki pro čtenáře fóra :) - Stránka 2 Snamek10
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Nikki pro čtenáře fóra :) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nikki pro čtenáře fóra :)   Nikki pro čtenáře fóra :) - Stránka 2 Empty24th August 2012, 9:16 pm

Ježiš, Já se z tebe zblázním mě upoutalo na první pohled Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Nikki pro čtenáře fóra :) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nikki pro čtenáře fóra :)   Nikki pro čtenáře fóra :) - Stránka 2 Empty25th August 2012, 9:51 am

No mě právě taky Very Happy Já do té doby o knize neslyšela, ale projela jsem anotaci a vypadá to na prima čtení Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Nikki pro čtenáře fóra :) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nikki pro čtenáře fóra :)   Nikki pro čtenáře fóra :) - Stránka 2 Empty26th August 2012, 3:49 pm

Hned bych si početla Smile
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Nikki pro čtenáře fóra :) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nikki pro čtenáře fóra :)   Nikki pro čtenáře fóra :) - Stránka 2 Empty2nd September 2012, 12:38 pm

Taaak, některé z vás zajímalo, kdy se pochlubím se svým přítelem Very Happy Jak už o mně asi víte, mám o hodně mladšího přítele Smile Jmenuje se Tom a bude mu 19 teď na podzim. Známe se od jeho 15 let, v té době žil se svým otcem, se kterým si prožíval neskutečnou psychárnu, muka, fyzické napadání ze strany otce, došlo i na policii. Na mé prosby Tom od otce odešel a od 17 let žije sám, pracuje a studuje na Gymnáziu, v našem městě. Že mám mladšího přítele je docela ironie, jelikož jsem byla několik let provdaná za o 10 let staršího Smile A ne, nerozváděla jsem se kvůli Tomovi, ale kvůli tomu, že naše manželství už nemohlo dál fungovat tak, jak fungovalo. To jen pro upřesnění Smile Tom je nesmírně klidný člověk, miluje knihy, sport, je oddaný svým snům a práci, je nesmírně zdvořilý a gentleman, i když mu to občas ujede, no komu ne Very Happy Ale hlavně, miluje mého syna a fakt to s ním umí Smile) takže to je můj Tom Smile

Nikki pro čtenáře fóra :) - Stránka 2 Dscn3910
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Nikki pro čtenáře fóra :) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nikki pro čtenáře fóra :)   Nikki pro čtenáře fóra :) - Stránka 2 Empty2nd September 2012, 1:10 pm

Sympaťák od pohledu Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Nikki pro čtenáře fóra :) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nikki pro čtenáře fóra :)   Nikki pro čtenáře fóra :) - Stránka 2 Empty2nd September 2012, 1:14 pm

Fakt sympaťák, s tím souhlasím Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Nikki pro čtenáře fóra :) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nikki pro čtenáře fóra :)   Nikki pro čtenáře fóra :) - Stránka 2 Empty2nd September 2012, 1:36 pm

Díky za náhled do soukromí! Přítel vypadá moc dobře..
Jak jsi jednou máma, tak stejně koukáš hlavně na děti, takže je super, že si rozumí s malým a klape vám to.
S tím co si přítel zažil a jak se rozhodl je jasné, že je to zralý muž, i přes jeho věk.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Nikki pro čtenáře fóra :) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nikki pro čtenáře fóra :)   Nikki pro čtenáře fóra :) - Stránka 2 Empty2nd September 2012, 4:34 pm

Nikki je to vážně sympaťák, jak už psaly holky Smile. Na těch svých 19 let rozhodně nevypadá, tipovala bych mu klidně o 5 víc. Myslím to samozřejmě v dobrém, prostě nevypadá jako žádný 19letý ucho, jak to v tomhle věku ještě často bývá. Mně bude teďka 21 a mému příteli je 24 a vypadá přesně jako to ucho, ale vlastně mi to nevadí - asi si mě tím získal Very Happy. Jenom by mohl trochu zhubnout, protože umí opravdu výborně vařit a za poslední rok se to na něm dost projevilo Exclamation Koupila jsem mu hrazdu, tak snad ho to nakopne, musím mu jít příkladem Smile.


Naposledy upravil Janeee dne 3rd September 2012, 9:54 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Nikki pro čtenáře fóra :) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nikki pro čtenáře fóra :)   Nikki pro čtenáře fóra :) - Stránka 2 Empty2nd September 2012, 9:00 pm

Moc sympatický mládenec x-)
Je vidět, že oba víte, co chcete a klape vám to - a to je nejdůležitější na světěflower
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Nikki pro čtenáře fóra :) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nikki pro čtenáře fóra :)   Nikki pro čtenáře fóra :) - Stránka 2 Empty14th September 2012, 10:00 am

Dnes si dávám pauzu... Včera mi asi ve 14 vypadl kousek zubu od plomby a začaly mi muka... samozřejmě zubaři už měli "po", pohotovost 25 km daleko, nemám auto, nemám hlídání, syn nemocnej, takže jsem to přetrpěla do dnešní 4. hodiny ranní, spala asi 4 hodiny, nic do sebe od toho incidentu ani nehodila k jídlu, a ráno v 5.45 už stepovala u své zubní, kterou nenávidím, nevyspaná, bledá, nenajezená, s nízkým tlakem, všechny předpoklady k omdlení, v 6.15 si všimnu, že moje zubařka má na dveřích lístek, že neordinuje a že máme jinam, ani nenapsala kam, takže jsem šla prostě k dětské zubní Very Happy tam jsem ji vysvětlila situaci, pohotovostně mě ošetřila, zbavila bolesti, přestalo mě z toho píchat ucho, hlava, ano, omdlení na sebe také nenechalo dlouho čekat, když se mi vrtákem dloubala v kanálcích, ale nakonec mi nerv jakýmsi sajrajtem umrtvila, zadělala a já šla domů se aspon na dve hodiny vyspat a najist!!!! Ke všemu štěstí mi dětská zubní doporučila svého zubaře kam chodí a kde je spokojená a ten pán zubař mě dokonce přijal...

Dnes jsem pochopila, že přístup zubařů je opravdu odlišný, že jeden zubař se vzteká, když mě jeho vrtání v nervech bolí, a druhý, když vidí, že to bolí, tak řekne "já vím" a ještě vás pohladí po tváři. Jsem ráda, že jsem od té své důry pryč!

Jsem vyčerpaná, zesláblá, takže si dnes dávám voraz, ještě že jsem včera cvičila dopoledne, jinak odpo bych to už nedala. Bože, jsem tak unavená.... jdu si lehnout Smile Zdravím vás všechny Smile))

U nás na Severu Moravy je modrá obloha Smile) A včera začli topit Smile)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Nikki pro čtenáře fóra :) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nikki pro čtenáře fóra :)   Nikki pro čtenáře fóra :) - Stránka 2 Empty14th September 2012, 10:10 am

Nikki, to je mi líto se zubem... Je to nejhnusnější bolest, co může být... Tak hlavně, že ti to Dr. dala do přijatelného stavu a žes splašila nového zubaře, který bude jistojistě lepší než ta tvoje bývalá mrcha! Odpočívej, jedno necvičení se neprojeví (na tobě teda stopro ani víc:-)) Však víš jak - tělo si řekne samo...:-)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Nikki pro čtenáře fóra :) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nikki pro čtenáře fóra :)   Nikki pro čtenáře fóra :) - Stránka 2 Empty14th September 2012, 3:13 pm

Uplne vim jak se citis Sad Já u zubaře trpěla včera, bolest jako krááááva když se mi rýpal v nervech v dásni a kdyz sem normálně vyjekla bolestí tak řekl jen nooo ono to asi ještě neni mrtvý to nevadí tak to necháme jeste týden Mad Takže bůhví co mě čeká za týden a dále
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Nikki pro čtenáře fóra :) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nikki pro čtenáře fóra :)   Nikki pro čtenáře fóra :) - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Nikki pro čtenáře fóra :)
Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Nikki
» Moje koníčky - Nikki

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Moje tělo - Fórum :: Sport :: Můj vlastní kanál-
Přejdi na: