Moje tělo - Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Poslední téma
» Oblečení na in-line bruslení
Hlasujte pro oblíbenost. Empty25th June 2015, 2:28 pm pro Anonymní

» Jane Fonda
Hlasujte pro oblíbenost. Empty5th December 2014, 10:58 am pro Anonymní

» Port de Bras
Hlasujte pro oblíbenost. Empty4th December 2014, 3:35 pm pro Anonymní

» Začínám 10.3.2014
Hlasujte pro oblíbenost. Empty16th July 2014, 11:07 am pro Anonymní

» Jak zhubnout nejdříve břicho ?
Hlasujte pro oblíbenost. Empty9th July 2014, 5:00 pm pro Anonymní

» Bob Harper
Hlasujte pro oblíbenost. Empty30th May 2014, 7:31 pm pro Anonymní

» Insanity workout
Hlasujte pro oblíbenost. Empty20th May 2014, 8:59 pm pro Anonymní

» Nedaří se mi, jsem zoufalá
Hlasujte pro oblíbenost. Empty20th May 2014, 1:09 pm pro Anonymní

» 6 MĚSÍČNÍ JÍDELNÍČEK
Hlasujte pro oblíbenost. Empty14th April 2014, 9:40 pm pro Anonymní

» Focus T25
Hlasujte pro oblíbenost. Empty1st April 2014, 1:07 pm pro Anonymní

» Moje proměna - věčný boj s kily(tuky)
Hlasujte pro oblíbenost. Empty31st March 2014, 9:03 am pro Anonymní

» Celulitida ..věčný boj
Hlasujte pro oblíbenost. Empty22nd March 2014, 11:43 am pro Anonymní

» www.fitnesstv.cz
Hlasujte pro oblíbenost. Empty15th March 2014, 11:52 am pro Anonymní

» únik moči při cvičení (skákání)
Hlasujte pro oblíbenost. Empty25th February 2014, 5:55 pm pro Anonymní

» Reawe mění vlastní život
Hlasujte pro oblíbenost. Empty25th February 2014, 11:05 am pro Anonymní

» Zmenšující se prsa
Hlasujte pro oblíbenost. Empty24th February 2014, 8:05 pm pro Anonymní

» Rosa a její boj za hezčí postavou
Hlasujte pro oblíbenost. Empty17th February 2014, 11:59 am pro Anonymní

» Bazální metabolismus vs. celkový příjem kalorií
Hlasujte pro oblíbenost. Empty29th January 2014, 8:26 am pro Anonymní

» Rotační disk
Hlasujte pro oblíbenost. Empty29th January 2014, 8:24 am pro Anonymní

» Spiralizér
Hlasujte pro oblíbenost. Empty28th January 2014, 9:49 am pro Anonymní

» Dokážu to!!
Hlasujte pro oblíbenost. Empty26th January 2014, 6:35 pm pro Anonymní

» cvičím jím a nehubnu
Hlasujte pro oblíbenost. Empty25th January 2014, 11:36 pm pro Anonymní

» Jak spalujeme (nejen) s Jillian
Hlasujte pro oblíbenost. Empty25th January 2014, 8:33 pm pro Anonymní

» Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?
Hlasujte pro oblíbenost. Empty20th January 2014, 2:02 pm pro Anonymní

» Podprsenky na beh
Hlasujte pro oblíbenost. Empty20th January 2014, 10:10 am pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Hlasujte pro oblíbenost. Empty9th January 2014, 5:31 pm pro Anonymní

» Časopisy
Hlasujte pro oblíbenost. Empty3rd January 2014, 5:26 pm pro Anonymní

» Činky
Hlasujte pro oblíbenost. Empty3rd January 2014, 5:25 pm pro Anonymní

» Botky
Hlasujte pro oblíbenost. Empty3rd January 2014, 5:24 pm pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Hlasujte pro oblíbenost. Empty2nd January 2014, 11:14 pm pro Anonymní

March 2024
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar
Kdo je přítomen
Celkem je zde přítomno 2 uživatelů : 0 registrovaných, 0 skrytých a 2 Anonymních

nikdo není přítomen

Nejvíce zde bylo současně přítomno 52 uživatelů dne 10th July 2014, 1:18 pm
Top posting users this week
No user

 

 Hlasujte pro oblíbenost.

Goto down 
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Jak se vám líbí program?
1
Hlasujte pro oblíbenost. Vote_lcap59%Hlasujte pro oblíbenost. Vote_rcap
 59% [ 94 ]
2
Hlasujte pro oblíbenost. Vote_lcap20%Hlasujte pro oblíbenost. Vote_rcap
 20% [ 32 ]
3
Hlasujte pro oblíbenost. Vote_lcap3%Hlasujte pro oblíbenost. Vote_rcap
 3% [ 5 ]
4
Hlasujte pro oblíbenost. Vote_lcap5%Hlasujte pro oblíbenost. Vote_rcap
 5% [ 8 ]
5
Hlasujte pro oblíbenost. Vote_lcap13%Hlasujte pro oblíbenost. Vote_rcap
 13% [ 21 ]
Celkem hlasů : 160
 

AutorZpráva
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Hlasujte pro oblíbenost. Empty
PříspěvekPředmět: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. Empty13th July 2012, 10:33 am

Ohodnoťte program od 1 do 5 jako ve škole (5 je nejhorší, kdo by zapomněl Very Happy )
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hlasujte pro oblíbenost. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. Empty13th July 2012, 10:59 am

Ta zatím nemůžu hodnotit, mám za sebou jenom 4 dny - dnes jdu na 5. Já vím, že je dost brzy, ale deprimuje mě, že nevidím změny. Very Happy Nebo, možná nějaké jsou, ale opravdu jen minimální.. Very Happy :/ Snad to bude na konci, nebo alespoň po prvním lvl vypadat jinak. Very Happy (doufám, že lépe!)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hlasujte pro oblíbenost. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. Empty13th July 2012, 11:01 am

Dý napsal:
Ta zatím nemůžu hodnotit, mám za sebou jenom 4 dny - dnes jdu na 5. Já vím, že je dost brzy, ale deprimuje mě, že nevidím změny. Very Happy Nebo, možná nějaké jsou, ale opravdu jen minimální.. Very Happy :/ Snad to bude na konci, nebo alespoň po prvním lvl vypadat jinak. Very Happy (doufám, že lépe!)

Hele, já už mám za sebou dva programy a jedu třetí ale taky se mi nějak nezdá, že bych prošla nějakou změnou Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hlasujte pro oblíbenost. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. Empty13th July 2012, 11:03 am

No, já jsem si říkala, že bych ke 30DS přidala ještě něco.. :// ale nevím co, nebo jak to zkombinovat.. :/ (aby mně to úplně nezabilo!Very Happy)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hlasujte pro oblíbenost. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. Empty13th July 2012, 11:04 am

Dý napsal:
No, já jsem si říkala, že bych ke 30DS přidala ještě něco.. :// ale nevím co, nebo jak to zkombinovat.. :/ (aby mně to úplně nezabilo!Very Happy)

Já u toho měla ještě Killer Buns & Thighs, ale jenom první dva levely, dokud jsem si nějak neporanila koleno nebo co, pak už jsem se ke třetímu nevrátila no. Ale můžeš třeba zkusit KickBox FastFix, je to jenom 20 minut a mě to teda osobně hrozně bavilo Smile)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hlasujte pro oblíbenost. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. Empty13th July 2012, 11:12 am

HM, toho kickbox fastfix.. jsem našla jenom jedno video dlouhý asi hodinu dvacet.. to budou asi všechny levely dohromady, co? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hlasujte pro oblíbenost. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. Empty13th July 2012, 11:12 am

Dý napsal:
HM, toho kickbox fastfix.. jsem našla jenom jedno video dlouhý asi hodinu dvacet.. to budou asi všechny levely dohromady, co? Very Happy

Áá.. pozor! Ano! Very Happy A podle všeho to na ulozto nahrála Nikki .. ? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hlasujte pro oblíbenost. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. Empty13th July 2012, 11:17 am

Dý napsal:
Dý napsal:
HM, toho kickbox fastfix.. jsem našla jenom jedno video dlouhý asi hodinu dvacet.. to budou asi všechny levely dohromady, co? Very Happy

Áá.. pozor! Ano! Very Happy A podle všeho to na ulozto nahrála Nikki .. ? Very Happy

Jop jop Very Happy jsou to všechny levely v jednom a taky je na začátku tutorial Wink
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hlasujte pro oblíbenost. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. Empty13th July 2012, 11:22 am

No, koukala jsem na youtube na ukázku - tohle mně 100% zabije!Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hlasujte pro oblíbenost. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. Empty13th July 2012, 11:23 am

Dý napsal:
No, koukala jsem na youtube na ukázku - tohle mně 100% zabije!Very Happy

V klidu, nesmíš se toho bát, jak říká Jillian, neboj se vyzkoušet něco nového, i kdybys to měla udělat jednou dvakrát, prostě se neboj Smile)
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Hlasujte pro oblíbenost. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. Empty13th July 2012, 11:23 am

Dý napsal:
Dý napsal:
HM, toho kickbox fastfix.. jsem našla jenom jedno video dlouhý asi hodinu dvacet.. to budou asi všechny levely dohromady, co? Very Happy

Áá.. pozor! Ano! Very Happy A podle všeho to na ulozto nahrála Nikki .. ? Very Happy


Pšššt Very Happy


Mimochode, VeEee pěkně kecá, začínala na 67 kg a má 61, takže jako změna je, viděla jsem její tabulky a cm taky mizí.. ona je beran, ber ji trošku s rezervou Very Happy

Pokud cvičíš 4 dny, tak vydrž, ono to přijde, já prvně zaznamenala nějakej úbytek po 10 dnech, tedy i změny na těle, potom měsíci budeš jen zářit, uvidíš Smile hlavně vydrž!!!!!

A jak už jsem zmiňovala na blogu, 80% úspěchu je ve stravě, 20% při cvičení - dohromady když to dáš, a budeš dodržovat, budeš jak Jillian Dý Michaels Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hlasujte pro oblíbenost. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. Empty13th July 2012, 1:26 pm

Ja som predchvilou dokoncila 8my den a uz som spravila vsetky cviky:cheers: . Na zaciatku som nestihala s rukami , co sa ide tak do "eyelevel" s cinkami a pri tom robite vypady ako keby do strany. Problem mam jedine s klikami ale to koli tomu, ze nemozem namahat lakte, takze tie budem asi dosmrti robit "zenske", na kolenach.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hlasujte pro oblíbenost. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. Empty13th July 2012, 1:28 pm

Já taky dělám kliky na kolenou. Ale i po těch 4 dnech jde vidět, nebo spíš cítit a při cvičení je to znát, že mám ruce pevnější. První den jsem byla ráda když jsem se z toho jednoho kliku vůbec zvedla. A teď už jich v pohodě udělám 25. Já vím, já vím.. pro některé je to dost málo, ale pro mně je to úspěch Wink)
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Hlasujte pro oblíbenost. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. Empty13th July 2012, 1:55 pm

Teda kdo dal 30 Day Shred hodnocení 4 a 5 ??? affraid affraid affraid affraid Evil or Very Mad Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hlasujte pro oblíbenost. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. Empty13th July 2012, 2:38 pm

Cvičila jsem to asi tak před 4 měsíci, ale pak jsem od toho upustila, ani nevím proč přesně Very Happy Ale taky mi dělaly potíže kliky a ty výpady do strany, já mám totiž strašně slabé ručičky Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hlasujte pro oblíbenost. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. Empty13th July 2012, 2:38 pm

Dý napsal:
A teď už jich v pohodě udělám 25.
Mně se to zdá jako hodně, gratuluji Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hlasujte pro oblíbenost. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. Empty13th July 2012, 2:56 pm

MeimeiTH napsal:
Dý napsal:
A teď už jich v pohodě udělám 25.
Mně se to zdá jako hodně, gratuluji Smile

Pěkně děkuji! Smile))
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hlasujte pro oblíbenost. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. Empty14th July 2012, 2:13 pm

Dnes mam predposledny den 30 DS, Level 1 a uz mi to nerobi ziadne problemy. Je super vidiet pokroky, aj ked je to len 9 dni. Ale zapotit som sa zapotila (tak neviem, ci je to zle, ked vy sa uz ani nepotite:D), najma to kardio to robi.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hlasujte pro oblíbenost. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. Empty14th July 2012, 4:26 pm

Nikki Finn (admin) napsal:
Teda kdo dal 30 Day Shred hodnocení 4 a 5 ??? affraid affraid affraid affraid Evil or Very Mad Very Happy
Podle mě se někdo splet, protože já jsem někde taky musela pokazit hodnocení, jelikož jsem dala 5 jako 5 hvězdiček a přitom je známkování jako ve škole Smile
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Hlasujte pro oblíbenost. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. Empty14th July 2012, 4:29 pm

Very Happy jojo určitě, já jsem ty příspěvky předtím měla seřazené jinak, takže tam, jak jsem psala, že se známkuje jak ve škole, tak se to neobjevilo jako první, ale jako poslední příspěvek a nikdo si to tak nepřečetl.Tak jsem to nastavila tak, aby ty příspěvky šly prostě chronologicky, tak jak to bývá všude jinde na fórech Smile tak snad už se to nestane, jinak -... budu zlá Very Happy nemyslím tebe, ale jako všechny D:
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hlasujte pro oblíbenost. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. Empty15th July 2012, 4:03 pm

Dnes koniec 30 DS Level 1:cheers: . Tesim sa od zajtra na druhy level, dufam ze bude este lepsi ako ten prvy:) Na konci som sa necitila vobec tak zadychana ako prvy- druhy krat, ked som cvicila.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hlasujte pro oblíbenost. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. Empty15th July 2012, 4:43 pm

Já jsem zrovna docvičila sedmý den 1. levelu.. a taky už to s dechem zvládám v pohodě, první a druhý den mě to málem zabilo! Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Hlasujte pro oblíbenost. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. Empty15th July 2012, 5:21 pm

hany napsal:
Dnes koniec 30 DS Level 1:cheers: . Tesim sa od zajtra na druhy level, dufam ze bude este lepsi ako ten prvy:) Na konci som sa necitila vobec tak zadychana ako prvy- druhy krat, ked som cvicila.
druhý level byl pro mě těžší než ten třetí, třetí byl příjemnější ... Smile jinak gratulace ke konci prvního, pamatuji si, jak jsem byla na sebe pyšná, že jsem to zvládla, tak určitě jsi ráda Smile)) že jo? Smile))
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hlasujte pro oblíbenost. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. Empty15th July 2012, 5:30 pm

30 Day Shred jsem docvičila už asi před měsícem a musím říct, že díky němu jsem si naprosto zamilovala cvičení s Jillian, takže za mě určitě 1 Very Happy. Vy co 30DS cvičíte určitě vydržte! Wink
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Hlasujte pro oblíbenost. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. Empty15th July 2012, 5:54 pm

a cvičíš teď něco DaNny?
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Hlasujte pro oblíbenost. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Hlasujte pro oblíbenost.
Návrat nahoru 
Strana 1 z 5Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Hlasujte pro oblíbenost.
» Hlasujte pro oblíbenost.
» Hlasujte pro oblíbenost.
» Hlasujte pro oblíbenost.
» Hlasujte pro oblíbenost.

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Moje tělo - Fórum :: Jillian Michaels :: Cvičební programy :: 30 Day Shred-
Přejdi na: