Moje tělo - Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Poslední téma
» Oblečení na in-line bruslení
Sporttester - Stránka 6 Empty25th June 2015, 2:28 pm pro Anonymní

» Jane Fonda
Sporttester - Stránka 6 Empty5th December 2014, 10:58 am pro Anonymní

» Port de Bras
Sporttester - Stránka 6 Empty4th December 2014, 3:35 pm pro Anonymní

» Začínám 10.3.2014
Sporttester - Stránka 6 Empty16th July 2014, 11:07 am pro Anonymní

» Jak zhubnout nejdříve břicho ?
Sporttester - Stránka 6 Empty9th July 2014, 5:00 pm pro Anonymní

» Bob Harper
Sporttester - Stránka 6 Empty30th May 2014, 7:31 pm pro Anonymní

» Insanity workout
Sporttester - Stránka 6 Empty20th May 2014, 8:59 pm pro Anonymní

» Nedaří se mi, jsem zoufalá
Sporttester - Stránka 6 Empty20th May 2014, 1:09 pm pro Anonymní

» 6 MĚSÍČNÍ JÍDELNÍČEK
Sporttester - Stránka 6 Empty14th April 2014, 9:40 pm pro Anonymní

» Focus T25
Sporttester - Stránka 6 Empty1st April 2014, 1:07 pm pro Anonymní

» Moje proměna - věčný boj s kily(tuky)
Sporttester - Stránka 6 Empty31st March 2014, 9:03 am pro Anonymní

» Celulitida ..věčný boj
Sporttester - Stránka 6 Empty22nd March 2014, 11:43 am pro Anonymní

» www.fitnesstv.cz
Sporttester - Stránka 6 Empty15th March 2014, 11:52 am pro Anonymní

» únik moči při cvičení (skákání)
Sporttester - Stránka 6 Empty25th February 2014, 5:55 pm pro Anonymní

» Reawe mění vlastní život
Sporttester - Stránka 6 Empty25th February 2014, 11:05 am pro Anonymní

» Zmenšující se prsa
Sporttester - Stránka 6 Empty24th February 2014, 8:05 pm pro Anonymní

» Rosa a její boj za hezčí postavou
Sporttester - Stránka 6 Empty17th February 2014, 11:59 am pro Anonymní

» Bazální metabolismus vs. celkový příjem kalorií
Sporttester - Stránka 6 Empty29th January 2014, 8:26 am pro Anonymní

» Rotační disk
Sporttester - Stránka 6 Empty29th January 2014, 8:24 am pro Anonymní

» Spiralizér
Sporttester - Stránka 6 Empty28th January 2014, 9:49 am pro Anonymní

» Dokážu to!!
Sporttester - Stránka 6 Empty26th January 2014, 6:35 pm pro Anonymní

» cvičím jím a nehubnu
Sporttester - Stránka 6 Empty25th January 2014, 11:36 pm pro Anonymní

» Jak spalujeme (nejen) s Jillian
Sporttester - Stránka 6 Empty25th January 2014, 8:33 pm pro Anonymní

» Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?
Sporttester - Stránka 6 Empty20th January 2014, 2:02 pm pro Anonymní

» Podprsenky na beh
Sporttester - Stránka 6 Empty20th January 2014, 10:10 am pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Sporttester - Stránka 6 Empty9th January 2014, 5:31 pm pro Anonymní

» Časopisy
Sporttester - Stránka 6 Empty3rd January 2014, 5:26 pm pro Anonymní

» Činky
Sporttester - Stránka 6 Empty3rd January 2014, 5:25 pm pro Anonymní

» Botky
Sporttester - Stránka 6 Empty3rd January 2014, 5:24 pm pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Sporttester - Stránka 6 Empty2nd January 2014, 11:14 pm pro Anonymní

March 2024
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar
Kdo je přítomen
Celkem je zde přítomno 3 uživatelů : 0 registrovaných, 0 skrytých a 3 Anonymních

nikdo není přítomen

Nejvíce zde bylo současně přítomno 52 uživatelů dne 10th July 2014, 1:18 pm
Top posting users this week
No user

 

 Sporttester

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorZpráva
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Sporttester - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sporttester   Sporttester - Stránka 6 Empty27th July 2012, 10:23 am

Určitě bych si vybrala hodinky, co tu nejvyšší tepovku umí.
Analogové mám já, pravda, dřív jsem na ně trošku nadávala, že padá signál, ale od té doby, co jsem si pořádně utáhla pás, aby na mě držel a snímal tepy, tak je to naprosto bez problému.

Přesto bych dala při druhém rozhodování přednost digitálním Smile jelikož by k rušení signálu mělo docházet opravdu minimálně, i když i tam to může vypadnout, viz hodinky Crivit, to je prostě tragédie, jsou šíleně pomalé a jen vyjadřuji svůj názor, ale nevěřím v jeho měření. Takže určitě vyber Sigmu, nebo něco opravdu kvalitnějšího Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Sporttester - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sporttester   Sporttester - Stránka 6 Empty27th July 2012, 10:26 am

Nikki Finn (admin) napsal:
Určitě bych si vybrala hodinky, co tu nejvyšší tepovku umí.
Analogové mám já, pravda, dřív jsem na ně trošku nadávala, že padá signál, ale od té doby, co jsem si pořádně utáhla pás, aby na mě držel a snímal tepy, tak je to naprosto bez problému.

Přesto bych dala při druhém rozhodování přednost digitálním Smile jelikož by k rušení signálu mělo docházet opravdu minimálně, i když i tam to může vypadnout, viz hodinky Crivit, to je prostě tragédie, jsou šíleně pomalé a jen vyjadřuji svůj názor, ale nevěřím v jeho měření. Takže určitě vyber Sigmu, nebo něco opravdu kvalitnějšího Smile

Právě - já váhám mezi těmi 1. a 3., protože ty, co máš ty se mi sice taky líbí, ale rozdíl 70 Kč za digitální přenos už mi nepřijde tak hrozný. Achjo, ale když mě se vůbec nelíbí ta oranžová - jsem hrozná Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Sporttester - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sporttester   Sporttester - Stránka 6 Empty27th July 2012, 10:32 am

Je možné, že sporttester počítá ty kalorie špatně? Přijde mi, že vždycky spálím hodně moc např. oproti Nikki. Meřím 173cm a vážím 56kg..je sice pravda, že mívám vysoký tep, průměrný klidně i 155, ale i tak mně to přijde divné :/ Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Sporttester - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sporttester   Sporttester - Stránka 6 Empty27th July 2012, 10:32 am

Janeee napsal:
Nikki Finn (admin) napsal:
Určitě bych si vybrala hodinky, co tu nejvyšší tepovku umí.
Analogové mám já, pravda, dřív jsem na ně trošku nadávala, že padá signál, ale od té doby, co jsem si pořádně utáhla pás, aby na mě držel a snímal tepy, tak je to naprosto bez problému.

Přesto bych dala při druhém rozhodování přednost digitálním Smile jelikož by k rušení signálu mělo docházet opravdu minimálně, i když i tam to může vypadnout, viz hodinky Crivit, to je prostě tragédie, jsou šíleně pomalé a jen vyjadřuji svůj názor, ale nevěřím v jeho měření. Takže určitě vyber Sigmu, nebo něco opravdu kvalitnějšího Smile

Právě - já váhám mezi těmi 1. a 3., protože ty, co máš ty se mi sice taky líbí, ale rozdíl 70 Kč za digitální přenos už mi nepřijde tak hrozný. Achjo, ale když mě se vůbec nelíbí ta oranžová - jsem hrozná Very Happy

Teď ještě koukám na recenze na Mallu u těch 25.10 a to, že prý nejsou vodotěsné mě dost odrazuje Neutral . Ale ono by asi nešlo s žádným sporttesterem plavat, ale to bych zrovna fakt chtěla. Achjo..asi si nekoupím žádný Laughing
http://www.mall.cz/in-line-treninkove-pocitace/sigma-pc-25-10?gclid=CKHK9Iq4ubECFQrN3wodL2wAcw
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Sporttester - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sporttester   Sporttester - Stránka 6 Empty27th July 2012, 10:42 am

nejsou vodotěsné? to je docela blbé... protože když se budeš potit, tak jen pás i hodinky jako dostanou zabrat Sad((( jinak většinou bývaj vodotěsné, se divím, že nejsou Sad třeba ty moje ano, jsou vhodné i na plavání, skoro všechyn jsou Very Happy hlavně se před každýmpoužitím na tom pásu namáčí ty vroubky kvuli signálu vodou, tak nevim nevim... fakt nejsou vodotěsné?
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Sporttester - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sporttester   Sporttester - Stránka 6 Empty27th July 2012, 10:49 am

ještě mě napadá Sigma WOman by se ti nelíbily? Ty má docela dost ženskejch Smile)
a jsou voděodolné, nevím jen zda jsou d igitální... chtělo by to dohledat Smile



http://www.mall.cz/in-line-treninkove-pocitace/sigma-pc-9-woman?param1=GREY#text-box
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Sporttester - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sporttester   Sporttester - Stránka 6 Empty27th July 2012, 11:32 am

Nikki Finn (admin) napsal:
ještě mě napadá Sigma WOman by se ti nelíbily? Ty má docela dost ženskejch Smile)
a jsou voděodolné, nevím jen zda jsou d igitální... chtělo by to dohledat Smile



http://www.mall.cz/in-line-treninkove-pocitace/sigma-pc-9-woman?param1=GREY#text-box

No ty se mi líbí, ale vadí mi, že nepočítají kalorie - to bych totiž chtěla znát Wink. Jo a ty 25.10 jsou vodotěsné, na Mallu sice psal nějaký jejich pracovník, že nejsou, ale přečetla jsem teď nějaký fóra s referencema a někdo tam psal, že s nimi normálně plave. Jenom teda prý nejsou moc čitelný, takže z toho vůbec nejsem moudrá. Kdyby ty PC 9 měřily kalorie, tak jsou jasnou 1 Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Sporttester - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sporttester   Sporttester - Stránka 6 Empty27th July 2012, 11:34 am

Janeee napsal:
Nikki Finn (admin) napsal:
ještě mě napadá Sigma WOman by se ti nelíbily? Ty má docela dost ženskejch Smile)
a jsou voděodolné, nevím jen zda jsou d igitální... chtělo by to dohledat Smile



http://www.mall.cz/in-line-treninkove-pocitace/sigma-pc-9-woman?param1=GREY#text-box

No ty se mi líbí, ale vadí mi, že nepočítají kalorie - to bych totiž chtěla znát Wink. Jo a ty 25.10 jsou vodotěsné, na Mallu sice psal nějaký jejich pracovník, že nejsou, ale přečetla jsem teď nějaký fóra s referencema a někdo tam psal, že s nimi normálně plave. Jenom teda prý nejsou moc čitelný, takže z toho vůbec nejsem moudrá. Kdyby ty PC 9 měřily kalorie, tak jsou jasnou 1 Smile

Teď koukám na ten tvůj odkaz na Mall a tam zase píšou, že počítá spálené kalorie. Tak z toho už fakt nejsem moudrá vůbec! Laughing Holky, máte je někdo, jak to teda a jak jste s nimi spokojeny?
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Sporttester - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sporttester   Sporttester - Stránka 6 Empty27th July 2012, 12:57 pm

no právě, hele zeptej se Běžkyně tady na fóru, ta je má, ta ti určitě poví, chodí běhat , tak určitě počítají Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Sporttester - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sporttester   Sporttester - Stránka 6 Empty27th July 2012, 1:23 pm

Já je mám, ty Sigma Woman a kalorie počítají Smile a signál mi na nich skoro nevypadává.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Sporttester - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sporttester   Sporttester - Stránka 6 Empty27th July 2012, 4:46 pm

Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Sporttester - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sporttester   Sporttester - Stránka 6 Empty27th July 2012, 4:54 pm

tak jako chtěla bych, že? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Sporttester - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sporttester   Sporttester - Stránka 6 Empty27th July 2012, 4:55 pm

já bych šla hned do toho prvního v červeném, vypadá krásně Smile)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Sporttester - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sporttester   Sporttester - Stránka 6 Empty27th July 2012, 4:56 pm

ale to až si budu sportem vydělávat, víš jak :DDDDDDDDDDDD
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Sporttester - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sporttester   Sporttester - Stránka 6 Empty27th July 2012, 4:59 pm

Very Happy lol! samozřejmě, my obě Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Sporttester - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sporttester   Sporttester - Stránka 6 Empty27th July 2012, 5:02 pm

no ne asi Very Happy ale ty dřív a pak budem točit videa cvičící spolu víš jak Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Sporttester - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sporttester   Sporttester - Stránka 6 Empty27th July 2012, 5:05 pm

Ale já už jsem před nedávnem přemýšlela, že bych třeba natočila nějaký workout Very Happy ale pak jsem si řekla, že by to asi bylo trapný, protože bych akorát opakovala cviky, které už někdo natočil Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Sporttester - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sporttester   Sporttester - Stránka 6 Empty27th July 2012, 7:05 pm

Smile) taky mě to napadlo, ale spíš bych měla strach, že bych u tebe furt vypadala jak totální krypl Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Sporttester - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sporttester   Sporttester - Stránka 6 Empty27th July 2012, 7:07 pm

To s kryplem nechápu Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Sporttester - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sporttester   Sporttester - Stránka 6 Empty27th July 2012, 7:15 pm

no vypadala bych u toho jak debil, chyběla by tomu asi ta ladnost se kterou to dělá třeba JIll Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Sporttester - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sporttester   Sporttester - Stránka 6 Empty27th July 2012, 7:16 pm

jo tohle, já proč píše "u tebe" to já bych asi taky určitě vypadala jako idiot Very Happy o tom žádná Very Happy ale byla by to sranda Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Sporttester - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sporttester   Sporttester - Stránka 6 Empty27th July 2012, 7:41 pm

aha Very Happy teď jsem si toho všimla Very Happy promin Very Happy neumím psát Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Sporttester - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sporttester   Sporttester - Stránka 6 Empty27th July 2012, 7:42 pm

Tery napsal:
Já je mám, ty Sigma Woman a kalorie počítají Smile a signál mi na nich skoro nevypadává.

takže počítaj Smile)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Sporttester - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sporttester   Sporttester - Stránka 6 Empty27th July 2012, 8:06 pm

Nikki Finn (admin) napsal:
Tery napsal:
Já je mám, ty Sigma Woman a kalorie počítají Smile a signál mi na nich skoro nevypadává.

takže počítaj Smile)

Tak to je vážně super. Teď už se rozhoduji pouze mezi Sigma PC 10.11 a Sigma PC 9 Woman. Dle poradny na Heurece mají ty 10.11 navíc:
sigma PC 10.11 má přehlednější displej, a oproti PC9 má navíc:
- indikátor stavu baterie
- uchovává v paměti data i při výměně baterie
- výpočet maximální tepové frekvence
- automatický výpočet tréninkových zón (fit / fat)
- manuálně nastavitelné zóny
- indikátor zóny

Ostatní parametry jsou shodné s PC9

Tak zase nevím, ale už jsem to aspoň zúžila na 2 modely. Tery měla bych na tebe pár otázek Smile. Dneska jsem totiž celé odpoledne v práci pročítala recenze a tak si to musím ujasnit.
1) fungují i bez pásu, jako že se dají nosit jenom jako hodinky?
2) když zvednu ruku s hodinkama nad pás, tak měří stále tep? To totiž psali v jedný recenzi, že pak to neměří - to by mi u cvičení Jill fakt asi vadilo - to by to totiž vypadávalo pořád Laughing
3) jdou tam nastavit manuálně vlastní tepové zóny?

Díky za moc za odpověď Smile


Naposledy upravil Janeee dne 27th July 2012, 8:18 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Sporttester - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sporttester   Sporttester - Stránka 6 Empty27th July 2012, 8:16 pm

Nikki - ty tvoje nabídky jsou super, ale ty ceny Shocked ..

Bože, ať už je prosinec - mám narozky a Vánoce - letos se ošidit nenechám a nechám si ho nadělit santa
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Sporttester - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sporttester   Sporttester - Stránka 6 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Sporttester
Návrat nahoru 
Strana 6 z 9Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Moje tělo - Fórum :: Sport :: Fitness příslušenství-
Přejdi na: