PříjemPříjem  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share

Zeleninove salaty

Goto down 
AutorZpráva
henessy

henessy

Poèet pøíspìvkù : 198

Zeleninove salaty Empty
PříspěvekPředmět: Zeleninove salaty   Zeleninove salaty Empty15th July 2012, 6:57 pm

Moj oblubeny salat je jednoduchy a rychly. Do misy natrhame ladovy salat, pridame na kocky (mensie casti) nakrajanu paradajku, papriku, tuniaka vo vlastnej stave, natrhanu mozarellu na kusky, trochu soli, susenej bazalky.

Druhy robim z ladoveho salatu, kysla kapusta, paradajka a na cibulke opecene krabie tycinky. Ta cibulka musi byt az tmavohneda, potom tomu doda vybornu chut.
Návrat nahoru Goto down
DaNyy

DaNyy

Poèet pøíspìvkù : 53

Zeleninove salaty Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zeleninove salaty   Zeleninove salaty Empty17th July 2012, 7:37 pm

Zrovna teď jsem dojedla hlávkový salát. Je hrozně jednoduchý a dobrý Smile Natrháme listy salátu, zálivku si uděláme smícháním vody,jablečného octu,trochy cukru a soli (všeho tak od oka). Nakonec zakapeme olivovým olejem. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
henessy

henessy

Poèet pøíspìvkù : 198

Zeleninove salaty Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zeleninove salaty   Zeleninove salaty Empty6th August 2012, 11:00 am

Moj otec pripravuje jednoduchy zeleninovy salat. Klasicky nakrajat paradajku, papriku, salatovu uhorku, cibulu (moze sa pridat aj cukina, alebo baklazan), prida balkansky syr, spravi zalievku z olivoveho oleja, sol, cierne korenie a pridava do toho nejaku zmes korenia z obchodu este, co je priamo urcena na zeleninovy salat. Velmi dobre a zdrave:) A vadilo mi kedysi, ze to krajal na velmi velke kusy, lebo ja do salatov pridavam paradajky a ostatnu zeleninu na male kocky, ale je to dobre aj ked su take vacsie
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

Zeleninove salaty Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zeleninove salaty   Zeleninove salaty Empty

Návrat nahoru Goto down

Zeleninove salaty
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Moje tělo - Fórum :: Jídlo a pití :: Recepty :: Saláty - ovocné, zeleninové-
Přejdi na: