Moje tělo - Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Poslední téma
» Oblečení na in-line bruslení
Don't give up it, DÝ Empty25th June 2015, 2:28 pm pro Anonymní

» Jane Fonda
Don't give up it, DÝ Empty5th December 2014, 10:58 am pro Anonymní

» Port de Bras
Don't give up it, DÝ Empty4th December 2014, 3:35 pm pro Anonymní

» Začínám 10.3.2014
Don't give up it, DÝ Empty16th July 2014, 11:07 am pro Anonymní

» Jak zhubnout nejdříve břicho ?
Don't give up it, DÝ Empty9th July 2014, 5:00 pm pro Anonymní

» Bob Harper
Don't give up it, DÝ Empty30th May 2014, 7:31 pm pro Anonymní

» Insanity workout
Don't give up it, DÝ Empty20th May 2014, 8:59 pm pro Anonymní

» Nedaří se mi, jsem zoufalá
Don't give up it, DÝ Empty20th May 2014, 1:09 pm pro Anonymní

» 6 MĚSÍČNÍ JÍDELNÍČEK
Don't give up it, DÝ Empty14th April 2014, 9:40 pm pro Anonymní

» Focus T25
Don't give up it, DÝ Empty1st April 2014, 1:07 pm pro Anonymní

» Moje proměna - věčný boj s kily(tuky)
Don't give up it, DÝ Empty31st March 2014, 9:03 am pro Anonymní

» Celulitida ..věčný boj
Don't give up it, DÝ Empty22nd March 2014, 11:43 am pro Anonymní

» www.fitnesstv.cz
Don't give up it, DÝ Empty15th March 2014, 11:52 am pro Anonymní

» únik moči při cvičení (skákání)
Don't give up it, DÝ Empty25th February 2014, 5:55 pm pro Anonymní

» Reawe mění vlastní život
Don't give up it, DÝ Empty25th February 2014, 11:05 am pro Anonymní

» Zmenšující se prsa
Don't give up it, DÝ Empty24th February 2014, 8:05 pm pro Anonymní

» Rosa a její boj za hezčí postavou
Don't give up it, DÝ Empty17th February 2014, 11:59 am pro Anonymní

» Bazální metabolismus vs. celkový příjem kalorií
Don't give up it, DÝ Empty29th January 2014, 8:26 am pro Anonymní

» Rotační disk
Don't give up it, DÝ Empty29th January 2014, 8:24 am pro Anonymní

» Spiralizér
Don't give up it, DÝ Empty28th January 2014, 9:49 am pro Anonymní

» Dokážu to!!
Don't give up it, DÝ Empty26th January 2014, 6:35 pm pro Anonymní

» cvičím jím a nehubnu
Don't give up it, DÝ Empty25th January 2014, 11:36 pm pro Anonymní

» Jak spalujeme (nejen) s Jillian
Don't give up it, DÝ Empty25th January 2014, 8:33 pm pro Anonymní

» Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?
Don't give up it, DÝ Empty20th January 2014, 2:02 pm pro Anonymní

» Podprsenky na beh
Don't give up it, DÝ Empty20th January 2014, 10:10 am pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Don't give up it, DÝ Empty9th January 2014, 5:31 pm pro Anonymní

» Časopisy
Don't give up it, DÝ Empty3rd January 2014, 5:26 pm pro Anonymní

» Činky
Don't give up it, DÝ Empty3rd January 2014, 5:25 pm pro Anonymní

» Botky
Don't give up it, DÝ Empty3rd January 2014, 5:24 pm pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Don't give up it, DÝ Empty2nd January 2014, 11:14 pm pro Anonymní

March 2024
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar
Kdo je přítomen
Celkem je zde přítomen 1 uživatel : 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 Anonymní

nikdo není přítomen

Nejvíce zde bylo současně přítomno 52 uživatelů dne 10th July 2014, 1:18 pm
Top posting users this week
No user

 

 Don't give up it, DÝ

Goto down 
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




Don't give up it, DÝ Empty
PříspěvekPředmět: Don't give up it, DÝ   Don't give up it, DÝ Empty14th July 2012, 8:10 pm

Don't give up it.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Don't give up it, DÝ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Don't give up it, DÝ   Don't give up it, DÝ Empty14th July 2012, 8:12 pm

(Tak tedy ještě jednou.... Very Happy)


Nedokázala jsem čekat na sedmý den na měření, a proto jsem své tělo měřila už dnes.. čili 6. den cvičení.. Smile Fotku teda nemám tu - pokud vůbec - až po 30DS. Ale mám nějaká čísla a prostě jsem se musela pochlubit!!! Smile)

PAS: o 2 cm méně
BOKY: o 3 cm méně
PAŽE: o 2,5 cm méně
STEHNA: o 1,5 cm více Sad( ty nohy mně docela zarazily....

Ale i tak mám neskutečnou radost!! Smile protože po 6-TI DNECH!!! Smile
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Don't give up it, DÝ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Don't give up it, DÝ   Don't give up it, DÝ Empty14th July 2012, 9:00 pm

Dý napsal:
(Tak tedy ještě jednou.... Very Happy)


Nedokázala jsem čekat na sedmý den na měření, a proto jsem své tělo měřila už dnes.. čili 6. den cvičení.. Smile Fotku teda nemám tu - pokud vůbec - až po 30DS. Ale mám nějaká čísla a prostě jsem se musela pochlubit!!! Smile)

PAS: o 2 cm méně
BOKY: o 3 cm méně
PAŽE: o 2,5 cm méně
STEHNA: o 1,5 cm více Sad( ty nohy mně docela zarazily....

Ale i tak mám neskutečnou radost!! Smile protože po 6-TI DNECH!!! Smile


no to je super změna, ty jo za týden, super!!! Těch stehen se neboj, ono se to svalstvo právě v těchto místech "sune" na to správné místo, takže na některém místě ubyde a jinde zase ne, ale nakonec se to hne i tam neboj se Smile šest dní je prd, počkej za měsíc ty jo Smile jsi šikovná, držím palce, dotáhni to do konce:)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Don't give up it, DÝ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Don't give up it, DÝ   Don't give up it, DÝ Empty14th July 2012, 10:49 pm

Díky:)
já jsem dost koukala.. jsem si říkala, že to určitě ještě po týdnu nebude žádná změna.. ale byla jsem velmi mile překvapenáSmile
ale zase se bojím, aby mi to potom rychle nenaskákalo zpátky:/ ale to se s pravidelných pohybem snad stát nemůže!Smile
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Don't give up it, DÝ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Don't give up it, DÝ   Don't give up it, DÝ Empty14th July 2012, 11:15 pm

to víš že může, pravidelný pohyb není záruka neustálé udržení váhy, když sní člověk víc než vydá, jde váha nahoru vždycky... 80% v kuchyni a 20% v tělocvičně dělá tělo Smile))
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Don't give up it, DÝ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Don't give up it, DÝ   Don't give up it, DÝ Empty15th July 2012, 4:40 pm

tak samozřejmě.. to zdravé stravování jsem ani nepsala, a brala ho jako samozřejmost!Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Don't give up it, DÝ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Don't give up it, DÝ   Don't give up it, DÝ Empty15th July 2012, 5:19 pm

to je dobře!!! Bez toho to nejde Smile
jako když já ten jeden den v týdnu necvičím, dávám si na stravu obzvlášť pozor ... prostě si akorát hlídat poměr příjem a výdej Smile jinak jsem ráda, že jedeš a makáš, to je moc fajn Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Don't give up it, DÝ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Don't give up it, DÝ   Don't give up it, DÝ Empty15th July 2012, 5:38 pm

Já jsem taky ráda.. jako spousta ostatních jsem začala už snad tisíckrát, ale nikdy jsem pořádně nic nedělala. jsem si myslela, že po dvou jízdách na kole budu mít bezva postavu.. Very Happy takže když jsem neviděla změny, tak jsem to hned zase vzdala.. Very Happy ale teď, když už to víte i vy tady všichni.. i lidi doma, tak je mi prostě už i blbý přestat! Very Happy
a ani už přestat NECHCI, protože teď už ty změny prostě vidím.. Smile)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Don't give up it, DÝ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Don't give up it, DÝ   Don't give up it, DÝ Empty15th July 2012, 5:49 pm

Dý: stehna to je taky můj kámen úrazu, ale když se na ně podívám, ač nezeštíhlela, tak jsou pevnější a ty krátery co mi tam dělala celulitida jsou taky čím dál menší. No a mít po 6 dnech o 3 cm v bocích a 2cm v pase míň, to je nádhera!!! Tak se taky drž a vydrž!!!!
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Don't give up it, DÝ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Don't give up it, DÝ   Don't give up it, DÝ Empty21st July 2012, 5:47 pm

Tak po týdnu opět nastalo měření. Já opravdu nevím, co je s mým tělem špatně?! Very Happy No, tak se na to podívejte... Very Happy

PAS: o 2 cm méně celkem 4cm od začátku cvičení
BOKY: o 3,5 cm více což je ještě o 0,5cm více než před Jill, přitom po prvním měření jsem měla o tři cm méně..
PAŽE: o 1,5cm více tady to omlouvám tím, že nabírám SVALY!Very Happy ale moc tomu nevěřím
STEHNA: o 1,5cm méně od začátku s Jill
VÁHA: o 1,5kg méně i když, asi je lepší shazovat na cm než na kg

Opravdu nevím, proč mi na některých místech ty centimetry pořád naskakují nahoru Sad když tohle potom vidím, tak mně to opravdu zamrzí.. :/
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Don't give up it, DÝ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Don't give up it, DÝ   Don't give up it, DÝ Empty21st July 2012, 6:36 pm

Dý napsal:
Tak po týdnu opět nastalo měření. Já opravdu nevím, co je s mým tělem špatně?! Very Happy No, tak se na to podívejte... Very Happy

PAS: o 2 cm méně celkem 4cm od začátku cvičení
BOKY: o 3,5 cm více což je ještě o 0,5cm více než před Jill, přitom po prvním měření jsem měla o tři cm méně..
PAŽE: o 1,5cm více tady to omlouvám tím, že nabírám SVALY!Very Happy ale moc tomu nevěřím
STEHNA: o 1,5cm méně od začátku s Jill
VÁHA: o 1,5kg méně i když, asi je lepší shazovat na cm než na kg

Opravdu nevím, proč mi na některých místech ty centimetry pořád naskakují nahoru Sad když tohle potom vidím, tak mně to opravdu zamrzí.. :/

já bych řekla, že se tvaruješ, když to někde jde dolů, tzn, že to cvičení funguje, já mám od začátku pomalu přes ruce 27, tam se mi nic nemění a přitom vypadají uplně jinak. Rozhodně to nezvdávej, to tělo se dává dohromady, váha jde dol, cm taky, boky se tvarují, třeba se ti to kulatí přes zadeček, upevňují se svaly Wink
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Don't give up it, DÝ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Don't give up it, DÝ   Don't give up it, DÝ Empty21st July 2012, 9:52 pm

Dej tomu čas, ono to půjde Wink já sem taky zatim nedala dolu moc centáků, cvičím s Jill už skoro dva měsíce ale pozoruju že fakt vypadám jinak, že se to tělo prostě mění cheers
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Don't give up it, DÝ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Don't give up it, DÝ   Don't give up it, DÝ Empty11th November 2012, 5:28 pm

Jop.. je to jasný, přestala jsem se sebou něco dělat. Naposledy jsem sem psala 13. července...pár dní po tomto datu jsem přestala cvičit, protože jsem byla dlouhodobě nemocná.. ALE!!! Už jsem zase v cajku a doufám, že už mě to nechytne znovu..

To znamená, že už zase makám. Už tři týdny. A tentokrát jsem odhodlaná ještě více než před tím ! Smile

Po celou dobu jsem ale sledovala vaše pokroky, a co říct.. jste ÚŽASNÝ! Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Don't give up it, DÝ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Don't give up it, DÝ   Don't give up it, DÝ Empty12th November 2012, 8:51 am

Držím palce...
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Don't give up it, DÝ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Don't give up it, DÝ   Don't give up it, DÝ Empty2nd December 2012, 5:46 pm

Tak moje změny po 5 týdnech v číslech. Foto možná někdy:)

Pas - 93 cm - 86 cm (-7cm)
Paže - 34 cm - 33 cm (-1cm)
Stehno - 70 cm - 59 cm (-11cm)
Boky - 112 cm - 105 cm (-7cm)
Váha - 82 kg - 79 kg (-3kg)

Tak, tož to jsou výsledky mého snažení za 5 týdnů.
Na centimetrech změny jsou Smile na váze také, ale ne tak velké, ale jde to dolů a to mi dělá dobře! Smile))

Zrovna dneska jsem si koupila úplně nádherný, překrásný šaty! Nesednou mi úplně, ale věřím tomu, že do lednového plesu to bude eňo ňůno! Smile) Takže to je můj nový cíl Smile Vypadat v těch úžasných šatech úžasně ! Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Don't give up it, DÝ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Don't give up it, DÝ   Don't give up it, DÝ Empty2nd December 2012, 8:30 pm

Super výsledky!!!! Paráda! Ty stehna!! Jak to děláš? Co cvičíš?
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Don't give up it, DÝ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Don't give up it, DÝ   Don't give up it, DÝ Empty2nd December 2012, 8:43 pm

Kombinuju různý programy od Jillian Smile Teď posledních 14 dní workouty z Body Revolution, ale necelých 14 dní jsem tak různě kombinovala levely Killer Buns and Thighs ..
mě ty stehna taky dost překvapují... Very Happy Takový velký výsledky zase nevidím, říkala jsem si, že možná měřím pokaždý na jiném místě - ale to asi ne, když měřím podle znaménka Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Don't give up it, DÝ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Don't give up it, DÝ   Don't give up it, DÝ Empty2nd December 2012, 9:50 pm

Fakt super.. mě se moc nehýbou.. jsem typ hruška a stehna mi dávají fakt zabrat (dala jsem dolů jen 11cm od 1.4. Sad )
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Don't give up it, DÝ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Don't give up it, DÝ   Don't give up it, DÝ Empty2nd December 2012, 10:14 pm

ty cenťáky ti teda lítaj neskutečně a rozhodně znamenaj víc, než váha Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Don't give up it, DÝ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Don't give up it, DÝ   Don't give up it, DÝ Empty6th December 2012, 7:03 pm

Ty tvoje výsledky jak já ti závidím. Ty stehna... neuvěřitelný úbytek... já jen max. 1 cm (to je moje kritická partie) a ty 11 ???? Shocked Shocked Shocked Wow já chci taky.. to je prostě bomba!
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Don't give up it, DÝ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Don't give up it, DÝ   Don't give up it, DÝ Empty7th December 2012, 2:30 pm

Jo, sice stehna lezou dolů, ale jinak nic moc.. :/ třeba ten můj "pupek" Very Happy ://
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Don't give up it, DÝ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Don't give up it, DÝ   Don't give up it, DÝ Empty8th December 2012, 5:42 pm

Mne stehna pekne zišli dole počas tretieho a štvrtého levelu Ripped in 30 Very Happy Teraz som to stavila na killer buns and thighs Very Happy Ale krásny úbytok Wink A žiaden pupok! Ide to dole pekne, krásne a rovnomerne Smile Ak chceš viac zabrať na brucho, tak skús Killer Abs alebo 6 Week Six Pack Smile Určite tam bude zmena. Mne zase toho najviac zliezlo práve z brucha... so stehnami som mala problém, ale trošku sa to pohlo Smile Držím palce Wink
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Don't give up it, DÝ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Don't give up it, DÝ   Don't give up it, DÝ Empty8th December 2012, 8:41 pm

Já nevím, mě Killer Abs ani 6 week 6 pack nepřijde jako žádná zabíračka://
oproti jiným..
Ale tak nechávám tomu volný průběh, je jasný, že to prostě nejde ze dne na den:)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Don't give up it, DÝ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Don't give up it, DÝ   Don't give up it, DÝ Empty8th December 2012, 9:01 pm

Mne je smiešne, lebo po druhom leveli 6W6P ma boleli nohy a chrbát, brucho nič Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Don't give up it, DÝ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Don't give up it, DÝ   Don't give up it, DÝ Empty29th December 2012, 6:36 pm

Tak se mi to všechno nějak zastavilo a vůbec se cenťáky nehýbají .. na váhu ani nelezu.
Začala jsem se Zuzkou, s Maruškou z Rutiny a občas si dám i Boba.. ale.. PITOMÝ SVÁTKY. Zrovna dneska se cítím děsně nafouklá a mám pocit, jako by všechny cenťáky byly zpátky.. blah.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Don't give up it, DÝ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Don't give up it, DÝ   Don't give up it, DÝ Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Don't give up it, DÝ
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Moje tělo - Fórum :: Vaše tělo :: Vaše proměny-
Přejdi na: