PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Poslední téma
» Jane Fonda
Yesterday at 3:54 pm pro eMiinka

» Začínám 10.3.2014
Wed Jul 16, 2014 11:07 am pro Nathalka

» Jak zhubnout nejdříve břicho ?
Wed Jul 09, 2014 5:00 pm pro melicorn

» Bolest kloubů
Mon Jun 09, 2014 3:08 pm pro hrubik

» Bob Harper
Fri May 30, 2014 7:31 pm pro Michaela.b

» Insanity workout
Tue May 20, 2014 8:59 pm pro Rosaalie

» Nedaří se mi, jsem zoufalá
Tue May 20, 2014 1:09 pm pro Janik252

» 6 MĚSÍČNÍ JÍDELNÍČEK
Mon Apr 14, 2014 9:40 pm pro boneiii

» Focus T25
Tue Apr 01, 2014 1:07 pm pro chomacek

» Moje proměna - věčný boj s kily(tuky)
Mon Mar 31, 2014 9:03 am pro chomacek

» Celulitida ..věčný boj
Sat Mar 22, 2014 11:43 am pro VerčaaS

» www.fitnesstv.cz
Sat Mar 15, 2014 11:52 am pro Cristie

» únik moči při cvičení (skákání)
Tue Feb 25, 2014 5:55 pm pro Pety

» Reawe mění vlastní život
Tue Feb 25, 2014 11:05 am pro chomacek

» Zmenšující se prsa
Mon Feb 24, 2014 8:05 pm pro Feltbeat

» Objednávky
Fri Feb 21, 2014 12:45 pm pro Andrejka

» Rosa a její boj za hezčí postavou
Mon Feb 17, 2014 11:59 am pro Rosa18

» Bazální metabolismus vs. celkový příjem kalorií
Wed Jan 29, 2014 8:26 am pro Dani

» Rotační disk
Wed Jan 29, 2014 8:24 am pro Dani

» Spiralizér
Tue Jan 28, 2014 9:49 am pro Rascal

» Taky skoro čtyřicet :) - ŠPEKÁČEK - pět měsíců k libovějším tvarům
Mon Jan 27, 2014 6:16 pm pro Špekáček

» Dokážu to!!
Sun Jan 26, 2014 6:35 pm pro Alex278

» cvičím jím a nehubnu
Sat Jan 25, 2014 11:36 pm pro ella82

» Jak spalujeme (nejen) s Jillian
Sat Jan 25, 2014 8:33 pm pro da

» Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?
Mon Jan 20, 2014 2:02 pm pro ElizabethZlocenkova

» Podprsenky na beh
Mon Jan 20, 2014 10:10 am pro Bežkyňa

» Hlasujte pro oblíbenost.
Thu Jan 09, 2014 5:31 pm pro Alex278

» Časopisy
Fri Jan 03, 2014 5:26 pm pro Alex278

» Činky
Fri Jan 03, 2014 5:25 pm pro Alex278

» Botky
Fri Jan 03, 2014 5:24 pm pro Alex278

August 2014
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar
Kdo je přítomen
Celkem je zde přítomen 1 uživatel : 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 Anonymní :: 2 Bots

nikdo není přítomen

Nejvíce zde bylo současně přítomno 52 uživatelů dne Thu Jul 10, 2014 1:18 pm
Top posting users this week
eMiinka
 
Share | 
 

 Aké jedlo si vziať so sebou?

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
AutorZpráva
thecheeky



Poèet pøíspìvkù: 23
Join date: 11. 02. 13
Age: 33

PříspěvekPředmět: Aké jedlo si vziať so sebou?   Mon May 20, 2013 3:13 pm

Ahojte,
o týždeň odchádzam do Londýna. Ideme autobusom a neviem, aké jedlo si vziať na cestu... scratch Nerada by som skončila na bagetách, chleboch a podobne. Nič ma ale nenapadá. Aby sa to v tom autobuse nepokazilo. Poradíte? Díky moc.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
thecheeky



Poèet pøíspìvkù: 23
Join date: 11. 02. 13
Age: 33

PříspěvekPředmět: Re: Aké jedlo si vziať so sebou?   Sat May 25, 2013 9:54 pm

Tak neporadíte? nemám problém si doma variť zdravo, ale čo si vziať, aby sa to v buse nepokazilo...zajtra si musím už všetko nachystať a mňa napadá len zelenina, chlieb celozrnný a nič iné. ešte ma napadli cestoviny s dusenou zeleninou. a ovocie.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Lenka16



Poèet pøíspìvkù: 9
Join date: 14. 01. 13
Location: Praha

PříspěvekPředmět: Re: Aké jedlo si vziať so sebou?   Sun May 26, 2013 8:27 am

bohužel obvykle řeším podobný problém.Sad
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
 

Aké jedlo si vziať so sebou?

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Moje tělo - Fórum ::  :: -