PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Poslední téma
» Banánové palačinky
23rd May 2016, 5:43 pm pro PetulaLedolonova

» Oblečení na in-line bruslení
25th June 2015, 2:28 pm pro RitaRouzková

» bezbolestná liposukce - body-up.cz
14th May 2015, 12:20 pm pro alzbeta1970

» LES MILLS COMBAT
1st February 2015, 12:11 pm pro 88xxx

» Jane Fonda
5th December 2014, 10:58 am pro eMiinka

» Port de Bras
4th December 2014, 3:35 pm pro RitaRouzková

» Začínám 10.3.2014
16th July 2014, 11:07 am pro Nathalka

» Jak zhubnout nejdříve břicho ?
9th July 2014, 5:00 pm pro melicorn

» Bolest kloubů
9th June 2014, 3:08 pm pro hrubik

» Bob Harper
30th May 2014, 7:31 pm pro Michaela.b

» Insanity workout
20th May 2014, 8:59 pm pro Rosaalie

» Nedaří se mi, jsem zoufalá
20th May 2014, 1:09 pm pro Janik252

» 6 MĚSÍČNÍ JÍDELNÍČEK
14th April 2014, 9:40 pm pro boneiii

» Focus T25
1st April 2014, 1:07 pm pro chomacek

» Moje proměna - věčný boj s kily(tuky)
31st March 2014, 9:03 am pro chomacek

» Celulitida ..věčný boj
22nd March 2014, 11:43 am pro VerčaaS

» www.fitnesstv.cz
15th March 2014, 11:52 am pro Cristie

» únik moči při cvičení (skákání)
25th February 2014, 5:55 pm pro Pety

» Reawe mění vlastní život
25th February 2014, 11:05 am pro chomacek

» Zmenšující se prsa
24th February 2014, 8:05 pm pro Feltbeat

» Objednávky
21st February 2014, 12:45 pm pro Andrejka

» Rosa a její boj za hezčí postavou
17th February 2014, 11:59 am pro Rosa18

» Bazální metabolismus vs. celkový příjem kalorií
29th January 2014, 8:26 am pro Dani

» Rotační disk
29th January 2014, 8:24 am pro Dani

» Spiralizér
28th January 2014, 9:49 am pro Rascal

» Taky skoro čtyřicet :) - ŠPEKÁČEK - pět měsíců k libovějším tvarům
27th January 2014, 6:16 pm pro Špekáček

» Dokážu to!!
26th January 2014, 6:35 pm pro Alex278

» cvičím jím a nehubnu
25th January 2014, 11:36 pm pro ella82

» Jak spalujeme (nejen) s Jillian
25th January 2014, 8:33 pm pro da

» Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?
20th January 2014, 2:02 pm pro ElizabethZlocenkova

December 2016
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
Kdo je přítomen
Celkem je zde přítomno 2 uživatelů : 0 registrovaných, 0 skrytých a 2 Anonymních

nikdo není přítomen

Nejvíce zde bylo současně přítomno 52 uživatelů dne 10th July 2014, 1:18 pm
Top posting users this week

Share | 

Nesměle, ale přece :)

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Yukiarashi

Poèet pøíspìvkù : 219

PříspěvekPředmět: Re: Nesměle, ale přece :)   28th April 2013, 10:19 pm

Potoková, díky Smile možná tam nějaká malinká změna je.
Hlavně je tam ale dobře vidět, jak jsem křivá (mám skoliozu) a ploché nohy...

Jinak se omlouvám, že odpovídám až teď, byla jsem na víkend u táty.
Dnes tedy bohužel žádné cvičení + jsem měla volno v pátek Embarassed
Původně jsme měli jet na kola s tátou, ale taťka se to rozhodl pro počasí zrušit a že budeme cvičit doma. Tak dlouho říkal "za chvíli" a seděl při tom u počítače, až byl čas jet domů. Teď si tu vařím večeři a vzhledem k tomu, kolik je hodin, už do dnes na cvičení moc nevidím :/
Tak se to taky snad nezblázní, no...

Hláška dne:

Poté, co jsem odmítla sušenky od babi mi řekla, že bych je měla jíst, že je moje strava bez sladkostí JEDNOSTRANNÁ Shocked
Takže, lidi, pokud nejíte sušenky a spol jíte jednostranně a je bezpodmínečně nutné, abyste je rychle zařadili do jídelníčku! lol! Říká babi a co říká babi, to je svaté.

Nj, s těma rodičema a intrama je to těžké Sad
Od taťky jsem zase dostala přednášku, jak bych měla jíst a trénovat... no byla z toho místy docela dost nepříjemná a až plamenná diskuze...

Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Yukiarashi

PříspěvekPředmět: Re: Nesměle, ale přece :)   28th April 2013, 10:19 pm

Mimochodem, nechystáte se někdo v sobotu na RunTour do Plzně?
Návrat nahoru Goto down
Wenuli

Poèet pøíspìvkù : 43

PříspěvekPředmět: Re: Nesměle, ale přece :)   29th April 2013, 9:39 am

flower Yuki, ty fotky jsou paráda ;-) total změna k lepšímu - boky, stehna, pas, bříško a i tvůj dekolt mi přijde hubenější (jestli to teda není tím, že máš zvednuté ruce), ale jinak naprosto super! I love you
Návrat nahoru Goto down
Dee18

Poèet pøíspìvkù : 161

PříspěvekPředmět: Re: Nesměle, ale přece :)   30th April 2013, 9:56 pm

Yuki, děkuji za sdílení rady od tvé babičky, musím si dát pozor, abych nejedla jednostranně. Very Happy Možná proto nemáme tak úžasné výsledky a určitě nastane obrat k lepšímu, pokud zařadíme i důležité živiny obsažené v sušenkách. Hlavně cukr a éčka jsou moc fajn. Very Happy Very Happy
Máš srandovní babičku, ta moje je na tom podobně, podstrkuje mi buchty s tím, že to je přece jenom trocha těsta a povidla a povidla jsou přece ovoce a to je zdravý. Very Happy Myslí to dobře, proto je mi kolikrát líto jí odmítat. Chce, aby jsme byli všichni spokojení a najedení. Very Happy
Babičky to s náma myslí dobře. Smile Občas je to teda boj, ale zvládáme všechno. Smile
Na Run Tour nejedu, budu ráda, když se konečně vykopu ven běhat. Když já si vždycky řeknu, že si radši pořádně zamakám u nějakého workoutu a běh pořád odsouvám, protože u toho se člověk tak nenadře nebo jak to vysvětlit. Very Happy Prostě mám lepší pocit po odcvičení než kdybych se šla někam plácat za barák. Very Happy Spíš by mi vyhovovalo jít běhat ráno a večer si ještě zacvičit. Smile Musím to nějak pořešit. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Yukiarashi

PříspěvekPředmět: Re: Nesměle, ale přece :)   30th April 2013, 10:15 pm

Holky, co bych pro vás neudělala, přece jsem si to nemohla nechat pro sebe lol!
U nás je to takový extrém, babi od mamky se stravuje tak nějak pseudozdravě:

sice si udělá jídlo se zeleninou a kvalitních surovin, třeba bulgur, celozrnná mouka apod. ale vždy to dokáže přípravou pokrmu totálně znehodnotit, obvykle to zalívá deckama oleje, či to smaží na sádle, které nabírá pro jistotu velkou špachtlí, aby ho bylo dost... nebo dělá domácí musli, ale peče ho v troubě a podlije olejem, jak jinak, a pak ho ještě zalije kondezovaným slazeným salkem. Na druhou stranu ale nadává na Ečka v potravinách, dobarvování pečiva apod...

babi od taťky, to je ta s tou jednostrannou stravou Smile přitom komentovat jejich "pestrou" stravu snad raději ani nebudu, aneb uzeniny vedou...

taťka je zase pro změnu posedlý potravinovými doplňky, nestačila jsem zírat na jeho arzenál ve skříni, to bylo, nekecám, na DVACET různých preparátů... affraid

Dee, každému vyhovuje víc něco jiného, pokud ti víc vyhovují workouty než běh, tak to nemá cenu se do toho nutit, akorát by se ti to znechutilo a to by byla škoda Wink
Já to obvykle dělám tak, že odcvičím workout a jdu běhat. Četla jsem, že není moc dobré to dělat naopak, aby sis "nepálila" svaly a po workoutu máš už spálenou část glykogenu ze svalů, takže ti rychleji naběhne tukový metabolismus při vytrvalostní aktivitě. Pokud ale mezitím budeš mít rozestup typu běh ráno a cvičení večer, tak je to myslím v celku jedno Smile

Mmch. jde ti stahnout ten Bob's workout 1 a 2?

Návrat nahoru Goto down
Dee18

PříspěvekPředmět: Re: Nesměle, ale přece :)   1st May 2013, 1:44 pm

Tvoje druhá babi se sice nestravuje ideálně, ale aspoň sleduje éčka v potravinách. I to je důležitý. Smile A potravinové doplňky jsou podle mého názoru zbytečné, pokud se člověk stravuje zdravě a pestře. Je teda fakt, že v zimě jím celaskon a občas, když mám třeba křeč v noze, vezmu si magnesium, ale to je tak všechno. Smile
Yuki, já bych šla běhat ráda, ale jak píšeš, běh by se měl zařazovat po workoutech a to já už bývám mrtvá. Very Happy Není to tak, že bych se nutila, spíš mi to nejde zařadit do cvičebního plánu. Smile
A ten BW mi stáhnout sice nešel, ale po kliknutí se mi zobrazí yt video, takže pohoda. Smile Děkuju ti moc! I love you
Návrat nahoru Goto down
Yukiarashi

PříspěvekPředmět: Re: Nesměle, ale přece :)   1st May 2013, 10:35 pm

Nemáš zač, zkoušela jsem to znovu nahrát a poslat ti to, snad to teď půjde.
Každopádně, pokud se ti to zobrazuje jako youtube video, tak by neměl být problém to stáhnout Wink

Já byla po včerejším workoutu docela odvařená, hlavně tedy moje nohy naříkaly, takže dnes byl jen Bob a jeho Yoga for the warrior a parádně jsem se protáhla Smile Bob prostě myslí na všechno. Zítra ráno mám ale dostaveníčko s Jill, už se těším Smile

Dobrou Smile
Návrat nahoru Goto down
Dee18

PříspěvekPředmět: Re: Nesměle, ale přece :)   2nd May 2013, 10:51 am

Yuki, tak se mi to zase poslalo v yt, ale to vůbec nevadí. Já to už nějak pořeším. Smile Každopádně ještě jednou díky za poslání. ♥
No o včerejším cvičení bych já pomlčela, protože mě to vůbec nebavilo a těch 45 minut jsem tak nějak přetrpěla. Jako odcvičila jsem to, ale bez obvyklého nadšení. Ale tak vždycky není posvícení a dneska se chystám už fakt na ten běh, tak snad nezačne pršet, to by mě naštvalo. Very Happy Pak dám vědět, jak jsem si vedla. Pro začátek to hodně proložím chůzí a postupně budu přidávat běh. Docela se těším. Smile
Yogu od Boba mám staženou, ale pořád se mi do ní moc nechtělo, protože když jsem se jednou pokoušela cvičit nějakou jógu podle videa, skončila jsem s vyvráceným krkem, abych stačila registrovat, co se zrovna cvičí. Very Happy Je Bobova Yoga v tomhle lepší? Stíhala jsi všechny pozice a cviky? Smile
Návrat nahoru Goto down
Bežkyňa

Poèet pøíspìvkù : 421

PříspěvekPředmět: Re: Nesměle, ale přece :)   2nd May 2013, 10:55 am

Uvidíme sa v plzni. Smile Ked tak mi zatukaj na rameno. Smile

Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://bezkyna.blogspot.com
Yukiarashi

PříspěvekPředmět: Re: Nesměle, ale přece :)   2nd May 2013, 2:08 pm

Dee, nemůžu to moc ohodnotit, protože jsem před tím žádnou jógu podle DVD/videa nedělala, jen jsem byla párkrát s kamarádkou na józe ve fitku. Upřímně mě ta s Bobem ale bavila víc Smile Při Bobovi jsem se navíc dočkala i svých oblíbených kapek potu na podložce Very Happy ta první půlka je taková víc namáhavá, pak už je to hodně o protažení a rovnováze. Když jsem to zkoušela poprvé, tak jsem pořád koukala, co se má jako přesně dělat, teď napodruhé už to bylo v pohodě a opravdu jsem si to užila. Možná se na to nejprve jen podívej ať víš, co máš cvičit. Wink
Návrat nahoru Goto down
Yukiarashi

PříspěvekPředmět: Re: Nesměle, ale přece :)   2nd May 2013, 2:12 pm

Běžkyně, už se těším cheers
Koukala jsem, že běžíš 5 km?
Já se přihlásila na 10 km scratch

Určitě se k tobě budu hlásit, pokud tě poznám Very Happy
Co máš za startovní číslo? Abych tam neobcházela lidi s dotazem "Jste Běžkyně?" to by na mě asi divně koukali lol!

Moje je 229 Smile
Návrat nahoru Goto down
Yukiarashi

PříspěvekPředmět: Re: Nesměle, ale přece :)   2nd May 2013, 2:17 pm

A na Olomoucký 1/2Maraton se chystám taky cheers
Návrat nahoru Goto down
Bežkyňa

Poèet pøíspìvkù : 421

PříspěvekPředmět: Re: Nesměle, ale přece :)   2nd May 2013, 2:27 pm

Mam cislo 2088 a na olmik nejdem, vypredal sa a 1000kc cez charitu uz je na mna moc.

Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://bezkyna.blogspot.com
Yukiarashi

PříspěvekPředmět: Re: Nesměle, ale přece :)   2nd May 2013, 6:41 pm

To už je to plné? Shocked

Vždyť jsem se tu přihlášku platila snad minulý týden Shocked

To jsem si říkala, že bych běžela i ten v Ústí, ale to zase než našetřím, tak mi vyprodají čísla. scratch
Návrat nahoru Goto down
Yukiarashi

PříspěvekPředmět: Re: Nesměle, ale přece :)   5th May 2013, 2:41 pm

HOLKÝÝÝÝÝÝ, já mám strašnou radost sunny

Váha šla dolů na 66,2kg a i cm konečně ubyly:

Pas: 73,5 cm
Pupík: 87 cm konečně jsem pod 90 cm cheers
Boky: 99,5 cm pokořila jsem 100 cm cheers
Stehno: 59,5 cm hnusná 60tka za mnou cheers

Ale hlavně, včera jsem pokořila svůj osobák na 10km! (ale mám takové podezření, že jim něco málo do 10km chybělo, ale i tak, to bylo nejrychleji zaběhnutý běh, co jsem kdy běžela)
Dala jsem to pod hodinu - 58:09 min cheers

A to jsem se strachovala, abych to stihla alespoň za 1h 15min Very Happy
Naférovku jsem podezřívala vodiče na 1h, že to má nějaké popletené a běží moc pomalu, protože jsem ji na cca 2km předběhla. Na cca 4km zase ona předběhla mě, to jsem se trochu uklidnila a říkala si, jo, konečně je to jak to má být, ale pořád běžela jen kousek přede mnou. Když jsem míjela kilometrovník s 9km a zkontrolovala čas na hodinkách, nevěřila jsem svým očím a řekla si, že ten poslední km musím pořádně zabrat, že to možná opravdu dám. Tedy musím říct, že ve chvíli kdy jsem probíhala bránou pivovaru a finišovala do cíle, tak jsem při tom sprintu měla fakt pocit, že se poblinkám, ale vzpomněla jsem si na Jill a její "Unless you puke, faint or die, keep working." takže jsem si řekla, že to dám i kdyby... Very Happy

Ale mám poučení pro příště, už nikdy si nesmím dát Energy shot od RedBullu před během (rozdávali to na stratu a já blb si jeden vzala) - první část běhu, jsem měla křeče ve střevech a modlila se, ať se mi nestane nějaká "nehoda" a po napití na třetí občerstvovačce to provedlo nějakou chemickou reakci v mém žaludku a dralo se to ven horem... fujtajbl.... naštěstí jsem to ukočírovala

Hanebně se přiznávám, že jsem si v cíli udělala radost sušenkou, co se rozdávala doběhnuvším Smile po dlouhé době nezdravé mlsání. Ale je vidět, že tělo už si žádá jiné věci, protože celou cestu domů jsem měla ukrutnou chuť na dušenou zeleninu, takže jsem se stavila v Kaufu a nakoupila tašku zeleniny Very Happy Spokojena s výkonem jsem se asi dost blbě culila, protože mě u vchodu oslovil nějaký pán se slovy "slečno, vy se tak hezky usmíváte" Very Happy

Uff, to jsem se rozepsala, ale prostě jsem se potřebovala někomu pochlubit.
Doma jsem se bohužel ničeho moc nedočkala... Sad
Návrat nahoru Goto down
Dee18

PříspěvekPředmět: Re: Nesměle, ale přece :)   5th May 2013, 8:04 pm

Kočko, já čumím, jak se ti krásně daří! ♥
Úbytky na postavě jsou super, a pak že to nepůjde! Smile
Samozřejmě gratulace k běhu, máš krásný čas a ještě jsi překonala svá očekávání, to vždycky potěší. Smile Nějakou sušenku v cíli bych teda vůbec neřešila. Very Happy
A že tě doma moc nepodpoří se snaž neřešit, vždycky se přeci můžeš přijít pochlubit sem za náma. Ale je mi jasný, že to zamrzí.
Drž se, jde ti to skvěle! Smile
Návrat nahoru Goto down
Yukiarashi

PříspěvekPředmět: Re: Nesměle, ale přece :)   5th May 2013, 8:18 pm

Dee, ani nevíš, jak se mi ulevilo, KONEČNĚ se to zase pohnulo, po více než 3 týdnech stagnace a "přibírání", ale vzhledem k tomu, že mi začínají lézt nějaké "boule" na stehnech, asi tuším, kde se ty přírůstky vzaly Smile

Byla jsem z toho výsledku úplně paf, běžet rychlostí cca 10km za hodinu? WTF? To běhám jen při intervalech a maximálně 2 min v kuse :DDD

Věřím tomu, že za to vděčím drilu od Jill a Boba Smile přece jen, letos jsem začala běhat teprve nedávno.

Dee, držím palce ať i ty máš krásné úbytky! Smile
Návrat nahoru Goto down
Dee18

PříspěvekPředmět: Re: Nesměle, ale přece :)   5th May 2013, 10:15 pm

Teď už to půjde určitě zase dobře, tyhle stagnace jsou sice na nic, ale pak najednou bum! A člověk nestačí zírat. Shocked Very Happy
Prej boule na stehnech. Very Happy Však jsme ti to tu s holkama psaly, že to přibírání jsou svaly a ne tuk. Smile Ale je jasný, že když nejsou výsledky, je to na prd.
V běhání ti určitě tým ve složení Bob+Jill pomáhají, díky nim se ti nejspíš se ti zlepšila kondička a dýchání. Znám to od sebe, ne teda na zlepšení v běhu, ale celkově. Smile
Tak snad se ti bude běhat pořád líp a líp!
Já se měření trochu bojím, že mě to zklame. Ale tenhle týden už bych se změřit chtěla, abych viděla jak na tom vlastně jsem. Smile
Taky držím palce! cat
Návrat nahoru Goto down
Yukiarashi

PříspěvekPředmět: Re: Nesměle, ale přece :)   11th May 2013, 8:41 pm

Takže holky, dnes jsem si udělala prasečí den jako pig
Snědla jsem toho snad jak za 2 dny a necvičila jsem.

Nutno dodat, že to bylo ale zcela záměrně. Zase jsem se jednou na sebe naštvala.
Mám totiž takový dojem, že jsem naprosto posedlá sebekoučinkem a vážením potravin na desetiny gramu přesně.

Včera jsem se bavila s kamarádkou z laborek a ukazovala jí sebekoučink i svou zlatnickou váhu. Ona se začala smát, ale řekla mi, že už chápe, proč vždycky tak nadšeně chodím vážit chemikálie na analytické váhy. Mě to do té doby vůbec nedošlo, ale já jsem tím vážením asi fakt posedlá?

Takže dnes jsem se rozhodla, že to tedy ne a dala si do nosu gramy negramy.
Navíc jsem poslední dobou měla takový pocit "nedojezení", ne že bych měla vysloveně hlad, ale nemohla jsem ani říct, že bych se cítila najedená, ale protože sebekoučink u hlásil plnou gramáž, tak jsem se strašně nimrala v tom, jestli si ještě něco můžu dát. Byť by to byl kus zeleniny.

Takže teď si tu sedím plným míšou a pocitem vítězství Very Happy

Od zítřka jím zase pěkně střídmě a hlavně jsem se rozhodla, že si nebudu vážit každé sousto.

No stejně jsem ale dnes pig Very Happy

Návrat nahoru Goto down
Yukiarashi

PříspěvekPředmět: Re: Nesměle, ale přece :)   18th May 2013, 8:30 am

Tedy asi tu váhu vážně prohodím oknem. Co stoupnutí na váhu, to jiné číslo. I když ono to asi nebude tou váhou, ale naší křivou podlahou... Ale celkově si myslím, že by to mohlo být tak 67 kg, takže mi zas něco přibylo...

Míry:
4. 5. 18.5.
Pas: 73,5 cm 72,5 cm
Pupík: 87 cm 86 cm
Boky: 99,5 cm 98 cm
Stehno: 59,5 59 cm

Štve mě, že od rána leje jak z konve, chtěla jsem jít běhat. Sad
Asi si dám alespoň Pure Burn a půjdu se učit... ble...

Hezký den!

Naposledy upravil Yukiarashi dne 18th May 2013, 12:31 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Dee18

PříspěvekPředmět: Re: Nesměle, ale přece :)   18th May 2013, 12:02 pm

Yuki, na nějakou váhu se vyprdni, já jsem se nedávno zkusmo vážila a měla jsem o půl kila víc než na začátku a svatosvatě slibuju, že už na ní zase dlouho nevlezu. Very Happy
U vás prší? My tady v Písku máme krásně, sluníčko a nebe skoro bez mráčku. Snad se to nepřestěhuje k nám, k večeru jsem chtěla dojít na nákup na druhý konec města. Jak jinak než pěšky, protože auto nevedeme. Smile Tak uvidím, snad to bude ok.
Tobě taky krásný den! ♥
Návrat nahoru Goto down
Yukiarashi

PříspěvekPředmět: Re: Nesměle, ale přece :)   18th May 2013, 12:33 pm

Teď už se vyčasilo, ale celé dopoledne pršelo. Sad
Nakonec jsem si zacvičila Bob's workout routine 1.
Mám v pondělí dvě zkoušky a musím se učit, bleee... nesnáším zkouškové.

Díky moc a tobě taky hezký den!
Návrat nahoru Goto down
Dee18

PříspěvekPředmět: Re: Nesměle, ale přece :)   18th May 2013, 4:12 pm

Přeju hodně sil do učení Yuki, mě za chvilku čeká doučování z matiky, tak snad budu z tý geometrie o něco moudřejší. Very Happy I když to asi u mě nehrozí. Laughing
Návrat nahoru Goto down
Yukiarashi

PříspěvekPředmět: Re: Nesměle, ale přece :)   18th May 2013, 7:38 pm

Díky moc, tobě taky. Mě to tedy do hlavy vůbec neleze, vidím to dost bledě Sad
Vůbec se nedokážu soustředit, v noci spát, vůbec nechápu, co se to se mnou děje No
Návrat nahoru Goto down
Yukiarashi

PříspěvekPředmět: Re: Nesměle, ale přece :)   2nd June 2013, 4:51 pm

Tak se zase po delší době hlásím a je mi ze mě blivno...

Minulý týden sem byla na terénních cvičeních, počasí děs, ale měla jsem pocit, že i když nebyl čas na pravidelné cvičení a běhat jsem byla jen 2x poránu, když zbytek spolužáků spal, tak mi ty celodenní pochody prospěly a něco jsem zhubla (přes stehno o 1cm míň, zbytek jsem neměřila).
Ale... cesta vlakem domů se nesla v duchu pospolné konzumace sušenek (otevřelo se balení a nechalo kolovat), což mi tedy pěkně zamávalo s hladinou cukrů nebo co, protože jsem po tom pak měla celý den chutě. Navíc se celou cestu točila debata kolem zkoušek, úplně mě to vydeptalo... výsledná kombinace nemohla být jiná, než má večerní steč na žrádelník a ledničku... fuj..

v sobotu jsem běžela RunTour v Hradci Králové, bylo hnusně, od rána se kazilo, co se dalo, nedostala jsem startovní tričko, protože jsem si ho prý neobjednala (nemělo smysl se se slečnou hádat, že ano) a tak jsem musela běžet v triku, ve kterém jsem dorazila. Trasa mi upřímně moc nevyhovovala, samé nahoru, dolu, zatáčky, dokonce rozbahněný trávník... doběhla jsem jak zmoklá slepice za 58:35 min (o 26s pomalejší než Plzeň)... než jsem se dohrabala na vlak, měla jsem kalhoty promočené skrz naskrz (pláštěnka mi ve větru nebyla moc platná) a pěší cesta domů z busu taky stála za to, vrátila jsem se až po deváté večer a zopakovala tah na ledničku a žrádelnu... je mi ze sebe zle...

no a dnešek, do cca 14h dobrý...
nějak se zase nedokážu ovládat, je mi ze sebe zle, nejradši bych se vším praštila
hubnutí přes mou velkou snahu vůbec nejde tak, jak bych si představovala, mé běžecké výkony tak nestojí za moc, ze školy mi šediví vlasy (za 3 týdny musím udělat 6 zkoušek a 2 zápočty, hrozivé) a ještě k tomu mám teď i finanční problémy...

prostě se to teď na mě nějak sesypalo a já to vyřešila jediným a tím nejblbějším způsobem, co znám, přežrání se až je mi tak špatně, že už pak myslím jen na to, že je mi zle a tudíž se nemusím zaobírat ostatními problémy...

ani nevím, proč to tady vlastně píšu, asi jsem se potřebovala svěřit...
jsem fakt pipka blbá...

PS: v Hradci jsem si nechal udělat vyšetření, které tam nabízely - glykémie, triacylglyceroly, cholesterol a spol. všechno v normě, ale měření tuku (jak se drží v ruce) mi ukázalo 41,1%... to měl být jako vtip? ... bych se na to ....
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Nesměle, ale přece :)   Today at 10:54 am

Návrat nahoru Goto down

Nesměle, ale přece :)
Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 4 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Moje tělo - Fórum :: Vaše tělo :: Vaše proměny-
Přejdi na: