PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Poslední téma
» Banánové palačinky
23rd May 2016, 5:43 pm pro PetulaLedolonova

» Oblečení na in-line bruslení
25th June 2015, 2:28 pm pro RitaRouzková

» bezbolestná liposukce - body-up.cz
14th May 2015, 12:20 pm pro alzbeta1970

» LES MILLS COMBAT
1st February 2015, 12:11 pm pro 88xxx

» Jane Fonda
5th December 2014, 10:58 am pro eMiinka

» Port de Bras
4th December 2014, 3:35 pm pro RitaRouzková

» Začínám 10.3.2014
16th July 2014, 11:07 am pro Nathalka

» Jak zhubnout nejdříve břicho ?
9th July 2014, 5:00 pm pro melicorn

» Bolest kloubů
9th June 2014, 3:08 pm pro hrubik

» Bob Harper
30th May 2014, 7:31 pm pro Michaela.b

» Insanity workout
20th May 2014, 8:59 pm pro Rosaalie

» Nedaří se mi, jsem zoufalá
20th May 2014, 1:09 pm pro Janik252

» 6 MĚSÍČNÍ JÍDELNÍČEK
14th April 2014, 9:40 pm pro boneiii

» Focus T25
1st April 2014, 1:07 pm pro chomacek

» Moje proměna - věčný boj s kily(tuky)
31st March 2014, 9:03 am pro chomacek

» Celulitida ..věčný boj
22nd March 2014, 11:43 am pro VerčaaS

» www.fitnesstv.cz
15th March 2014, 11:52 am pro Cristie

» únik moči při cvičení (skákání)
25th February 2014, 5:55 pm pro Pety

» Reawe mění vlastní život
25th February 2014, 11:05 am pro chomacek

» Zmenšující se prsa
24th February 2014, 8:05 pm pro Feltbeat

» Objednávky
21st February 2014, 12:45 pm pro Andrejka

» Rosa a její boj za hezčí postavou
17th February 2014, 11:59 am pro Rosa18

» Bazální metabolismus vs. celkový příjem kalorií
29th January 2014, 8:26 am pro Dani

» Rotační disk
29th January 2014, 8:24 am pro Dani

» Spiralizér
28th January 2014, 9:49 am pro Rascal

» Taky skoro čtyřicet :) - ŠPEKÁČEK - pět měsíců k libovějším tvarům
27th January 2014, 6:16 pm pro Špekáček

» Dokážu to!!
26th January 2014, 6:35 pm pro Alex278

» cvičím jím a nehubnu
25th January 2014, 11:36 pm pro ella82

» Jak spalujeme (nejen) s Jillian
25th January 2014, 8:33 pm pro da

» Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?
20th January 2014, 2:02 pm pro ElizabethZlocenkova

December 2016
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
Kdo je přítomen
Celkem je zde přítomno 5 uživatelů : 0 registrovaných, 0 skrytých a 5 Anonymních

nikdo není přítomen

Nejvíce zde bylo současně přítomno 52 uživatelů dne 10th July 2014, 1:18 pm
Top posting users this week

Share | 

Nesměle, ale přece :)

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Montycka

Poèet pøíspìvkù : 195

PříspěvekPředmět: Re: Nesměle, ale přece :)   15th April 2013, 7:54 am

Ahojky Yuki, tak tyhle stavy moc dobře znám. Neboj zase to přejde. Ale pokud chceš zamakat na rukách tak podle mě nejvíc pomáhá přidat zátěž. Vypracuješ pořádnej sval, on je sice pořád skovanej pod tím tukem, ale čím je ten sval větší tak tím rychleji sežere ten tuk.

Já zvedla z 2kg na 5kg. Nejdřív jsem byla strašně zoufalá jak se mě ty ruce nafoukly a že ten tuk tam zůstal jen ho ještě zvěčil ten sval a pak najednou jak mávnutím proutkem to splasklo a mám ruce snad poloviční.Taky to je dost vidět na zádech a i bochánkách.

Držim palečky aby si byla zase spokojená a měla ráda své tělo myslím že si to zaslouží Wink

Souhlasím s corefulkou může to být i překyselením organismem, ale nikde jsem nevyčetla jak ho rychle odkyselit. Jen vyváženou zdravou stravou.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Yukiarashi

Poèet pøíspìvkù : 219

PříspěvekPředmět: Re: Nesměle, ale přece :)   15th April 2013, 12:37 pm

Holky, díky za podporu a tipy.

O tom zakyselení si určitě zkusím něco najít.

Montycko, zrovna o víkendu jsem si dávala kettlebell workouty od Boba a Jillian s 6 kg kettlebellem, určitě v tom tedy budu pokračovat. Svalů se nebojím. Byly doby, kdy se mi ženy s vypracovanými svaly vůbec nelíbily, ale musím říct, že mé myšlení prošlo velkou proměnou.
Taková lehce vyrýsovaná, atletická postava s dobře definovanými svaly I love you to je sen cat

Dnes jsem měla jít na analýzu složení těla, blbě jsem se ale podívala na mapu, ztratila se a přišla pozdě (facepalm), takže jsem se musela přeobjednat, protože by se to už nestihlo. Cestou zpět jsem šla kolem Naturhousu a zaujala mě cedulka "měření zdarma za 3 minuty". No, a protože jsem byla zvědavá, jak na tom jsem, tak jsem si řekla že tam zajdu. Bylo tedy jen takové to měření do roky, takže se tomu nedá na 100% věřit, ale ten výsledek předčil mé očekávání, bohužel ve špatném slova smyslu. Čekala jsem tak 32-33% tuku, ale naměřilo mi to dokonce 34,4%!!! affraid

Jsem ze sebe zhnusená, i když paní říkala, že to může být i zavodněním (to měřidlo ukazuje jen BMI a tuky; svaly a vodu ne). A hned mě objednala na konzultaci zdarma. No, nevím, jestli tam půjdu, je mi jasné, že mi budou cpát svoje produkty, co nemám v plánu si koupit a ty jejich "individuální" jídelníčky jsou prý jen typové jídelníčky. Navíc, co jsem se koukala po netu, tak mi jejich složení nepřijde nic moc.

Achjo... No
Návrat nahoru Goto down
Montycka

PříspěvekPředmět: Re: Nesměle, ale přece :)   16th April 2013, 8:31 am

Yuki, kdyby jsi našla něco kvalitního o tom překyselení tak jsem dej prosím odkaz také bych se o tom ráda dozvěděla více.

To měření zdarma prosímtě vůbec neber.Mě to naměřilo asi 45% tuku a to jsem neměla ani na začátku hubnutí.Začínala jsem na 39% (měřeno na bodystatu u dietoložky). Teď jsem si koupila váhu s anal. domů a musím říct, že je taky trošku skreslená ale asi jen o 2%, ale pro mou orientaci zda jde tuk dolu je perfektní. Ukazuje svalovinu, vodu, tuk, viscerál.A její pořizovací cena byly asi 1000Kč. Tak pokud plánuješ měření častěji. Je toto možná levnější varianta.Také upozorňuji že se nemá měřit s menstruací a po cvičení opravdu to strašlivě skreslý hodnoty a samozřejmě k horšímu.Také ATB to hodně ovlivňují.Ideální doba měření je 2hod. po jídle nejlépe před večeří. Po ránu jsme hodně odvodněné a po cvičení zase zavodněné.

Také jsem dřív cvičila jen s 1kg abych nevypadala jako Rocky Very Happy, jak jsem byla hloupoučká EmbarassedVery Happy. A dnes zkouším víc a víc jen aby ta svalovka šla nahoru a ona jde sice pomalinku ale jde a Rocky ze mě opravdu není Very Happy
Návrat nahoru Goto down
corefulka

Poèet pøíspìvkù : 9

PříspěvekPředmět: Re: Nesměle, ale přece :)   16th April 2013, 9:21 am

Holky dyžtak se na to odkyselení zeptejte v lékárně Smile jsou na to přímo tabletky, 100%přírodní... nebo mají i na této stránce www.prozdravi.cz, tak se můžete podívat... chce to ale rovnou si koupit i ty proužky na zjištění kyselosti v těle
Návrat nahoru Goto down
Yukiarashi

PříspěvekPředmět: Re: Nesměle, ale přece :)   16th April 2013, 10:51 am

Montycko, díky za povzbuzení Smile
Už jsem trochu "vystřízlivěla". Počkám si, co mi naměří příští týden, a pak se můžu hrozit Very Happy
Když jsem začínala s 30 DS, měla jsem k dispozici jen mamky 1 kg činky (teď už jsou "moje" Very Happy), pak jsem přešla na 1,5l petky, následně si koupila 1,5kg činky. Teď mám 2kg činky a už se těším až mi přijde výplata, mám v plánu koupit 3kg. Pak mám ještě ten 6kg kettlebell, pokud vše půjde dobře, tak bych možná mohla uškudlit z výplaty příští měsíc a koupit si 8kg I love you

Já mám taky váhu, co měří i tuky, svaly a vodu, ale už je nějak na prd a odmítá mi to měřit scratch
Uvidím, ono by mě to zase svádělo, si to měřit moc často Suspect

Když už jsme u toho Rockyho, nepřemýšlely jste někdy o tom, že když má někdo hodně velké svaly, tak už mu musí překážet? Mě by to asi štvalo geek

Návrat nahoru Goto down
Yukiarashi

PříspěvekPředmět: Re: Nesměle, ale přece :)   16th April 2013, 10:55 am

Jop, jinak k tomu zakyselení. Dnes mi shodou okolností dorazil balíček z lékárny s vitamínama a mladým ječmenem, co jsem si objednala na jarní očistu a hurááá má být ideální i na odkyselení organismu I love you

to jsem tuplem ráda, že jsem si ho objednala cheers

cituji k mladý ječmen a odkyselení:

Mladý ječmen:
vyvažuje, neutralizuje a vyživuje organismus
vysoce alkalický - snižuje kyselost organismu
vysoký obsah chlorofylu – chlorofyl je zelené barvivo, které rostliny vytvářejí během fotosyntézy. Má výjimečně silné alkalizující vlastnost a je jedním z hlavních fytonutrientů potřebných pro zachování alkalického prostředí v těle

Jak jsem tak četla k tomu zakyselování, tak jedním z významných zakyselovačů jsou bílkoviny, no a protože já jsem donedávna jedla nízkosacharidovou/vysokobílkovinovou dietu, tak to zakyselení docela sedí... a pak taky stres (= zápočťáky)

Dám vám vědět, co to se mnou dělá, ale určitě to bude nějakou dobu trvat než se dostaví výsledky alien
Návrat nahoru Goto down
Montycka

PříspěvekPředmět: Re: Nesměle, ale přece :)   16th April 2013, 12:08 pm

Tak to máš pravdu, měřila jsem se denně, ale záměrně abych vypozorovala změny a pak si stanovila den měřicí. No ale nevim ty odchylky tam jsou dost velké.

No popravdě, takové ty postavy typu ''pašuju melouny v podpaží '' Very Happy uplně nesnášim. A kulturisty obdivuji kolik dřiny a sebedisciplíny musejí vynaložit proto aby si takhle zhyzdily tělo. Ale proti gustu ..........

Jednou jsem četla že by ženy neměli cvičit víc jak s 6kg zátěží, ale holky tady mě to vyvrátily, že cvičí i s 10kg a pořád vypadí žensky. Tak se toho nebojim, ale na 10kg mám ještě hodně času.

Tak určitě napiš jak si dopadla s mladým ječmenem alien
Návrat nahoru Goto down
Yukiarashi

PříspěvekPředmět: Re: Nesměle, ale přece :)   21st April 2013, 9:24 am

Holky, jsem dnes docela naštvaná.

Po čtrnácti dnech jsem se zvážila a přibrala jsem 1kg Sad
To by nebylo tak strašné (třeba to jsou svaly, to by bylo skvělé), ale neubyla jsem ani na cm No Respektive přes boky a pupík, jsem si "naměřila" o 1 cm míň, ale když jsem si to pak kontrolně přeměřovala, tak jsem ten metr asi dala jinak a naměřilo mi to přes boky o 1cm zase víc, tedy úbytek 0 a přes pupík dokonce o 2cm víc, tedy celkově +1cm.

Makám jak fretka - minulý týden dva dny volna, tento jen jeden. Cvičím jednou nebo dvakrát denně a spálím 200 - 600kcal za den při cvičení. Příjem jsem si tedy zvedala na 1670 kcal, protože jsem se v noci budila hlady (i když podle STOBu bych měla jíst ještě o trochu víc - 1790kcal, nechtěla jsem ale udělat najednou velký hup).

PROČ?

Jako chápu, že jsem se minulý týden ve čtvrtek utrhla ze řetězu a čekala jsem, že minulý týden nebude žádný úbytek, ale že po 14ti dnech přiberu 1 kilo a nezhubnu žádné cm? Evil or Very Mad

Ještě k tomu piju kopřivový čaj jako jarní očistu a na odvodnění + ten ječmen, po kterém se mi mimochodem chodí velmi dobře na WC (ne, že bych s tím tedy měla předtím problémy Very Happy )

Holky, co dělám špatně? scratch
Jediné, co mě napadá, je nedostatečný odpočinek a spánkový deficit Suspect
Neříkám, že když jsem vzhůru do ranních hodin, tak si v noci nic k jídlu nedám, ale hlídám se a dám si kousek zeleniny, nebo jeden olomoucký tvarůžek, což si ale myslím, že nebude kámen úrazu confused
Návrat nahoru Goto down
Dee18

Poèet pøíspìvkù : 161

PříspěvekPředmět: Re: Nesměle, ale přece :)   21st April 2013, 9:36 am

Yuki, to mě mrzí, ale napadá mě vážně jen ten nedostatek spánku, tělo je pořád ve stresu, unavené a nechce se mu odkládat tukové zásoby. Může to být spojené i s nižším příjmem, takže bych se nebála pomalu přidávat, protože vydáš hodně energie a tělo si asi proto dělá zásoby. Taky mi dlouho trvalo, než jsem si uvědomila, že i při hubnutí musí jíst člověk dostatečně, obzvlášť když cvičíš. Protože jakmile jíš málo, tělo se trápí a je to jedině na škodu. Ale zase o to víc jíst zdravě, což je jasný. Jenom aby to nevyznělo tak, že si máš dát čokoládu nebo kus dortu. Very Happy A ta zelenina v noci si myslím, že je v pohodě, když už nejdeš do nějakého pečiva a sacharidů, tak bych to neřešila, zase nemůžeš hladovět.
Každopádně bych neklesala na mysli, ten cm příbytek by mohly být i svaly, jak rostou pod tukem. Pak to bude jednou velký skok, až ty svaly začnou "papat" tuky. Very Happy Takže bych to moc neřešila, nestresovala se a uvidíš jak to bude při příštím měření. Protože je možný, že to je jenom nárazový a bude to ok. Smile
Drž se! ♥ Smile
Návrat nahoru Goto down
Yukiarashi

PříspěvekPředmět: Re: Nesměle, ale přece :)   21st April 2013, 9:46 am

Dee, díky z podporu cheers

Naštěstí mě to tentokrát "zdravě" naštvalo.
Protože tenhle boj moje špeky tedy v žádné případě nevyhrajou, o to se postarám! Twisted Evil

Příští týden si na ně pořídím větší činky Twisted Evil
Zítra zjistím bazál a podle toho budu upravovat příjem albino
Návrat nahoru Goto down
Dee18

PříspěvekPředmět: Re: Nesměle, ale přece :)   21st April 2013, 8:04 pm

Teď jsi mě pobavila s tím, že špeky nevyhrajou. Very Happy Very Happy Moc hezky a výstižně řečeno. Very Happy
Činky o větší váze mohu doporučit, dneska jsem si dala Boba UT se 3kg (teda jenom co jsem zvládla, takže zhruba větší polovinu cviků jsem s nima dala, zbytek 1kg) a hned to cvičení mělo jiný rozměr. Už to nebylo takový plácání do větru, ale vážně posilování, ruce ke konci křičely o pomoc. Very Happy Měly ale smůlu, činky jsem odkládala až když se mi ruce klepaly jak feťákovi. Very Happy Muhehe. Twisted Evil
Bazál si určitě zjisti, ale vezmi ohled na fyzickou aktivitu, abys měla příjem tak akorát a nejedla málo. Ale to ty si určitě poradíš. Smile
Návrat nahoru Goto down
Yukiarashi

PříspěvekPředmět: Re: Nesměle, ale přece :)   22nd April 2013, 6:00 pm

Teda, holky, dnes jsem se výborně pobavila u té analýzy složení těla.
Po té studené sprše minulý týden jsem z ní byla nadšená.

Jen pro zopakování, dle paní "odbornice" z Naturhausu, mám 34,5% tuku v těle a pravděpodobně zavodněný organismus....

Dnešní výsledky analýzy na Tanitě:

Váha: 68,5kg (na analýze jsem byla ve 12, takže po snídani, svačině a půlce oběda,
už byl hlad Very Happy, po cvičení, takže to nebyla čistá váha, jako když jsem
se vážila včera na lačno, myslím, že to docela sedí)
BMI: 23,7
Tuk: 29% (norma, ale ideál by byl tak 25-27)
Svaly: 46,1 (=norma, ale lepší nahradit víc za tuky)
Kostní hmota: 2,5 (= nadprůměr, to mi polichotilo)
Viscerální tuk: 2 (=norma 1-3, ale lepší by bylo vytáhnout na 1)
Celkový energetický výdej: 2441kcal (= středně rychlý metabolismus)
Voda: 52,9 (= norma, a velká pochvala, je vidět že piju dobře dlouhodobě)
Biologický věk: 28 (sakra Very Happy)

Jinak moje ideální váha by prý byla 60kg.

aaa, končí mi přednáška, pádím domů, zbytek dopíšu pak Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Yukiarashi

PříspěvekPředmět: Re: Nesměle, ale přece :)   22nd April 2013, 8:44 pm

Všimly jste si, jak jsem dobrá? Za týdne jsem snížila množství tuku v těle o 5,5% Very Happy
Aneb jak tahat peníze z lidí...

Celkově musím paní, co mi dělala analýzu, pochválit. A to je co říct, já jsem totiž, co týče těchto poradců dost skeptická. Mluvila rozumně, nic mi nevnucovala, byla příjemná.

Podle ní bych měla víc jíst, klidně jít na 8000kJ na den a míň cvičit.
Chudák ze mě byla docela paf, jednak, když jsem jí řekla, jak lítám s váhou ve stresech, jak rychle umím přibrat a kolik jsem teď zhubla a jak jsem předtím dietovala...

Navíc mi říkala, že není dobré, že jsem teď přibrala. Nevím proč scratch
Tuk to snad nebude, ne? Achjo.

Tak já, holky, s tím jídlem nevím. Moje zkušenost je, že když jsem se posledně řídila STOBem a jedla cca 8200kJ podle intenzity cvičení, tak jsem prostě NIC nehubla.
Každopádně mi doporučila jíst více ovoce v první polovině dne, abych se v noci nebudila (teď, co jsem si přidala a jím lehce nad 7000kJ už se ale zdá, že je po problému). Lehčí večeři tj. bílkoviny a zeleninu, už ne moc sacharidy, mi schvaluje.

Co se týče mého cvičení, když už si to tady všichni píšete, tak já se taky pochlubím svým deníčkem:

13.4.: Ripped level 1 2x (byla jsem ve skluzu)
Kettlebell Cardio Shred
8 min ABS
14.4.: Ripped level 1
Shred it with Weights level 1 a 2
Banish Fat Boost Metabolism
8 min ABS
15.4: Ripped level 2
8 min ABS
myslím, že jsem tady dělala i nějakého Boba, ale nejsem si jistá
16.4.: Totally Ripped Core
17.4.: volno
18.4.: Ripped level 2
8 min ABS
Body Rev Cardio Conditioning
19.4.: Ripped level 2
8 min ABS
Yoga for the Warrior
20.4.: Ripped level 2
Yoga Abs
Pure Burn Super Strenght
běh 40 min
21.4.: Ripped level 2 2x (zase jsem ve skluzu Very Happy)
běh 1h 35min
22.4.: Ripped level 3
8 min ABS
běh 1h 1min Very Happy kopce
Body Rev Cardio Conditioning

Ten level 3 v Ripped je fakt masakr Very Happy
Dnes jsem běhala trochu neplánovaně kopce, chtěla jsem běhat jen svoje okruhy v lese, ale babička šla do lesa na procházku, tak jsem se tam s ní nechtěla míjet. No, a protože podél řeky byla ráno mokrá tráva, nezbylo než běžet do Brd affraid
Návrat nahoru Goto down
Antika

Poèet pøíspìvkù : 37

PříspěvekPředmět: Re: Nesměle, ale přece :)   23rd April 2013, 9:50 am

Wow, to teda hodne cvicis. Ja dam vzdycky jeden program a bohate mi to staci. Navic na zbytek ani nemam cas. :/ Ale valis teda docela dost rychle. Smile
Návrat nahoru Goto down
Yukiarashi

PříspěvekPředmět: Re: Nesměle, ale přece :)   23rd April 2013, 10:29 am

Ono to strašně vygradovalo po minulém týdnu, kdy mi ta "odbornice" v Naturhousu naměřila tuk 34,4%. To mě doslova srazilo na kolena, takže jsem se rozhodla že teď já srazím na kolena svůj špek. Normálně jsem si víc cvičení dávala jen o víkendu, ale minulý týden jsem se hecla a nacpala tam i něco přes týden (jinak jsem si dávala jen ta 30min videa s Jill).

Však ono je zkouškové za dveřma, to už čas nebude Sad budu ráda, když nesklouznu zase ke svému stresovému přežírání, taky doufám, že když si to teď naženu, tak

a) mi bude líto po tvé vší dřině to zase nabrat
b) tím vykompenzuju to, že budu ty 2 měsíce zkouškového cvičit míň

Prostě jsem se teď rozhodla aplikovat menší šokovou terapii Twisted Evil
Rozhodně tohle tempo nevydržím dlouho No
Návrat nahoru Goto down
Antika

PříspěvekPředmět: Re: Nesměle, ale přece :)   23rd April 2013, 11:59 am

To ja zase doufam, ze o zkouskovem budu mit vic casu - jak budu doma a jen se ucit. Ale mam toho hrozne moc, takze mozna se spis pos... s tim, ze zadny cas na cviceni nebude. :/

Tak behem zkouskoveho si urcite alespon na tu pul hodinku s Jill udelas. Smile
Návrat nahoru Goto down
Yukiarashi

PříspěvekPředmět: Re: Nesměle, ale přece :)   23rd April 2013, 2:14 pm

Tu půlhoďku musím dát i kdyby trakaře padaly Very Happy

Tedy, ale musím říct, že s mi dnes při běhu už nějak zadrhával motor.
Volno mám naplánované na čtvrtek, tak zítra asi udělám jen něco volnějšího, možná jogu?
Návrat nahoru Goto down
Yukiarashi

PříspěvekPředmět: Re: Nesměle, ale přece :)   27th April 2013, 8:51 am

Holky, jsem naprosto demotivovaná a naštvaná Sad
Nejen, že nehubnu, ale zase mi váha ukazuje o 0,5 kg víc.
Nechala jsem se od ségry vyfotit, ale ani na fotkách není vidět žádný rozdíl, ba naopak mi fakt přijde, že přibírám.
Jím zdravě, nemlsám, poctivě cvičím.
Sakra, kde je chyba? Myslíte, že jím pro změnu moc? scratch

"rozdíl" po 27 dnech:

http://yukiarashi.rajce.idnes.cz/Challange/

jmého: Yukiarashi
heslo: 26731
Návrat nahoru Goto down
Dee18

PříspěvekPředmět: Re: Nesměle, ale přece :)   27th April 2013, 12:40 pm

Yuki, nechci ti do toho kecat, ale já změnu vidím. Smile Spíš mi přijde, že nabíráš svaly, takže bych vytrvala a podle mě by měly svaly co nevidět začít papat ten tuk kolem sebe a pak to bude paráda. Taky procházím obdobím, kdy jsem naštvaná, že mi nic nejde, že jsem hrozně tlustá, ale musíme vydržet. Nejsem odborník, ale podle mého názoru je ten příbytek vážně svalstvo, koneckpnců na fotkách je znát, že se ti rýsuje bříško a celé tělo se pomaličku mění. Ty to nejspíš na sobě nepoznáš, ale fakt to tam je. Smile
Takže hlavu vzhůru, snaž se jak nejlíp umíš, zkus co nejvíc spát, zdravě jíst a pěkně cvičit a výsledky by se měly dostavit. Twisted Evil
Moc ti držím palce, určitě to bude v pořádku, tak neklesej na mysli! sunny
Návrat nahoru Goto down
Antika

PříspěvekPředmět: Re: Nesměle, ale přece :)   27th April 2013, 12:44 pm

Ja tam taky teda zmenu vidim. Nejvetsi zmenu vidim na brise. A pak bych rekla, ze ti posilily nohy. Smile Na vahu se vyprdni, dulezite jsou centimetry, ne vaha. Smile Ty na sobe vysledky nepoznas, protoze se vidis kazdy den, ale kdyz se kouknes na ty fotky, tak tam zmena doopravdy je. Smile
Jinak taky prochazim obdobim, kdy mam pocit, ze nemam zadne vysledky a ze je vse zbytecne. :/
Návrat nahoru Goto down
Yukiarashi

PříspěvekPředmět: Re: Nesměle, ale přece :)   27th April 2013, 12:54 pm

Dee, Antiko, díky za podporu Smile
Když on právě ani ten metr nic neukazuje scratch jinak bych se nad tu váhu povznesla.
Hlavně mě mrzí, že dřu a výsledky moc nevidím. Babička má soustavně uštěpačné poznámky na moje cvičení a poctivé vážení ingrediencí při vaření. Taky mě štve, když cvičím, máma přijde do pokoje, směje se a řekne "jen pokračuj, já se budu dívat"... Rolling Eyes
Prostě doma podpora žádná Sad když se vidím s tátou, tak mi akorát řekne, že bych měla zhubnout... jo já VÍM, ale prostě, nějak to nejde Crying or Very sad

Dnes jsem fakt měla sto chutí sebou kydnout na gauč a nacpat se něčím nezdravým... jako kdyby to něco vyřešilo... nakonec jsem se překonala a dala si schůzku s Bobem Very Happy po dlouhé době jsem si zase dala Ultimate Cardio a byla překvapená, jak mi narostla fyzička, alespoň že něco se zlepšilo Smile
Návrat nahoru Goto down
karlitoooooo

Poèet pøíspìvkù : 68

PříspěvekPředmět: Re: Nesměle, ale přece :)   27th April 2013, 1:19 pm

super Smile zmena tam je paradna Smile hlavne vydrz ;)daj si tie fotky vedla seba, lepsie to bude vidno Smile podla mna by si mala viac oddychovat...to je dobre pre regeneraciu Smile
Návrat nahoru Goto down
Antika

PříspěvekPředmět: Re: Nesměle, ale přece :)   27th April 2013, 3:19 pm

Yuki, z toho si nic nedelej. Chapu te. Ja mam taky doma prd podporu a diky ni mi klesa i ma motivace. Sad Bydlim s rodici, takze moje mama porad vyvaruje a otec, ktery pracuje v masnem prumyslu porad kupuje u nich v praci nejake salamy, parky, burty a kdo vi co jeste. Takze nase lednicka neni moc prikladna. :/
Moje mama sice zacala cvicit se mnou, ale ta je porad zaslepena narozem, ze nejdulezitejsi je cviceni, ze na jidle az tolik nezalezi. A i kdyz se ji snazim presvedcit, tak je to zbytecne.
Navic oni mi furt rikaji, jak su hubena, ze to nepotrebuju, ale kdyz mi doktor rekne, ze bych mela zhubnout, protoze to je zatez na klouby, tak se k tomu nevyjdrujou. A takovych prikladu by bylo vic. :/

Takze chvilemi se mam chut na vsechno tak akorat vykaslat, protoze podpora zadna, motivace uz taky ne a jedine, co mi zbyva, tak si verit, ze to pujde i tak. Takze te moc dobre chapu.
Návrat nahoru Goto down
Dee18

PříspěvekPředmět: Re: Nesměle, ale přece :)   28th April 2013, 10:38 am

Yuki, s tou podporou jsem na tom podobně, akorát mamka mi vychází vstříc. Jinak jsem ostatním nic neřekla, protože by to byly samé otázky a popichování ve smyslu, že to nedokážu. Vím, že to nemyslí zle, ale zamrzí to. A o cvičení na intru už jsem psala, občas tam vtrhne vychovatelka a hrozně se diví, že cvičím a dokonce s činkama! Very Happy Pak chvíli čumí a když nejevím zájem zase odpochoduje. Ale tomu se takhle zpětně spíš směju. Very Happy
A velká pochvala za to, že jsi šla cvičit místo, abys seděla na gauči a jedla nezdravě. Vydrž a ono to půjde líp. Nestresuj se, že nehubneš, ale představuj si sebe samu štíhlejší, v nějakém pěkném oblíbeném oblečení. Smile
Zase to půjde dobře, uvidíš. Smile
Návrat nahoru Goto down
Potoková

Poèet pøíspìvkù : 103

PříspěvekPředmět: Re: Nesměle, ale přece :)   28th April 2013, 8:26 pm

Určitě se ti tvarují nohy, lýtka a taky pas. Já měla období stejné, nohy divně sílily nad koleny..bylo mi do breku...

A jsem si dovolila dát ti to vedle sebe Smile Snad se nebudeš zlobit.

Uploaded with ImageShack.us
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Nesměle, ale přece :)   Today at 9:32 am

Návrat nahoru Goto down

Nesměle, ale přece :)
Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 3 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Moje tělo - Fórum :: Vaše tělo :: Vaše proměny-
Přejdi na: