PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Poslední téma
» Banánové palačinky
23rd May 2016, 5:43 pm pro PetulaLedolonova

» Oblečení na in-line bruslení
25th June 2015, 2:28 pm pro RitaRouzková

» bezbolestná liposukce - body-up.cz
14th May 2015, 12:20 pm pro alzbeta1970

» LES MILLS COMBAT
1st February 2015, 12:11 pm pro 88xxx

» Jane Fonda
5th December 2014, 10:58 am pro eMiinka

» Port de Bras
4th December 2014, 3:35 pm pro RitaRouzková

» Začínám 10.3.2014
16th July 2014, 11:07 am pro Nathalka

» Jak zhubnout nejdříve břicho ?
9th July 2014, 5:00 pm pro melicorn

» Bolest kloubů
9th June 2014, 3:08 pm pro hrubik

» Bob Harper
30th May 2014, 7:31 pm pro Michaela.b

» Insanity workout
20th May 2014, 8:59 pm pro Rosaalie

» Nedaří se mi, jsem zoufalá
20th May 2014, 1:09 pm pro Janik252

» 6 MĚSÍČNÍ JÍDELNÍČEK
14th April 2014, 9:40 pm pro boneiii

» Focus T25
1st April 2014, 1:07 pm pro chomacek

» Moje proměna - věčný boj s kily(tuky)
31st March 2014, 9:03 am pro chomacek

» Celulitida ..věčný boj
22nd March 2014, 11:43 am pro VerčaaS

» www.fitnesstv.cz
15th March 2014, 11:52 am pro Cristie

» únik moči při cvičení (skákání)
25th February 2014, 5:55 pm pro Pety

» Reawe mění vlastní život
25th February 2014, 11:05 am pro chomacek

» Zmenšující se prsa
24th February 2014, 8:05 pm pro Feltbeat

» Objednávky
21st February 2014, 12:45 pm pro Andrejka

» Rosa a její boj za hezčí postavou
17th February 2014, 11:59 am pro Rosa18

» Bazální metabolismus vs. celkový příjem kalorií
29th January 2014, 8:26 am pro Dani

» Rotační disk
29th January 2014, 8:24 am pro Dani

» Spiralizér
28th January 2014, 9:49 am pro Rascal

» Taky skoro čtyřicet :) - ŠPEKÁČEK - pět měsíců k libovějším tvarům
27th January 2014, 6:16 pm pro Špekáček

» Dokážu to!!
26th January 2014, 6:35 pm pro Alex278

» cvičím jím a nehubnu
25th January 2014, 11:36 pm pro ella82

» Jak spalujeme (nejen) s Jillian
25th January 2014, 8:33 pm pro da

» Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?
20th January 2014, 2:02 pm pro ElizabethZlocenkova

December 2016
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
Kdo je přítomen
Celkem je zde přítomen 1 uživatel : 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 Anonymní

nikdo není přítomen

Nejvíce zde bylo současně přítomno 52 uživatelů dne 10th July 2014, 1:18 pm
Top posting users this week

Share | 

Nesměle, ale přece :)

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Yukiarashi

Poèet pøíspìvkù : 219

PříspěvekPředmět: Re: Nesměle, ale přece :)   5th April 2013, 9:45 pm

Aha, teď jsem teprve rozklikla link Smile
Škoda, vůbec by mi nevadilo, kdyby Jill přišla s něčím novým. Jill není nikdy dost I love you

Potoková, náhodou, já bych tě tipovala určitě pod třicet Surprised
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Dee18

Poèet pøíspìvkù : 161

PříspěvekPředmět: Re: Nesměle, ale přece :)   5th April 2013, 11:08 pm

Yuko, je mi jasný, že vysoká je oproti střední mazec, ale i tak bych ráda nějakou vystudovala. Tak uvidím, zatím vůbec nemám představu, co bych chtěla studovat dál. Very Happy A insanity jsem zkoušela, ale musela jsem to vzdát, ale jakmile se budu aspoň trochu na to "cítit", zkusím znova. Smile
Potoková, tak to pak jo. Very Happy Ale lepší na to přijít pozdě než vůbec, protože BR je moc fajn cvičení! Smile
Návrat nahoru Goto down
Yukiarashi

PříspěvekPředmět: Re: Nesměle, ale přece :)   6th April 2013, 7:20 am

Dee, však máš ještě čas Smile
Každopádně díky moc za rady I love you

Musím se hanebně přiznat, že jsem včera nakonec necvičila. Přišla jsem domů, najedla se a řekla si, že si nechám tak hodinku slehnout než půjdu cvičit, ale nakonec jsem se "slehla" do postele Very Happy

Takže mám dnes v plánu dát Jill dvakrát (ráno a večer) jako náhradu za včerejšek Embarassed

Pro zajímavost, co dnes cvičíte vy? Basketball
Návrat nahoru Goto down
Dee18

PříspěvekPředmět: Re: Nesměle, ale přece :)   6th April 2013, 1:02 pm

Yuko, taky mi včera hlásek v hlavě říkal, ať se na to vykašlu, že jednou se to nepo. Ale moje svědomí nakonec ten hlásek přeřvalo svým "koukni zvednout ten zadek!" No a ani jsem se nenadála a zavazovala si tkaničky u bot a zapínala Jill BR Cardio 1. A ten pocit, že jsem se nakonec přemluvila, nádhera. Smile
Ale na druhou stranu úplně chápu, že někdy toho má člověk prostě dost, ale hlavní je, že si to pak třeba vynahradíš jindy. Smile U mě to bylo včera hodně o tom, že jsem přijela domů z intru a chtěla využít toho, že mám na cvičení klid. Taky proto většinou mám volný den přes týden a o víkendu si užívám workouty v klidu domova. Smile
A co cvičím dnes? Ještě nevím, cvičím až dýl odpoledne, kolem 5 je moje doba. Tak se potom kdyžtak ozvu, u čeho jsem nakonec zakotvila. Smile
A přeju krásnou sobotu! flower
Návrat nahoru Goto down
Yukiarashi

PříspěvekPředmět: Re: Nesměle, ale přece :)   6th April 2013, 2:33 pm

Máš můj obdiv. Já si už pak řekla, že se to taky nezblázní, když si jednou za 14 dní udělám den bez cvičení. Ráno jsem si dala 30 DS level 3, ještě ho chci dát jednou na večer jako kompenzaci za včerejšek a uvažuju, že k tomu dám ještě nějaké cardio, když je ten víkend Smile
Asi Banish fat bounce

Jsem se dnes "obdivovala" v koupelně Very Happy
Zjistila jsem totiž, že když zatnu svaly na břiše, tak už rozeznám jednotlivé "buchty", to jsem v životě na svém břiše neviděla, ani když jsem před Japonskem měla 58 kg (to jsem měla jen takové to ploché břicho člověka, co neposiluje), ještě by to chtělo odtavit ten špek nad tím, aby byly vidět i bez zatínání a hledání :DDD

A včera jsem byla "nucena" si zapnout pásek na kalhotách o dírku dál, aby mi seděly.
Úžasný pocit cheers

Taky přeji hezký víkend Smile
Návrat nahoru Goto down
Yukiarashi

PříspěvekPředmět: Re: Nesměle, ale přece :)   7th April 2013, 11:53 am

Hurááááá, poslední den 30 DS za mnou cheers

Dnes ráno jsem se zvážila a změřila (vím, že od posledního měření neubylo moc času, ale chtěla jsem mít údaje po dokončení 30 DS a začátkem Ripped in 30 pro porovnání Smile )

7.4.2013:

Váha: 66,5 kg

Prsa: 89 cm
Pas: 74 cm
Pupík: 90 cm
Boky: 101 cm
Levé stehno: 60 cm
Levá paže: 28 cm

Na fotky snad večer uženu ségru, ale nemyslím si, že by na nich bylo něco k vidění.
Ale jak říkám, mám to hlavně pro dokumentaci před Ripped Smile

Už aby bylo hezké počasí a dalo se venku běhat.
Taky u vás zase sněží? scratch
Návrat nahoru Goto down
melannie

Poèet pøíspìvkù : 24

PříspěvekPředmět: Re: Nesměle, ale přece :)   7th April 2013, 12:20 pm

ahoj, ta tvoje vytrvalost je super:-)) fakt je dobry, ze jsi na sobe zacala pracovat:-))
být tebou, tak se na váhu vykašlu, neřeším, kde stojí, neřeším, kolik ukazuje, zahodím ji do kouta a poplivu ju:-)) postup ti ukážou kalhoty (což už se stalo), tvuj odraz v zrcadle. mluvím z vlastní zkušenosti, přibrala jsem 2kg a byla jsem strašně nešťastná, že mám tolik, na čem jsem začínala, ale pohled do zrcadla mi říká, že jsem to rozhodne vylepsila a vsechny kalhoty se taky radují. takže jsem to přestala řešit a váhu ignoruju. třeba ti to taky pomůže:-))
dávala bych si v tydnu aspon jeden jediny den volna, jet v kuse celej shred je podle me strasne naročný (já to udělala), ale myslím, že s jedním dnem volna se to neposere. taky bych si to asi nenahrazovala, proste si to o jeden den posunes a nic se nestane, takhle se jenom zbytecne unavis a vystresujes.
jinak ti moc fandim. doufám, že to moc nevyznelo jako namyslená kritika, protože to tak rozhodne nebylo myšleno. taky jsem na zacátku strasne moc chtela nepromeskat jediny den, ale nakonec jsem zjistila, že mám lepší výsledky s pozvolnějším tempem (a hlavne mín stresem).
Návrat nahoru Goto down
Yukiarashi

PříspěvekPředmět: Re: Nesměle, ale přece :)   7th April 2013, 12:43 pm

Melannie, díky moc za hezký a motivační příspěvek. Kdepak určitě to nevyznělo nikterak negativně ani namysleně Smile

Musím s tebou víc než souhlasit. Normálně bych asi byla nešťastná, že je za týden úbytek "jen" 0,6 kg, ale moje myšlení prošlo velkou proměnou a hlavní je teď pro mě vzhled Smile
Včera jsem se tetelila blahem, když mi přišel student na hodinu a zeptal se mě, jestli jsem nezhubla, to je ta nej motivace king

Však už tu mám nachystané další kalhoty, do kterých bych se chtěla vejít, a pak "velké finále" kraťasy na léto, ty jestli dám, tak budu šťastná jak blecha cheers ale počítám s tím, že to je ještě práce tak na 3 měsíce Smile - heslo dne "pomalu, ale jistě" Basketball

Musím se přiznat, že s tím volným dnem dost bojuji, nějak nedokážu přenést přes srdce necvičit, ale třeba v pátek už jsem byla ze všeho tak vyčerpaná, že jsem se na to vybodla a padla do pelechu. Beru to jako svou další challenge - povinně alespoň jeden den volna Smile

Návrat nahoru Goto down
katiex

Poèet pøíspìvkù : 20

PříspěvekPředmět: Re: Nesměle, ale přece :)   9th April 2013, 7:57 pm

Tak moc gratuluju k ukončení 30 DS, já dodělala včera, od dneška také ripped...akorát nemůžu nikde sehnat ty videa ke stažení...horko těžko jsem je našla na netu online.... Jinak s tou motivací v létě v kraťasech tě úplně chápu, mám to stejně jak ty =)...a o volných kalhotech nemluvím...konečně si nepřipadám jako přeštípnutá vosa =)....tak držím palečky =)
Návrat nahoru Goto down
Yukiarashi

PříspěvekPředmět: Re: Nesměle, ale přece :)   9th April 2013, 9:05 pm

Děkuju Smile

Já se na to dívám online, stáhnout se to dá s filestube, ale je to asi na 7 částí a jedna se stahuje cca 90 min, na to nemám nervy, zvlášť, když nám padá připojení.

Tady je když tak odkaz na level 1:

http://www.dailymotion.com/video/xm7ypx_jillian-michaels-ripped-in-30-week-1-37-min_sport#.UWRmPJMvnlh

Taky držím palce!
Určitě se zase ozvi, jak to jde, já to ráda s někým rozebírám, i když jsem s tím už asi dost otravná Embarassed
Návrat nahoru Goto down
Yukiarashi

PříspěvekPředmět: Re: Nesměle, ale přece :)   9th April 2013, 9:08 pm

Jinak k tomu oblečení.
V sobotu jdu na sraz se spolužáky ze střední, strašně jsem si na to chtěla vzít jedny takové černé šaty, co jsem v pohodě nosila před Vánoci než jsem se vyprasila.
Když jsem se před cca necelými dvěma měsíci dozvěděla, co se chystá, řekla jsem si, že to musím dát, musím shodit natolik, abych se do nich vešla a neřetékala z nich. (to jsem měla těch 77,4kg)

Dnes jsem si je zkusila... a hádejte, co?
Návrat nahoru Goto down
katiex

PříspěvekPředmět: Re: Nesměle, ale přece :)   9th April 2013, 9:12 pm

Tohle je ta nejlepší odměna =). Nic člověka nenabudí tolik, jako když je to znát na oblečení =)...Nějaké centimetry a kila pak člověka ,,nezajímají"...ale řeč oblečení, to je něco...a toho si hodně i lidi všímají.. =)...takže ve zkratce: Obrovsky gratuluju !!!
Návrat nahoru Goto down
Dee18

PříspěvekPředmět: Re: Nesměle, ale přece :)   9th April 2013, 10:19 pm

Yuko, já zírám! affraid Vsadím se, že šaty ti krásně sedí a ty budeš na srazu kočka. Smile Mám i za tebe velkou radost, není krásnější pocit, než když ti sedí menší velikost oblečení. Já jsem si už víc jak půl roku nekoupila nic na sebe, protože si připadám hrozná. Ale pracuju na tom a věřím, že bude líp. Smile
Návrat nahoru Goto down
Yukiarashi

PříspěvekPředmět: Re: Nesměle, ale přece :)   9th April 2013, 10:24 pm

Já teď právě taky nenakupuju. Vždycky si řeknu, že ještě počkám, pak by mi to bylo velké, hihi.
Ale pak to bude lítat Twisted Evil

Poprosím ségru, ať mě v těch šatech vyfotí, abyste mi to posoudily, jestli je to už OK.
I když s tím počasím, co teď je, nevím, jestli si nakonec nevezmu džíny geek
Návrat nahoru Goto down
Dee18

PříspěvekPředmět: Re: Nesměle, ale přece :)   9th April 2013, 10:28 pm

Yuko, taky si říkám, že to stejně nemá cenu, když na sobě tak makám. Very Happy By mi to bylo za měsíc volný. Laughing
My chceme foto!! Very Happy A o víkendu má být líp, tak uvidíš. Smile I když meteorologům už radši nevěřit, po téhle půlroční Sibiři. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
katiex

PříspěvekPředmět: Re: Nesměle, ale přece :)   9th April 2013, 10:32 pm

Dee má pravdu, chceme fotky!!! cm krásně ubývají, ale fotka je nejlepší
Návrat nahoru Goto down
Yukiarashi

PříspěvekPředmět: Re: Nesměle, ale přece :)   11th April 2013, 3:01 pm

Bylo nebylo, projedlo se propilo, nebo spíš prožralo Very Happy Sad

Aneb epický příběh slečny prasátka, co se učilo na zápočták pig

Bylo nebylo jedno prasátko, a to se v noci probudilo ukrutným hladem. I šlo do kuchyně a vyrabovalo lednici. Pak se celou noc učilo a průběžně papkalo, aby mu to dobře šlo. Na cestu do školy si udělalo pěkně nezdravé obložené chleby, zdláblo smetanový jogurt, musli tyčky, a před zkouškou si dokonce dopřálo i sůšu z Alberta. Prasátko si ale už dávno odvyklo takhle jíst a udělalo se mu z toho pěkně špatně - tučné pomazánkové máslo, smetanový jogurt, pseudočokoládová tuková pochoutka, co si říká sušenka, to vše a nejen to, převálcovali ovoce a zeleninu v marném boji o udržení zažívacích pochodů v pořádku. A tak prasátko strávilo den běháním na záchod a nadáváním si, jak je blbé. Nejen, že to bylo nezdravé, jak dělané na přibírání, ale vlastně na to ani nemělo extra chuť a jedlo to jen na nervy - teď má co chtělo. Prasátko se ale poučilo a teď už ví, že musí zase papat hezky zdravě a vyváženě, aby ho nebolelo bříško a nemělo černé svědomí, že se chovalo jako nezbeda.

Zazvonil zvonec, pohádky je konec.
Tak milé děti, vemte si z prasátka žroutíka ponaučení, aby vás také nebolelo bříško pig

Amen
Návrat nahoru Goto down
Yukiarashi

PříspěvekPředmět: Re: Nesměle, ale přece :)   11th April 2013, 3:09 pm

Prasátko má radost, právě zjistilo, že napsalo test na 93% cheers santa
Návrat nahoru Goto down
katiex

PříspěvekPředmět: Re: Nesměle, ale přece :)   11th April 2013, 4:33 pm

=D Chudáku....uplně s tebou soucítim, jak ti muselo být zle.....já si dala minulý týden u rodičů svíčkovou se třema knedlíkama (už tak tři měsíce sem neměla žádnou omáčku a knedlíky v podstatě nejim) a myslela sem že umřu....ještě v devět večer mi bylo těžko jak blázen....natož po takovýhle náloži =)....Neboj, zítra bude líp...a za test Gratutulu =)
Návrat nahoru Goto down
Dee18

PříspěvekPředmět: Re: Nesměle, ale přece :)   11th April 2013, 6:02 pm

Yuki, aspoň máš ponaučení pro příště, že se tyhle nárazový nálety na lednici nevyplácí a člověku je po nich akorát tak zle. Mně teď opět čeká víkend u taťky, takže sobota bez cvičení a plus měl táta narozeniny, takže nás čeká rodinná oslava, kde samozřejmě nebude chybět nezdravé jídlo. Jako ono se řekne, tak si kup něco svýho a nejez to, ale to jde těžko, když tam nikdo o mém hubnutí neví. Teda řeknu jim, ať mi koupí bílý jogurty a zeleninu, ale obědy neovlivním. Takže smetanové omáčky, smažené a tak. No nějak to přežiju, ale počítám s tím, že i tak mi bude těžko jako tobě.
A moc gratuluji k úspěšnému testu! Smile
Návrat nahoru Goto down
Yukiarashi

PříspěvekPředmět: Re: Nesměle, ale přece :)   11th April 2013, 8:13 pm

Víte, co, holky, já jsem za tuhle zkušenost vlastně strašně ráda.
A ještě víc ráda jsem, že mi bylo zle. Ještě teď si připadám, jak v pokročilém stádiu těhotenství Very Happy
A sotva se valím.

Co jsem si tím ale ověřila je, že, když si tělo zvykne jíst zdravé věci, tak pak, když do něj naperu nějaké, s prominutím, sr.čky, tak mi to vrátí i s úroky. Tučná strava mi evidetně nesedí. Bože, to pomazánkové máslo je fakt hrozný... přitom burákové máslo jím pravidelně a nevadí mi. Tady je přesně vidět, že nejsou tuky, jako tuky.

Po dnešní zkušenosti, mě opravdu tyhle potraviny vůbec lákat nebudou a ani se mi po nich nebude stýskat. Dřív jsem je jedla a bylo to ok, holt tělo na ně asi už bylo rezignované a nějak se s tím popralo. Teď z toho mělo chudák šok.

Vím, že si dokážu uvařit či upéct mnohem zdravější a chutnější pokrmy.
Nechápu lidi, co když se řekne zdravá strava, křiví obličej, protože žijí v představě, že co je zdravé = hnusné.

Takže moje nová challenge je zapracovat na svém emočním, respektivém stresovém jedení.
(Přitom jsem se intenzivně učila už od víkendu a zvládala to se zobáním zeleniny, ale prostě poslední noc před zkouškou jsem to už nezvládla. Navíc mám dojem, že bych asi měla navýšit celkový energetický příjem, protože se ráno kolem páté (!) hlady budím už celý týden, a pokud jsem se nenasnídala, nebyla jsem schopná dál spát... mohlo mě napadnou, že to takhle skončí Sad )

Návrat nahoru Goto down
Dee18

PříspěvekPředmět: Re: Nesměle, ale přece :)   11th April 2013, 9:55 pm

Yuki, tyhle zkušenosti jsou vážně nejlepší, člověk si uvědomí, že tahle jídla vážně k životu nepotřebuje a je mu bez nich líp. Taky si radši připravím něco zdravého než se stravovat jako dřív. Smile
Taky bych měla máknout na emočním jedení, občas mi to ujede, ale teda v menší míře. I tak vím, že to není ideální a ani mi pak není moc dobře.
Určitě příjem navyš, tělo potřebuje ke cvičení energii, které má očividně málo a "za trest" tě budí. Very Happy S navýšením bych začala už u snídaně a dopolední svačiny a taky bych přidala trochu na večeři, popřípadě zařadit druhou večeři, pokud chodíš déle spát. Zkus to a uvidíš, jak to pro tebe bude ideální. Přidávej pomalu, aby si tělo zvyklo a "neodměnilo" se ti váhovým příbytkem. Pak dej kdyžtak vědět, jak jsi na tom. Smile
Návrat nahoru Goto down
corefulka

Poèet pøíspìvkù : 9

PříspěvekPředmět: Re: Nesměle, ale přece :)   11th April 2013, 10:52 pm

Ahojky Yuki Smile Smile
tak jsem prolítla tvoje stránky a ten počáteční příspěvek, co jsi napsala úplně na začátku, mi dost připomíná mě... přesně furt jak na houpačce, jednou kila dole, jednou nahoře, až na to, že 66kg jsem neměla ani nepamatuju Embarassed jsi moc šikovná a už jsi hodně kg i cm dala dolů Smile a na fotečkách je opravdu vidět, jak se ti hodně zlepšila postava a na té první fotečce to je skoro jako já, taky mám hrozně boky, ale ty už je nemáš, jelikož ti to šlo krásně dolů, ale opravdu Smile
Návrat nahoru Goto down
Yukiarashi

PříspěvekPředmět: Re: Nesměle, ale přece :)   14th April 2013, 3:45 pm

Corefulka, díky za podporu.

Já jsem tenhle víkend, holky, nějak strašně zdeptaná.
Nesnáším svoje ruce, obalené tukem až děs a ten tuk na vnitřních stranách stehen, taky mrcha drží. Přijde mi, že to vůbec nejde dolu Sad Hlavně když dělám "fast feet", tak je "na co se koukat", třepu se celá jak rosol, no fuj...

Řeším, jak hodně cvičit, aby to šlo co nejdřív dolů. Nechci se ale přetrénovat.
Máte nějaké návrhy? scratch

Klidně si dám pořádně do těla, ale prostě bych chtěla vidět už nějaký výsledek, vrrrr....
Návrat nahoru Goto down
corefulka

Poèet pøíspìvkù : 9

PříspěvekPředmět: Re: Nesměle, ale přece :)   14th April 2013, 10:48 pm

Yuki nemáš vůbec zač, za pravdu se neděkuje Smile
určitě to není tak zlé jak píšeš, dyt na fotečkách mi to nepříjde... ale chápu tě, člověk na sobě vidí to, co ostatní neviděj, ach jo, já třeba strašně nesnáším ty svoje šíleně široké boky a to břicho, to by se jeden pozvracel Sad

Slyšela jsi někdy o odkyselení organismu??? V pátek jsem se byla podívat za jednou výživovou poradkyní a dozvěděla jsem se že třeba proč jde váha strašně pomalu dolů a nebo třeba vůbec i když člověk cvičí, že to může být tím, že je zakyselený...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Nesměle, ale přece :)   Today at 2:44 pm

Návrat nahoru Goto down

Nesměle, ale přece :)
Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 2 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Moje tělo - Fórum :: Vaše tělo :: Vaše proměny-
Přejdi na: